Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

czesc. tez ciezko mialam przez pierwsze miesiace bo mala miala prawie 5 miesiecy kolke i dzien w dzien placz, caly czas na rekach itd.potrafila 4 godz.plakac non stop.nic nie pomagalo.ten okres wspominam najgorzej. co do lozeczka to naprawde super!podoba mi sie. gratuluje zaliczenia! naprawde swietnie Ci poszlo mimo przesiadywania tutaj :) no kto wie moze gdyby nie komputer to bylaby 6? :D tez czesto mala spi z nami bo czesto sie budzi i juz sama nie chce wtedy zasnac a przy nas zasypia od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane,ja juz po zajeciach.jutro wylatujemy,troszke sie denerwuje :o ale za to czeka mnie dzis prasowanie a potem juz wolne.wiec wieczorek z wami :) powinnam sie dzis spakowac ale nie wiem czy zanjde sile.jutro mamy wylot o 16tej. dziękuje za gratulacje ❤️ faktycznie dobrze mi poszlo jak na ty;le przesiadywania tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie jeste3scie?? ;) my sobie z natuśką byłysmy na wizycie u dziadków i niedługo czeka nas kąpiel,karmienie i miłe usypianie,ahh jak fajnie tak kłaść sie bez stresu :) ostatnie dni to tylko nauka,potem mysl ze trzeba wczesnie wstac itd. a dzis juz tak na spokojnie. jesli ktos ma ochote na budyn czekoladowy to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest babeczki? ;) jesli was nie ma to zmykam prasowac-ojjjj nie wiem czy sie zmusze do stania przy desce ale chociaz przygotuje wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DZIS WYLATUJEMY.b ede do ok 13tej. ale na szczescie odezwe sie wieczorkiem jak dolece,a raczej w nocy. a tymczasem spijam herbatke :) zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Martyna bardzo sie ciesze, ze z mala Ania jest juz lepiej :) teraz trzymam kciuki zebyscie jak najszybciej opuscili szpital i wrocili do domku :D Liwia gratuluje zdanego egzaminu :) brawo :D zuch babka z ciebie :P super, ze lecicie do swojego faceta :D Natalka pewnie bedzie przeszczesliwa - mamusia tez :D Nikola wlasnie spi a ja popijam kawusie na rozbudzenie sie :P pogode mamy dzis ladna, wiec po drzemce polecimy na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala bajkami zajmie sie ale doslownie na kilka minut. rano wlaczam jej mini-mini i tam cos pooglada :) lubi pieski, wiec jak jest pies w jakiejs bajce to mam chwilke spokoju :P natomiast ze spaniem jest calkiem niezle. najczesciej ok 18.30 zaczynamy kapac, pozniej kaszka i przy odbiciu usypia ;) wiec kilka minut po 19 juz smacznie spi :D wstaje raz w nocy na mleczko (nie zawsze, ale dosc czesto) i po takiej pobudce w nocy spi najszczesciej do ok 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróćilam z zakupów :) ide szykowac śniadanko dla nas,dzis paróweczki i bułka :) ahh,tyle komplementów :D:D dziękuje 🌼 Mamo Nikolki a czemu karmisz maluszka w nocy jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam juz jej nie dawac jesc w nocy ale strasznie opuscila sie z jedzeniem w dzien :/ robie jej samo mleczko w nocy. w dzien zas Nikola zjada tylko 3 posilki i tak zupa jest w nia wciskana bo nie chce bardzo jesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,nie chce tu ci móic co trzeba a co nie,bo jestes wspaniałą mamą i sama wiesz najlepiej co dobre dla twojego dzieciątka. napisze tylko co mi sie wydaje bo mam podobny problem z tym ze nie daje jesc w nocy.niech je kiedy chce-tzn wydłuzaj przerwy miedzy posilkami,moze zupki nie lubi,spróbuj cos innego,nie wszystkie dzieci lubią zupe,niestety trzeba eksperymentowac.na noc daj gęstą kaszke a w nocy ewentuqalnie wode.bedzie płacz i rozpacz ale po 3 