Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Auroton

czym jeździcie???albo o jakim aucie marzycie;-)

Polecane posty

Gość yullaa glupku
moj mercik 450 sl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja maze ooo
mustangu 50-60 rok kabrio ech klasyka teraz jezdze voyagerem i urzekaja mnie te amerykanskie samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory przepraszam wszystkich za błąd chodziło mi o szperę czyli dyferencjał czyli mechanizm różnicowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaja8
OK rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo stary to masz dupnego merola...ja wczoraj oglądałem zmiennicy ten serial z prl o tych taksówkarzach to ze świecka z granicy taszczyli merola skrzydlaka i cały most odpadł jak go mieli na holu...myślałem że się poleję ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 80
Marzy mi się Volkswagen Touareg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaja8
Toureg - dla mnie wyglada jakby slon na niego usiadl...sorry! Dla mnie nowy model BMW X3...ale trzeba kilka miesiecy jeszcze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 80
Dla mnie jest piękny i taki silny ;-) Nie wiem czemu ale robi na mnie większe wrażenie niż BMW X3,X5 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaja8
Auto to jak wszytsko kwestia gustu (no i kieszeni) i cale szczescie bo inaczej wszyscy jezdzilibysmy tym samym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochani ja lece po obiad na stołówkę...za 20 minut będę trochę to czasu zajmuje bo nie ma środku transportu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yullaa glupku
Auroton, widac, ze nie masz pojecia o autach.. :) i chyba nie wiesz jakie wymagania musi spelnic auto, zeby moglo jezdzic na tablicach aut ZABYTKOWYCH czyli zoltych. Nie wiesz jakie renowacje przchodzil ten samochod, wiec nie masz nawet pojecia ile pieniedzy zostalo zainwestowanych i ile jest teraz wart takie auto. Na autka zabytkowe nie patrzy sie na rocznik i model i wpisuje googlem jak on wyglada. Wejdz sobie na fotki z jakichs zjazdow samochodow zabytkowych, wiec bedziesz mogl zobaczyc, ze z pozoru stary zwyczajny model moze stac sie unikatowy.. wystarcza pieniadze i wyobraznia. jestem pewny, ze nie widziales tak pieknie ochromowanego silnika. kazda czesc, rozumiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze nie rozpoznałem twojego merca...nie oznacza że interesuje się zabytkami...po prostu nie interesują mnie mercedesy...wolę polskie wozy takie jak syrena maluch itp...nie jestem koneserem takim jak ty...:-) a google użyłem bo byłem ciekawy jaki wóz posiadasz...w sumie chyba po to mamy internet...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się kiedyś dowiadywałem to korzyści są takie że przegląd robi się tylko raz do tego aby zarejestrować na żółte i później według własnego uznania. Ubezpieczenie można wykupić na min. 3 miesiące a nie na rok oraz przede wszystkim dla samej przyjemności jazdy zabytkowym autem. Minusy zaś takie że za każdym razem jak chcesz opuścić granice kraju musisz się zgłaszać do urzędu komunikacji albo jakiegoś urzędu związanego z zabytkami ( nie pamiętam co to było dokładnie) aby uzyskać pozwolenie na wyjazd. W Twoim przypadku dużo zabawy byś miał przy każdym wyjeździe z Polski /: To takie ogólne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo po to pies zeby gonil
toyota land cruiser i new beetle - tym jezdze a marzy mi sie Gran Torino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest to ford gran torino...niezły wóz...w cieniu mustanga ale też jest wart uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo po to pies zeby gonil
Toyota - 250 000 new beetle - 38 000 Gran Torino - 75000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo po to pies zeby gonil
Po co sprzedawać ? Wolałbym mieć 3 samochody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kuku zbuku
VW Bora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frr5tvgtr5v
haha nie wiem kto by ci zapłacil 250000 za toyotę LC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce honde civic VI gen w kombi :) Ale muszę jeszcze długo zbierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUNIA - Córeczka małpiatki
Tylko piechota albo rower! Korki są stresujące, a pieniądze zamiast na benzynę to najlepiej na piwo wydać! Siodełko od roweru masuje mężczyznom prostatę i lepsze wzwody są wtedy, a kobiecie mięśnie pochwy ładnie wzmacnia i masuje krocze! Rowerzystki mają orgazm dlatego tak się uśmiechają zawsze i mają wysokie libido oraz temperament seksualny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×