Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdiagnozowana

mam mało czasu - proszę o rady

Polecane posty

Gość zdiagnozowana
teraz mąż robi obiad, wiec korzystam i idę do łóżka "pochorować"... mam świetną książkę ale jeszcze muszę poinstruować jak to się robi fasolkę szparagową, a skończy się na tym, ze sama ja zrobię :D piszcie uwielbiam was czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Ja tez juz jestem slepa, nie poczytam bez okularow. A z dzieci tez zrobilam ulomkow. Wszystko za nich robie, tym bardziej, ze od jakiegos czasu nie pracuje. Maz sie wscieka na mnie, od zawsze mi pomagal. Nigdy nie pozwolilam mu sie wtracac do wychowywania chlopcow. Ja mam silna osobowosc, a maz jest cichy i spokojny. Czasami mam ochote poklucic sie, nawet o pierdoly i nie moge. Ale jestem szczesliwa w malzenstwie. Dobry byl obiad mezowski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
obiad niezły, chociaż sama w końcu dogotowywałam, ale mąż wszystko przygotował dzieci w tym czasie grały w herosów na komputerze, jakby znowu miały po 5 lat.. aż miło było popatrzeć mój mąż też się ze mną nie kłóci, to ja jestem taka zaderka dzięki temu jest dobrze taki ładny dzień a ja cały dzień w domu, moze jutro się ruszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorka
Usmialam sie czytajac Wasze posty. Z tego wynika, ze zadziorne kobietki sa z nas. Moj maz tez sie nie kloci w przeciwienstwie do mnie. On jest potwornym balaganiarzem ale potrafi gotowac. Z powodu jego zamilowania do balaganu ja wszczynam ciagle awantury, niestety to nic nie daje. Tak naprawde gdyby mnie zabraklo nasze mieszkanie szybko zamieniloby sie w jakis jeden wielki bajzel. Co czytasz ciekawego Zdiagnozowana? Pytam bo ja lubie czytac. Aktualnie czytam "Braci Aszkenazy" Singera. Do czytania tez musze miec juz okulary bo bez nich marnie by to szlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
:) u nas to ja niestety jestem bałaganiarą teraz na szczęście syn przejął obowiązki gosposi (czyt. moje) i jest jako tako tzn. odkurza, opróżnia zmywarkę, składa pranie, nawet rozkłada w szafach, ja zwykle chodzę na popołudnie do pracy i ledwo zdążę ugotować obiad, zrobić pranie i wszystko w biegu nawet kiedyś mi powiedział, ze za dużo robię w domu i wychodzę zmęczona przedtem dużo prac domowych robił mąż, teraz zaharowany musze zajrzeć do książki żeby podac tytuł, a tym bardziej autora, ale bardzo mi się podobała, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
:) u nas to ja niestety jestem bałaganiarą teraz na szczęście syn przejął obowiązki gosposi (czyt. moje) i jest jako tako tzn. odkurza, opróżnia zmywarkę, składa pranie, nawet rozkłada w szafach, ja zwykle chodzę na popołudnie do pracy i ledwo zdążę ugotować obiad, zrobić pranie i wszystko w biegu nawet kiedyś mi powiedział, ze za dużo robię w domu i wychodzę zmęczona przedtem dużo prac domowych robił mąż, teraz zaharowany musze zajrzeć do książki żeby podac tytuł, a tym bardziej autora, ale bardzo mi się podobała, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
wydawało mi sie, ze się nie wysłało, a tymczasem podwójnie, ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zdiagnozowana Max, jesteś chemikiem? skąd twoja wiedza? przestraszyłam sie dziś, ze szkodzą mi te preparaty, wczoraj spałam całe popołudnie po pracy, dziś obudziłam sie strasznie słaba i roztrzęsiona z głodu chyba pózniej napiszę dokładnie co i jak biore, teraz nie mam sily zjadłam śniadanie i jest trochę lepiej może powinnam sie odżywiać wzmacniać przed tą nieuchronna chyba operacją skupisko, dzięki, że tak szybko napisałaś, balam się o tę biopsje wiesz u mnie chyba nie ma żadnego naciecia, tylko pewnie dziura po igle (jeszcze mam taki mały plasterek, ktorego nie pozwoliły mi ruszać) widzę, ze w porownaniu z twoją, to moja biopsja całą epokę do tyłu chyba mi to spaprała i pewnie niewiele razy robiła przedtem coś straciłam siły" Się nauczyłem tego co trzeba:classic_cool:.a mam niestety złą wiadomość-te mms vel chloryn jakiśtam to też może w większej ilości zaszkodzić:O.Dlatego doszedłem do wniosku że ten l askorbinian potasowy lepiej stosować 2 dni pod rząd a tamto tylko w 1 dzień w kompozycjii;).A o tej operacji lepiej nawet nie myśl:P.I do tego należy pamiętać ze nowotwór to jest następstwo a nie pierwotna przyczyna problemów:O.A może by jakieś inne odżywki pomogły:classic_cool:?W tamtym sklepie są związki cezu-polecam kupić chociaż 50 gramów-gdzie indziej taniej nie widziałem:).To tam planujesz kupić czy gdzie indziej:O?Gdzie indziej ten kwas l askorbinowy może jest w większych opakowaniach i troche taniej:O.A czytałem że duża ilość jego(napisali 5 gramów-a może też jego soli?) wywołuje biegunkę:O.Ale chyba coś przesadzili-ja łyknąłem 28 gramów i ledwie coś poczułem:O.W każdym razie najbezpieczniejsze z tych środów to l askorbinian potasowy,Olej lniany lub siemię lniane i dieta gersona-w ilościach mających znaczący wpływ na poprawę.Chloryn aka mms lub chlorany,kwas dwuchlorooctowy,amygdalina,banalne związki cezu i germanu występujące w przyrodzie-mają chyba dawkę śmiertelną około 15 gramów więc są mniej bezpieczne.Z tym że zwiazków germanu to nie dotyczy bo to by była biochemiczna produkcja a w roślinach ich tak dużo by nie było:classic_cool:.Z tym że niektóre związki działać szkodliwie mogą w niskich stężeniach ale chyba nie ma tu takich-poza specjalnymi związkami germanu ale ja takich nie polecam tylko tańsze:classic_cool:.Dlatego uważam że głównymi środkami leczniczymi powinny być te 3 a reszta jako dodatek;).A co do osłabienia polecam jeszcze inne odżywki;).Ale ostrzegam w aptece moga być zatrute.Np. niekiedy dodają aspartamy itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
W tamtym sklepie są związki cezu-polecam kupić chociaż 50 gramów-gdzie indziej taniej nie widziałem .To tam planujesz kupić czy gdzie indziej o jakim sklepie mówisz Max?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free your mind
max prosze podaj mi swoj program oczyszczenia o odnowy organizmu.w sumie nic mi nie jest ale chce sie oczyscic.ile masz lat? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym internetowym: http://www.chemik.aip.pl/ :classic_cool:.Z tym że kwas l askorbinowy lepiej gdzie indziej w kilogramowej lub większej paczce bo raczej będzie potrzebne wiecej;).Poza tym czytałem o soku noni ale to taki produkt bardziej typowo komercyjny więc jestem bardziej sceptyczny:O.Do tego bardzo drogi:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free your mind
max a skad Ty to wsyztsko wiesz? uchyl rabka tajemnicy o sobie...jestes intrygujacy..;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
poczytałam, widzę, ze jest mnóstwo topików nt terapii Gersona i in naturalnych dochodzę do wniosku, ze moje starania nie maja sensu bo kuracja taka trwa min 6 mies a i 2 lata powinna byc pod kier. lekarza, a gdzie ja znajdę zwolennika takiej terapii? wody dest. nie uzywam do kawy w lewatywie soki robie w sokowirówce, wyciskarki nie mam i nie kupię warzyw ekologicznych tez nie mam nie jestem pewna czy te minerały (mms) bardziej mi szkodza czy pomagaja czuję się gorzej niz przed bardziej osłabiona nie wiem czym się wzmocnic po prostu brak mi sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
