Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdiagnozowana

mam mało czasu - proszę o rady

Polecane posty

"A K I M A PROSZĘ ,NIE SŁUCHAJCIE MAXA. TO CHORY CZŁOWIEK!!!!!!!!!!! RAZ JEST STUDENTEM MEDYCYNY______2 ROK RAZ CHEMIKIEM. NA SOBIE CZŁOWIEKU WYPRÓBUJ TE EKSPERYMENTY. 14:34 [zgłoś do usunięcia] skupisko m Tez sie zastanawiam nad wypowiedziami Maxa. Wypowiada sie prawie wszedzie. Uwazaj zdiagnozowana na jego rady. Obys sobie tym nie zaszkodzila. Ja dzisiaj dalej zdechla jestem. Leze i czytam i w miedzyczasie spie. Calusy." Ciekawe niby gdzie napisałem że jestem studentem medycyny:P?A na pewno by zaszkodziły oficjalne metody:P.Ja proponuję do tego przede wszystkim nie swoje metody ale inne:P.A to co proponuję na pewno jest zdrowsze od oficjalnych metod:classic_cool:. " A K I M A Zdignozowana_jestem spokojna. Nie mogę czytać co te Max poleca.Przecież jod jest promieniotwórczy i nie tylko jod..................... Moja przyjaciółka [rzed amputacją piersi Bardzo dobrze się odżywiała.Musisz miec dużo sił.Zdajesz sobie sprawę jak chemia wyniszcza organizm??????????,a lampy????? Przyjaciółka miała usunięta pierś,oraz węzły chłonne .Minęły 4 lata i jest ok .W styczniu urodziła synka.Cały czas na lekach przeciwrakowych. (podczas ciąży nie podawali lekarze) Cieszę się razem z nią!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Czy ja pisałem że polecam jod promieniotwórczy:P?A los tej przyjaciółki marnie widzę:O.A co do wyniszczania już coś na ten temat podałem:P. " A K I M A Poczytaj na google .Ten lek się chyba się nazywa herceptynaJeżeli się pomyliłam to przepraszam.Jutro mogę podać dokładną nazwę" Jaki ma to wzór strukturalny:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
jak się czujesz skupisko? lepiej już trochę? Koorka jak fajnie, że się pojawiłaś :) tez myślę, ze stąd to osłabienie, tylko zastanawiam się jak jednocześnie się wzmacniać.. akima a co rozumiesz przez dobre odżywianie, to jak widać sprawa mocno dyskusyjna... zastanawia mnie jak czuje się super niania wmawiając rzeszom matek, ze rama jest zdrowa dla ich dzieci, no bo chyba nie jest tak głupia żeby w to wierzyć, a tak dla pieniędzy to trochę nie halo, zwłaszcza, że chodzi o dzieci jednak.. akima - a "pij mleko będziesz wielki", czy "pij mleko będziesz kaleką" .. ku czemu się skłaniasz? czy teraz w ogóle jest cos zdrowego tak naprawdę? Max pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
koorka, no przecież lekarstwem na raka jest wycinanie, amputacja, innej mozliwości onkolodzy nie biorą przeciez pod uwagę a profilaktyka wg tych specjakistów to mammografia, he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Dzisiaj czuje sie juz lepiej, ale dalej slabo. Nie zwalniaj sie z pracy, masz bodziec i mysli zajete. Jeszcze nasiedzisz sie w domu, jak nie daj boze pojdziesz na operacje, tfu tfu. Nawet nie wiesz jak duzo mysle o tobie. A maxa juz nie moge czytac. "Blyszczy wiedza", a my i tak malo z tego kumamy i moze pisac co mu sie chce. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
fajnie skupisko, ze lepiej z tobą :) lubię tę swoją pracę i najbardziej mi tego żal znalazłam ją cudem, wszystko się tak dobrze poukładało a tu trach wizje maiałam najgorsze, oczywiście ostateczne, no i na którymś miejscu żal mi było zostawić pracę czy tak czy siak, nie wiem czy będę mogła pracować? bo chciałam jeszcze chociaz parę lat czy u was tez dziś taka cudna pogoda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A K I M A
