Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasiaaaa

Prezent dla męża

Polecane posty

Gość gość
Ja swojemu mężowi kupiłam koszulkę woolmed z wełną owczą. Moja koleżanka kupiła taką swojemu facetowi na imieniny i wiem że jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze korzystam ze stronki http://sklepok.pl/ Mozesz naprawdę dorwać coś za niskie pieniadze np. ostatnio był Telewizor za 99zł 32cali, pralka nowa za 70zł, gra playstation za 45zł. telefon iphon za 18zł aparaty fotograficzne za 15zł nowa z grą, masakra taniej niz alliexpres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrintLander
https://www.printlander.pl/ - najlepszy sklep z koszulkami. Wybierz swój wzór lub stwórz własny dzięki naszemu generatorowi! Niewygórowane ceny oraz jakość wykonania sprawi, że prezent w postaci koszulki zwali z nóg obdarowanego! Zajrzyj do nas kup sobie koszulkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam swojemu mężowi alkomat. Bardzo dużo jeździ samochodem i często ma też imprezy służbowe także w razie czego żeby był całkowicie pewny taki bajer mu kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym interesuje się Twój mąż? Bo ja mogę polecić np coś z zakresu elektroniki jak Dron lub model zdalnie sterowany samochodu, zobacz na www.Handloteka.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby ktoś szukał ciekawego, raczej niespotykanego prezentu to polecam odwiedzić stronę emstrainer.pl , sklep internetowy z elektrostymulatorami. Pewnie niektórzy zastanawiać się będą nad sensem zakupy- ja testuję już 3 miesiące, polecam dla wszystkich zapracowanych!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nauka strzelania, albo jazda wypasioną furą, coś związanego z branżą moto? Ogólnie wydaje mi się, że bez wydawania wielkiej kasy możecie znaleźć coś naprawdę wyjątkowego. Przede wszystkim radzę śledzić pakiety z Prezent Marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napawde jeśli chodzi o facetów to tutaj macie duzy wybór kurtek znajdziecie tez tutaj https://txm.pl/ Szukajcie tych odpowiednich dla siebie. Bo wybór jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu kupiłam na święta golarkę panasonica. :) ucieszył się z tak praktycznego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż uwielbia wszelkie zdalnie sterowane zabawki, więc nie mam problemu, bo na każde jego urodziny wykupuję połowę tego sklepu https://rcmplanet.eu/ ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarlinka
Mężowi kupuję prezenty, nie jakieś duże ale liczy się gest. A że lubi różne gadżety do telefonów to zamówiłam mu w tym roku nowe słuchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropulka
Ja mojemu mężowi ostatnio kupiłam porządny zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdybym miał dostać golarkę od dziewczyny, to najlepiej Panasonica. Chociaż to niepotrzebne, bo już mam ich sprzęt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rufia00
A mąż czym się interesuje? Mój akurat całkiem lubi gadżety i dlatego zdecydowałam się na kupno okularów 3d w teletorium. Całkiem fajna rzecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś związanego z motoryzacją do ubrania? Ja np. znalazłam koszulki motocyklowe na https://rebelshop.pl/ na prezent jak znalazł bo wysyłają jej jeszcze w fajnych pudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym interesuje się Twój mąż? Bo jeżeli elektroniką i gadżetami to polecam zerknąć na www.AirWheel.pl gdzie znajdziesz ich szeroki wybór oraz niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja456
Ja swojemu mężowi kupiłam na gwiazdkę portfel skórzany z zeskory.com. Bardzo się ucieszył więc wydaje mi się że to super uniwersalny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galanteria skórzana to również bardzo dobry pomysł na prezent dla mężczyzny, ewentualnie coś z zakresu elektroniki a wszystko czego potrzebujesz w niższej cenie znajdziesz na www.Bravis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nawigacja to fajny pomysł. A czy akurat to to nie wiem, bo niestety się na tym nie znam. Dokupiłabym do tego jakieś perfumy, fajne są na zapachowiec.pl i wspólna kolacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
może jakiegoś fajnego drona? brat ostatnio kupił sobie w sferisie, oczywiście mój mąż jak zaczął się bawić to stwierdził jak małe dziecko że też che:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×