Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Wiesz co,moja jak była w Twojego synka wieku też nie potrafiła sie niczym zająć na dłużej . Ale teraz potrafi już siedzieć i np. 40 minut bawić się klockami,czy jakimiś zabawkami . Moja uwielbia takie zabawki grające,świecące,piszczące :D-ja wręcz przeciwnie :) . My na gwiazdkę kupujemy Zuzi konia lub jakiegoś jednorożca na biegunach,bo jak byliśmy kiedyś u mojej koleżanki to zejść nie chciała . A np. Ani nie mam pojęcia co kupić,tak naprawdę ubranka ma i duże i małe,także nawet jak się ktoś pyta co ma jej kupić to najchętniej odpowiedziałabym 'pampersy' bo to idzie bardzo szybko no i mleko .:D . Także musisz sama ''trafić '' w prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :D nie da rady sie uczyc niestety-zero mobilizacji,chyba mnie musi ktos w tylek kopnąć :D Ja natalce kupie wózek dla lalek z argosu-dzidzia chyba ty tez chcesz wózek kupic,czy sie myle? kupie najzwyklejszy za 5f,bo i tak wiem ze sie zniszczy.lalke póki co ma super-dostala od mojej mamy,taką szmacianą,ale ją uwielbiam :D pewnie cos jeszcze jej kupimy ale nie wiem narazie co. mamy zebre,mamy konia na biegunach,interaktywny stolik-polecam Nikolasowi :) moze jakiegos interaktywnego kotka-mala je uwielbia,jeszcze pomysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Twoja coreczka jest starsza pol roku i jak mowisz ze sie juz bawi to znaczy ze jeszcze troche i Nikus tez zacznie. Wlasnie trafilam na taki garaz :) - no dla chlopaka http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-L1343-Zoom-Around-Garage/dp/B000NWTHUY/ref=sr_1_23?s=kids&ie=UTF8&qid=1288517954&sr=1-23 A poza tym chce jakas kolejke - bo sama uwielbiam ha ha ha http://www.amazon.co.uk/Battery-Operated-Train-Piece-Track/dp/B003NT7WJC/ref=sr_1_1?s=kids&ie=UTF8&qid=1288518113&sr=1-1 ale jeszcze bede szukala Ta zabawka powinna byc tez dobra dla mnie to znaczy dac mi troche odsapnac ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Liwia a masz moze stronke z tym stolikiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
ten stolik jest super, poszukam, a ja na razie uciekam bo maluch sie obudzil i tzreba sie troche pobawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny 👄 :) chociaz ja staram sie kupowac neutralne rzeczy bo moze bede kiedys synka miala :D ale dla twoich dziewczyn to mysle ze idealny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
liwia-my już lalkę zakupiliśmy-uczesała ją,i posadziła i tyle zabawy...więc z wózkiem zaczekam do lata-mam inne pomysły=te klocki na drucikach-wy już macie-znalazłam w mother care,argos-tańczący elmo--uwielbiam takie zabawki i jakies 'coś"z peppa pig-zunia za nią szaleje!a i jeszcze takiego misia waybuloo czy coś-bo wykukała w katalogu...chciałam też złotą bransoletkę...resztę miejsca pod choinką zostawiam dla cioci...pewnie zaszaleje,bo już od miesiaca zbiera...dobrze byc jedynym dzieckiem w rodzinie:) a co do mieszkania to myślę,że w centrum nie znajdziemy nic taniej-niestety,a nie chcemy sie nigdzie dalej przenosic bo tu już mam lekarza itd,wiesz jakby to załatwiac od poczatku,z ich zapałem...mysle,że to i tak dla nas dobrze bo teraz placimy o wiele wiecej-mamy;dol=kuchnia,salon,wc,garderoba-góra=3pokoje+lazienka,a siedzimy w jednym tak jakos wiec szkoda nam kasy...proste...dlatego chcemy 1bed wkoncu to i tak na gora 3 mce i wracamy do domu jak wszystko bedzie ok-a bedzie napewno! martyna-my mamy kłapouchego na biegunach...jest cudny,drewniany i z pluszowym ogonkiem i kokardka-polecam! i bardzo się cieszę,że Anusia przespała nockę!oby tak dalej! jej pogubiłam się,tyle naklepałyście...a wiem-zazdroszczę obiadków poza domem i spotkań z rodziną!co jeszcze...ehh..napiszę jak sobie przypomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia my mam elmo-lubimy go :) ,a lalką mala sie bawi i widze ze chcialaby wozek bo pcha lezaczek po pokoju i krzesla :D wracacie do domku? jupi-ale super! trzymam kciuki zeby jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie się dowiedziałam,że moja dobra koleżanka urodziła 6 dni temu córeczkę w .. 28 tyg :( . Normalnie płakać mi się chce ... :( . Tak długo się starali,to taka upragnionia,wyczekiwana ciąża,tak o siebie dbała i co ? I nie wiadomo co z maleństwem :( . ..Nie ma sprawiedliwości !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
sprawdzcie sobie na allegro FISHER PRICE SKOCZEK ZEBRA RODEO,Liwia katalog argos,str.1542 art nr 5... strasznie mi się podoba...martynka jest też różowy ! tak się nad nim zastanawiam.w sumie zuzi nie długo posłóży ale zostanie dla dzidzi...widziałam na reklamie(strasznie łykam:))i mam słabość do kupowania zabawek... co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
