Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilkę się zameldować. My dzisiaj cały dzień byliśmy u rodziców i nawet grila zrobiliśmy :) Były kiełbaski i skrzydełka a M. zmieniał opony w samochodzie na zimowe :) Niezły kontrast. Lenka od 12 do 17.30 była na dworze, mam nadzieje, ze się nie przeziębi. Całuski Wa przesyłam, lecę d meża oglądać Mam talent.pappaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A tu widzę wszystkie na Mam talent wpatrzone chyba były..? :-) Ja też oglądałam. Najbardziej podoba mi się ta mała Magda, głos jak anioł:-) My byliśmy z dziećmi u mojej mamy pół dnia bo wróciła po miesiącu z Niemiec więc stęskniona za wnukami ;-) Dziewczyny jesteście Kochane, przypomniałyście mi o tych kuponach Hippa:-) Zapomniałam i przepadłoby nam :-) Lece spać bo chyba zadnej z was nie ma Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorową porą :) u mnie imprezka jak zwykle (znajomi sie chyba przyzwyczaili :p ) sory że tak mało pisze ale obiecałam sobie taki odwyk od kafe, że wekendy bede spędzać TYLKO z rodzinką ps. ale mi was brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A tu znowu pustki:-( Zielona pewnie odsypia impreze...jesteś niemożliwa kobieto :-) u nas noc spokojna, mała jeszcze śpi a Adi bawi się nowym sprzętem. Dostał od swojej chrzestnej cały rolniczy sprzęt, ciągnik, przyczepy siewniki itp. a że jest fanem tego typu rzeczy to widzę że ma zajęcie na cały dzień :-) U nas narazie pogoda ponura ale mam nadzieje że się rozpogodzi i pójdziemy na jakiś spacerek. Wiecie co ta moja Lenka wyprawia...już od dłuższego czasu podciągana za rączki podnosi się do siadu i ...siedzi...oczywiście muszę ja trzymac ale wystarczy za raczki i ona kręgosłup sztywny i siedzi a do tego od paru dni jak ją tak za rączki podniose to prostuje nóżki i dupsko do góry jakby chciałą wstawać :-) Za pierwszym razem sie wystraszyłam bo to było na przebieralniku i jak mi tak nogi wyprostowała to prawie mi się zsunęła bo ręcznik się zsuwał razem z nią. Kurcze gdybym ją mocno nie trzymałą to mogła by spaść brrrr Moja mała spryciula. Jak leży na płasko to na łokciach się opiera i główkę podnosi wysoko, a stęka przy tym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dawno sie nie odzywalam, ale kompletnie nie mam czasu, mala chce by sie nia zajmowac non stop, nie mam czasu zeby nawet was poczytac, robie to wieczorami jak juz maz wroci z pracy. Jedyny odpoczynek od dziecka mam jak wyjdziemy na spacer, bo siedzi w wozku i wszystko oglada bez marudzenia albo zasypia. No wiec chodze z nia przynajmniej 2 razy dziennie po 2 godziny, naewt jak pada i jest zimno, bo w domu to bym sie chyba wykonczyla. Mala odpukac caly czas zdrowa wiec brzydka pogoda chyba jej nie szkodzi. Wlasnie mi zasnela wiec pisze tu szybciutko do was zebyscie o mnie nie zapomnialy :) O wlasnie leci na tvn style "wiem co jem", bardzo lubie ten program, mozna sie duzo ciekawych rzeczy dowiedziec. Dobra lece jakies sniadanie zrobic i sie ubrac. Milej niedzieli wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wczoraj jakos nie mialam sily wchodzic, zasnelam szybciutko i spalysmy do 6.30:D a dzisiaj od rana troche posprzatalismy, pozniej pojechalismy kupic porzadnego mopa i dostalam od mezusia kapcie-pieski:D no i troche kaski poszlo. niedlugo sie chyba wybierzemy na jakis spacerek:) anna moja Pati tez juz tak robi od ok 3 tygodni ze sobie siada a ostatnio zauwazylam ze jak chce ja posadzic to prostuje nogi i probuje stawac:P cwaniara jeszcze sama siedziec nie potrafi a juz by chciala stac;) moj tato bawi sie z nia w "jogging", trzyma ja pionowa tak ze niby stoi na jego kolanach i ja przybliza do siebie, ale wtedy Pati ma radoche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialabym... dalam malutkiej dzisiaj troche deserku z jablka;) krzywila sie, bo chyba kwasne jej bylo no i nie umiala za bardzo jesc z lyzeczki, wcale