Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdiagnozowana

mam mało czasu - proszę o rady

Polecane posty

Gość zdiagnozowana
usiadłam do skype żeby popisać z córką, bo głośniki nam nie działają ale coś jej nie ma od rana miałam smsy, ale pospałam dłużej, oczywiście po proszku nasennym muszę zrobic pastę i zapominam o mieleniu siemienia i dodawaniu do czego sie da koorka, lewatywy codziennie nie robię , bo to trochę czasu jednak wymaga i swobody w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
wczoraj zaczęło się nerwowo w pracy, użerałam się z centralą, siedzą tam zajmują się swoimi małymi działeczkami, i tylko na tym wycinku się znają, a od nas wymagają wszystkiego gdyby nie to, ze mamy fajny zespół i jesteśmy daleko od nich to nie dałoby się wytrzymać skupisko, a tu po powrocie pracowałaś trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Nie dobrze, ze masz stresy w pracy. Teraz potrzebujesz spokoju. Ale tez dobrze, ze masz glowe zajeta. Wyluzuj ciut. Pracowalam w Polsce przez dwa lata w sklepie z butami. Mam tylko ekonomik z matura. Na sudia nie poszlam, bo urodzilam syna i dosyc szybko wyjechalismy. Nie znalazlam ambitniejszej pracy. W Kanadzie tez pracowalam w sklepie, ale nie odrazu. Odchowalam dzieci i musialam isc do szkoly douczyc sie jezyka. Nie pracuje teraz, bo mam troche innych schorzen. Czuje sie w sumie dobrze. Troche goraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Niechcacy wyslalam. Troche mnie goraczka meczy wieczorami. Ale do lekarza nie pojde. Zrob ta cytologie, na pewno wiesz, ze cyc lubi wspolgrac z macica. Ja robilam w czerwcu i wyszlo ok. Obieli mnie programem onkologicznym ze wzgledu na piers i na wynik cytologii czekalam ponad miesiac. Osiwialam calkiem. Ale komorek rakowych brak. Idz dla spokoju. To kiedy masz wynik biopsji? Cos nie ma koorki*? Nikt sie do nas nie dolacza. Tak sobie we dwie rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaaaaaaaaaa
Max zejdz mi z drogi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
Biegam po kafeterii i weszlam na Dyskusje ogolna. Diewczyna pisze, ze maz policjant popelnil samobojstwo. Ponoc glosna to byla sprawa. Ma z nim dziecko. Ten okropny Max zapytal ja dlaczego nie zrobila skrobanki. Szok. Zdiagnozowana, prosze cie, nie sluchaj jego rad, bo moze ci zaszkodzic. Jaki zlosliwiec. Troll. Ale sie zdenerwowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, juz jestem. :) Jezeli mnie nia ma to i tak myslami z Wami jestem. Robimy maly remont i troche zajecia mam ale to minie. Jak fajnie sie ulozylo, ze obydwie w Kanadzie bylyscie. Wcale Wam sie nie dziwie, ze chcialybyscie tam wrocic. Ja w Polsce nie mieszkam i za zadne skarby nie wrocilabym juz tam. Rzeczywiscie szkoda, ze wyjechalyscie stamtad ale czasami w zyciu tak sie uklada, ze podejmujemy decyzje z jakis powodow, ktorych pozniej zalujemy. Nie sposob przewidziec wszystkiego Skupisko, jezeli wieczorami goraczkujesz, nie zbijaj niczym temperatury jezeli nie jest bardzo wysoka. Organizm zwalcza chorobe i lepiej tego nie blokowac. Zdiagnozowana, w pracy masz caly czas taki stres? Od czasu do czasu nie zaszkodzi ale na dluzsza mete za duzo stresu miec to nie jest dobrze. Mam nadzieje, ze troche spokoju tez masz. Jezeli chodzi o Maxa, jest on dosc kontrowersyjny osoba ale mam wrazenie, ze nie jest zlym czlowiekiem. Nie czytalam tamtego tematu ale z ta skrobanka to przesadzil mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the only girl in the world
sluchajcie mowcie co chcecie o Maxie ale jak czytalam jego porady i potem sobie czytalam inne fora to w wielu aspektach max mial racje! do zrozumienia go tzreba sie pozbyc wsyztskich paradygmatow wpajanych nam przez lekarzy... choc co prawda jego porady sa dosc kontrowersyjne, ale czy wyobrazacie sobie kafe bez Maxa;DD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o propagowana wiedze przez Maxa , ja sie z tym zgadzam - z malymi wyjatkami. Ja sama do lekarzy nie chodze bo ich nie znosze. Lekow tez zadnych nie biore, ani suplementow. Cala medycyna z koncernami farmaceutycznymi razem wzieta to jedno wielkie cyganstwo , wyciaganie pieniedzy i robienie z ludzi durniow. Kacikow kulinarnych ani zdrowia w gazetach nie czytam, reklamy czasami ogladam zeby wiedziec jak postepowac na odwrot, nawiedzonych profesorow od zdrowia albo zywienia traktuje tak samo jak reklamy , margaryny rama dla przykladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the only girl in the world