Zdiagnozowana od teraz nie wypowiadam się.Rób jak uwazasz!!! Naprawdę z całego serca życzę ZDRÓKA! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akima to nerwowa osobka, jak widac. Nie wiem po co sie zloscic, przeciez my mozemy cokolwiek doradzac i dzielic sie wiedza a kazdy decyzje w swoich sprawach podejmuje samodzielnie. Ktos moze miec nawet inny punk widzenia na pewne sprawy bo ma takie prawo i nie ma sie o co zloscic. :) Niektorzy uwazaja, ze mleko jest zdrowe a ja mam zdanie odmienne i nie zamierzam innych przekonywac bo wcale mi to nie przeszkadza. Skupisko, masz goraczke? Lezysz w lozku? Takie sprawy najlepiej wylezec. O jakiej super niani mowisz, Zdiagnozowana? Ktos kto poleca margaryne jako cos zdrowego jest chyba niespelna rozumu albo dostaje profity od producenta margaryn za takie niedorzeczne gadanie. Wiesz, ja mysle, ze Twoje oslabienie moze byc dobrym znakiem. Robisz lewatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niestety pada i jest tylko 14 stopni. Odnosze wrazenie, ze lato jest co roku krotsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
koorka* Z tym mlekiem to sie z toba zgadzam. Ja uwielbiam, a moj maz nie, po mleku ma biegunke. I mowi, ze w calym swiecie ssakow tylko oseski pija mleko. W sumie racja. Goraczka juz mi przeszla. Leze caly czas i juz mnie kosci bola od lezenia. Ide spac. We Wrocku tez cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
skupisko dobranoc ;) koorka, mówię o tej etatowej niani z tvn, nie wiem jak sie nazywa, teraz chyba tańczy w tancu z gwiazdami a występuje w reklamie ramy, tak mi się to trochę kłóci z jej zawodem, propagowanie maragaryny dla dzieci.. akima, nie denerwuj się proszę, każde zdanie jest cenne, szukanie dróg nie jest niczym złym ja jestem zwolenniczką medycyny naturalnej, jak najmniej chemii i ingerencji w organizm, ale to się sprawdza raczej w profilaktyce, kiedy juz się zachoruje jest na to trochę późno nie należę do jakiejś sekty żebym miała odmówić "leczenia" jakie by ono nie było, ale dawało nadzieję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Masz dobre podejscie do sprawy zdiagoozowana. Ja tez jak najmniej chemii. Parapet w kuchni caly w doniczkach z ziolami wlasnego chowu. Garnek do chodowli kielek. W sklepach eko nic nie kupuje, bo czytalam, ze to sciema. Wiadomo, ze wszystko naszpikowane chemia, ale trzeba cos papusiac. Odrzucilam Vegete i takie tam swinstwa. Rodzina juz sie przyzwyczaila. I oczywiscie olej lniany i siemie. Juz mi troche lepiej. Ale gnije dalej w lozku. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Nie zrozumcie mnie zle. Ale to co pisze Max to kpiny. W innym topiku zaleca dziewczynie, zeby nie kupowala odzywek w aptece, tylko w sklepie CHEMICZNYM!!!! No ja nie wytrzymam!!!! Przepraszam, ze sie unosze. Juz bede milczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
witajcie poczytam póżniej zaraz odwożę córkę na lotnisko, wraca do siebie strasznie niewyspane - obie wczioraj byłam pełna energii, a dziś mimo słońca słabo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
koorka* Poczytalam. Szlag mnie trafia, ze wszyscy dookola nabijaja nas w butelke. Kasa i kasa. Ja nie lykam suplementow, ale to co jem, raczej tez nie gwarantuje zdrowia. Powiem ci, ze cyc opada jak sie zaglebiam w to wszystko. A czytalas na necie, co wyprawiaja koncerny farmaceutyczne? Mam nerwy na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