buzi nie otwierala tylko zlizywala z ust to co sie na nich znalazlo:) wasze dzieci tez byly takie nieporadne na poczatku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Patusiowa Lenka na początku wszystko językiem wypluwała a ja spowrotem łyżeczką do buźki. teraz jest lepiej. Dawałaś jej jabłko ze słoiczka czy takie tarte? Bo zwykłe jabłko w zależności od gatunku może być kwaśne i niesmakować małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna dawalam jej ze sloiczka, deserki poki co bede jej dawac tylko ze sloiczka, moze pozniej bede robic. ale bylo troche kwasne bo probowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... kurcze chyba tydzien bede nadrabiac zaległości!!! ostatnie pare dni nawet nie miałam czasu odpalić komputera;( maly calymi nocami płacze, marudzi, a ja nieprzytomna ;-( eh...pudełko hippa tez dostaliśmy-nawet 2 heh..fajne są te kuponiki rabatowe.... dzisiaj usiąde wieczorem do komp chociazbym miała wcale nie spać ... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No dziewczyny co jest? Straszne pustki w ten weekend, chyba jeszcze tak nie było ;) Weekend zleciał za szybko oczywiście. U nas ciąg dalszy walki z jedzeniem, od jutra zaczynamy też rehabilitacje w związku z napięciem mięśniowym :( strasznie się jakoś tym denerwuje wiem że to bardzo nieprzyjemne i dla dziecka i dla matki :( - mówię o metodzie vojty :( Oczywiście muszę chodzić na reh. prywatnie bo na nfz dopiero w przyszłym roku! Niebowa a wy jak tam? Wiem że Miłoszek ma napięcie za słabe ale jaką metodą go rehabilitują? Ptusiowa ja też niedawno dałam jedną łyżeczkę jabłuszka - małemu smakowało, ale kupa była ciemno zielona ze śluzem więc narazie odpuszczam chyba jeszcze za wcześnie, spróbuje za tydzień może z marchewką. Ania ostatnio to głównie dzięki Tobie jest co poczytać na forum :) dzięki ;) Podziwiam Cię że przy dwójce maluchów jeszcze tak często tu zaglądasz - super ;) Leneczkowa pogrilowała, zielona poimprezowała, tęczowa u rodzinki a gdzie reszta? mamusiek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem caly weekend ale jak zwykle podczytuje a z pisaniem jakos ciezko. mala dalej marudna ale maz jest wiec wiadomo latwiej ale niestety jutro juz koniec laby ,za szybko te weekendy leca ale juz nastepny bedzie dluzszy bo mamy 1listopad , my dzis bylismy na cmentarzu bo z mala w ten tlum nie chcemy sie pchac na cale szczescie mamy tam tylko dziadkow wiec nie grzeszymy za bardzo nie idac pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Porzeczkowa wspolczuje ci tej rehabilitacji, ale na pewno pomoze i wsyztsko bedzie super:) musisz to przetrwac, i dalej bedzie tylko lepiej:) mala wykapana najedzona i lezy w lozeczku. mam pytanie dziewczyny. bo Pati ma strasznie czerwony jeden kciuk:( drugi kciuk i palce wskazujace i troszke piastki ma mniej czerwone ale tez troche. to na pewno od gryzienia paluchow;) czy wasze maluchy tez tak maja? nic jej nie bedzie od tego? bo przeciez co z tym zrobie? i tak bedzie pchala lapki do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa z tymi lapkami to tak jest a kciuka ma bardziej czerwonego bo go molestuje najmocniej moze go bedzie ssac moj syn ssal kciuka 6lat i zadnych konsekwencji to nie mialo wiec nie ma czym sie przejmowac . lapki teraz sa najciekawsze no i zawsze dostepne moja mala tez wpycha az jej sie cofa czasami i zlosci sie przy tym strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki beti:) zastanawialam sie czy ja to boli ale nie widac zeby sprawialo jej to bol. wrzucilam zdjecia jak molestuje gryzak, i jak bawi sie okularami taty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty to nie boli moze jak bedzie miala zeby i sie zapomni to i sie ugryzie ale to tez raczej nie mozliwe dzieci nie sa takie glupie zeby siebie gryzc ale nas to beda kasac i to ostro pamietam jak mala jak jej zeby wychodzily zawsze jak ja