Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Liwio powiem Ci że jest na prawde SUPER:D:D dzieci sie świetnie ze soba bawią, zresztą tak sa za sobą że szok, rano tylko wsatają od razu buziaczki itp, a Tomek odkąd zaczął właśnie raczkowac, to sami zaczeli w pokoju swoim sie bawić:) teraz mając dwójkę mam więcej wolnego, niż jak musiałam cały czas poświęcać córce jak była sama......świadomie zdecydowałam sie na dzieci rok po roku i była to świadoma decyzja:D nie żałowałam ani chwili:) a owszem pierwsze 3 miesiace były nie najlepsze, ale juz tego nie pamietam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru niezainteresowanym tlumaczyc sie tu ze swoich decyzji.pisze po raz ostatni-zobacze co będzie,.póki co jest ok,wiec po co mam robic szum? nagle sie sporo obserwatorów ujawnilo :o moze zajmijcie sie swoimi sprawami,ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj naj
A co Wy chcecie od Magdaleny? Fajna z niej dziewczyna. dajcie jej spokój,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka-tak myslalam :) zazdroszcze,szkoda ze ja nie mialam takich mozliwosci :( Magda dobranoc do jutra :) Magdalena,a to chyba wage ma teoja córcia w nocmie co??? ciekawe co u mamy Nikolci? odezwij sie kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile maja dzieciaczki zabkow? bo moja ani jednego juz sie martwie bo wydaje mi sie ze za 10 miesiecy to juz powinna miec . Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co niby znaczy że "zawinela wam wszystkie nicki"??????????? no ja obserwuje co sie dzieje i czekam na ewentualne wpadki....nie ma co oskarżać bez jasnych dowodów...nie śledzę innych topików to nie wiem o co chodzi z ta duszyczka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadka pierwsza: sciema na sampoczatek 22:09 [zgłoś do usunięcia] stelka27*** sorki jeśli kogoś urażę ale nagle dużo tu przybywa mam 10 miesięcznych dzieciaczków ze świeżym nickiem....będę sceptyczna...sorki Tomuś, ur. 06.10.2009r., o godz. 14.12, 3500g, 57 cm Karolinka, ur. 13.05.2008r., o godz. 13.00, 2700g, 52 cm 22:10 (...) [zgłoś do usunięcia] magdalena91917 Własnie czytalam poprzednie wypowiedzi niektorych internautek faktycznie masz racje chyba 5 jestem .. Moja mala jeszcze nie ma 10 miesiec ale prawie juz juz.. Nicola Noworoczna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dajcie juz spokój, te ostrzegające-odczepcie sie.jestesmy dorosle i doskonale sobie w zyciu radzimy :p cos mi sie zdaje ze to wy głównie zasniecacie topik :o Stelka-nie wdawaj sie w dyskusje z nimi,nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj no ty marna podróbko duszyczki :o na swoim topiku bede mówila jak mi sie podoba! wyrazilas swoją opinie o osobie która sie tu podszywa? tak! wiec dzięki i mozesz juz zmykac.nie wiem w jakim celu dalej ciągniesz temat? takie wlasnie dyskusje zasmiecają nam topkik,wiec daruj sobie.chcesz czytac to czytaj,jak chcesz sie dołączyc to zapraszam,ale daj sobie juz spokój tymi ostrzezeniami. a topik nie padnie-gwarantuje ci to.mozliwe ze sie przeniesiemy,ale nie poddamy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koluszmik
hahaha:D:D mama natusi bo ci żyłka w dupie pęknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnam :) nie jestem na twoim poziomie,wiec wracam do obowiązków,a ty nieudaczniku zostań tu i dajej gadaj bzdury raz na czarno a raz na pomaranczowo-milej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×