Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest z trójkątami

czy jeśli facet zaproponował trójkąt to znaczy, że mnie nie kocha?

Polecane posty

Gość z tego co czyyytam
Tak kocha Cie jak cholera jaaasna:D Nie mzoe przestac o Tobie myslec. Oczywiscie tylko o Tobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jest lusiu, pod krzyzem" o ludu :-) (poza tym uważaj z tym uświadamianiem mnie, bo wyemigruję i znajdę inne forum) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(poza tym uważaj z tym uświadamianiem mnie, bo wyemigruję i znajdę inne forum) "jezu ufam tobie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko zabierz ze soba brum, ok? " OK, zabiorę wiesz, ze dla Ciebie jestem skłonna do pewnych daleko idących ustępstw, a Brumka szybko sie ze mną znudzi :-) za to Ike nigdy mi nie zapomni, ze się usunęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Ike pójdzie, to kiedyś nawet będzie "O Zetesie, O Komiczne!" a co ty mnie w jakieś trójkąty wciągasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, zabiorę wiesz, ze dla Ciebie jestem skłonna do pewnych daleko idących ustępstw, a Brumka szybko sie ze mną znudzi za to Ike nigdy mi nie zapomni, ze się usunęłam poddaję się MS wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a Brumka szybko sie ze mną znudzi" chyba, że znajdziecie fajnego mena do trójkąta... np creama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co ty mnie w jakieś trójkąty wciągasz? " tzn, ze ten topik miał na Ciebie przełomowy odtrójkątny wpływ i wypisujesz się z naszej LzW, ZS & Ike trójki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wypisujesz się z naszej LzW, ZS & Ike trójki? a kiedy się zapisałam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba, że znajdziecie fajnego mena do trójkąta... np creama " nie daruję! :P no chyba, ze tak wyrazasz nadzieję na mój rychły odwrót i powrót do Was! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stąd nie pójdę z własnej woli. no i jest problem bo cream to nawet muchy siłą nie weźmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakiej znow trojki????" no wiesz, czasem chcąc nie chcąc mozna się trochę zagubić w tej pomaranczowej opinii publicznej, ale już się ortrząsnęłam i cofam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zauważyć, że ja tez mam prawo wyboru z kim, kiedy i gdzie. :D I nie iwm czy to dobru pomysł, żeby rzucać Krema na głęboką wodę. :) A Komik pisał, że małżeństwo trójkąt wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo cream to nawet muchy siłą nie weźmie jak komik mu kaze to wezmie żartujesz:P pomarudzi, że zazdrości komikowi, że umie siłą brać i na tym się skończy a właśnie komik umiesz brać siłą? bo ja tak na wyrost napisałam...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście miłość. :) Miłość jest najważniejsza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komik umiesz brać siłą? szykuje sie kolejny wakacyjny opis zazdrośnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no chyba, ze tak wyrazasz nadzieję na mój rychły odwrót i powrót do Was!" nie no - cream na pewno by się Wam przydał do czegoś - zakupy by zrobił, śmieci wyniósł... a jakbyście zatęskniły za prawdziwym facetem, zadzwoniłybyście po Loosera :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×