Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudia Wojczak

BARDZO CHCĘ MIEĆ DZIECKO CZY ZASZŁAM W CIĄŻE??

Polecane posty

Gość Klaudia Wojczak

2 dni przed spodziewanym okresem kochalam sie z chlopakiem, zmaisat okresu dostalam plamienia trwaly 5 dni, czy gdy zajdzie się w ciąże odrazu wystepuje takie cos czy po miesiącu albo wiecej?? po 2 dniahc już by był inny okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Wojczak
to jak nie zaszlam to czemu moj okres tak wyglodal? moze to stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Wojczak
nie nie mialama mam 1 raz dlatego sie tak stresuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U każdego może inaczej przebiegać. Ale na moje też nie jesteś w ciaży - 2 dni przed okresem już są dni bezpłodne, no i gdybyś zaszła, to raczej okresu już byś nie dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie że można
plamienia zamist okresu mogą być spowodowane brakiem owulacji lub np stresem, może byłaś ostatnio chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończą się wakacje i następna zastanawia się czy jest w ciąży. Jeśli maszregularne cykle - nie jesteś w ciaży. Chyba, że uprawiałaś sex nie tylko dwa dni przed okresem :) Czy współczesnenastolatki zupełnie nie mają głowy? Zanim do łóżka można by tak do ginekologa i dowiedziec się co i jak, albo chociaz poczytać coś poza pisemkami typu "bravo". Wiem, wiem marudze jak stara ciotka :) Ale naprawdę trzeba myśleć PRZED, żeby nie martwić się PO. I powtarzam wszedzie do znudzenia - prezerwatywy - chyba, że wiesz na 100%, ze to dla was obojga pierwszy raz i w razie ciąży będziecie oboje szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yulla - masz rację. No i "seks to zabawa dla dorosłych" - mam na myśli nie tylko dorosłych wiekiem (chociaż przede wszystkim), ale i rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yullaa glupku
nawet w temacie napisala, ze chce miec dziecko a ty do niej o gumkach piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Dla par, które planują powieszenie rodziny a potem jej nie powiększanie może przydać się ovu control. Świetne urządzenie, które dzięki szybkiemu i dokładnemu testowi pokazuje czy mamy dzień płodny czy też nie. Bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelli

Jesli to nie ciaża to pomyśl nad dobrym zabezpieczaniem się, ja stosuje diafragme caya i żel plemnikobójczy, zakładam ja przed każdym współżyciem i jeszcze mnie nie zawiodła, polecił mi ja lekarz a kupiłam ja na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×