Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość DzIdZiAaa
a myślałam ,że szykują na niedzielne imprezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
głodnemu chleb na myśli,to Twoje słowa kochana,bo ja właśnie o tym,że pewnie jakieś manicure i takie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
i dalej nie wiem jaki torcik będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
aaa turkus na paznokciach obowiązkowo!teraz najmodniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ty może jakąś wróżką jesteś:-) własnie skończyłam malowac paznokcie:-) Torcik będzie skromny biszkopt masa budyniowa malinki i galaretka:-) mały ma skaze białkową a chce żeby on też choć troszku zjadł kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA to ja już wiem dlaczego laska w sklepie miała na taki kolor wymalowane:-) nie jestem trendy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
bo torcik piekłaś i edyte górniak (gdzieś tam) przegapiłaś a ona właśnie w tym turkusie:)no i poszło....doda nie doda i cała reszta tylko turkus!!! pyszniutki będzie,aż mi ochoty narobiłłaś...domowe,z delikatną masą i owocami NAJLEPSZE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym ja upiekła to urodziny od razu zamieniłyby się w stype:-) Mama mi upiekła:-) to teraz muszę Cię poczęstować bo kobietom w ciąży nie wolno odmówić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ;) no to ciesze sie ze niuńka opalona jestes :D dzidzia co u was? kurcze taka dzis pogoda ze hej :o chyba zapowiada sie siedzenie w domu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane . Tak jak mi radziliście ograniczyłam wizyty do minimum . Byli tylko moi rodzice(męża mieszkają 100 km od nas ) . Ania ładnie je,robi się coraz cieższa :D . Pierwsza noc była dla mnie straszna,znaczy pod tym względem,że nie mogłam zasnąć,a jak już zasnęłam to budziłam się po kilku minutach i szłam sprawdzić czy wszystko ok . Wiem,może przesadzam trochę,ale boję się o nią . Zuzia reaguje ogromnym płaczem jak ja albo maż trzymamy Anię . Wiem,że jest jej ciężko oswoić się z nową sytuacja dlatego staramy sie poświęcać jej jak najwięcej czasu . A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj słońce,milo slyszec ze jakos sobie radzicie :) Zuzinka niestety jeszcze pewnie dlugo bedzie zazdrosna,ale najwazniejsze ze poswiecacie jej czas :) Aneczka rosnie-super! prosimy o foteczki :) a jak ty sie czujesz?????????? i jak zorganizowalas wasze wyjscia na spacery-te w przyszlosci,bo pamietam ze sie nad tym zastanawialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerki ? Jeśli będą gdzieś blisko to Zuzia będzie chodziła pieszo,a jeśli dalej,to albo będę chodziła z kimś na dwa wózki,albo będę jeździła samochodem z mężem . Jak się czuję - troszkę zmęczona,ale szczęśliwa i spełniona,fotki wrzuce troszkę później bo muszę zrzucic z aparatu i telefonu na komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to będzie jutro,jak męża nie będzie :( . Tak to mąż zagadał Zuzię,czy pomógł mi coś a jutro go cały dzień nie będzie .. Nie wiem czy dam radę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
czasami kobiety radzą sobie lepiej,jak są same...zagadasz zuzię,poprosisz,zeby coś przyniosła,pozwolisz pocałować mała nóżkę...może się przekona...napewno! taak,pogoda paskudna...zimno okropnie...i znowu będę cały dzień podjadała,no bo jak się nie pocieszać w taki dzień?a potem będę jak słoń... moze zabierzemy niunie do zoo popołudniu,oceanarium już zaliczone a szkoda bo tam tak cieplo... a wy dziewczyny jakie macie dzisiaj plany oprócz JEDZENIA PYSZNYCH TORCIKÓW URODZINOWYCH?tylko nie mowcie,że idziecie do rodziców na obiad,do przyjaciółki na kawe...bo będę płakać:) STO LAT DLA JUBILATA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia,ja tez bylam w oceanarium londyńskim,dotykalam płaszczki :D ale nie mam pojecia gdzie jest zoo!!!! ????? no ja tez podjadam jak jest taka pogoda,wogóle