Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasiaaaa

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość melka445
może kamerkę sportową? widziałam w Teletorium całkiem fajne modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet889
Najlepsze prezenty to takie które są użytkowe :) Może powerbank albo jakieś słuchawki ewentualnie smartwach ? Sprawdz sobie na 4komie np + masz -10 na wpisanie maila. webep1.com/Zobacz/To?a=24102&mp=2147&r=Lw2&we beId=webepartners

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł z tym telefonem! Tu można wygrać: http://tyi4.pl/r/G32ddd , też o tym słyszałam i zrobię mojemu mężowi taki prezencik :) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga456
Możesz mężowi kupić nowy antywirus do komputera. Taki program zawsze się przyda. Fajnym antywirusem jest G data i możesz go kupić na klucz-system. Nie jest on bardzo drogi, a masz pewność, że Twoje dane na komputerze są chronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu kupiłam coś praktycznego i na czasie, niestety teraz sezon grzewczy a on wciąż jeździ rowerem, więc kupiłam mu maskę anysmogową. Mam nadzieję że się ucieszy http://a5.sklep.pl/maska-antysmogowa-speed-kolor-p-942.html Faceci, przynajmniej tych których znam cieszą się z praktycznych prezentów. Tylko nie zbyt praktycznych- typu slipy, skarpety non stop. Śmieszna gadżety są ok ale gdzie to potem trzymać, jak mu się znudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój to miłośnik samochodów, więc każdy gadżet czy urządzenie związane z nimi jest na topie. Ostatnio kupiłam cb radio i to był naprawdę strzał w dziesiątke http://www.azstudio.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaZonaNajlepsza
to jest fajny pomysl :) ja mialam ograniczona pule wyboru prezentu, bo akurat wygralam w ankiecie media expert 750 ziko. wiec wykorzystalam na prezent dla meza wlasnie. i kupilam wlasnie nawi i starczylo jeszcze na jakis drobiazg. piszczał z radosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli mu to potrzebne to pewnie się ucieszy ;) a nie myślałaś o czymś bardziej osobistym? w sensie coś stricte zwiazanego z nim a nie autem. Moze jest fanem jakiejś sagi albo czegoś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@martyna No to mega Ci się udało, ja własnie wczoraj rejestrowałam u nich paragon za depilator, ale teraz do wygrania jest 1000zł a losowania są codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rona4567
o ja też jak kupowałam chlopakowi xboxa wziełam udział wczoraj i licze na to, ze szczescie sie do mnie usmiechnie, za bycie dobrą dziewczyną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YagaDom
Mój mąż jest zapalonym wędkarzem, jeździ na okrągło nad jezioro i na te spotkania. Może warto kupować mężom prezenty związanie z ich zainteresowaniami, polecam przeczytać http://www.rowery2013.pl/wedkarskie-gadzety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina00
Ja swojemu męzowi kupiłam pasek do spodni ze strony https://e-kaja.pl/ i świetnie się złożyło bo tego dnia co miałam mu go dać porwał swój stary. Nie, nie przyczyniłam się do tego. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikulina
Mój mąż jest zapalonym gadżeciarzem i dlatego kupiłam mu pad do gier w Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz kupić na przykład dobry program antywirusowy. Każdemu taki się przyda. Ja korzystam z G data i bardzo go lubię. Kupowałam w sklepie kluczsystem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu kupiłam trymer do brody od Panasonica - bardzo się ucieszył z tego prezentu. Mówi, że strzyże się bardzo fajnie i precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllie
Mój się bardzo podjarał dronami i dlatego właśnie zdecydowałam się na kupno jednego. Poszperałam trochę i w końcu kupiłam go w Teletorium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam ostatnio mężowi koszulkę z wełną na plecach. I to był strzał w dziesiątkę jest bardzo zadowolony. Polecam koszulki woolmed polskiego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza_rybka
a co powiecie na dobrą bieliznę? obdarowałam taką swojego męża, w sklepie Rossli, przez Internet, kupiłam mu majtki z tzw. koszykiem, dzięki czemu jest mu podobno o wiele wygodniej - innej bielizny już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może coś z elektroniki? Jakiś wzmacniacz albo radio samochodowe? Zobacz sobie do sklepu wasserman.eu tam są takie rzeczy i na pewno znajdziesz coś fajnego dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraTyśko
Mój kocha góry i uwielbia z bratem jeździć na takie męskie wypady. ostatnio dostał na urodziny plecak trekkingowy i kije trekkingowe od Spokey bo ostatnie to już się zużyły, a te wyglądają na mega wytrzymałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co kup mu książkę, w końcu to bardzo uniwersalny prezent i pasuje dla każdego. na inbook.pl są bardzo dobre okazje cenowe no i duży wybór. Ja zawsze tam kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eewelinna
kup mu jakiś porządny skórzany portfel. Myślę, że prezent uniwersalny i każdemu facetowi się przyda. W wojasie już do 100 zł możesz kupić coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałas o lodówce turystycznej? Moj mąż zażyczył sobie taka lodowkę do auta, ponieważ spędza dużo czasu jeżdżąc. Zakupiłam mu taka lodówkę firmy ravanson w sklepie wasserman.eu i teraz podłącza ją sobie do gniazda zapalniczki w samochodzie i ma jak znalazl na chłodne napoje i żywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×