Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Mała sie obudziła jakoś po 25 minutach :O . Ale zaraz przyszedł mąż i się nią zajął,a ja sobie poleżałam :) . Teraz mąż się z nią bawi :) . Nie chce jeść,napiła się tylko troszkę ciepłej herbatki :( . Martwię się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna zadzwon do lekarza,to niepokojące :( chociaz z drugiej strony skoro sie bawi,hmm.sama juz nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaa
hej dziewczyny, mama tusi- to ja, ta co chce odstawiać smoczek :) 7 miesiecznemu Kubusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anikaa witaj :) co u ciebie?? kiedy zaczynasz? Martyna jak wam idzie?jejku czyli Zuzia jednak chora? biedactwo :( ja teraz znosze płacz Natuśki.zobaczymy jak dlugo,dzis suszarki juz nie chce uzywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro z samego rana pójdę z nią do lekarza :( . Dostała czopek,na razie śpi . Widzisz Natusia cwana jest,wczoraj suszarka była-starczy :D . Dzieciaki są bystre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie do lekarza idz.jestem ciekawa co powie.i ty jutro tez masz wizyte z brzusiem prawda?? Anika gdzie sie podziewasz kochana?jak smoczkowa rewolucja u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jutro też mam ginekologa,ciekawe co u dzidzi :D Mam nadzieję,że o tylko jakieś przeziębenie,ale kaszle coraz bardziej :( no i ta gorączka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna napewno wszystko bedzie dobrze ;) czekamy na relacje 🌻 2+1 kochana przybądz do nas wreszcie hihi :D podaj dane to zrobimy wpis do tabelki ;) Monika sie chyba relaksuje :D położyłas juz synka spac? Adzia jak twoje malenstwo,spi grzecznie?czy tylko ja mam taką cwaną bestie hihi :D pour pour,wpadniesz pogadac troszke? czekam na ciebie jak na zbawienie,bo musze jaki obiad wymyslec :D stelka kochana,jak ci dzis dzień minął??? 🌼 Tomek był grzeczny? moze chociaz na niego pogoda zle nie wplynela :D a Karolina??? mama lipcowa,wpadaj czesciej plisss! 🌼 Blanka jak Twoje dzieciaki znoszą te zmienną i wietrzną pogode? Ania,miałam Cie pytac skąd pomysł na to imie? dziecka mam na mysli :D Duszyczka,wracaj prędko i opowiadaj co u was sie dzis dzialo :) Atramka-jak maluchy?? zazdroszcze imienia Majka :) tez chcialam takie dac córeczce ale mój M sie uparł na Natalia :o Agula halo halo gdzie sie podziewasz? ;) Sleep i inne mamy ''przed-roczniaków'' :D wyprawiacie roczek??? jesli tak to w jakim stylu?tzn dla znajomych,czy rodziny?? Anika,podaj dane to wpiszemy cie do tabelki :) bedzie nam łatwiej zapamiętac tyle osób ;) i koniecznie daj znac co z tym smoczkiem wynikło,bom ciekawa jak cholera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna to super! z kazdym dniem będzie łatwiej zobaczysz ;) bardzo sie ciesze i gratuluje maleńkiego sukcesiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pour pour
Martynko, trzymam kciuki za jutrzejszego lekarza! Mam nadzieję, że nic poważnego Twojej małej nie dolega, napisz później, co tam u Was. Mamo Natusi, świetnie sobie radzisz jako gospodyni topiku :) O każdym pamiętasz :D Zaraz napiszę jakiś przepis dla Ciebie i Rogaliczka :) Dodaję się do tabelki: Mamanatusi-Liwia...harlow(uk)/Łobżenica...Natusia.....11.0 9.2009 Boubzilla-Ania........Birmingham (UK)........Jack (Kubus)..19.07.2009 Mamax2-Martyna...Gdańsk/elbląg........... Zuzia..........20.02.2009 i Córeczka--------ok 21.10.2010 Niuńka-Monika......Tarnów....................Szymon.... ....22.09.2009 pour pour...........Poznań.......................Olaf...........10.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pour pour