ja dokladnie tak samooo;D troche to trudne tak caly zcas isc pod prac, co prawda, ale na dobra sprawe ich leki nigdy mnie nie wyleczyly...zawsze sama sie wyleczałam. teraz jestem na etapie ziololecznictwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
koorka* Wieczorem biore jeden Apap, ale dzisiaj juz nie wezme, bo wrzody mi sie odzywaja. Pije siemie wyksztusnie, bo czuje cos w oskrzelach. A zreszta siemie pije zawsze mielone zalane woda. Teraz gotuje gluty na kaszel i zoladek. O Maxie juz nie bede pisac. Do Kanady wracamy w listopadzie. I juz raczej nie wrocimy, rodzina nie chce nawet o tym slyszec. Za duzo lat tam spedzilismy. Tez staram sie nie brac lekow, a moj maz to juz w ogole. Za diabla nie lyknie tabletki. Tylko natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skupisko , kaszlesz? Zaparzaj sobie herbate z majeranku. 2 lyzeczki na szklanke wody, 10 minut parzenia. Pij kilka kubkow dziennie. Zobaczysz jak szybko Ci przejdzie. A na zoladek siemie lniane jest najlepsze ale trzeba pic dluzszy czas, zeby pomoglo. A siemie lniane kupujesz mielone czy sama mielisz? Ja rozumiem, ze Maxa niektorzy wyzywaja bo on jest kontrowersyjny i nie kazdy musi miec takie samo zdanie jak my sami. Dla przykladu moj maz biegalby codziennie od jednego lekarza do drugiego i znosi cale torby lekarstw. Skoro uwaza, ze mu to pomaga niech tam chodzi i lyka pigulki. Tak naprawde to sam widzi, ze mu to nie pomaga ale ja na to nic nie poradze. Jego z kolei denerwuje to co ja mowie o sluzbie zdrowia i farmacji bo wedlug niego medycyna jest wspaniala. W niektorych sprawach na pewno tak jest ale jezeli chodzi o choroby a zwlaszcza przewlekle wyglada to bardzo mizernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupisko m
koorka* Dziekuje. Zaraz zaparze majeranek. Siemie miele sama, bo wiem, ze po 15 min. utlenia sie. Pije na zmiane mielone i glutki. Pije od prawie roku. A jakie wlosy i skora po nim, cudo. Glutki nakladam tez na wlosy i nie splukuje. Mam krecone wlosy i po siemieniu super skret. To masz meza hipochondryka, bedzie zyl ze 100 lat. Niech chodzi, kazdemu pomaga cos innego. Rownowazycie sie. Nie chcialam obrazic twojego meza. Zdiagnozowana na pewno jest w pracy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
Dziewczyny jesteście kochane, jak się cieszę, że was tu spotkałam :) Koorka powiedz gdzie teraz mieszkasz? ja tak na króciutko zajrzałam zeby się zrelaksowac w pracy moze sama sobie dodaję tego stresu, bo za bardzo się we wszystko angażują, walczę o swoje, a właściwie o nasze (bo o swoje to nie umiem tak dobrze) ale powinnam juz z tego wyrosnąć i wiedzieć w tym wieku, ze z głupotą i niesprawiedliwością sie nie wygra ciesze sie, ze zaglądają tez inne osoby pozdrawiam do wieczora paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
o :) i jeszcze telepatia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skupisko m Biegam po kafeterii i weszlam na Dyskusje ogolna. Diewczyna pisze, ze maz policjant popelnil samobojstwo. Ponoc glosna to byla sprawa. Ma z nim dziecko. Ten okropny Max zapytal ja dlaczego nie zrobila skrobanki. Szok. Zdiagnozowana, prosze cie, nie sluchaj jego rad, bo moze ci zaszkodzic. Jaki zlosliwiec. Troll. Ale sie zdenerwowalam." Pytam się bo to jest dziwne ze ktoś chce mieć potomstwo z kimś przez kogo jest bity:P.A jak chcę być złośliwy to bardziej się staram:P.Jakbym był złośliwy to bym namawiał do stsowania konwencjonalnych metod na nowotwory i jestem pewien że niejednego by mnie się udało tym zupełnie legalnym sposobem do śmierci doprowadzić:P.A często konowały są ode mnie gorsze bo właśnie tak robią:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siała baba kasze..
Max ja jestem Twoja wierna fanka :D:D:D a Ty nawet nie wiesz kim jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siała baba kasze..