zdiagnozowana Moze za duzo wszystkiego na raz i czujesz sie oslabiona? Nie wiem, nie znam sie. Wpadlam tylko na chwile, mam dzisiaj goraczke. A jak twoj cycuch? Lepiej juz? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"free your mind max a skad Ty to wsyztsko wiesz? uchyl rabka tajemnicy o sobie...jestes intrygujacy..;>" Po prostu tropiłem w internecie:classic_cool:. " [zgłoś do usunięcia] zdiagnozowana poczytałam, widzę, ze jest mnóstwo topików nt terapii Gersona i in naturalnych dochodzę do wniosku, ze moje starania nie maja sensu bo kuracja taka trwa min 6 mies a i 2 lata powinna byc pod kier. lekarza, a gdzie ja znajdę zwolennika takiej terapii? wody dest. nie uzywam do kawy w lewatywie soki robie w sokowirówce, wyciskarki nie mam i nie kupię warzyw ekologicznych tez nie mam nie jestem pewna czy te minerały (mms) bardziej mi szkodza czy pomagaja czuję się gorzej niz przed bardziej osłabiona nie wiem czym się wzmocnic po prostu brak mi sił" Pisali ze to jest normane jak ktoś jest zmeczony przy tej kuracji;).Gortzej że msasz problem ze skombinowaniem wystarczająco czystych warzyw i owoców:O.Jako kompromis można zamiast typowo ekologicznie uprawianych zastosować uprawiane bez nawozów azotowych i środków ochrony roślin-nawozy potasowe nie szkodzą(a w tej kuracji nawet moga pomóc) a fosforowe tylko w dużych ilościach:classic_cool:.Niestety podobnie jak reszta nawozów może zmniejszać wartość odżywczą roślin(oczywiście chodzi o zawartość innych substancji a nie związków fosforu albo potasu):O.Natomiast tamto jak pisałem lepiej nieco ograniczyć i stosować tą dietę ,siemię lniane,i l askorbinian potasowy:classic_cool:.A wodę najlepiej odstawić w szklanym naczyniu na kilka dni-wtedy będzie nieco czystsza:classic_cool:.I mimo tego ze pisza ze kuracja ma być długo to napisane jest że wyleczyli niektórych( w tym większość w początkowych stadiach) z jednego z najgroźniejszych nowotworów który po 3 tygodniach od czasu jak jest niewidoczny moze spowodować śmierć:classic_cool:.A na osłabienie polecam związki żelaza-zwykle są niedobory w czasie jarskiej diety;).Poza tym radzę również inne substancje skombinować-zdecydowanie taniej i czasami zdrowiej w sklepie chemicznym niż w aptece:classic_cool:.A z konowałami jest niedobrze:O.Ale lepiej tego spróbować niż oficjalnej pseudomedycyny:classic_cool:.Przypomniałem sobie jeszcze ze pisali że powinno sie unikać zwiazków cynku bo przyspieszaja rozwój nowotworów:O.Stosując większą ilość zwiazków miedzi utrudnisz z powodu niedoboru związków cynku rozwój nowotworu ale możesz mieć gorsze samopoczucie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
dzięki kochani znowu nie mam internetu, oszaleć mozna pisze z pracy, więc z doskoku sobota koszmarna wczoraj nieco lepiej praca pomaga, faktycznie, pozbierac się, ale chyba jestem na krawędzi, narazam się max dzieki za wskazówki wczoraj juz nie wzięłam mmsu boje się skupisko trzymaj się zdrowiej szybciutko cyc bz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie załatwisz sobie tego l askorbinianu potasowego to lepiej codziennie trochę bierz:classic_cool:.To aż tak bardzo szkodliwe nie jest i raczej w małej dawce nie zaszkodzi:classic_cool:.Jedynie napisałem że to jest mniej bezpieczne od tych 3 metod o których napisałem że są prawie zupełnie bezpieczne jak są stosowane w takich ilościach jak polecam;).A czy byś chciała te odżywki kupić:classic_cool:?To może poprawić kondycję :classic_cool:.Możesz też kupić zwiazki cynku ale jak pisałem w tej chwili by mogły tylko zaszkodzić -ale oczywiście tych odżywek przeważnie dużo nie trzeba;).L askorbinian potasowy też jest odżywką ale taką leczniczą:classic_cool:.Podobno też nadtlenek wodoru i jod działają przeciwnowotworowo ale tego też nie mozna łykać z askorbinianem potasowym:O.Za to można łykać razem:classic_cool:.Jak to skombinujesz to napisz to ja postaram się podać jakieś bezpieczne dawki:classic_cool:.A czy masz w pobliżu jakiś sklep chemiczny:O?Może tam da sie kupić to:O?Ja mam jod i nadtlenek wodoru-z tym że ten 2 jest już nieco wyleniały i trochę spadło stężenie bo przeterminowany:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A K I M A
