Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

kochane co robicie,maluszki juz spią? ja powoli sie szykuje do kolacji i Natalka pójdzie spac ,jesli dam rade to sie bede uczyc,ale nie sądze ze dam dzis rade-czuje sie zmeczona ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja po imprezce wekendowej :) byli u nas znajomi z 3 letni8m Kubusiem, dzieci super sie bawiły :) az jestem w wszoku bo ten Kubus to był mega diabełek :) nasi panowie padli o 22 a my winkowałysmy do rana:) już sobie obgadałysmy babski wyjazd we trzy babki di irlandi w styczniu, na tydzień, w odwiedziny do koleżanki i oczywiście na zakupy:) Liwio ja tez dużo kupuje używanych na allegro ciuszków, ale jak byłam teraz w irlandi to u nas po tyle sie kupuje używane co u nich nowe:) a ten stoliczek co kupiłąs to za % zł??? to aukcja była?? przyznam że szukam takiego dla córci bo juz potrzebuje swojego kącika do rysowania ana wspólnym stole nie zawsze jest miejsce.... MamoArazy dwa...dasz rade...tylko spokój Cie uratuje :) wiem że takie metody sa niepedagogiczne ale ja jak musiałam przy synku cos zrobić np uśpić czy nakarmić a crcia mi nie dawała to dostwałą żelka albo jakieś ciasteczko...ale tylko w ekstremalnych warunkach jak nie było innego sposobu...a karmiłam najczęściej na podłodze tak żeby cócia mogłą sie bawić a ja jedną rękę miałam wolną to udawałam że bawimy sie razem...A selena oj nieciekawie....życze zdrówka!!!!!!!!!!!!!! a dzieci spia od 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka,to ciesze sie ze mialas fajny weekendzik :) tak,stlik do rysowania jest uzywany i kupilam go za funta-niecale 5zl :) ciagle rozglądam sie za czyms okazyjnym na ebayu :) to juz któraś rzecz za grosze doslownie ;) zebra na roczek kupiona za 15funtów a w polsce jest po 300-400zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwio mam pytanie bo Ty teraz latasz do angli, powiedz ile kosztuje bilet lotniczy, jakimi liniami latasz? i jak rezerwujesz lot?? telefonicznie?internet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co mi przyszlo wlasnie do glowy? ze byloby ciekawiej poczatowac -oczywiscie wszystkie jednoczesnie na jednym czacie-na skype :D oj to by sie dzialo , dopiero by trzeba nadążac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :D Stelka ja zawsze zamawiam bilet przez internet BYDGOSZCZ-STANSTED z lini Ryanair.koszt zalezy od tego kiedy i na kiedy jest ten lot.zazwyczaj jesli odpowiednio wczesnie kupisz to nie zaplacisz duzo.ceny zaczynają sie zazwyczaj od 10 funtów ( 50zł) w góre.trudno mi powiedziec.za dziecko w liniach Ryanair zawsze placisz 20funtów (w jedną strone)-w dodatku dziecko do 2lat musi siedziec u ciebie na kolanach i nie przysluguje mu zaden bagaz (ja zawsze biore-celnicy są wyrozumiali) ;) teraz kupilam na przyklad bilet okazyjny w jedną strone lecz w drugą juz drogo (innego nie bylo)-zaplacilam za nas dwie 520zł ( w tym tylko 120zł w pierwszą).wiem ze zamotalam troszke :D mam nadzieje ze cos z tego wyciągniesz :) Fantastic Girl-podoba mi sie ten pomysl :) :) :) ale masz fajnie,moja córka nawet jak nie ma wogóle drzemki to i tak nie idzie spac wczesniej :o wczoraj wieczorem na sile chciala nas całowac :D wchodzila na nas,otwierala buzie i wytykała język :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak w dzien spi 2 razy to i tak idzie spac o 20-21.30 max. -ale 21.30 to juz naprawde rzadko, raczej po 20 :) dzis znow pada wiec tylko isc spac ;D no ale trzeba robic obiadek, dziecko wlasnie spi, a ja zrobilam sobie cappuccinko wiec zapraszam do wspolnej biesiady :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez pobiesiaduje :D ja mam obiadek dla Natalki od wczoraj-rosołek :) dorobie jej tylko makaron i juz :) za to dla siebie pomyslu nie mam :o pogoda okropna :( pada,jest szaro ehh,faktycznie trzeba sie wspomóc albo kawą albo isc spac :( Natalia drzemkuje wiec ja zabieram sie za nauke jak widac :D ,a tak mi sie nie chce ze hej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz.. kiedys z ciekawosci zajrzalam do ras bydla mlecznego :) no troche tego jest ale jak dla mnie krowa to krowa, obojetnie czy rasy czerwono-bialej czy holsztynsko-fryzyjskiej czy Kargulowa Mucka :D krasula to krasula :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze ze mi tu pomozesz z tymi krowami :D:D:D no ras jest bardzo duzo mlecznych jak i mieszanych oraz mięsnych-wszystkie musze znac :o zabieram sie za anatomie,krowy od środy dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane !!! Selenko-strasznie mi przykro ! Trzymaj się Kochana,zdrowiej szybciutko ! Kurde a ja mam doła :( . Nie radzę sobie :( . Ania pomimo tego,że jest najedzona,przewinięta ciągle płacze,a jak ja noszę to Zuzia płacze,że chce do nie a ręce i tak o . Teraz w końcu Ania usnęła,a ja bawię się z Zuzią i mówię wejdę na chwilkę do Was ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) Selenka wracaj do zdrówka wszystko będzie dobrze:-) Martyna jeju jaka Ania słodka:-) Zobaczysz za tydzień będzie lepiej Wszyscy musicie się przyzwyczaić do nowej sytuacji obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo . Właśnie Zuzię wykąpałam,a maż je czyta bajkę . A Ania śpi . A ja się przeziębiłam :( . I nie wiem czy nie zarażę dzieciaków,szczególnie Ani ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Martyna,a może Ania ma kolki? kochana,masz doswiadczenie,wiec wiesz ze początek tak niestety wygląda,ale jestem pewna ze niebawem staniesz na nogi i opanujesz swoją gromadke :) trzymam kciuki ;) a wogole widzialam zdjecie-no co tu pisac,Ania to nasza gwiazdeczka,wygląda cudnie nawet w przyduzych spioszkach,ahh jak ja bym ją wycałowała i wyprzytulała :D mła mła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka nooooo :D ja to bym chyba ją ciągle na rekach miała :D uwielbiam takie pachnące rózowe bąbelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w rodzinie mamy taką małą królewne:-) Jak jeżdzimy do niej to mój M się smieje że zapominam o synu wtedy:-) ale ona taka słodka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
cześć dziewczyny...a ja wczoraj byłam kupić "odzienie"bo zpowodu takiego jednego w przyszłości pewnie różowego i pachnącego jestem już taka gruba,że...i powiem szczerze,że trochę posmutniałam... coraz bardziej się boję jak to będzie z takim maleństwem,ze str córcią,przez jakiś czas na pewno z dala od domu,jeszcze nie załatwiłam urlopu na studiach a w przyszłym tyg już zaczynają się wykłady,wczoraj jak weszliśmu do sklepu dla bobasków mąz mało "się nie posikał"ze szczęścia latając między wózkami dla dwojaczków,oglądając bujaczki z córcią i pokazując jej inne maleńkie śpioszki dla siostrzyczki...a ja?przeszłam obojętnie po sklepie,rozglądaąc się jedynie za nimi...totalnie inaczej przeżywam tą ciążę od pierwszej i str głupio się z tym czuję...ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziaa gdzie Ty sie podziewałas???? odchudzac się będziesz po porodzie:-) Ty inaczej na to patrzysz niż mąż. To na Ciebie spadnie obowiązek opiekowania się dwójką maluchów do tego dom. Zobaczysz że wszystko ogarniesz:-) usmiechnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×