Max ja jestem Twoja wierna fanka :D:D:D a Ty nawet nie wiesz kim jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siała baba kasze..
wole pozostac tajemnicza;D zapowiada sie piekny romans...tylko nie karz mi lykac tych prochow ktore Ty bierzesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siała baba kasze..
jakie proszki bierzesz? a jakie brales;D?? podejrzewam ze pzretestowales cala tablice mendelejewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
cześć, wcale się nie wyspałam, a miałam zamiar wreszcie to zrobić kot mnie obudził i strasznie zimno jest Max moze zapraszaj wielbicielki na swój topik, czy jeden z wielu skupisko jak się czujesz? całkiem wyzdrowialaś? koorka jak remont postępuje? ja mam zamiar posprzątać trochę.. ale wcale mi sie nie chce... wolałabym poczytać w łóżeczku, ale nie mam za bardzo co, po południu pójdę do biblioteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" siała baba kasze.. jakie proszki bierzesz? a jakie brales;D?? podejrzewam ze pzretestowales cala tablice mendelejewa" Do produkcji tego: http://www.noni.inter-tech.pl/article_info.php?articles_id=362 :classic_cool:.A z tym topikiem dla wielbicieli to zły pomysł bo miałem taki i skasowali😭.I nie testowałem bardzo wielu substancji-np. związków arsenu a już na pewno ksenonu czy kryptonu;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala rada dla tych co maja
nowotwor,.,,,, wspolczuje wam bardzo, trzymam za was kciuki ale NIE SLUCHAJCIE RAD SZARLATANOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
Dziewczyny gdzie jesteście? bardzo was brakuje chyba max was nie wystraszył? chciałam porobic trochę w domu, tak na przyszłość uporządkować, ale coś nie mam siły za bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remont u nas dopiero sie zaczal wiec potrwa jeszcze. Zdiagnozowana, mi tez czasami czegos nie chce sie robic; wtedy odpuszczam sobie. Kiedys byloby to nie do pomyslenia a teraz nie robie i koniec. Ja mieszkam w Niemczech. Skupisko, mam nadzieje, ze odezwiesz sie do nas z Kanady. Macie juz tam wszystko zalatwione? Prace, mieszkanie...itd. ? Wiesz, olsnilas mnie tymi glutkami z siemienia lnianego na wlosy. Ja tez dzisiaj je sobie nalozylam bo akurat glowe mylam. Zelu nie musialam uzywac. I nigdy na to nie wpadlabym. Ja siemie tez pije ok. roku. Moze nie systematycznie ale staram sie je pic prawie codziennie. Moj maz wcale nie obrazilby sie gdybys go nazwala hipochondrykiem bo on sie nie obraza. Zaczalby Cie przekonywac o swoim zlym stanie zdrowia, opowiadac o gnebiacych go ciezkich chorobach i dolegliwosciach. :D Ja mu caly czas powtarzam, ze mnie przezyje. Zdiagnozowana, ile dni jeszcze Ci pozostalo do wyniku? Daj znac, co ciekawego z biblioteki wypozyczylas. Skoro mach ochote na polezenie w lozku z ksiazka, na pewno dobrze Ci to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dlugo pisalam tego posta i nie zauwazylam Twojego, Zdiagnozowana. :) Musialam kilka przerw zrobic bo moj maz ciagle czegos potrzebowal i szukal. Jestesmy chocby myslami przy Tobie, nawet jezeli nas przy komputerze nie ma. :) Jezeli nie masz ochoty na robienie czegokolwiek, moja rada - nie rob nic. Twoj organizm wie najlepiej czego potrzebuje. Poloz sie do lozka i wez ksiazke do reki. Swiat sie nie zawali a Twoj organizm bedzie zadowolony. Max ani nikt inny nie jest w stanie mnie wystraszyc. :D Skupisko tez sie na pewno odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiagnozowana
koorka :) też pomysł z siemieniem na włosy przekazałam córce, niedawno zrobiła sobie trwałą, teraz są modne loki na długich włosach a do niedawna katowała włosy prostownicą :D no musze się wybrać do biblioteki, ale trzeba sie ogarnąć, czyli praca jest dobra w tym względzie ostatnio trafiłam na książki Charlesa Martina, pod wpływem zachwytów innego czytelnika (młodego i baaardzo przystojnego) ale juz nie mogę ich czytać, bo uparcie jednostajna fabuła, oprócz cudownej idealnej miłości i przyjaźni, same nieszczęścia - choroby, tragedie ostatnio córka mi zabrała jego książkę, bo płakałam czytając, jej z kolei też nie mogłam dać, bo bohaterka rodzi martwe dziecko koszmar jakiś dziś musze wypozyczyć coś lekkiego, miłego, poprawiajacego nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×