wato kupić elmo?wiem,że on się śmieje i turla i..jest super... a wózek zuzia też wozi-ale z misiem-więc nie iwestuje w nowy ani w lalkę drugĄ,szkoda jak się nie bawi...wolę kupić coś innego... martyna nie gadaj...naprawdę ostatnio nie jest dobrze na tym świecie...wiadomo czemu?Boże mam nadzieję,że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
za przeproszeniem...sadyści ,terroryści,pedofile i niewiadomo co jeszcze...a normalnym ludziom tylko wiatr w oczy...ale najgorsze jak dzieci cierpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia mamy tą zebre,tylko tą kolorową-pisalam tu o tym,mala dostala ją na roczek-jest suuuuuuuuuuuper!!!!!!!! polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://static.letsbuyit.com/filer/images/fr/products/original/212/34/zbre-tourni-rebond-21234060.jpeg&imgrefurl=http://www.letsbuyit.fr/product/9115341/jeux-educatifs/fisher-price-premier-age-zebre-tourni-rebond&usg=__gGOPqwusezyTH4bxV41ndxjPqxU=&h=532&w=600&sz=35&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=eg5e3rMJj7gZYM:&tbnh=124&tbnw=140&prev=/images%3Fq%3Dzebra%2Bfisher%2Bprice%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1024%26bih%3D677%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=242&vpy=72&dur=412&hovh=196&hovw=222&tx=154&ty=113&ei=-1nNTJVVgrW0Bpmu8JcI&oei=-1nNTJVVgrW0Bpmu8JcI&esq=1&page=1&ndsp=23&ved=1t:429,r:1,s:0 my tą mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawdę :( . Boże wyobrażam sobie co musi czuć,jak sie musi bać :( . Ja niedawno też się tak bałam,tak strasznie się bałam o życie Anusi :( . Ania urodziła się całe 7 tyg później,a pamiętam jak się bałam .. Szkoda,że jest tak daleko,bo bym do niej pojechała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam elmo malej na dzien dziecka,bo sama sobie go wybrala :D jest bardzo fajny :) mamy w wersji ang.zaplacilam 16f,bo kupilam w tk maxie-bylo zniszczone pudelko i cena poszla ostro w dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
Liwia no coś ty to strasznie się wam udało...w argosie chyba 50/60 o ile pamiętam dlatego pytam czy naprawdę warto,a tą zebrę też kupię...chyba na prezent od dzidziusia jak Martyna radziła...też w kolorach bo ja również raczej uniwersalnie-tak jakoś,bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,nie pytałam się jej,ona tylko powiedziała,że urodziła,ze to był 28tc . Nie wiedziałam co mam jej powiedzieć,byłam w takim szoku .. :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
a co to jest tk max? wiesz ja nie czaję tutejszych... jakooś zle się dziś czuję,duszno mi i słabo-kręci się w głowie...i jeszcze jakby coś mnie brało grypa albo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
zapomniałam-Zuzka była wczoraj u fryzjera!1sza wizyta...gdybyscie ją widziały,minka smutna,podkówka,łzy w oczkach...i nawet nie pisła,siedziała sama dzielnie...ja siedziałam na fotelu obok. mamy włoski do albumu,bo zzunia miala taki kosmyk z tyłu sięgający aż po pupkę:)a reszta włosków do ramion-teraz troszkę krotsze-ale równe(tzn jak są mokre bo tak to kręcone-nie wiem po kim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia a bedziecie robily jakies zdjęcia??? ja to bym chciala zrobic natalce jakąś sesje ciekawą na bialym tle tylko musze sie zgarnąć.mam do tego sprzęt tylko tła brak :D moze jakies przescieradlo? :) ja natalce sama obcielam grzywke,ale bylo smiechu :D bo krzywo :o :D:D:D:D:D ja mam juz obiadek wstawiony.brzuch mnie boli,chyba bede miala okres :o ehh nie znosze tego-moglabym byc w ciąży :D no i siedzimy w domku-niestety pada :( ale ponoc po 17tej ma sie zrobic ladnie wiec jeszcze nic straconego :) dzidzia bylas na camden???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
jeszcze nie byłam,jak zjemy obiad,Zuznia wstanie...myślę,że tak ok 17-18 się wybierzemy... Liwcia jakie zdjęcia,jakaś niewyrazna dziś jestem i słabo kojarzę:)z góry przepraszam chciałabym ją zabrać na profesjonalną sesję,ale jakoś ciągle zapominam...a zdjęć jej robię masę...do roku czasu biegałam z aparatem non stop-moja mama się śmiała ze mnie-a tu zuzia ziewa,a tu się drapie a tu mrugła okiem... pogoda bardzo kiepska narazie-fakt chcę już święta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie kochana,tobie sie wybacza bo w ciąży jestes a ja nie jestem a mam tez taki humor dzis ze hej :o jakas zmeczona jestem i pogoda faktycznie dziala przygnebiająco :( szkoda ze nie mieszkam blizej,chetnie pojechalabym do was na ten camden :) my póki co staramy sie wyjsc ale ciągle pada... zjadlysmy obiad i teraz biegamy wokół stołu modląc sie o słonce :D ja mam tysiące zdjec w tym samym charakterze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×