PROSZĘ ,NIE SŁUCHAJCIE MAXA. TO CHORY CZŁOWIEK!!!!!!!!!!! RAZ JEST STUDENTEM MEDYCYNY______2 ROK RAZ CHEMIKIEM. NA SOBIE CZŁOWIEKU WYPRÓBUJ TE EKSPERYMENTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Tez sie zastanawiam nad wypowiedziami Maxa. Wypowiada sie prawie wszedzie. Uwazaj zdiagnozowana na jego rady. Obys sobie tym nie zaszkodzila. Ja dzisiaj dalej zdechla jestem. Leze i czytam i w miedzyczasie spie. Calusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
skupisko, musisz chyba wyleżeć, wygrzanie i odpoczynek to najlepsze lekarstwa zdrówka życzę akima, spokojnie :) skupisko, biorę tylko to o czym pisałam, a tez się ograniczam, bo słabo sie czuję, pewnie najbardzie wykańcza mnie to, że psychicznie już całkiem siadłam boję się osłabnąć zupelnie jeszcze na dodatek przyszedł mi straszny rachunek za komórki, przy okazji aneksu do umowy(nowy tel) automatycznie zlikwidowali mi opcje darmowych nr - nie informując nas, złodzieje, i tak przegadaliśmy ponad 300zł a trochę naharować sie trzeba zeby to zarobic.. ech juz nic mnie bardziej nie dobije końca nie ma po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
No to sobie pogadaliscie. Dlatego ja mam tel. na karte i kontroluje sie. Moi synowie maja na abonament i tez placa slono. Ale pracuja na to i to ich kasa. Trzymaj sie cieplutko. Glowa do gory. Jesz paste? Ja codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
pastę jem, czasem mam przerwę, jak nie zdążę zrobić, a wygadaliśmy nie 300, a 400 ech.. konsultant poradził mi reklamować, ale wątpie czy warto zaczynam mysleć poważnie o zwolnieniu, bo juz mi ten wyzysk daje się we znaki odpoczęłabym i nabrała sił przed operacją, tylko z drugiej strony jak wychodzę, wyszykuję sie to jest trochę lepiej... ale zmęczona jestem bardzo i zgnębiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorka
Zdiagnozowana, moze Twoje zmeczenie to skutek oczyszczania. Nikt sie wtedy dobrze nie czuje. Organizm wtedy choruje. A wiec jest to dobry objaw. Jezeli jest to uciazliwe wez kilka dni zwolnienia. Ja mam komorke na karte i jest to najlepsze. Nie ufajcie zadnym doradcom , oni czerpia zyski ze sprzedanych umow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A K I M A
Zdignozowana_jestem spokojna. Nie mogę czytać co te Max poleca.Przecież jod jest promieniotwórczy i nie tylko jod..................... Moja przyjaciółka [rzed amputacją piersi Bardzo dobrze się odżywiała.Musisz miec dużo sił.Zdajesz sobie sprawę jak chemia wyniszcza organizm??????????,a lampy????? Przyjaciółka miała usunięta pierś,oraz węzły chłonne .Minęły 4 lata i jest ok .W styczniu urodziła synka.Cały czas na lekach przeciwrakowych. (podczas ciąży nie podawali lekarze) Cieszę się razem z nią!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDRÓWKA ŻYCZĘ!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorka
Akima, nie ma lekow przeciwrakowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja - koorka. Zarejestrowalam sie, nie wiem dlaczego musialam gwiazdke do koorki dodac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A K I M A
Poczytaj na google .Ten lek się chyba się nazywa herceptynaJeżeli się pomyliłam to przepraszam.Jutro mogę podać dokładną nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akima, choroba nowotworowa bierze sie z innych przyczyn i nie ma na nia lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×