ostatnio dosc duzo podjadam :o szkoda ze nie mieszkamy blizej ;( kiedy sie przeprowadzacie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia konczy drzemke,zaraz wstanie i bedzie mi wisiec na nodze-plan,nie zwariowac :D w miedzyczasie musze ugotowac obiad-dzis pomidorowa z ryżem (cholera jak rozbroic kurczaka :D :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiem ze to za wczesnie ale macie jakies pomysly na prezenty swiąteczne dla maluchów? ja wole cos juz teraz kombinowac,bo potem albo kasy nie bedzie albo cos po drodze wyskoczy,nigdy nie wiadomo,a napewno cenowo bedzie drozej :o zawsze przed swietami wszystko idzie w góre.ja nawet zakupilam juz prezentna wilkanoc :D:D:D napewno chcemy natalke zabrac do tego wielkiego centrum zabawek w londynie :) sama wycieczka tam to bedzie dla niej frajda-kilka pięter,mnóstwo zabawek,kazde piętro w innym stylu :) http://www.hamleys.com/ http://www.google.pl/images?hl=pl&q=hamleys&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=eRWfTNKiEJG7jAevwYicDQ&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CEUQsAQwAw&biw=1280&bih=593 wiekszosc zabawek jest tak ogromych ze szok! mozna sie przytulac i bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
a ja też dotykałam płaszczek:P przeprowadzimysię jak tylko znajdziemy coś fajnego... nie mam nk...kiedyś miałam,ale stw,że to nie dla mnie..tak jak facebook i tego typu...mam tylko gg a gdzie to centrum zabawek?też chcemy tam iść!!! a co do prezentu to jeszcze nie myślałam ale pomyśle a tam bliżej...to wsadzcie tyłki w metro i spotkajmy się w połowie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie kochana??????? u nas nie ma metra pod londynem :( wszedzie trzeba samochodem dojechac,gdybym mieszkala w miejscu gdzie jest metro to bysmy sie chyba codziennie widywaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Matusi zgadlas -wczoraj i w piatek byla piekna pogoda [na bluzke na ramiaczkach,widzialam facetow bez koszulek nawet] wiec korzystalismy z okazji i zorganizowalismy sobie wycieczki :D dzis niestety juz padalo, jest chlodniej i pochmurno. a jesli chodzi o ten topik o karmieniu - co sie stalo z mama tego dziecka?i ile to dziecko ma miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
szkoda;(w takim razie do przeprowadzki... a ta dzidzia to może z 1miesiąc ma bo pisze,że matka 3 tyg po porodzie zmarła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również dołączam się do życzeń !! Sto lat dla bąbelka ! A ja właśnie ogarnęłam po obiedzie,Zuzia zjadła obiadek i poszła spać . Ania też śpi :D / Ja jeszcze o prezentach światecznych nie myślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam wiadomość od Moniki :( ''Czesc kochana nie bywam na forum brak czasu i sily,przepros i pozdrow dziewczny odemnie..u niestety sie porobilo zemdlalam spadlam ze schodow,uderzylam sie tak mocno w glowe ze az mi z ucha poleciala krew bylam u lerza niestety mam dziure na wylot w bebenku teraz musze przejsc badania w ilu procentach stracilam sluch w lewym uchudali mi dwa miesiace na poprawe jezeli nic sie nie zmieni czeka mnie operacja chodze cala w nerwach z bolu wytrzymac nie moge a obowiazkow domowych mi nie ubylo niestety...'' KOCHANA NIE MARTW SIE,NAPEWNO WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE,ODPOCZYWAJ W WOLNYCH CHWILACH,MY BEDZIEMY NA CIEBIE CZEKALY!!!! ❤️ 🌼 :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
o kurcze...poważna sprawa...słuch...a ból ucha podobno prze okropny jest...trzymam kciuki za szybki i całkowity powrót do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek sie spóźnia juz 30min wrrr ja si ezawsze denerwuje,tymbardziej ze pogoda taka nieciekawa :( rozgotowalam mu pierogi z serem :o natalia spi-a to drzemka niestety wiec pewnie do późna bedzie balowac :( ehh nie moge sie na niczym skupic,pogoda mnie dobija,a trzebaby sie uczyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×