zdiagnozowana A gdzie corcia mieszka? My mieszkalismy prawie 20 lat w Kanadzie. Trzy lata temu wymusilam na mezu powrot do Polski. Maz, a tym bardziej synowie nie potrafia sie tu odnalezc. I niestety w listopadzie wyjezdzamy z powrotem. Ja nie chce, ale przeciez sama tu nie zostane. A jak cyc po biopsji? Sama juz czekam na twoj wynik. Ja juz dzisiaj dobrze sie czuje, tylko troche glowa mnie boli. Przytulam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 12:03 [zgłoś do usunięcia] zdiagnozowana jak się czujesz skupisko? lepiej już trochę? Koorka jak fajnie, że się pojawiłaś tez myślę, ze stąd to osłabienie, tylko zastanawiam się jak jednocześnie się wzmacniać.. akima a co rozumiesz przez dobre odżywianie, to jak widać sprawa mocno dyskusyjna... zastanawia mnie jak czuje się super niania wmawiając rzeszom matek, ze rama jest zdrowa dla ich dzieci, no bo chyba nie jest tak głupia żeby w to wierzyć, a tak dla pieniędzy to trochę nie halo, zwłaszcza, że chodzi o dzieci jednak.. akima - a "pij mleko będziesz wielki", czy "pij mleko będziesz kaleką" .. ku czemu się skłaniasz? czy teraz w ogóle jest cos zdrowego tak naprawdę? Max pzdr" Ja jak czułem się osłabiony łyknalem siarczan zelazawy i sie poprawiło :classic_cool:.Ale możesz mieć tez inne przyczyny niż niedobór zwiażków żelaza:O.A margaryna jest bardzo niezdrowa-bo są tam estry z rodzaju trans a to mają właściwości podobne jak np. smalec:O.Generalnie mleko odradzam ale o ile nie ma się uczulenia na nie,jest ono czyste bez antybiotyków i hormonów itp.,trawi się bez problemu laktozę,nie jest to mleko przygotowane metoda uht to można stsować o ile ktoś bardzo lubi albo ma problem z forsą;).Dodatkowo szkodliwość mleka zmniejszają intensywne ćwiczenia:classic_cool:.Ale w kuracji antynowotworowej należy zdecydowanie je wykluczyć:O.A co do tego czy coś jest zdrowego-to zależy jak sie podchodzi:classic_cool:.Wszystkim można się otruć-nawet byle wodą;).Ważne aby nie przesadzać z dawką;). " 12:08 [zgłoś do usunięcia] zdiagnozowana koorka, no przecież lekarstwem na raka jest wycinanie, amputacja, innej mozliwości onkolodzy nie biorą przeciez pod uwagę a profilaktyka wg tych specjakistów to mammografia, he he" Mammografia nie ma nic wspólnego z profilaktyką:P.Mammografia to najwyżej wykrywanie:O.Profilaktyka to co opisałem-zdrowa dieta i tryb życia,ewentualnie jeszcze kilka odżywek które proponowałem;). " skupisko m Dzisiaj czuje sie juz lepiej, ale dalej slabo. Nie zwalniaj sie z pracy, masz bodziec i mysli zajete. Jeszcze nasiedzisz sie w domu, jak nie daj boze pojdziesz na operacje, tfu tfu. Nawet nie wiesz jak duzo mysle o tobie. A maxa juz nie moge czytac. "Blyszczy wiedza", a my i tak malo z tego kumamy i moze pisac co mu sie chce. Buziaki." Nie musisz wszystkiego kumać:P.Ważne zebyś zrozumiła co łykać i jak sie do tego dostosujesz to bedziesz miała większe szanse że dłużej pociągniesz:D.Oczywiście pisze o szansach bo to nie chroni przed rozjechaniem przez samochód:O.U mnie jest dosyć słonecznie ale zimno:O. "koorka* U nas niestety pada i jest tylko 14 stopni. Odnosze wrazenie, ze lato jest co roku krotsze." Chyba za dużo siedzisz w Turcji:D.Lato wcale nie jest krótsze tylko sie odzwyczaiłaś od zimna:P.Czytałem że po zdrowej diecie lepiej znosi sie zimno:D. "zdiagnozowana skupisko dobranoc koorka, mówię o tej etatowej niani z tvn, nie wiem jak sie nazywa, teraz chyba tańczy w tancu z gwiazdami a występuje w reklamie ramy, tak mi się to trochę kłóci z jej zawodem, propagowanie maragaryny dla dzieci.. akima, nie denerwuj się proszę, każde zdanie jest cenne, szukanie dróg nie jest niczym złym ja jestem zwolenniczką medycyny naturalnej, jak najmniej chemii i ingerencji w organizm, ale to się sprawdza raczej w profilaktyce, kiedy juz się zachoruje jest na to trochę późno nie należę do jakiejś sekty żebym miała odmówić "leczenia" jakie by ono nie było, ale dawało nadzieję.." Tylko że naturalne też jest chemiczne:P.Chemiczna nie jest tylko próżnia;).Ja proponuję podobnie jak w oficjalnej chemioterapii też chemioterapię ale taką o wiele bezpieczniejszą i zdrowszą:classic_cool:.Do tego preferuję