Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

A no i mówił,że Zuzia MUSI PIĆ i że w tej kwestii nie można jej ulegać i wlewać siłą,przekonywać,że musi pic żeby wyzdrowieć .. Musi pić co NAJMNIEJ litr,bo przy chorobie jest łatwiej o odwodnienie . Ale ja nie mam pojęcie jak ją przekonać,a jak nie będzie piłą to szpital i kroplówki . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zastrzyki czasem lepsze niz antybiotyk doustny, Karola raz po każdej dawce wymiotowała, więc dostała zastrzyki, nawet nie bardzo płakała a pomogły od razu, ale fakt jak nie trzeba to po co, to daj maej jeszcze póxniej pyralgine i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja teraz nakarmiłam Anię i maż ja nosi,a u mnie siedzi Zuzia i się wtula :) . Już jest zmęczona,także mam nadzieję,że zaśnie niedługo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
dobrze,że zmienił ant,teraz już może być tylko lepiej!pisz,jak działa...ja idę pokarmić Zuzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawusiowo:-) Martyna jak tam Zuzia? Lepiej? U mnie w nocy masakra mały spał może z 3 godz a teraz odsypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamo razy dwa jak zuzia lepiej?????????????????? no ja nie narzekam na noc:):):) dzieci spały super, jak zawsze...a ja mam wolne i zamiast sprzatać bo mamy gości popołudniu to siedze przed komperm...ale dopiero po 9 :) a dzieci juz dawno w żłobku i zakupy zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko po zazdrosić Mój maluch spał lepiej jak był niemowlakiem teraz to całą noc się wierci i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunka hihihi ja sie śmieje że przy dwójce lepiej sypiam niz jak była tylko Karolinka...ona to mi dała popalić w nocy w sumie do 1,5 roku:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) ale namachalyscie... szok! widze, ze same nieprzyjemnosci.... dzieciaczki choruja, my mamy niewyspane, zmeczone :( oj tylko my wiemy ile sie ucierpimy przy chorym dziecku. Martyna mam nadzieje, ze z Zuzia juz troszke lepiej po zmianie antybiotyku. trzymam kciuki zeby szybko wyzdrowiala. my wczoraj bylysmy u lekarza, niby Nikola ma czyste pluca i oskrzela, ale od niedzieli ciagle zatkany nos. syropow tysiace a ja zadnej poprawy nie widze. jesc nie chce, oddychac nie moze :( biedulka sie meczy. jutro mamy wesele. zabawy chyba nie bedzie bo bede ciagle myslec jak moja corcia. tak mi jej szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Nikoli a co jej dajesz??? pytam bo ja juz zaprawiona w bojach.. co do kataru to u nas rewelacyjnie działają krople robione na recepte, nie wiem co tam jest ale na bazie soli z dodatkiem antybiotyku, działaja miejscowo i po 2 dniach nie ma sladu kataru, Tomek własnie wyszedł z mega kataru, jako że nie miałam tych kropleke robiłąm inhalacje z soli czesto, dostawał 2 razy po 5 ml syrop pulmeo i clemastinum, a na noc krople otrivin, działaja rewelacyjnie, niby sa od 2 r.ż. ale jak córka była mała te same krople były juz od 1r. ż. nie wiem czemu to zmienili ale lekarz mói że jak na noc prysnę to nic się nie stanie :) no i obeszło sie bez fridy przed która mój synek ucieka:P:P aaa a na noc dostwał na wypocenie pyrosal i smarowałam pulmexem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naskrobałyscie! ...ale juz wszystko nadrobilam, widze ze dzieci strasznie teraz choruja, myslicie ze cebion multi jest dobry na taki jesienny okres na wzmocnienie? bo to akurat mam w domu ale jak narazie nic nie daje a moze byloby warto. Pogoda paskudna, pada deszcz i strasznie zimno wiec siedzimy dzis w domku. Liwia cos Cie tu ostatnio nie bylo-odezwij sie. Sprobuje polozyc teraz małą, przy takiej pogodzie powinna spac a ona wlasnie cos nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantastic_girl Mi właśnie lekarka powiedziała żeby w tym okresie jesienno-zimowym własnie podawać cebion multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . U nas kiepsko.. Ten antybiotyk coś nie wiele pomaga .. Może jeszcze za wcześnie ? Zuzia dzisiaj ani minuty w dzień nie spała,jest