Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

natalia od wczoraj chodzi i wkladając palec do oka kazdej napotkanej osobie mówi łoko łoko :D:D:D chyba wiec na głowie zaprzestaniemy nauke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
Wiecie co?naszła mnie ochota... 1.na grzanca wypitego w fajnej góralskiej chacie przy kominku(najlepiej w zakopcu+żeberka w kapuScie) 2.na zakup nowej kosmetyczki wraz z całym asortymentem w tym nowy zapach(no właśnie jakich perfum używacie???) 3.na przeczytanie rewelacyjnej książki 4.na nakę hiszpańskiego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
a zuza woła na wszystko 'siku' od paru dni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
liwia obiecaj,że przynajmniej w święta tzn nie w same ale jakoś tak czasowo,spotkamy się i wypijemy świąteczną hot choco z piankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
o taaaak wszeklie cytrusy...grejfruty,pomarańcze,mandarynki-nawet cytryne bym zjadła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia po pierwszym weekendzie grudnia bede jechala tu samochodem i zostajemy na miesiąc :) wiec z dojazdem gdziekolwiek juz nie bede miala problemu. zabiore cie do Costy na hot choco :D wezmiemy sobie takie XXL :D co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
a potem MEGA ZGAGA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
oo tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestem baaaaaaaaaaaaaardzo za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
zgaga-do cytrusów entuzjazm-do choco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa...
ok...napiszę... wąsy,ok...też się zgadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,jakas dziewczyna zalozyla topik ze ma na zbyciu sporo rzeczy po synku.u mnie w rodzinie jest osoba której wszystko sie przyda-kilkoro dzieci i chlopiec w drodze.nie wiem czy mowila powaznie ze chce to wszystko oddac,ale mniejsza z tym.gdyby któras z was nie miala co zrobic z zabawkami/ciuszkami czy innymi rzeczami to bardzo chętnie je od was odkupie.cala rodzinka sie u mnie bedzie starac by zapewnic tej rodzinie jakis byt,wiec nie sądze zeby mieli jakos nie wiadomo jak zle,ale raczej wszyscy beda sie starac o pieniądze dla nich,jedzenie itd,a ja mysle ze dzieciaki ucieszą sie głównie z zabawek i ciuszków :) to tak na marginesie ;) dzidzia pojechaliscie juz? my nadal siedzimy w domku a tu juz sie kurcze ciemno robi :( chyba jednak dzis nigdzie nie wyjdziemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj się pokłóciłam z teściową ! Najechała na mnie,że powinnam karmić piersia jak najdłużej,przecież nic nie zastąpi mleka matki . Zgadzam się nic nie zastąpi,ale przecież to nie moja wina,że małą sie nie najada !! Eh...pochwaliłam ją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jej mówiłam,że mała się nie najada i takie tam to ona,że jakbym częściej przystawiała to by sie najadała ! No najlepiej 24/24h trzymać przy piersi,a popsprząta,ugotuje,wypierze się samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o znam ten typ-jedyna rada to NIE ZWRACAJ UWAGI :) ja czekam na radka.dzis tak sie objadlam zupą-chyba ze 4 talerze wciągnelam :D ze ledwo oddycham :D oj jutro chyba zaczne sie kontrolowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Nie jestem zwolenniczką wrzucania zdjęć dzieci na internet,a na kafeterię to już szczególnie . Zaraz jakaś pomarańczka się dopatrzy i będzie nowy topik na mój temat,no ale ok,zaraz wrzucę jakieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzinka to moja ulubiennica :D jest tak śliczniutka,wesolutka ze az milo :) taka malenka :) mła 👄 a Anulka-cóż tu wiecej mówic-malenki cukiereczek,ja to jak na nią patrze to mi mysli do glowy przychodzą takie zeby drugiego bąbelka zmajstrowac :D brakuje mi takiego rózowego maluszka :) śliczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pokazalam zdjecie Zuzi Natalce-nazwala ją Lena :D:D:D bo tak nazywamy jej lalkę z kiteczkami :D a na Anie powiedziala dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwka,ale Natusia chyba do Ciebie podobna ? Blondyneczka ! Ale zdjęcia się Wam udały :) Ty też masz śliczną córcię,wesolutka,roześmiana,widać,ze niczego jej nie brakuje :) A dziękuję za opinie moich córeczek,chociaż wiem,że nie każdemu muszą się podobać,ale dla nas są najśliczniejsze :) . A ja mam dzisiaj wolny wieczór,mąż kąpie i kładzie spać dzieci :) Jak miOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna dzieci są ogólnie śliczne :) Ania jest jeszcze maleńka wiec nie widac jeszcze jej cech,ale po Zuzi juz tak i wg mnie ma nieprzeciętną urodę :) zapewne po mamusi :) zmykam przyszykowac kolacje.wróce pozniej papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kąpie ją co 2gi dzien a czasami codziennie,zalezy od tego ile mam sil :D kąpie ją ok 19.30 19 kolacja 19.30 kąpiel 20-powinna spac :o co ostatnio nie wychodzi :D tyle ze w uk wszystko nam sie miesza bo tu 1h do tylu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×