Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

ja uwielbialam grac w gume:) podejrzewam ze jak mala dorosnie to kupie o ile znajde i bedziemy chodzic do moich rodzicow i skakac:D a co, bede matka wariatka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jeszcze mi się przypomnialo. Bo mieszkałam na osiedlu wojskowym, więc mieliśmy pod nosem " Małpi gaj". Taki tor przeszkód do ćwiczeń dla żołnierzy. Ile tam było wtedy rannych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dziś sama siedze, mąż na kręglach, Lenka śpi, chyba zaraz skocze do wanny , powylegiwać się :) Tęczowa , nie przejmuj się. Trochę mi namieszałaś , ale czasem spojrzenie na jakąś sprawę z innej strony jest bardzo potrzebne.Po to tu jesteśmy , żeby pisać co myślimy a nie ściemniać się nawzajem, co nie? :) Cieszę się, że Marysia ładnie przybiera. Cały czas Wam kibicuje :) A co do spania z Tobą w łóżku, to chyba powinnaś uważać. Ja nauczyłam Lenke brac do łóżka, jak sie budziła o 5 między karmieniami . I teraz czasami jeszcze się tak budzi i jak ją biorę do siebie, to w mig zasypia. A w łóżeczku nie bardzo. Boje się , ze będzie tak chciała jak juz pójdzie do swojego pokoju a nie wyobrażam sobie przenoszenia jej e nocy do nas do łóżka . Babciom też współczuje :( Patusiowa, ja Lence zrobie badanie na przeciwciała przy jakims pobieraniu krwi, bo wydaje mi sie , ze szkoda ją teraz męczyć. Poza tym, ja z racji zawodu do krwi jestem przyzwyczajona , ale jakbym zobaczyla jej krew to mogłabym na miejscu zejść ;) Patusiowa i jaka szafkę w końcu kupiliście. Było cos w tym BRW, bo ja się może jutro wybiorę w końcu jakąś komodę zamówić. Zielona ja mam mikser osobno - jakiś no name stary i blender Zeptera - jest świetny i bardzo przydatny do koktaili, sosów, past.Tez ma różne noże. KatkaZiom ja kąpie małą w 37 stopniach i jest ok, ale odkąd pcha łapki do buzi to tez sie niecierpliwi. Wcześniej się plumkała a teraz paluchy wcina :( Balbinka , ze mnie podobno chłopaczysko było. Pamiętam , ze z drzewa 2 razy spadłam. Raz miałam opatrunki na plecach, raz na klatce piersiowej :) Uwielbiałam skakać w gumę, podchody, trzepak, pamiętniki w ziemi robić... To były czasy. Ja mieszkam w mieszkaniu w którym mieszkałam jak byłam mała. Wtedy przed blokiem było mnóstwo dzieci, teraz pustki ( pewnie siedzą przed kompem) , co chwile jakaś mama wołała " Kasia do domu... " a teraz dzwonią komórkami :( Masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY PADAM NA MORDE MALA MA CHYBA JAKIEGOS PIERDOLCA JUZ NIE WIEMY CO Z NIA ROBIC JECZY CALYMI DNIAMI SPAC NIE CHCE TERAZ TEZ MAZ JA NOSI BO JUZ SPALA I Z KRZYKIEM SIE WYBUDZILA W DZIEN MASAKRA NIE POLEZY NAWET CHWILI,ZDROWA JEST KATARU NIE MA KUPY SA WSZYSTKO OK A NIEZNOSNA ZE SZOK ,W CHACIE SAJGON BO NIC ZROBIC NIE MOGE ONA NAS DZIADKOW WYKONCZY NORMALNIE A MIALA BYC TAKA GRZECZNA CORECZKA JEZU ALE MAM DOLA CZUJE SIE JAK W WIEZIENIU NIC ODE MNIE NIE ZALEZY WSZYSTKO POD NIA JUZ SIE PRZEZ TYLE LAT ODZWYCZAILAM OD TAKIEGO STANU BYLAM WOLNA ROBILAM CO CHCIALAM A TERAZ KLATKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Balbinka masz rację, teraz czasami strach popatrzeć się na jakąś nastolatkę bo obrzuci cie takim wzrokiem....strach sie bać. Ubrane sa nieraz tak,że głowa boli, brzuchy na wierzchu i kolczyki wszędzie. Komórki i komputery to podstawa....ale skądś to mają w końcu, rodzice wszsytko dają, na wszystko pozwalają...jery jak ja bym w podstawówce przyszła do domu z włosami zafarbowanymi lub paznokciami wymalowanymi....mama by mi nie darowała, sama by mi chyba zdrapała Tęczowa dobre z tymi liśćmi hehe. Ja z kuzynką to u babci na wsi zawieszałyśmy koce i fartuchy naokoło stołu dużego w dużym pokoju i znosiłyśmy poduszki, talerze sztućce tam i bawiłyśmy się w dom.Potrafiłyśmy całe dnie w tym,,domu " spędzać a babcia się tylko śmiała, że ona dzieci nie musi pilnować jak do niej przyjadą bo same się sobą zajmowałyśmy, Malujesz na ciemny fiolet? też mam jeden ulubiony fioletowy lakier :-) ale dziś pomaluje na ciemne bordo...a co !! