Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość civićka

Najgłupsze imię dla psa jakie słyszałam :O

Polecane posty

Gość pterodaktyl
Moja koleżanka ma psa o imieniu Elvis, chce przygarnąć drugiego, żeby go nazwać Presley i mieć w domu Elvisa Presleya :o A moja psina to Taktyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia35
Kula Marek Perełka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kot ma na imię Behemot:o Nie od nazwy zespołu, tak dla jasności:D Imię wybrał mój mąż, też dla jasności:o Kot reaguje jedynie na kicikici:o i jaki wstyd u weterynarza imię kota podawać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblubienica wstydzic to ty sie powinna albo twoj kot za ciebie..skoro taka ....jestez,zenawet nie wiesz jaki kot w literaturze, nosil to imie.... wstydz sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomi mieli 2 papugi : poldka i mańka a imiona psów to takie słyszałam: tajfun, marek, filip, i najlepsze JELCYN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-PIDEMKA:D Przecież od imienia tego kota z literatury imię otrzymał mój kot:o Jestem po polonistyce, znam tę powieść:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkasooo
york - Mietek - porazka bulgog francuski - Czajnik ta sa dopiero imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkasooo
buldog*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblubienica i co myslisz,ze wetrynarz moglby jej nie znac?mam literatura na mysli.. I to taki wstyd? Moze dla "uczelni";ktora podobno ukonczylas.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden weterynarz nie znał tego imienia i nie wiedział, jak się je pisze:o To raz, a dwa, uważam, że kot powinien mieć łatwe imię, jak np. mój drugi, na które mógłby reagować. A ty jesteś okropnie ograniczona, nie rozumiesz ani aluzji, ani ironii. A to dopiero wstyd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno wyjsnij prosze sformulowanie "dla jasnosci"- juz to iedys slyszalam od jednego pana elektryka z Gdanska --- bardzo "elokwentny":::::HA HA HA <stopka>wzrost:160 cm Waga:58,2 Start z D unkanem:24.08.2010 Cel.52 kg</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, tłuściochy, tłuszczyk na mózg się rzucił i ciężko czyta się ze zrozumieniem?:D Wyrzucając jad, nie schudniesz. Wstyd się tak zapuścić, oj wstyd:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana16665
Moja przyjaciółka miała kundla imieniem PITOL:p Kiedyś piesek się zgubił a oni chodzili po mieście i wołali "pitol, pitol".. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się tak zastanawiam
e-pidemka, proszę nie psuć fajnego tematu kłótniami. Już się pochwaliłaś, że znasz "Mistrza i Małgorzatę". Brawo. Kulturalna z ciebie dziewczynka, Teraz pokaż tę kulturę i wyhamuj bo ten topic ma być na wesoło. A propos - komuś zwracasz uwagę a sama masz w stopce błąd. Dieta Ducana a nie Duncana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się tak zastanawiam
ten sam apel do oblubienicy...Dość kłótni na tym topicu. Btw, osobę wadze 58 kg nazywasz tłuściochem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa15
moj kanarek św.pamieci wabil sie Zygmunt, piesek Czika a teraz mam kota Dionizego czyli Dyzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
moja sąsiadka miała kiedyś takiego dużego psa, to był kundel. I ten pies (a właściwie suczka, bo to była ona) nazywał się KSIĘŻNICZKA :o Zbyt piękna nie była, taki zwykły podwórzowy kundel, tyle że dużych rozmiarów, ale śmiesznie to wyglądało, jak sąsiadka wychodziła z domu i wołała go na cały głos: "Księżniczka! Chodź Księżniczka!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieróg ruski
a jak nazwac małą kotke pręgowną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj kolegaaaa
nazwal swoja suczke Gandzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa15
może Gryzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj kolegaaaa
moze nazwiesz ja Vadżina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny mak
moja ciotka miala kota ktory zyl tylko na strychu byl caly bialy i mial czerwone oczy i nzywal sie Kruger:) Moja kuzynka miala kota natomiast ktory juz byl tak stary ze przestal miauczec, ruszal tylko gębą ale nie wydawał dźwięku:D a ze byl gruby nazwala go Beczka:) a tak poza tym to beznadziejne imiona to Pastor, Dejzi i Jan dla jamnika:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia ma psa kundla nazwała go Putin jak to usłyszałam to myslałam że żartują ale nie. A dawno dawno temu jak były czasy serialu DYNASTIA pamiętacie ? sąsiadka wołała na psa Stiwen a w tej dynastii to był taki aktor gej o tym imieniu i wszyscy sie z biednego psa śmiali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdebilnierjsze to piesek ciuałała o imieniu Rzeźnik:O a wiele osob tez mi mowi, ze moj pies ma debilne imie: Quentin a i jeszcze mutant z moejgo miasteczka , [polaczenie jamnika z wilczurem(dlugi na krotkich nozkach jak wilczur, leb jak stodola masywnosc siersc wilczura-masakra i ma Pikuś na imie:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×