Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

pour pour,jakby sie w kolejce miejsce zwolnilo to Ninka sie pisze heheh :P biedna Zuzia...a moze cos przeciwbolowego jej daj? jakis syrop w sensie ibufen czy nurofen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nurofen w syropie,mogę jej dać,tylko kiedyś jej dawałam przy ząbkowaniu to niewiele pomógł . Na Zuzię skuteczniej działają czopki,ale ile płaczu przy nich jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna jesteś, Martyna... U nas w krytycznych sytuacjach pomaga powtórzenie wieczornego rytuału, czyli kąpiel i trochę mleczka, ale jak Zuzia ma gorączkę, to chyba lepiej nie kąpać... Może rzeczywiście daj jej Ibum albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja czopkow tez nie znosi :/ syrop musze jej zawsze sila wlac, ale tlumacze sobie,ze to dla jej dobra,bo mam wtedy cholerne wyrzuty sumienia,ze ona placze. no wlasnie,moze cieple mleczko ? u mojej zawsze dziala,a niezawodny sposob to polozenie sie kolo niej i mocne przytulenie. duzo zdrowka dla Zuzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie-eureka! :D Panadol! panadol jest niezawodny na goraczke,bol i przy tym powinna Ci ladnie spac. Mi pani pediatra polecala nawet zaaplikowanie czopka z panadolem lub paracetamolem przed lotem samolotem,zeby dzieco bylo spokojniejsze i ladnie spalo,ale tak bez wiekszego powodu (w tym wypadku lot) nie odwazylabym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie "stare" i nowe mamy:-) Jak narazie nadrabiam zaległości co się działo jak mnie nie było:-) Martyna twoja intuicja Cię nie zawiodła biedna niunia:-( U Nas miała byc Amelka ale wyszedł Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Zuzi syropy też siłą wlewamy,taką strzykawką co jest przy nurofenie . Też płacze,ale wiem,że to dla jej dobra . No to idę jej zrobię te ciepłe mleko,maż się z nią położy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawerka ja wybierałam to imię:-) miał być albo Szymon albo Ksawery ale na to drugie mąż się nie zgodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia i spokojnej nocy! ja uciekam spac do mojej Buddy. Jutro maz po miesiacu nieobecnosci wraca,chyba nie musze pisac,jak bardzo sie ciesze :D Nince juz dzis zdjecie taty pokazywalam i tlumaczylam,ze juz jutro tata bedzie, to dawala buziaczki tatusiowi ze zdjecia ;) kolorowych snow i do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja muszę lecieć,bo Zuzia nie chce z tatą leżeć i leci do mnie . Napiszę jutro co u Zuzi i dzidzi :) . Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery tez ladnie :) moj maz nie lubi,jak mowi sie do niego Szymek. Rodzice mowia do niego Szymciu,a ja na poczatku naszej znajomosci wymyslilam sobie skrot Szymiś i tak juz zostalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymiś :) ale ładnie :) Martynko, spokojnej nocy! Mam nadzieję, że Zuzinka uśnie i będzie ładnie spała... Ja też już zmykam, do jutra, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana :) Diana witaj :) dziewczyny wpisujcie sie do tabelki z imionami równiez ;) Pour Pour ten cudny blondasek to Twoj????? jejku moja niby blondyna ale przy tych białych włoskach wysiada :D u nas noc z 3 pobudkami-zupelnie nie wiem co sie dzieje :o tak sie chwalilam a tu prosze :( obudzila sie z placzem.na koniec ok 5tej dostala wode i zasnela.teraz spi.tatus tez.ale zaraz zostana obudzeni.nie ma odsypiania.od spania jest noc :D mleko juz gotowe wiec do dziela hiih a ja dzis przez to bylam 3 razy w lazience.mialam pelen pecherz i od razu przypomnialo mi sie jak to w ciazy latałam po xxxxxrazy do kibelka-matko jedyna co za katorga :D dziewczyny ile razy dziennie dajecie maluchom jeszcze mleko w takiej czystej postaci??natusia tak lubi ze ja jeszcze 2 