Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Auroton

czym jeździcie???albo o jakim aucie marzycie;-)

Polecane posty

Sprawdził bym najpierw sondę przy jej uszkodzeniu komputer wariuje i podaje zły skład mieszanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra laska 25
Ja jezdze kia ceed combi 2009rok ładniutki czerwoniutki :) mąż ma auci a4 combi z 2005 roku full wypas. kiedys mielismy range rovera - podobało mi sie .wygodne bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam bo tak się bujam już jakiś czas od mechanika do mechanika ale nic lepiej nie jest wymienili mi jakiś termostat, kopułkę, paluch, kable wysokiego napięcia to tylko co pamiętam kupe kasy skasowali a tu lipa teraz coś mówią silniczku krokowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooo
podrozuje na kuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście odkręcić świece w przypadku benzynka...na gwintach świec nie powinno byc oleju...jesli będzie znaczy że pierścienie nieszczelne i olej dostaje się z skrzyni korbowej do komory spalania...wyczyścić świecę drucianą szczotką i przepalic furkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...jak masz klucz do świec to je poodkręcaj i popatrz najlepiej dziś i mi powiedz jak wyglądały...najlepsza byłaby fotka...chyba że masz faceta to on to sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra laska 25
mojemu męzowi sie marzy nowy range rover a mi merc cabrio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz że to naprawdę może być ten silniczek krokowy? bo już trochę kasy w niego wpakowaliśmy i jak znowu lipa to się wkurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik_basik
Mitsubishi Pajero 3l V6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko mi cokolwiek wnioskować bo nie widze tego auta i nie stoję przy nim...szkoda że nie mieszkamy w jednym miescie bo bym przyszedł i zrobił co trzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę basik że fajnym wózkiem się wozisz...w dieslu myślę jest??bo to jest 3,0 V6 intercooler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik_basik
Benzyniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak jak u lekarza...nie może wystawic diagnozy bo nie widział pacjenta osobiście...może zły skład mieszanki jest może świeczki zalewa olejem może silniczek krokowy...może komputer świruje...może to sonda lambda...powodów może byc wiele ale żeby wystawić diagnozę musiałbym zajrzec pod maske ale to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rada...trzeba się zakumplowac z mechanikiem...bo większość mechaników to chuje które kombinuja aby zarobic a się nie narobic i to im się często udaje...zawsze trzeba poprosic przy wymianie części o tę starą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tak nie mógł zrobic...mechanicy robią tak że wymieniaja część na inna ze szrotu na przykład...mimo że ona działa to nie może to potrwac długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fakt, wiem że tak robią dlatego zawsze do mechanika jedzie mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze...bo sam dobrze jak wyglada warsztat od strony mechanika...bo efekty pracy np; budowlańca widac a mechanika często nie bo jak jest podzespół w głębi wozu to juz nie jest tak łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zmykać, zajrzę później może jeszcze będziesz. A swoją drogą ciekawe ile jeszcze wytrzymasz bez spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najlepsze auta na świecie to Ford Mustang z 1965 roku! Kocham te samochody i strasznie chciałabym mieć takiego, niestety drogie okropnie są i raczej nie będzie mnie stać na takiego. W ogóle lubię stare, amerykańskie auta, kanciaste i długie, ale niepowtarzalne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby jeździć starym mustangiem trzeb umiec jeździć...bo to stary wóz z niesynchronizowanymi biegami...brak wspomagania...duża moc..to jest tak jak piłkarzyna kupuje ferrari ale jest za głupi na prowadzenie takiego wozu i prędzej czy później się rozbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłem na google...jedna się nie myliłem pamiętałem dokładny model tego wozu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×