nocach wszystko powinno wróćic do normy. a pozatym nasze brzdące są w wieku wychodzenia zebow wiec to tez moze byc powód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko oczami je wszstko, na wszystko ma ochote, ale jak juz jej dam w raczke to ugryzie raz i wyrzuca... zupke je w zaleznosci od dnia, jak ma dzien dobry to ladnie zje, a jak marudzi od rana to nawet lyzki nie da wsadzic do buziaka. z kasza jest podobnie... :/ czasami juz sama nie wiem co jej dawac. do tego ma tylko 4 zeby i nie bardzo radzi sobie z normalny jedzieniem typu np kanapki. dlatego ciesze sie, ze chociaz w nocy wypije troche mleka chociaz nie ukrywam, ze juz troche tego wstawania w nocy mam dosc... chyba pora z nim skonczyc,aby tylko miec sile i to przetrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle-daj w nocy wode a jak mala skojarzy ze w nocy nie oplaca sie wstawac bo nic dobrego nie daja ;) to przestanie wstawac. moja mala tez jest niejadkiem ale lubi jesc np.moja kanapke chociaz swoja ma taka sama wiec zawsze cos od kogos skubnie :D kaszek nie je wcale niestety. mleka dlugo nie jadla wcale a teraz wypija 150ml rano i koniec ale ja sie i z tego ciesze ze chociaz troche znow zaczela pic. Fajnie ze lecicie sobie do tatusia, teraz pewnie bedzie Ciebie tutaj mniej :) zrozumiałe :D jak corcia wstanie to idziemy na spacerek bo jest piekna pogoda. Ja od dzis znow na dietce wiec moze byc ciezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podejrzewam ze u nas problem niejedzenia jest stad ze mala bardzo duzo pije sokow,herbatek itd i tym sie moze zasyca-kiedys nawet o tym mowili w DDTVN, ze gdy dziecko pije slodkie napoje to moze nie czuc glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie ze bede :D:D:D bo tam RAdek bedzioe i tak do wieczora pracowal wiec sama siedziec nie bede-posiedze z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
hej:)ale,żeście popisały,taraz trzeba nadrabiać:)co do jedzonka to moja zuzia też nie przepada za kaszką ale dodaje jej miarkę do mleka tak dla smaku,bo mleko wsuwa rano i wieczorem,a oprócz tego to zjada WSZYSTKO!czasami to się,aż boję,żeby ja brzuszek nie bolał bo ona w najlepsze wsuwa nawet oliwki(które kradnie mi z talerza:))!wzsystkie warzywa,owoce nawet wątróbkę kiedyś zjadła u babci,myślałam,ze zemdleje jak sie dowiedziałam...co do bajek to polecam świnkę peppę trwa ok 5 min więc nie nudzi,ma mało kształtów,podstawowe kolory więc nie rozprasza dziecka,jest w stanie nadążyć za akcją;)ale tak do 3 razy w tyg bo się znudzi...lub jakąś inną,byle niezadługą i prostą w formie,wiadomo,dla każdego coś innego:) ...aaa byłam na usg i jakja powstrzymywałam sie tyle czasu to mój luby wypalił do dr jaka płeć i chcąc niechcąc wiem...więc może jakieś propozycje na imię dla dziewczynki?pomóżcie bo ja totalnie nie wiem...a jak pozwole tatusiowi wybrac to bede miec apple albo jakas inna misisipi(bo maz sie w usa wychował i dla niego to całkiem ok)...ja niestety nie jestem dobra w wymyślaniu żeńskich imion,dlatego od zawsze miałam mieć zuzie i jest,a teraz?mama natusi a wybieracie sie do uk przypadkiem?może spotkamy się na kawke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