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betibeti bidulko uśmiechnij się mimo wszystko, wiem że o dużo proszę ale uśmiechnij się i pomyśl sobie ze jutro bedzie lepiej. ROzumiem co czujesz ale dasz radę. Powiedz sobie wychowałam dwójkę dzieci i dałam radę i teraz też dam. Ja mam malą różnicę w wieku między dziećmi a i tak jak Adi już coraz samodzielniejszy się robił a tu znowu takie maleństwo ale u Ciebie to już jest duża różnica. Napewno dotkliwiej odczuwasz to wszystko. Może to tylko opare dni takich kiepskich małą ma a zaraz jej przejdzie a i ty odpoczniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zadnego robota niestety ale kupiłam ostatnio w promocji w Tesco blender Brauna, Myślałam ze dobra firma to będzie ok ale jest do d... bo chodzi głośno jak czołg. Straszny jest, przecież jak mi któreś dziecko śpi to nie ma szans żebym coś nim robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kochana, trzymaj się będzie dobrze. Dałas radę z dwójeczką to teraz też będzie ok. Może taki dzień ma :( Może wyjdz na chwilkę na dwór/ balkon, przewietrz się , pooddychaj świeżym powietrzem, zanuć don't worry, be happy . Pamiętaj "jutro tez jest dzień... " i będzie napewno lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa w BRW nic nam sie nie podobalo poza tym drożyzna, a wybralismy cos w tym stylu: http://allegro.pl/garderoba-max-tanio-promarkmeble-i1282416245.html i juz mamy na oku fajna komode do malej do pokoju bo ta co mamy jest za wielka a wcale nie pojemna:O beti wychowalas 2 dzieciaczkow, to i z 3 ci dobrze pojdzie, pomysl ze juz niedlugo bedzie lepiej. moze to tylko chwilowe? moze zabki jej ida i ja to boli, drazni? kurde mialam sobie w rossmanie kupic fioletowy lakier i zapomnialam, ale mam za to czerwony;) ale juz dzisiaj mi sie nie chce nad paznokciami siedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betibeti każdy z nas ma czasem gorszy dzień, dzieci mają tak samo. Może faktycznie ząbki jej idą. Gorączki nie ma? Może lubi jeździć samochodem i tak by się uspokoiła troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhhh fajnie tak powspominać dzieciństwo, ja też raczej do chłopczyc należałam, mam dwóch starszych braci, zawsze ich błagałam żeby mnie zabierali na te swoje wyprawy do dżungli{do lasu:-) } Betibeti, ja Ci napiszę to samo co reszta dziewczyn trzymaj się kochana, pomóc Ci bardziej nie mogę ale słowa otuchy napewno się przydadzą, w końcu w kupie siła:-):-). Też uciekam Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja znowu pierwsza? albo miałyście cięzką noc i odsypiacie albo dzieci Wam tak słodko śpią i korzystacie ;-) U nas spokojnie w nocy. Muszę Wam powiedzieć że moja niunia jak zasnęła wczoraj o 21ej tak śpi do teraz :-) Kochana jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej;) My też już nie spimy. Hania zasnęła po 19 i wstala po 8. A teraz myszkujemy po kuchni ;D Tatuś jeszcze sobie śpi. zaraz idziemy do niego pod ciepłą kołderke :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katkaziom zlituj się nie dołuj mnie, zostań na kafe bo mój mąż już w pracy i u nas po kołrdą wiatr hula :-) Ale ci dobrze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katkaziom apropo tego nieszczęsnego dresiku od teściowej to wiem że chodziło ci o te uparcie teściowej że teraz małej to założysz tylko chciałam cie pocieszyć że przynajmniej jest za duże to kiedyś założysz małej. A że teściowa uparta i wie lepiej od ciebie co jest dobre na Hanie...to już chyba cecha charakterystyczna teściowych. Ciekawa jestem jaką miała minę jak zobaczyła że jeddnak nie miałą racji...:-) Moja to by dalej wpierała że jak zawinę rękawki i podwinę nogawki to przecież bedzie dobre. Jakiś czas temu też kupiła Lence bluzeczkę na 74 ale jakieś chińskie napisy były na