zwiażki i wiadomym działaniu:classic_cool:.Lepszy bardziej szkodliwy i nie wymagający dużych dawek który wiadomo jak uiniszkodliwić niż taki który ma dawkę leczniczą na poziomie toksycznym;).Np. oficjalna odtrutka na zwiazki rtęci jest toksyczna przy dawkowaniu polecanym a zwiażki selenu mimo tego ze generalnie bardziej trujące to nie są toksyczne w dawkach leczniczych na to:classic_cool:. " 18:41 [zgłoś do usunięcia] skupisko m Masz dobre podejscie do sprawy zdiagoozowana. Ja tez jak najmniej chemii. Parapet w kuchni caly w doniczkach z ziolami wlasnego chowu. Garnek do chodowli kielek. W sklepach eko nic nie kupuje, bo czytalam, ze to sciema. Wiadomo, ze wszystko naszpikowane chemia, ale trzeba cos papusiac. Odrzucilam Vegete i takie tam swinstwa. Rodzina juz sie przyzwyczaila. I oczywiscie olej lniany i siemie. Juz mi troche lepiej. Ale gnije dalej w lozku. Pa." O chemii jest wyżej:P.A niechemiczne metody kuracji : to głodówka,krioterapia i jeszcze kilka innych:classic_cool:.Jeżeli coś się wchłania to zawsze jest chemioterapia:D.Kuracja gersona i inne to też chemioterapia:D. " skupisko m Nie zrozumcie mnie zle. Ale to co pisze Max to kpiny. W innym topiku zaleca dziewczynie, zeby nie kupowala odzywek w aptece, tylko w sklepie CHEMICZNYM!!!! No ja nie wytrzymam!!!! Przepraszam, ze sie unosze. Juz bede milczec." A czy wisz co jest w aptekach:P?Pewnie uważasz że czysta witamina jest mniej zdrowa od witaminy z aspartamami i innymi syfami które sprzedają w aptece:P.Ja polecam bo sam to łykam i wiem że jak mocno nie przesadzę to nie zaszkodzi:P.I pisałem jeszcze ze w aptece jest drożyzna:P.ZA równoważnik kilograma magnezu w sklepie chemicznym bym zapłacił około 150 zł(i to bardzo czysta,droższa substancja-z tym że widziałem taniej) a w aptece ponad 1000 zł:P. " [zgłoś do usunięcia] koorka* Kolezanki kochane, poczytajcie ten artykul. Co o tym sadzicie? http://wolnemedia.net/zdrowie/dlaczego-suplem enty-diety-sa-szkodliwe-dla-zdrowia/" Tam jakieś brednie wypisują:P.Np."które w rzeczywistości są utleniaczami, czyli stosunkowo łatwo łączą się z tlenem.":O.Generalnie moje zdanie jest proste-cześć odżywek polecam część nie:P.Odradzam witaminy a,d,e bo nie są identyczne z naturalnymi;).Kwasy foliowe są 2 wiec nie wiadomo o jaki chodzi:O.Za to polecam witaminę c-ale to musi być kwas l askorbinowy;).Ten 2 jest słabo przyswajalny:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" skupisko m koorka* Poczytalam. Szlag mnie trafia, ze wszyscy dookola nabijaja nas w butelke. Kasa i kasa. Ja nie lykam suplementow, ale to co jem, raczej tez nie gwarantuje zdrowia. Powiem ci, ze cyc opada jak sie zaglebiam w to wszystko. A czytalas na necie, co wyprawiaja koncerny farmaceutyczne? Mam nerwy na to wszystko." Zawsze lepiej kupować w sklepie chemicznym-przynajmniej wtedy mniejsza szansa że wspomożesz koncerny farmaceutyczne:D.I ja nie nabijam-pisze właśnie jak coś taniej kupić:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
skupisko, no nie mogę :) też mieszkałam w Kanadzie, mieliśmy się tam przeniseść, ale załatwienie pobytu graniczyło z cudem, wytrzymałam tam sama(bo razem by nas nie wypuścili) prawie rok i zrezygnowałam.. i to był życiowy błąd, dzieci mi to teraz wypominają miałam niezłą pracę, sama bym utrzymała całą rodzinę, zresztą mialam juz zapewnioną pracę dla męża.. ja po roku, prawie rok musialam się tu przystosowywać, nie wyobrażam sobie jak wy mogliście coś takiego zrobić przyjechać z przyjaznego człowiekowi państwa, w którym wszystko jest dla człowieka, do kraju gdzie wszystko jest przeciw a synowie to juz na pewno nie będą w stanie tu zyć, a jakim cudem w ogóle znaleźli pracę? mój syn wyjechał na rok do Anglii, wziął urlop dziekański i po powrocie nic nie może znaleźć, nawet nie odpowiadaja kiedy wysyła aplikacje jest załamany, zgnębiony, przybity, jeszcze teraz ta moja choroba ech.. skupisko, dobrze, ze możecie wrócić sama juz o tym myślałam żeby wysłać tam syna, spróbować, bo żal ściska jak się tu chłopak marnuje perspektyw nie ma żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
