Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość DzIdZiAaa...
ja walczę ze zgagą od wczoraj...już szlag mnie trafia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
halooo,jesteście???bo jak nie to oglądam pretty woman,bo zuzka zasypia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
dzień jakiś dzisiaj taki dziwny... zgaga wczoraj o 14 mnie złapała i trwa nadalllnie wiem jakim cudem...jak tam dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
Zuzia właśnie zasypia...dziś póżno wstałyśmy...po11:P a drugi rozpoczyna dziś 32 tydz:)także już bliżej niż dalej na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
podobno dziewczynka....:)zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
jeszcze nie całkiem....ale myślimy....sądzę,że jak zobaczę dzidzia to będę wiedziała:)a Wy jak mieliście?bo żę zuzia 1sza to od dziecka wiedziałam ...o reszcie nie pomyślałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
dziewczynce trudno wybrać imię,żęby potem nie wymyślała,że brzydkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też nie wiedzieliśmy .. Ja chciałam Nadia a mąż wolał takie imię ''polskie''. Ale jak ją zobaczyłam pierwszy raz Nadia nie pasowałoby do niej od razu powiedziałam do meża '' Anna '' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
jeśli mogę spytać to kładziesz dziewczynki spać w jednym pokoju czy osobno?w dzień?a na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
anie są strsznie szalone:)przynajmniej te które ja znam...i wesołe,i ambitne... zuzi nie znałam,niedawno poznałam-rozkapryszona,wybredna:(ale mądra! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania śpi z nami w pokoju,ale to tylko do czasu kiedy do niej wstaję w nocy . A w dzień Zuzia śpi w łóżeczku i Ania w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
No właśnie...bo zuzia śpi z nami teraz(ja byłam straszn a przeciwniczką spania z dzieckiem,ale najpierw pierwsze dni a potem-cięzko sie rozstac!nawet jak probowalam,to po 15 min szłam po nią:Psmutno nam bez niej...i ciągle się bijemy kto ją trzyma za raczke kto za nozkę itd...)a teraz to nie wiem,nie chcę jej "wywalać"bo drugie dziecko...przecież ona jest malutka...i smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,ja nie uważam,że to jest krzywda dla dziecka jak śpi samo w pokoju . Ja kąpie dziewczynki potem ja np. karmie Zuzię ( mleko modyf .) zazwyczaj zje ok 150-200 ml :) i potem czytam jej bajeczkę ona zazwyczaj przy niej usypia i wtedy gaszę lampkę i śpi :) . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
wiem...plotę...zuzka musi już spać w swoim pokoju...a małą też "wyprowadzę"jak przestanie jeść w nocy do swojego...a sobie i mężowi kupię po lalce:)albo misiu na otarcie łez:)i wszystko będzie jak należy tylko zastanawiam się jak masz w dzień,jedna nie budzi drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
ja też-kąpiemy zuzkę,i tata(ostatnio jest faworytem:() robi jej mleko modyf(też mniej więcej tyle)i zunia śpi...czasem jakaś bajka,czasem piosenka-zależy...i zawsze tak było... a ciekawe jak bedzie z drugim...i jakie będzie to drugie dzidzi?a jak będzie płakało non stop????.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo tak jak pisałam są w innych pokojach .. Ale właśnie jakby były w jednych to pewnie by się budziła Zuzia . Wiesz tak szczerze to ejst wygoda jak dziecko spi w sowim pokoju .. można dłuzej sobie posiedzieć czy mówic głośniej i sie nie obudzi a tak to .. trzeba szeptac bo dzieecko śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
...i budziło zunię i wtedy ona też będzie płakała...właśnie tego sie obawiam...żeby jedna nie zakłócała rytmu dnia drugiej...Tobie to widzę się udaje... a śpią w jednym czasie w ciagu dnia?czy raczej nie?np czy dasz radę zrobić obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nastawiaj się tak,że będzie źle,ze sobie nie poradzisz,że będzie płakało,bo naprawdę oszalejesz ! Moja Ania też płacze czasem pomimo tego,że ma sucho,jest najedzona . Ale czasem Ania ma tak,że po prostu chce byc na rękach i to nie chodzi o to,że jest noszona godzinami,ale 15-20 minut uspokaja się i śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
no tak, my zazwyczaj siedzimy na dole w salonie a sypialnie mamy na górze a zuni pokoik obok,a i tak zawsze ląduje u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ania nie śpi tak jak Zuzia bo Ania czasem je i budzi się co 2-2,5 h a czasem co 4 :) . Pytałam się wczoraj lekarki czy budzic na karmienie i mówiła,że nie bo dziecko wie czego potrzebuje i jak będzie głodna to sie sama obudzi . Ja obiad zazwyczaj przygotowuję już rano a potem np. dorzucam tylko ziemniaki czy coś .. DASZ radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
chyba bardzo dobrze sobie radzisz...to fajnie!mam nadzieję,że ja też dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tak jakby dwa mieszkania . Na dole dwa pokoje,kuchnia łazienka i piwnica i u góry dwa pokoje kuchnia łazienka i strych . Ale my wszyscy jesteśmy na dole, albo u góry,bo mamy taka blokadę na schody żeby Zuzia nie łaziła po schodach . Także nie ma tak,ze my jesteśmy na dole albo u góry a Zuzia na dole albo u góry ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
w sumie racja...jest też tata,obiad można zrobić nawet wieczorem...chyba panikuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×