gorzej marudna niż Ania :O. Teraz w końcu usnęła ... Dziewczyny takie moje dziwne pytanie : Czy jak podajecie swoim dzieciakom tą pyralginę to też się tak DRĄ ? Zuźka nie znosi czoków,ale już po tej pyralginie to sie tak rozpłakała,że nie mogłam jej uspokoić .. eh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nadrobilam w czytaniu ojj widze ze nie wesolo sie dzieje:(:( stelka bardzo mi przykro z powodu smierci wujka i smutnych urodzin synka:(:(brak slow :(:(buzka kochana!!!!!!!!!!! Liwia matko kochana Ty sie kobieto wykonczysz jak czytalam to az mi sie wierzyc nie chcialo ile czlowiek jest w stanie zniesc i jaka ma sile zeby to wszystko ogarnac i jeszcze zaliczac na 5 jestem PELNA PODZIWU!!! Martynko robocopie silna babka z Cie dwoja malych dzieciaczkow,Zuzia chora:(:(mam nadzieje ze antubiotyk pomaga Mam synka wspolczuje draki z mezem moj kiedys tez mysla ze baba w domu to ma wszystko robic zmienil zdanie jak mial sobie sam wyprac(bo juz chodzic nie mial w czym)o sniadanku i kolacji mogl zapomniec bozia raczki dala:) ogolnie do wszystkich babeczek i ich pociech DUZO ZDROWKA ZYCZE!!! No a co u mnie pisalam wam kiedys ze moj synek chorowal mial straszny kaszel niestety do dnia dzsiejszego bierze antybiotyki juz 3 inny niestety ma alergie ostrzelowa teraz wszystko robimy zeby nie skonczylo sie to astma:(na szczescie mloda jest zdrowa jak rydz ale profilaktycznie daje jej multi-cebion, nie mam z nia zadnych problemow przesypia cale noce,zjada co jej dam dziecko cud-miod. synus jak byl maly bardzo chorowal wiecznie cos mu bylo na katarek pomagaly mu kropelki OLBAS dawalam mu dwie kropelki na koszulke a na noc namaczalam recznik dawalam na kaloryfer i tez skrapialam tymi kroplami pomagalo mu to swobodnie oddychac. czy wasze dzieciaczki myja chetnie zabki??moja ma ich juz pelna buzie:)14:)ale szczoteczke bardziej uwaza jako zabawke:( no i jestem dumna:):)moja mloda wczoraj sama przeszla okolo dwoch metrow:):)achh jak mnie to wzruszylo:):)kapnela sie ze jest bez podparcia i zaraz klap na pupe ale po chwili sama sobe bila brawo:):) trzymajcie sie dzielnie kobietki duzo zdrowka wszystkim zycze i usmiechnicie sie czasem!!!! na poprawe humorku polecam posluchanie sobie madrych dzieciaczkow:):)mialam ubaw po pachy:) http://www.youtube.com/watch?v=wGtFTRR2Ka0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
hej Stelka,właśnie zastanawiałam się co z Tobą...widzę,że nie tylko ja jestem nocnym... właśnie piekę sobie kurczaka i ziemniaczki w piekarniku...i gratuluję pierwszych 2 metrów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
hehehe Selenka miało być,to pewnie przez pośpiech żeby kuknąć do piekarnika...co z Wami kobietki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane ! Stelka przepraszam nie czytałam - bardzo mi przykro z powodu wujka :( . Co u Was ? Macie jakiś kontakt z Liwią ? Co u niej ? Wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poradźcie coś:karmiłam moją córeczkę 11 miesięcy, a od kilku tygodni tylko w nocy 2 razy a potem już 1. Dziś w nocy już nie karmiłam, ale co mam zrobić z tym mlekiem, które mam w piersiach jeszcze, dodam że nie czuje na razie żadnych zastojów, ale co zrobić żeby się nie pojawiły i żeby mleczko znikło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko ja nic nie robilam ja chcialam karmic corcie ale moj pokarm sam zanikl:( a synka karmilam tez okolo roku zaczelam brac hormony i to mi pomoglo podobno pije sie jakies ziolka na to ale nie pamietam jakie jak znajde to podesle...narazie nie przystawiaj o ile nie zobi sie zator to wszystko idzie w dobrym kierunku... a u nas dobrze tylko to moje ucho bardzo mnie denerwuje:(bez zmian:(:( Liwia odezwij sie!!bo serio po tym co przeczytalam bardzo sie martwie o ciebie!! Martynko jak tam zuzia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko w aptece są specjalne sodki na zanik pokarmu idz i na pewno coś znajdziesz .. A Zuzia praktycznie bez zmian ... Po 14 ma byc lekarz znowu .. Zmieniam na zastrzyki .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×