Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasiaaaa

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość gość
Co do prezentów to najlepiej gdyby odnosił się do pielęgnacji ciała. Kobiety to lubią, na avans.pl jest sporo gadżetów pielęgnacyjnych, do stóp, włosów, paznokci. Takie prezenty będą strzałem w dziesiątkę w przypadku płc***ięknej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni lubią praktyczne prezenty, polecam poszukać na https://superszoper.pl/ widziałam kilka bardzo fajnych i nie drogich rzeczy, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prezent dla męża polecam koszulkę woolmed z wełną owczą na plecach. Mój mąż dostał taką od dzieci na dzień ojca. Nosi ją na co dzień i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flófka
Czasami warto zabrać partnera w jakieś fajne miejsce. Ja zdecydowałam się na świetną restaurację w Warszawie - Akademię na Różanej. Znamy już dobrze ten lokal, bo kilka razy tam byliśmy. Ich kuchnia jest naprawdę rewelacyjna, mają też smaczne trunki. Spodobał mu się ten prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakieś dobre perfumy? Albo sprzęt do majsterkowania? Lub coś do samochodu? Czegokolwiek nie wybierzesz, najpierw porównaj ceny w sklepach w naszej aplikacji :) Mamy tam bazę gazetek promocyjnych, więc bez problemu wyszukasz najlepsze ceny :) Iwona z Mojej Gazetki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może kup mężowi jakiś meski gadżet z elektroniki. Na avans.pl sobie pooglądaj jakie mają rzeczy, ja tam sporo kupuję, szczególnie na takie okazje jak rocznica czy urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabells
Ja tam bym kupiła, swojemu rejestrator samochodowy z alletaniej.pl, ostatnio jakiś chłopak przechodził na czerwonym i zrobił awanturę mu awanturę o to, że go uderzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym sposobem na pomysł na prezent jest dobrej jakości golarka. Kupiłam swojemu mężczyźnie głowicową golarkę od Panasonica i z tego co widziałam bardzo spodobał mu się ten prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałym Prezentem może być bardzo oryginalny i ładnie wyglądający Stojak na wino . Każdy w domu posiada jakiś alkohol pochowany po szafkach , wiec taki stojak nie tylko wszystko uporządkuje, ale staje się świetnym elementem dekoracyjnym. Największy zbiór można znaleźć tutaj -> www.pl.ericolusso.com Polecam bo sama kupiłam przyjacielowi taki Prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eunika_2
Na Twoim miejscu poszukałabym czegoś w sklepie internetowym www.stonki.com.pl - praktycznie wszystko można tam bardzo łatwo znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na twoim miejscu podarowałbym jakiś telefon lub tablet, ostatnio kupowałem telefon na stronie Alletaniej.pl, cena jest niska oraz czas dostawy jest powalający, jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak kupisz mu jakiegoś drona, albo sprzęt audio na pewno się ucieszy, bo to w końcu prezent od ciebie, a jak chcesz zaoszczędzić trochę to na alletaniej.pl masz całkiem fajne rzeczy w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioka
Mój mąż uwielbia wędkarstwo, ostatnio sprezentowałam mu fajną latarkę czołową którą znajomy mi polecił, sprawdzona i świetnie spełnia swoją funkcję, dodatkowo skorzystałam z promocji w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabin
Często w sferisie mają bardzo fajne promocje z których staram się korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym pomysłem może być wspólne wyjście. U mnie było na odwrót i prezent dostałam od chłopaka. Był to voucher na wyjście do escape roomu New World 22 na Morderstwo w barze(planujemy teraz pójść na drugi pokój :)) . Jesteśmy z Warszawy a to blisko centrum więc wybraliśmy sie potem na spacer po Starówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu mężowi zawsze staram się kupować oryginalne i nietypowe prezenty bo z tych się cieszy najbardziej. Ostatnio kupiłam mu genialne kolorowe skarpetki w jeże, był zachwycony. Zamierzam kupić mu jeszcze inne wzory, tutaj znalazłam duzy wybór https://recenogi.pl/kolorowe-skarpety.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubią praktyczne prezenty. :) ja swojemu jakiś czas kupiłam trymer do brody i bardzo ucieszył się z tego podarunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlila
Kamerki samochodowe są fajne i przydają się w awaryjnych sytuacjach, ułatwiają życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×