hej:)ale,żeście popisały,taraz trzeba nadrabiać:)co do jedzonka to moja zuzia też nie przepada za kaszką ale dodaje jej miarkę do mleka tak dla smaku,bo mleko wsuwa rano i wieczorem,a oprócz tego to zjada WSZYSTKO!czasami to się,aż boję,żeby ja brzuszek nie bolał bo ona w najlepsze wsuwa nawet oliwki(które kradnie mi z talerza:))!wzsystkie warzywa,owoce nawet wątróbkę kiedyś zjadła u babci,myślałam,ze zemdleje jak sie dowiedziałam...co do bajek to polecam świnkę peppę trwa ok 5 min więc nie nudzi,ma mało kształtów,podstawowe kolory więc nie rozprasza dziecka,jest w stanie nadążyć za akcją;)ale tak do 3 razy w tyg bo się znudzi...lub jakąś inną,byle niezadługą i prostą w formie,wiadomo,dla każdego coś innego:) ...aaa byłam na usg i jakja powstrzymywałam sie tyle czasu to mój luby wypalił do dr jaka płeć i chcąc niechcąc wiem...więc może jakieś propozycje na imię dla dziewczynki?pomóżcie bo ja totalnie nie wiem...a jak pozwole tatusiowi wybrac to bede miec apple albo jakas inna misisipi(bo maz sie w usa wychował i dla niego to całkiem ok)...ja niestety nie jestem dobra w wymyślaniu żeńskich imion,dlatego od zawsze miałam mieć zuzie i jest,a teraz?mama natusi a wybieracie sie do uk przypadkiem?może spotkamy się na kawke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
ups...zunia coś naklikała,i sie dwa razy wysłało:)...chyba wszysykie dzieci to uwielbiają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak... znam to wciskanie, pstrykanie i wogule... Nikola tylko sie czai kiedy moze cos pstryknac albo w laptopie, albo w pilocie, telefonie :) urwiski male... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ani jak widać coraz lepiej . Jeszcze 3,4 dni i zabierzemy ja do domku ;).Wszyscy to mówią,że duża sie wydaje,a to taka kruszynka ;) Liwciu,gratuluję zdanego egzaminu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko, jaką cudną masz córeczkę!! 🌼 :) Mnie też się wydawało, że duża :) Ale ja mniej więcej wiem, jak może w rzeczywistości wyglądać, bo mój synek po narodzinach ważył 2240g... Tylko, że był trochę "dłuższy" :) Już za 3,4 dni będziecie w domu? To niesamowita wiadomość :):) :D:D Cieszę się bardzo, że wszystko w porządku :) Liwka, czekamy na wieści z zagramanicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia, dzięki za poradę odnośnie bajek :) Ja nie mam bladego pojęcia, co dzieci teraz oglądają :) No widzisz, dowiedziałaś się, jaka będzie płeć, ale przynajmniej połowa imion do wybierania odpada :P A córeczka ma mieć anglosaskie imię czy wolałabyś polskie? Kiedyś już tu rozmawiałyśmy o imionach dla dziewczynki, moje typy to Lidka, Ula, Nina, Inga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny jestescie tu czy juz spicie? :) ja zaraz chyba sie poloze bo mala cos niespokojnie spi pewnie znow zabki :( beda pobudki w ciagu nocy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja juz jestem w kąplecie :) :) :) czekam na wiesci od MAmy synka czy chce sie spotkać :D Ania jest piękna!!!!!!!!!!!!! 🌼 ❤️ 👄 babeczki opowiem wam wszystko jak ogarne domek,bo mozecie sie domyslec co tu mam po przebywaniu R samego w domu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo moje kochane a co to za abstynencja forumowa co???? :p juz mi to opowiadać co i jak :) Martna kiedy Anie do domku zabierasz,wiadomo co??? Marysiu jak tam twoja nauka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIKAELLA
MAM DWIE CÓRKI NIKOLA 7 LAT I WIKTORIA 8 MIESIĘCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
Sliczna jest Anulka...Zuzce się strasznie podoba:)pokazuje,że takie małe dzidzi robi aaa...GRATULUJE,tak ślicznej córci,naprawdę! pourpour twój synek jest z sierpnia tak?2009?jeszcze maluszek,ale możesz mu spróbować pokazać noody'ego,olinka okrąglinka,franklina...najlepiej popatrzcie razem na youtuba(bajki dla dzieci po polsku)a potem nagraj mu to co mu się spodoba.Niech ma chłopak prawo wyboru:) a co do mnie to zdecydowanie wolę pl imię,dziękuje za pomysły...wszystko zapisuję i prawdopodobnie zrobię losowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×