Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość mamanatusi
moze tez w takim razie tak zrobie jak ty,troszke pomidorow i lyzka koncentratu :) duszyczka-witaj ;) moja córcia obecnie broi przy głośnikach taty ale co tam,nie bede jej przeszkadza hihi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh te dzieci:-) mój raczkuje za mną prawie cały czas i chwyta się czego może i wstaje a przy tym ile upadków ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
duszyczka,natalia bawi sie zazwyczaj tez ok 10-15min sama,a potem uczepia sie mojej nogawki i tak wisi az jej sie znudzi :D i wraca do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
mała zjadla jogurt naturalny-strasznie sie ciesze ze je polubila,jeszcze sie krzywi troszke ale zjada 2/3 kubeczka :) do tego 3 lyzki musu brzoskwiniowego i teraz kawalek wafelka ryzowego. mam nadzieje ze niedługo zasnie.a my musimy odebrac bułki wiec chyba czeka nas spacer ;) pogoda nieciekwa niestety wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dziś w planie jechać do mamy...Rowerem :/ Ale za zimno aby synka włożyć do koszyka...w końcu to 5km. Ale tak mi się nie chce w domu siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
duszyczka a gdzie dokladnie mieszkasz pod tą bydgoszcza? ale fajnie,tez by mi sie rower przydal z koszykiem dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatusi sniadanko smakowite u mnie jedynie moze jogurt ale kozi:-( u Nas słoneczko pieknie świeci:-) ide z małym do lekarza niech go oglądnie i zbada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
duszyczka to juz wiem gdzie :) niunka,to powodzenia,oby synek dal sie zbadac i zeby wszystko bylo dobrze :) aha i zazdroszcze słoneczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
dziewczny zmykam,moj M wymyslil ze jedziemy na zakupy,trzeba kupic soki i napoje na roczek-robimy dzien wczesniej 10go wrzesnia ze wzgledu na moja szkole.ahh smutno bedzie mi siedziec na zajeciach wiedzac ze rok temu o tej 11tej rodzilam,wolalabym byc wtedy z córcią,jakas taka sentymentalna jestem ;) mama razy dwa co u ciebie kochana daj znac jak Zuzia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Zuzia w nocy budziła się chyba z 6 razy przy tym strasznie płacząc . Nie chciała pić także pół nocy ją nosiłam (mąż wstaje rano do pracy,musi być wyspany) . Od 5.40 już w ogóle nie śpi . Byłam już z nią dzisiaj na zakupach,posprzątałam . Spać mi się chce strasznie :( A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
a weszlam na chwile zeby sprawdzic czy jeszcze napisalas i patrze ze tak :) JESTEM Z CIEBIE DUMNA!!!! BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bede potem to pogadamy papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszyczka ze jak bede jechac to się przewróce:-) pesymistka ze mnie i tyle mama razy dwa to noc tez mialas nie zaciekawa:-( ale ze się nie złamałas podziwiam:-) napisze jak wróce od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc miałam ciężką,ale dzień nie lepszy . Mała jest marudna,niewyspana,płaczliwa . Dzisiaj już wyrzuciłam ten smoczek,bo w nocy miałam już myśli,zeby jej dać tego smoczka,byle tylko tak strasznie nie płakała . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
jestem :)mala spala 15 min w samochodzie.teraz jeszcze 1h do obiadu a ona marudna,nie chce spac a ja nie mam sily jej ani nosic ani zabawiac.chętnie sama zasnelabym sobie.moze na zmiane pogody nasze dzieci takie markotne :o oby Zuzia odespala chociaz troszke w dzien,byloby ci lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
poddaje sie,nie wiem co sie dzieje.ona nie chce spac.no wiec chyba nie bede jej zmuszac.trudno.ominiemy drzemke przedpołudniową.potem dopieor ok 15tej ją poloze. jem wreszcie 2sniadanie,bo juz z glodu umieralam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Zuzia też nie chce spać,cały czas marudzi,noszę ją,kołyszę,mam dosyć . A jeszcze w dodatku naprawdę źle się czuję . Dobrze,że jutro do lekarza idę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej widze, ze u Was nieciekawie :( Szybko piszecie wiec udalo mi sie doczytac tylka ostatnia str. Kupilam antyalergiczne podusie i nic ona nie dala...maly krecil sie jeszce bardziej :( i nie mogl zasnac...pozniej obudzil sie standardowo o 3 i chcial do naszego wyra poczym szybko zasnal...ale do pracy trzeba bylo wstac :( pogoda u nas straszna wiec zalozylam kozaki...i plaszczyk bo dojezdzam godzine i wczoraj tak zmoklam ze stalam na spozniony autobus i normalnie sie poplakalam :( na takie zale mnie wzielo jak mi w zyciu zle :( Mam pomysl...ale nie wiem czy Wam sie spodoba??? Moze stworzylybysmy tabelke? ktora pozwoli nam sie blizej poznac...i zapamietac? i jesli ktos nowy by sie do nas przylaczyl moglby sie wpisac? To tylko pomysl wiec dajcie znac czy Wam sie podoba :) Boubzilla..............Birmingham (UK)........Jack (Kubus)........19.07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysł . Martyna(moje imię :P)------------------gdańsk/elbląg------------------------------- Zuzia-----------------20.02.2009---------------Córeczka--------------ok 21.10.2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch śpi:-) mam chwilke oddechu juz po wizycie u lekarza mały zdrowy jak ryba a takie budzenie w nocy moze trwac do ok 2 lat ponieważ maluch w nocy moze przezywac to co działo się w dzień:-( jest jakis syropek ale dopiero po roczku a i moja klucha wazy 11 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×