córka wyjechała w odwrotnym kierunku i trudno uwierzyć, ze tam tez jest normalniej.. a koncerny farmaceutyczne są gorsze od mafii, zresztą lepszy biznes i w dodatku legalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
kiedys miałam takie powiedzonko - ręce i nogi opadaja łącznie z biustem :) teraz będę musiała stosować twoje "cyc opada" :) bardzo mi się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą Kanada aż tak dobrze nie jest:P.W Polsce może sie poprawi po rewolucji:D.Do teog ostatnio jest skażenie z zatoki meksykańskeij to na razie nie ma sensu tam wracać;).A te świństwa też są kancerogenne:O.W Kanadzie z tymi koncernami nie tylko farmaceutycznymi itp. jest jeszcze gorzej niż w Polsce:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
zdiagnozowana No szok, ze tam tez bylas. My przez 5 lat mieszkalismy w Vancouver. Pozniej przenieslismy sie 50 km dalej, do Meaple Ridge. Niedaleko sa gory skaliste i zupelna dzicz. Po powrocie nie bylo slodko z praca. Powiem ci tylko, ze synowie pracuja i studiuja. Na nic im teraz te studia przed wyjazdem. Tam zaczna od nowa studia. Bez sensu. My pojechalismy ze starszym synem do meza kuzyna w odwiedziny. Puscili nas bo mielismy zabezpieczenie finansowe na pobyt. Mlodszy syn juz sie tam urodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
A mozemy wyjechac bo maz i synowie maja obywatelstwo. Ja mam rezydenta, ale w ciagu 5 lat od opuszczenia Kanady musze wrocic tam, bo mi przepadnie rezydentura. Sama widzialas jaki to kraj. Kraj dla ciebie, a nie ty dla niego. Ale mnie tez dobrze w Polsce. Ja wszedzie sie odnajde, a moja rodzina juz nie. A twoj syn nie chce z powrotem do Anglii? Tam jest chyba lzej niz u nas. Nie napisalas jak twoj cycek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
ja byłam w Toronto, nie tak ładnie jak w Vancouver, ale tez dobrze bardzo długo nie mogłam sie pozbierać po powrocie pamiętam, że tam ludzie sę uśmiechali do siebie na ulicach, wszyscy byli pomocni, no i łatwo było żyć Max wiadomo, ze wszędzie są dobre i złe strony koorka, musze się zabrać za twój artykuł, dzis szalony dzień, niedawno wróciłam z pracy, bardziej się denerwuję i męczę, na szczęście dziś w miarę spokojnie skupisko, o cycu lepiej nie mówić, mniej boli po biopsji, ale raczej bez zmian przedłużę sobie trochę weekend i odpocznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś skombinowała chociaż ten l askorbinian potasowy i siemię lniane to by mogło już być lepiej;).Jak się tego obawiasz to żebyś chociaż nieduże dawki łykała to już by był jakiś efekt;).A w Kanadzie podobno jest gleba bardzo skażona:O.I jak widac opowiadania o zgniłym kapitaliźmie to nie mit:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
zdiagnozowana Jak ci lekarka grzebala, to nie dziwie sie, ze piers caly czas cie boli. A masz cos w srodku? Mi umiescili w cycku znacznik tytanowy, zeby w razie operacji wiedzieli gdzie ciac. A robisz regularnie cytologie? Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
czesc skupisko :) właśnie nic mi nie zostawili miłam teraz termin na cytologie, ale w tym wszystkim przegapiłam, muszę jeszcze pójść, bo dość dawno nie byłam a skoro tu taka niespodzianka, to muszę sprawdzić jak się dzis czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×