Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

zdarzało sie i do 5 rano siedziec w necie-jak nie pracowalam- oczy bolaly, nogi, głowa.... gdzie ja mialam rozum :D no coz mlodosc :D ok ja uciekam-nie te lata juz ;) do jutra. milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zalatwilam paszport malej odbiór 9go listopada :) przeprowadzamy sie do nowego domku 20go listopada :) napisze wieczorkiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mloda wczoraj zasnela wczesnie bo jakos o 19.30 i spala do 7 rano :D a teraz juz zrobila sobie drzemke, no ale niestety widze ze nie ma tu nikogo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kochane,ale dostalam wiadomosc ze 13go listopada mam do zaliczenia 5 przedmiotów :( wiec siedze i zakuwam-tzn chcialabym,bo narazie nie moge sie tu zorganizowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwka dziękuję Ci naprawdę 🌻 ! A u nas bardzo dobrze :) . Zuzia już zdrowa,teraz je za dwie :D . A dzisiaj mąż wziął dzieci do swoich rodziców za miasto i jeszcze ich nie ma :D . Liwka widzę,że masz sporo materiału do zaliczenia jak Ci nauka idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy kochana :) nauki mam tak duzo ze ledwo sie moge zorganizowac.jest naprawde kiepsko :( dlatego prawie mnie tu nie ma. natalia juz sie budzi :o tez sobie pore na drzemke znalasla :( ciesze sie ze Zuzia juz doszla do siebie!!!! brawo!! a miala te kroplóke czy jednak nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała kroplówkę,ale tak sie na początku rzucała i chciała ją wyrwać,ze mąż pół nocy ją na kolanach trzymał żeby nie wyrwała .. Ale się wymęczyła podczas tej choroby,wycierpiała to .. eh,, :( . A no i zrosty na pupie ma straszne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja mam zrosty na pupie po antybiotykach domiesniowych do dzis!!! ale da sie przezyc :) wszystko bedzie dobrze-najwazniejsze ze jest zdrowiutka :) ciesze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwka a Ty jestes teraz w domu czy w UK ? Współczuję Ci strasznie i zazdroszczę takiej organizacji,nauka,dziecko,obowiazki domowe,ciągłe loty w tą i z powrotem do męża ... Na prawdę organizacji i wytrzymałości to można Ci pozazdrościć ! Silna babka z Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema dziewczyny:) co tu ostatanio takie pustki?? jakos nigdy nie moge na zadna z was trafic zeby pogadac:P my jutro mamy tyle spraw do zalatwiania, ze szok, az juz dzis mi sie nie chce :P mam tylko nadzieje, ze mala mi wysiedzi i bedzie grzeczna zebym mogla pozalatwiac te sprawy urzedowe... brr... na sama mysl juz mam dosc :( u nas niunia zaczela sama slicznie chodzic :D ile jej to sprawia radosci :D a ile mi daje szczescia i dumy :) radzi sobie swietnie, jak wczesniej stawiala kilka kroczkow tak teraz sama przejdzie z pokoju do pokoju bez niczyjej pomocy :) ale jest bardzo ostrozna co rowniez mnie cieszy! jak widzi, ze traci rownowage to siada :) tak wiec nie obija sie i nie placze:) moja mala zuch kobietka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Gratulacje dla coreczki i dumnej mamy :D jeszcze chwile i bedzie piegala ze jej nie zlapiesz. My wlasnie wrocilismy ze szczepionki brrrrr jeszcze teraz serce wali mi jak oszalale. Nikus zuch chlopak troszeczke tylko poplakal a teraz spiewa i bawi sie jakby nigdy nic. Bardzo boje sie teraz nastepnych godzin i dni, tym bardziej ze tyle naczytalam sie o tej szczepionce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze bedzie :) musi byc :) wiec nie panikuj! nas ta szczepionka czeka 9 listopada, ale jakos sie nie boje. przynajmniej narazie :P my wlasnie wrocilysmy ze spacerku :) fajna pogode mamy, nie ma sloneczka, ale nie wieje, nie pada wiec troszke trzeba korzystac bo nie wiadomo czym nas zima zaskoczy... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
No u nas tez fajna pogoda, sliczne slonko zadnej chmury tylko nie za cieplo. Niestety ze wzgledu na dzisiejsze przezycia nie zdecydowalam sie na spacer. Posiedzimy w domu. A jak Wasze jednoroczniaki mowia? Chodzi mi czy juz cos mowia czy znaja duzo slow? Moj synek wlasciwie tylko gaworzy we wlasnym, mowi mama, baba ale raczej bo mu tak wygodnie i wcale nie wie ze to np chodzi o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie Nikola z mowa radzi sobie podobnie jak Twoja pociecha :P mowi mama, tata, baba, no-no, mniam-mniam, czesc i jakies slowka ktorych nie bardzo mozna zrozumiec :P ale duzo rzeczy tez umie ladnie pokazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 5 dni ciagle ta sama stronka topiku :D tematy sie nam koncza? :o eee to chyba tylko brak czasu! moja mała juz sie wierci-ma drzemke dzis bardzo wczesnie bo ostatnio to robila sobie drzemke ok.16, co troche mnie przerazalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
mamo razy dwa...nie podejrzewałam Cię ,że masz 21 lat... no więc,ja też:)co więcej....dzieci miałam planowane co prawda zuzka o kilka miesięcy za wcześnie:P ale... z moim partnerem znamy się od przedszkola,wyszaleliśmy się jak nikt,odkąd skończyłam 18 mamy własny dom,sami się utrzymujemy,ja studiuję dziennie,chodzę czasem na impr ale szczerze to mnie nie kreci-zuzka jest super dzieckiem,ja super mama,dobra studentka,i pania domu:Puważam ze polowa par 30+ nie doszła do tego co ja mam,dlatego mogą sobie mówić co chcą...a ajk ktoś lubi się szlajać,pić i niewiadomo co to nie ma dzieci proste-jak jest wygodny to również i niech nie pieprzą jak to współczują-bo współczuję to ja co niektórym....bo zanim dojdą do tego co ja to ja już będę znowu o poziom wyżej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
teraz przeczytałam cały temat...to niunka "od nas"z topiku założyła temat czy jakaś inna?bo nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dłuższej nieobecności a tu takie podejrzenia do mojej osoby:-( Dzidziaa to nie ja założyłam tamten topik. Szczerze mnie nie interesuje kto ma ile lat i ile dzieci. Najważniejsze jest to by dać dzieciom miłość bezpieczeństwo i podstawowe minimum. Takie tematy zakładają osoby którym poprostu się nudzi i tyle. Mamanikolci gratulacje dla Nikoli Mój maluch dopiero zaczyna sam stać więc na pierwsze kroczki musze jeszcze poczekac:-( Martyna nieprzejmuj się takimi komentarzami często komentują osoby które poprostu zazdroszczą Mamasynka będzie dobrze i nie myśl o tym Mój synek miał na początku pażdziernika i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale przyznam ma coś w sobie...
niunka słońce nie oskarżam Cię,zapytałam tylko bo nie załapałam...przepraszam,jeżeli Cię uraziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy za gratulacje :) widze, ze pojawiaja sie jakies odzewy... to dobrze, bo cos ostatanio tu strasznie nudno :( dzidziaa podzielam Twoje zdanie co do wieku, dzieci, imprez i calego tego zamieszania. ja tez jestem mloda mama, w wieku 21 wyszlam za maz bo chcialam, nikt i nic mnie do tego nie zmuszalo. ale nie ma co gadac bo zaraz i na to forum przypaleta sie ktos kto nam bedzie wmawial swoje racje...zal mi takich ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×