Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edweja

pytanie odnośnie klimatyzacji w mieszkaniu

Polecane posty

Gość edweja

czy zakładał ktoś klimatyzację w mieszkaniu w bloku? po tegorocznych upałach chciała bym założyć klimatyzację w mieszkaniu, na przyszłość żeby mieć, ale słyszałam coś że potem trzeba płacić co miesiąc opłatę za podwyższenie standardu mieszkania, jak to jest? czy to się zawsze płaci czy zależy od spółdzielni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edweja
jak to nie da rady? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edweja
ja słyszałam że można, tylko się potem płaci co miesiąc opłatę za podwyższenie standardu mieszkania, ale nie wiem czy to zawsze tak czy zależy od spółdzielni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona
na klimatyzacje stala musisz miec zgode spoldzielni. Ja mam klimatyzator przenosny,i jak dotad nie narzekam,wedlug mnie jest lepszy niz staly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edweja
aha, to pewnie dlatego każą płacić, a za przenośny się płaci czy nie? bo to w sumie też podwyższa standard mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jakiś żart
mam płacić spółdzielni za to, że sama sobie podwyższyłam standard? Śmiech na sali :D Też o tym myślę, mieszkam na ostatnim piętrze i w tym roku momentami było nie do zniesienia! Wiem, że trzeba mieć zgodę, ale o opłatach pierwsze słyszę! Wszędzie syf i malaria, a ja mam płacić dodatkowo za inwestycje, które sama ponoszę? To może za drewnianą podłogę też powinnam dopłacać, bo jak się wprowadzałam to było PCV na podłogach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edweja
no ja tak w gazecie jakiejś czytałam, jak były te upały to pisali że ludzie pozakładali klimatyzacje te stałe i że teraz muszą płacić co miesiąc za podwyższenie standardu jak to napisali, ale nie wiem czy to jest norma i tak jest wszędzie czy zależy to od spółdzielni, bo ja nie chciała bym mieć dodatkowych kosztów co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona
polecam spacer do castoramy poki jeszcze sie sezon nie skonczyl,obejrzysz sobie przenosne,wygladaja tak jakby takie piecyki,sa na kolkach,rure wydmuchowa wystawia sie za okno,wlaczasz i przyjemny chlodek leci przodem obudowy. Musisz sie popytac,bo to tez zalezy od kubatury mieszkania. A na przenosny nie trzeba zadnej zgody,bo to tak jakbys w zimie nie mogla sobie dogrzac mieszkania,wiem tylko ze na montaz stalego trzeba zgode spoldzielni,ale nic nie slyszalam o dodatkowych oplatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bn mx h
zeby zalozyc klimatyzacje tzreba na zewnatrz wyrzucic wiatraczki itd a to zmienia wyglad budynku, narusza konstrukcje i musisz miec pozwolenie. poza tym- stac cie na zalozenie klimatyzacji? to nie kosztuje 2 tys tylko min. 5 razy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edweja
wcale nie kosztuje tyle klima do domu, nie przesadzaj, a montuje się to na balkonie, w tej gazecie co czytałam to pisali własnie że ze spółdzielni kontrole chodziły i balkony sprawdzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edweja
za 5/6k już się kupi klimatyzację do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanszym,a rownie skutecznym rozwiazaniem jest zakup dobrego wiatraka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-4 tyś z jednostką zewnętrzną klima - bez pilota ale działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja dałem ponad piątkę, ale komfort jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieszkamy na ostatnim piętrze i również rozmyślamy nad zakupem klimatyzatora, myśleliśmy o takim modelu http://www.kaisai.pl/pl/produkty/54-cienne zupełnie nie mamy w tym rozeznania, szukamy czegoś nie drogiego i prostego w obsłudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bez sensu w takim zimnym kraju jak nasz.Naprawde cieplo jest kilkanascie dni w roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE SPAM !!! Darmowa reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakladalem proklime www.sunenergy.pl/oferta/system-proklima.html i moge polecic, bo ostatnio znajomi tez zalozyli i byli zadowoleni mega z tego wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałem problemu z zainstalowaniem klimatyzatora w bloku, dostałem zgode spółdzieli, ale moze przez fakt, ze mieszkam na najwyższym piętrze. Z klimy wybrałem sprzet od http://www.kaisai.pl/ chociaz ciezko było mi sie zdecyodwać między stały a przenośnym. Ostatecznie wybrałem przenosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×