Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Zuzia dzisiaj marudna jest,smoczka szuka,teraz jest jej pora drzemki,ale nie chce spać . Dobrze,że juz nie mam tego smoczka .. Wydaje mi się,że ją bierze jakieś choróbsko :( . Malutko je i jest jakaś niewyraźna . Inaczej się zachowuje ,, :( Albo ja jakaś przewrażliwiona jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze dzis ma taki dzien że nic nie chce jeść nie przejmuj się tym:-) jak narazie mozesz ja tylko obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boubzilla - Ania........Birmingham (UK)........Jack (Kubus)........19.07.2009 Mama Razy Dwa -Martyna-----gdańsk/elbląg----- Zuzia-----------20.02.2009 Córeczka--------ok 21.10.2010 swietnie!!! czyli sa nam juz dwie!!! wystarczy skopiowac ta tabelke do siebie i wpisac sie pod spodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
Mamanatusi-Liwia...harlow(uk)/Łobżenica...Natusia.....11/09/2009 Boubzilla-Ania........Birmingham (UK)........Jack (Kubus)..19.07.2009 Mamax2-Martyna...Gdańsk/elbląg........... Zuzia..........20.02.2009 i Córeczka--------ok 21.10.2010 wpis do tabelki jest :) postartam sie ją poprawiać regularnie tylko potrzebuje wasze dane kobietki!!! 🌻 a swoja drogą Aniu miałaś super pomysl!!! mam nadzieje ze bedziemy sobie mogly mówic po imieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mały nadal spi przed snem zjadł pól miseczki zupy:-) to rzeczywiscie mało a pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
natalia zjadla kawaleczek ryby i kilka łyzek zupy-nie je nic pozatym :o ehh za to ja musze przystopowac bo na gwiazdke to chyba juz tylko w roli bombki wystąpie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
niunka podaj dane to wpisze cie do tabelki :) ciekawe czy moje dziecko wreszcie zasnie.spala dzis zaledwie 15min w aucie :o teraz sama sobie rzuca piłke i za nią goni :D Martyna wiesz co,moze masz racje i faktycznie jakies choróbsko Zuzie bierze-oby nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
1 dzień juz za Tobą,martwie sie tylko o Ciebie ze z brzuszkiem jest ci gorzej to znosic no i |Zuzie ze przeciez jesli faktycznie cos ją łapie to pewnie nienajlepiej sie czuje.a teraz płacze czy sie bawi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
🌻 🌻 🌻 będzie dobrze ;) masz juz półtora roku doświadczenia i wiesz ze czasami jest tak zle ze juz nie widzisz wyjscia z sytuacji a zaraz potem robi sie lżej :) musi jakos byc,no nie ma wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz marudzi,trochę popłakuje,nosiłam ja na rękach trochę,ale juz mi ciezko i odłożyłam ja z powrotem do łóżeczka . Kurcze ona nie może zasnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika------------------Tarnów-------------------------- Szymon---------------22.09.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh cos się rozciągnęło:-) zuzia niech bardzo duzo pije:-) mi się wydaje że dlatego jest taka rozbita bo nie ma smoczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
Mamanatusi-Liwia...harlow(uk)/Łobżenica...Natusia.....11.09.2009 Boubzilla-Ania........Birmingham (UK)........Jack (Kubus)..19.07.2009 Mamax2-Martyna...Gdańsk/elbląg........... Zuzia..........20.02.2009 i Córeczka--------ok 21.10.2010 Niuńka-Monika......Tarnów....................Szymon........22.09.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rzeczywiście to przez ten smoczek,teraz siedzi u mnie na kolanach i się przytula,niech siedzi,bo nie mam siły jej nosić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
no juz wszysto jaśniejsze ;) Zuzia idz spac i daj odpocząć mamusi!! :D Monika ale masz śpiocha :D Martyna nie martw sie ja tez mam biegające po pokoju dziecko,które nie wie czego juz chce.i chyba zrobiło mi niespodzianke w dodatku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
jej to niech sie poprzytula,wydaje mi sie ze ona odczuwa te zmiane bardzo mocno,ale zobaczysz ze obie dacie sobie rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia moja też nie wie czego chce,ani pic,ani jeść . Mogłaby już iść spać,odpoczęłabym i ja i ona,bo jestem wykończona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha spi od 13:-) ale za to w nocy daje czadu:-) a niespodzianki juz dzis miałam dwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka-zazdroszczę,żeby moja tak spała . Moja niespodzianki nie robiła od wczoraj,znaczy zrobiła wczoraj,ale to tej nieszczęsnej lewatywie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
natalia zwykla miec 2 drzemki po 1.5h w ciągu dnia ale naprawde od jakiegos czasu robi sobie tylko jedną.niestety :( teraz chodzi z pieluszką po pokoju-moze juz sie robi śpiąca-plissssssss!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×