Jeszcze raz - nie dodałam imienia :) Mamanatusi-Liwia...harlow(uk)/Łobżenica...Natusia.....1 1.0 9.2009 Boubzilla-Ania........Birmingham (UK)........Jack (Kubus)..19.07.2009 Mamax2-Martyna...Gdańsk/elbląg........... Zuzia..........20.02.2009 i Córeczka--------ok 21.10.2010 Niuńka-Monika......Tarnów....................Szymon.... ....22.09.2009 pour pour-Marysia...........Poznań.......................Olaf........... 10.08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukcesik jest taki,ze zasnęła bez smoczka no i można powiedzieć,że bez płaczu . Liwia,każdemu pytanie zadałaś :D Liwia,mi też czasem brakuje pomysłu na obiad . Moja Zuzia bardzo lubi rosołek z takimi lanymi kluskami . A na drugie danie lubi takie danie z piersi z kurczaka z sosem i marchewka . Przygotowuję je tak : kroję drobno pierś ( w kostkę najlepiej),kroję marchewkę. Wrzucam pierś i ja dosmażam,a marchewkę wrzucam do garnuszka i gotuję . Jak pierś się przysmaży,a marchewka podgotuje wrzucam marchewkę do tego podsmażonego mieska i to zalewam wodą i duszę pod przykrywką . Jak jest marchewka miekka,dodaję sos (ciemny) i zagęszczam mąką . Oczywiście można podać swoje przyprawy do mies . Dla nas robię jeszcze z pieczarkami,ale Zuzi ich nie daję . Moja Zuzia bardzo ten sos lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pour pour
Uprzedzam, że gotuję szybkie i łatwe dania :D Dwa przepisy dla Was: 1. SPAGHETTI Z SOSEM BROKUŁOWO ŚMIETANOWYM filet z kurczaka brokuł opakowanie śmietany lub jogurtu naturalnego trzy ząbki czosnku makaron przyprawy filet z kurczaka kroisz na drobne kawałeczki, posypujesz solą, vegetą, papryką i czym tam chcesz :) wyciskasz jeden ząbek czosnku i wrzucasz na rozgrzaną patelnię z olejem. Krótko podsmażasz (bo szybko się przypala) i dodajesz mięsko z kurczaka. W międzyczasie w garze obok gotuje się brokuł. Kiedy brokuł się ugotuje, odcedź go i pokrój na różyczki. Dodaj śmietanę, dwa wyciśnięte ząbki czosnku, sól i pieprz. Wymieszaj dokładnie i wrzuć na patelnię do kurczaka. Chwilkę podsmażaj i pyszny sosik gotowy :D Można zjeść także z ryżem, a nawet z ziemniakami. Zaraz dam następny przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna a co to za sos??? wiesz co,i jeszcze mi powiedz jak te lane kluchy robisz :) wybaczcie ale ja jestem naprawde beztalencie kulinarne :D wiec wszystko co do mnie to prosze jak przedszkolakowi tłumaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dopisuje sie :D Mamanatusi-Liwia...harlow(uk)/Łobżenica...Natusia.....1 1.0 9.2009 Boubzilla-Ania........Birmingham (UK)........Jack (Kubus)..19.07.2009 Mamax2-Martyna...Gdańsk/elbląg........... Zuzia..........20.02.2009 i Córeczka--------ok 21.10.2010 Niuńka-Monika......Tarnów....................Szymon.... ....22.09.2009 pour pour-Marysia...........Poznań.......................Olaf... ........ 10.08.2009 agawerka ................ Zgorzelec.........Nina...........29.07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu no z nieba mi spadlas :D:D:D tzn nam :D:D:D a to są przepisy z których dania mozemy tez naszym młodocianym serwowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze temat rozstan ze smokiem byl poruszany :) moja w ciagu dnia nie ssie,na spacerze w wozku tez zdarza sie jej o nim zapomniec,ale w domu do spania....krzy,placz i wierzganie nogami :/ myslalam,zeby poswiecic jednego,uciac go,moze jak poczuje,ze nie ma co ssac to zrezygnuje? albo zrobi dzika awanture :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pour pour
Dzięki Liwia, Ty też masz bardzo ładne imię :) A w ogóle podoba mi się imię córeczki Agawerki :) Gdybym miała córkę, nazwałabym ją Nina właśnie. Mimo, że teściowa uważa, że to pretensjonalne imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawerka patrze na zdjecie twojego aniolka i nie moge uwierzyc w to co widze!!!! skąd ona ma takie piękne juz długie włoski!!!!???? moja dopiero ledwo co na czole ma a u ciebie widze juz podcinane :D:D:D:D cudo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sos-po prostu ciemny,ja kupuję najtańszy :D A kluseczki robie tak mąkę ok 1 szklanki 2 jajka i woda . To wszystko miksuję,na taka konsystencję ,żeby ciasto się lało . jak jest za rzadki dodaję maki,jak za gęste wody :D . i na wrzący się rosół leję le kluski przez lejek . Tylko musisz wyciągać te kluski bo się zrobi jedna wielka klucha,a jak już wszystkie ciasto wyrobisz to wrzucasz to z powrotem . Zuziulka też taki rosołek bardzo lubi,często jej go robię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×