Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość mamanatusi
jakby prąd byl za darmo to chyba bym kupila jeszcze ze 4 suszarki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodę przygotuję,mam nadzieję,że 3-4 dni i zapomni o smoczku . Mamanatusi- haha to kup jeszcze 4,ale licz się z poczwórnym rachunkiem za prą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
jejku czy tylko ja zajadam stres??? wciągnelam 2 bułki a jest 21sza!!! wrrrr musze sie za siebie wziac.normalnie ten mój chłop przestawia mi zycie do góry nogami :D zawsze jakas niezorganizowana sie robie jak on w domu jest.takie mam wrazenie :p adzia nadrabiasz kochana nasz esej dzisiejszy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
suszarka duzo ciągnie? nie załamuj mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatusi-ja mam odwrotnie,jak jestem zestresowana to nic nie przełknę . Ale za to w ciąży budzę się w nocy,bo jestem głodna :D:D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
sleep poszłasz juz sleep? :D tak powaznie to twój synuś juz spi? moja juz zasnela,ale pomocnik wyciszacz chodzi na pelnych obrotach hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamantusi - oj chyba nie, ja już śpiąca jestem .Moje małe to ranne ptaszki a i w nocy młodszej zdarza się pare razy obudzić, bo chyba wszystkie zęby od góry na raz jej wychodzą ;) (już 3 pod rząd a 4 się szykuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
mama razy dwa tobie wybaczamy,ciąza to ciąża :D ale ci zazdroszcze.bylabym chuda jak patyk :D a tak czuje ze jak sie za siebie nie wezme dosc szybko to bede wyglądala jak krótko po porodzie.juz mam brzuszek wiekszy i nieco dolne gabaryty sie powiekszyly :D chociaz M twierdz ze jest ok,ale czego to oni nie powiedzą hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatusi- zazdroszczę,że Twoja córcia już śpi,moja przyklejona do męża z telefonem :) / adzia282-ja też już spiąca jestem,jeszcze ta pogoda mnie tak przymula :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
adzia znam niestety ten ból.nam idą 2 trzonowe górne i wczoraj przebil sie dolny lewy kieł.wiec 3 zeby idą-jest kiepsko.marudzenie 24/dobe.ale coz.tatus szanowny na horyzoncie wiec ja sobie zrobie jutro haj lajf :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatusi czego mi zazdrościsz ? Ja już bym chciaął być po,bo cały czas mam ochote na słodkie w nocy wstaje jeść,cały czas jestem zmęczona i cały czas chce mi sie spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
kochana moze niech mąz sie z nią polozy i z tym telefonem :D:D:D ja tam wyglądalam po porodzie jak bym szła rodzic hehe :D ale dalam rade.rok nie minąl i 24kg zrzucone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
kochana zazdroszcze ci tego ze jak sie stresujesz to nie jesz- u mnie odwrotnie niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama razy dwa - oj nie zazdroszczę Ci. Pamiętam jak ja z wielkim brzychem w zeszłym roku z starszą musiałam się męczyć (nie miała jeszcze 2 lat). Znalazłam sposób na sierpień i prawie dzień w dzień na plaże szłyśmy - ona się wybawiła a ja mogłam siedzieć a potem już tylko miesiąc musiałam przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatusi-właśnie się z nią kładzie,może zaśnie . Zazdroszczę Ci,ze w przeciagu niecałego roku schudłaś 24 kg ! Jak będę już po porodzie będe wiedziała gdzie się zgłosić,jakbym wyglądała jak szafa trzydrzwiowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
drogie kobitki,ja wiem ze znowu zmywam sie jako pierwsza i w dodatku mame razy dwa opuszcza podczas odsmokowywania córci :D ale musze wykorzystac szum suszarki i sie uśpić :D:D:D wybaczcie 🌻 pojawie sie rano i sprawdze jak wam poszlo!!! :) dobranoc pchły na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już marzę,żeby być po wszystkim,a tu jeszcze 7-8 tyg :( . Dzisiaj mi się płakać chce,jakaś rozdrażniona jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już się zmywam,bo spać mi się chce,tylko jeszcze musi moje dziecko zasnąć :) . To Dobranoc napiszę rano jak było :) TRZYMAJCIE KCIUKI :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:-) wszyscy spią jeszcze????? Junior tak dał popalić dziś w nocy ze masakra budził ok 9 razy:-( musze iść z nim do lekarza może mu cos dolega aczkolwiek nie ma żadnych objawów choroby mama razy dwa Jak tam noc bez smoczka? Dałaś małej czy się ugiełaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
czesc kochane :) mama razy dwa-jak noc?????? niunka jejku a co sie stalo ze az tyle razy,masz jakies podejrzenia????? u mnie do północy z suszarką (bo przysnelam),a potem raz pobudka i spala do 6.30.ogólnie nie wyspalam sie bo ciezko jest mi sie znowu przyzwyczaic zaledwie do polowy łóżka :o w dodatku wstalam dzis chyba lewą nogą,ehh :( jest mi troche przykro ze czlowiek tak szybko sie przyzwyczaja do samotnosci i tak jak pisalyscie,jak go nie ma to tesknie a jak jest to sobie nie moge znalezc miejsca i ciagle cos mi nie pasuje.jakies to pogmatwane.oby sie ułożylo.... natalia z tata siedzą u babci,wiec zabieram sie za sprzątanie a co wy porabiacie? macie jakis pomysl na obiad? ja nie wiem co jej dzis zrobic,moze zupe krem z groszku,marchewki i ziemniaczków i do tego jakies miesko,hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:-) ja juz sama nie wiem on tak zachowuje sie ok połowy lipca budzi sie w nocy i popłakuje przedtem przesypiał już po 6 godz bez pobudki a teraz? masakra mamanatusi wiem ze to trudne ale na czas pobytu męża w domu postaraj się nie przejmować rozrzuconymi skarpetkami itp rzeczami ciesz się tylko jego obecnoscią a jak wyjedzie zrobisz generalne sprzatanie:-) na obiad robie pomidorówke a na drugie jeszcze brak pomysłu Narazie poszukuje przepis na proste ciasteczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatusi
niunka,no wlasnie te cholerne skarpetki :D:D:D wiesz co,moja mi sie ostatnio tez przebudza i poprostu placze w łóżeczku,dosc szybko potem zasypia ale nie wiem równiez od czego to jest.moze jakis skok rozwojowy czy cos??? pomidorowa-dobry pomysl,jutro w takim razie zrobie :) a robisz na koncentracie i dajesz synkowi? bo jesli tak to ugotuje tez natalce,niestety jestem z rodziny leniwców i nie chce mi sie bawic z pomidorami :D ciasteczka-pychotka,jak cos znajdziesz i przyslij przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczkaa24 witaj:-) ja tak samo mam budzi się w nocy i popłakuje nie chce pić czy jesc Jeszcze nie wiem ale poddusze troszku pomidorów i dodam z łyzke koncentratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój w nocy śpi ładnie ale za to w dzień....masakra! Przez 15 minut bawi się a przez kolejne 10 płacze i marudzi, też nie wiem dlaczego ma takie ataki płaczu praktycznie bez powodu. Płacze chyba po to aby zregenerować siły na kolejne 15 minut zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×