Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

dziękuje 🌻 kochana Elmo to jej przyjaciel od urodzenia :D taki najlepsiejszy-juz wszystko w Elmo mamy hihi.te naklejki scienne dostala od mojej kuzynki.a na roczek prezent od dziadka stoi,a raczej lezy u nas schowany-2 metrowa maskotka Elmo.nawet nie chce sobie wyobrazac co ona zrobi jak go zobaczy :D:D:D juz jak raczkowala to ciągnela mniejszą wersje maskotki za noge po pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawerka to bedziemy sie ''razem'' starac :D:D:D ale tym razem ja nie chce chodzic latem w ciązy- nie nie :D teraz marzy mi sie urodzic na wiosne :) np kwiecien/maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja za to uwielbia Kubusia Puchatka i też ma takiego Dużego,ale jak jej go pokazaliśmy to się wystraszyła i zaczęła płakać i wynieśliśmy na strych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie Łucja nie podoba :o a Zuzia za to baaaardzo :) jedyne imie na ktore moj m sie zgodzil oprócz natalia to bylo martyna wlasnie ale mamy juz w rodzinie wiec przepadlo :( a szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawerka- a mi Łucja się podoba,ale wydaje mi się,że to imię jest takie mało dziecinne,poważne . Zuzia pokaźnie kaszle,ale na szczęście śpi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój przyszly małż mnie wzywa :D wiec niebawem uciekne,ale oczywiscie rano nadrobie wszelkie zaległosci :) aha,dziewczyny piszcie piszcie piszcie!!!!!i dopisujcie sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ma to samo ze Swinka Peppa :D zarzekalam sie,ze moje dziecko nie bedzie ogladac telewizji,ale ze maz za granica a ja sama z Ninka w domu,to zeby ugotowac czy posprzatac wlaczalam jej mini mini. no i jak leciala swinka to dziecka nie bylo :D Łucja hmm...w sumie imie ciekawe,ale zdrobnienie? chyba nie ma :/ ooo my myslelismy tez o imieniu Kaja! ale pierwsza milosc meza miala tak na imie wiec koniec koncow zostala Nina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2+1 :)
Mama Natusi miło ,ze o mnie pamiętasz poczytałam teraz trochę. W dzień nie ma kiedy, ciagle coś do zrobienia Mała dzis taka marudna ,ze obiad z nia na rękach prawie robiłam przez prawie 3 godz ( chyba mój rekord życiowy ;) O 16 wybrałam sie na spacer do parku wróciłysmy po 19 ...kąpiel ,kolacja i spanie. a potem starszych trzeba było przypilnować aby sie domyli ;) i zjedli kolację . Oczywiscie jeszcze nie śpią :/ Najgorsze jest to ,że sprzątałam i efektu nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Mamo Natusi :) wybaczcie,jak jeszcze beda mi sie wszystkie nicki mylic :P Mamo razy dwa,na kaszel kiedys dostalam dla mojej taki syrop Pulmex sie nazywal- przeszlo jak reka odjal! ale z teg co pamietam,chyba na recepte,ale mozesz zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łucja,mam koleżankę Łucję to mówię na nią Lusia :) . a my jak wybieraliśmy imię,to jeszcze brane pod uwagę było Ula,ale została Nasza Zuzinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam, aż mi się Natalka załaduje, ale faktycznie wolno to idzie... Dodałam swojego maluszka do stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiankaDi
Witam! Jestem mama 1,2 r Kubusia.Mogę się dołączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lata i ciazy- masakra!!!a jeszcze gorsze okazaly sie u nas pierwsze noce z noworodkiem- 30 stopni upalu,a ze mieszkalismy wowczas na strychu,to juz w ogole. Teraz marzy mi sie urodzic dziecko w miesiacach luty-marzec- styczen odpada,bo mialabym stresa,ze zaczne rodzic na boze narodzenie albo w sylwestra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę jest tyle pięknych imion, zwłaszcza dla dziewczynek... Mnie się jeszcze Lidka podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawerka-ja się cieszę,że urodzę już jesienią . Już miałam dosyc tych upałów,a tak to jakiś jesienny kombinezonik i wioo na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama razy dwa - przepraszam za wprowadzenie w blad! Dobrze,ze zapytalas,bo az do apteczki zerknelam. syrop nazywa sie PULMEO a Pulmex to masc do smarowania klatki piersiowej na katar i przeziebienie-swoja droga tez rewelacja :) witaj Diana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiankaDi
MamaNatusi-Liwia...harlow(uk)/Łobżenica.Natuśka.......11. 0 9.2009 Boubzilla-Ania........Birmingham (UK)........Jack (Kubus)..19.07.2009 Mamax2-Martyna...Gdańsk/elbląg........... Zuzia..........20.02.2009 i Córeczka--------ok 21.10.2010 Niuńka-Monika.......Tarnów...................Szymon.... ....22.09.2009 pour pour-Marysia...Poznań...................Olaf... ........ 10.08.2009 agawerka .............Zgorzelec................Nina............29.07. 2009 Diana.................Warszawa................Kubuś...........20.06.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytalam- Ula tez sliczne imie :) moj maz nastawia sie na drugiego syna..."zagrozil", ze jesli bedzie corka bedziemy probowac do skutku ojjj biedna ja bede hehhe :P ja mam w czerwcu obrone,takze chcialabym juz po obronie zajsc w ciaze ,zeby nie brac dziekanki znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawerka-mój mąż mówił to samo,że będzie próbował tyle,aż będzie syn,ale ja chyba nie chciałabym mieć wiecej dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pour pour - ale przystojniak z Olafa! no i imie tez bardzo mi sie podoba :) mam nadzieje,ze nie jest jeszcze zajety ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiankaDi
Co do imion dziewuszki to myślę że ja mam fajne i oryginalne imię.Kiedys go nienawidziłam bo wiadomo co 2 pies to Diana.Moja siostra ma na imie Milena tez ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie marzy trojeczka,jesli finanse pozwola. Oczywscie,marza mi sie trzy coreczki :D zawsze chcialam miec syna,ale teraz jak widze,jak Nina zywo interesuje sie moja kosmetyczka i mozemy razem z zapalem poszukac np czerwonego lakieru do paznokci,to puchne z dumy hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawerko, do Olafka to już stoi kolejka oczekujących :D:D:D Ostatnio sypnęło u nas w otoczeniu dzieciakami :P No ale jak wiadomo, od przybytku głowa nie boli :P A ja właśnie obejrzałam sobie Natalkę - cudna maluda :) Ninka też śliczna dziewuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×