razy-rano i wieczorem.moze juz czas zeby zastąpic calkiem innymi posilkami białkowymi czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawe,gorące kakao i earl grey'a dla was kochane wiec przychodzcie mi tu opowiadac jak wam nocka minela. Martyna jak Zuzia zniosla noc?????na którą pędziesz do lekarza?? u nas pada,jest szaro buro i ponuro :( wiec pewnie wszystkie dziołchy z wielkopolski mają taki dzis humor jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Liwka :) Ranne ptaszki z Was, widzę :) Widzisz, u nas też zwykle noce są przespane, ale jakiś tydzień temu Młody obudził się o czwartej i chciał się bawić :D Za nic nie chciał iść spać, a próbowaliśmy wszystkich naszych sposobów :P Nie byłoby w tym nic takiego, gdyby nie fakt, że poszłam spać o drugiej w nocy, więc padałam na twarz... A ten blondynek to owszem, mój :D Mam jeszcze drugiego takiego w domu, tylko w nieco starszej wersji ;) Dzięki za herbatkę, ja też właśnie sobie sączę i dokarmiam przy okazji Sionka, bo to mały żarłok i chodzi jak piesek wokół stołu, żeby dostać coś do jedzenia :P Co z tego, że chwilę wcześniej napchał się własnym śniadankiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poproszę mocną kawę ! :D Zuziulka budziła się chyba z 8 razy :( . Kiepsko się złożyła ta choroba z tym odsmoczkowywaniem :( . Z Zuzią idę na 11.00 do lekarza,ale strasznie kaszle i gorączka się utrzymuje :( . \A do gina idę na 14.20 . Muszę lecieć bo Zuzia płacze,odezwę się później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Martynko! 🌼 Jaka biedna Twoja Zuzinka... To takie okropne - patrzeć na swoje dziecko, które choruje... Jeszcze jest za małe, żeby mu wytłumaczyć, że niedługo poczuje się lepiej... :( Mam nadzieję, że lekarz Wam pomoże. Ściskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) ja poprosze mocna kawe Biedna Zuzia:-( choroba dzieci to najgorsza rzecz dla matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu witaj ;) Martyna,bardzo mi przykro ze taką noc mialas,oby Zuzinka sz\ybko wyzdrowiala i zeby pozwolila ci odpocząc :) daj znac po lekarzach co tam nowego ;) ja siedze z bólem zęba-8ki.szlag mnie trafia.a dentysty mojego nie ma :( bede zmuszona isc do kogos innego,.juz w ciazy w 9 miesciacu mnie bardzo ten ząb bolal,prosilam o wyrwanie ale nie chcieli.no i doczekalam sie-powtórki z rozrywki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia zasnela.dzieeeeeki!!! :) moge chwile odpocząc uffff dzis na 2gie sniadanie jogurt tradycyjnie i do tego nie wiem co dac :o potem rosołek z kluseczkami lanymi i mięsko ze skrzydełek :D podwieczorek dzis kaszkowy będzie :) i kolacja jak zwykle mleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból zęba to masakra A szkoda gadać jak się przebudził przed 24 to dopiero usnął ok 3 a i po 1 zrobił niespodzianke:-) ale to sa własnie uroki macierzyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,no to widze ze nasze dzieci wszystkie co do jednego jakos tak dziwnie sie zachowują.pojecia nie mam dlaczego tak sie dzieje :p ale powoli trace siły :D oby to na pogode,chociaz nie bo cholera wie jak dlugo jeszcze bedzie padac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pour pour przepis na nalesniki meksykańskie swietny musze go zrobic:-) szukam przpisu na jakies smaczne mięsko na ciepło i dobra sałatke możesz coś polecić? jak co to z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to wygląda u ciebie dokaldnie? u nas tak: nagle mala zaczyna sie wiercic,popłakuje az wkoncu podnosi sie i ryczy w niebogłosy,trzymając pieluszke w reku.i kiedys nie wstalam to plakala kilka min,polozyla sie i zasnela,ale nie na dlugo,wiec wstaje do niej.nie wiem co to sie porobilo ale wole zeby znowu przesypiala noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×