metce...dosłownie...takie bluzki widziałąm w sklepie za 5 zł...bez komentarza zostawię fakt bo nic dzieciom nie kupuje i raz coś kupiła to w sklepie za 5zł...ahhh. No i też mi wpierała że ta bluzka wcale nie jest za duża bo to jest sukienka....myślałam że zejde....no na długość to napewno byłaby dla niej sukienka ale jak mam założyć dziecku ,,sukienkę" która w pasie ma 2x więcej niż ma Lenka....? Ach masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo dziewczyny co się z Wami dzisiaj dzieje? Gdzie jesteście? My po spacerku, mała właśnie je a ja zagladam do Was a tu pustki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jestem;D Na zakupach byliśmy. Szukałam tego gryzaka jak smoczek ale mnie w miasteczku takowych nie posiadają, więc zostaje allegro ;D U nas słonko pięknie swieci i 10 stopni jest, więc przygotujemy obiadek i uciekamy na spacerek;D A jak teściowa zobaczyła, że bluza od dresiku sięga jej do kolan to powiedziała, że przecież na wiosne jej założe hehe. Ale co tam. Niech myśli, że wie lepiej. A do mnei dzisiaj siostra przyjeżdza, więc troszke się Hanią zajmie:D a ja już przygotowana do pieczenia rogalików które chodzą za mną od tygodni ale czasu nie było ;( Także troche zapachów na kafe podeśle jak coś;D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to faktycznie Twoja teściowa się nie wysiliła. Może kasiorki akurat nie miała. no nie wiem. Ale w sumie gdyby tą bluzeczke paskiem związać hihihi. Taki żarcik ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez pogoda super,ciepło.Byliśmy juz na spacerku ale zaraz jedziemy do mojej mamy i tez ja wyciagne na spacer. trzeba korzystać poki jest taka pogoda. Później do Was zajrze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No takich pustek jak dziś to chyba jeszcze nie było ale pewnie wszystkie korzystałyście z dzisiejszej pogody, my też :) później wrzucę foty ze spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dziś w rossmannie kupić słoiczki z rabatami od Hippa :) no i się zaopatrzyliśmy na przyszłość, odebraliśmy też tą paczkę za 1 gr :) pamiętajcie o tym bo opłaca się a te kupony ważne tylko do końca listopada. miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kochane:) u mnie dzionek minął pracowicie tera nareszciez mam chwilkę zeby trochę odpocząć:)mój mały już spi a Mężuś ogląda mam talent. zielona co do miksera to kupiłam kiedyś taki zwykły z carrefoura jakiejs mało znanej firmy ale się sprawdza a robota narazie sie nie dorobiłam ale pamietam ze jak mój kuzyn miał skep agd to bardzo dobrze sprzedawały mu się roboty kenwooda sama miałam sobie taki sprawić ale jakoś wtedy były ważniejsze wydatki. katkaziom ja tak kąpe Michałka w 38-39stopniach on taka lubi a pozatym woda szybko stygnie jak naleje 37 i nie możemy się długo pochlapac:) beti rzeczywiście miedzy Twoim drugim a trzecim dzięciątkiem jest duża róznica wieku i pewnia dlatego masz takie odczucia ale napewno bedzie dobrze im blaneczka bedzie starsza tym bedzie bardziej samodzielna tak mi się wydaje a i twoje dzieciaki napewno ci pomogą:)głowa do góry i zaglądaj do nas częsciej:) patusiowa szafeczka ładna ale nie wiem ile masz miejsca w przedpokoju bo może warto kupić coś szerszego bo jak przyjdzie kilka kurtek zimowych powiesić to będzie ciasno patusiowa a o jakiej paczce za 1 gr mówiłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups przepraszam myślałam o porzeczkowej a napisałam patusiowa:)no to jeszcze raz:) porzeczkowa o jakiej paczce za 1 gr pisałaś???:) teraz dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris nie wiem czy ty tez już dostałaś paczuszkę z hippa, któreś dziewczyny wspominały że też dostały i w niej były kupony rabatowe + kupon na drugą paczkę za 1 gr, ja w tej paczce miałam soczek, obiadek i łyżkę. jeśli po porodzie w szpitalu wypełniałaś ankiety to na pewno niedługo dostaniesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×