bralam na rece probowala moj nos ugryzc i to z takim zawzieciem i sie tak wkurzala jak jej nie chcialam dac ale to fajne bylo. a mojej znajomej coreczka ma juz zabek a jest mlodsza od Blanki ma dopiero 3,5miesiaca szybko jej poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ostatnio na kafe taki temat CZY UPRAWIACIE SEX PRZY DZIECIACH i jedna historia mnie ubawila do lez. rodzice w swoim pokoju sie kochaja jest noc mama siedzi na tacie ostro jest a tu nagle staje w drzwiach ich mala coreczka i zaspana trac oczy krzyczy TERAZ JA bo myslala ze mama z tata bawia sie w konika no miazga dzieci sa bezbledne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane:) u nas niedziele minęła na odiwedzinach najpierw byli u nas teście a potem my pojechalismy do chrzstnej Michasia:) dziewczyny w lidlu jest promocja na pampersy 2,3,4,5 Jumbo Pack za 39.90 to naprawdę dobra cena bo mąz ostatnio jak nam brakło pojechał do carrefoura i kupił taka samą pakę za 54.99 także róznica jest. a i dla tych co dają soczki to w lidlu sa też wpromocji bobofruty za 1.99 rózne smaki:) wrzusciłam na naszą galerie zdjęcie mojego"zamyślonego dziecka":) aniu fajnie ze Twoja mała już się do siadania rwie:)znaczy ze się prawidłowo rozwija:)musisz teraz jej z oka nie spuszczać.Mój mały to tak narazie chce głowkę podnosić jak lezy ale wiem ze wszytsko w swoim czasie i nie ma co go paganiać:) porzeczkowa ja wypełniałam jakies ankiety nawet trzy w szpitalu ale nie wiem czy dotyczyły hippa i jeszcze nic nie dostałam:(ale może jeszcze dostane:) beti historyjka świetna dzieci są nie wyjętę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! zaraz wkleję tabelkę z aktualizacją ( za dużo w tym tygodniu nie ma). mężuś wlasnie pojechal a mi strasznie smutno. znowu mam zmeczenie materialu i mam dosc tego wszytskiego. W sobote bylismy u rodzinki i powiem Wam ze taki jeden dzień tylko boleśnie uświadamia mi w jakim kieracie siedze. Beti ja Cie na maksa podziwiam ze sie zdecydowaliście na Blaneczkę. Ja jak wyjde z tego okresu ( po drugim maluchu) to zamykam warsztat i znowu zaczynam zyc. Marysia teraz śpi a ja sobie bezmyślnie pooglądam TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatalki - Natalka - 5.05 - 2620/49 - SN - 7100/65 - Munchen - B meisje8 - Emilka - 15.05 - 3250/50 - SN - 6200/63 - Preston - B Anna19810 - Lena - 25.05 - 3570/55 - SN - 6900/65 - Góra/Dolnośląskie -B Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 7200/61 - Kraków - M beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 6500/60 - Olsztyn - P KatkaZiom - Hania - 21.06 - 3700/57 - SN -7550/71 - Złocieniec - P Kołysanka75 - Kacper - 24.06 - 3550/53 - SN - 5630/61 - Kielce - P Balbinnkaa - Emilia - 29.06 - 2950/54 - SN - 5900/62 - Lubuskie - B izka wlkp - Igor - 29.06 - 2600/49 - CC - WLKP - B izka wlkp - Klaudia -29.06 - 2660/52 - CC - WLKP - B niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57 - CC - 6400/66 - Włocławek - P Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 5940/xx Dolny Śląsk - B Patusiowa- Patrycja 1.07 -3050/54 - SN - 5900/58 Opolskie - B zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5980/60 - GW/lubuskie - B miszka - Gabrysia- 7.07 - 3390/53 - SN - ok. 5000/57,5 - Łódź - P Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 6400/60 - Poznań - B Bąblowa A. - Emilka - 12.07 - 3970/59 - CC - 6660/65 - kuj-pom P tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 5420/62 - wlkp - P QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp - P doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 6000/62 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 5400/59 - Sosnowiec/Śląskie - M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak macie canal + to leci własnie epoka lodowcowa 3 :)jest zajebista ta część:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris super zdjatko:) teczowa tez mam czasem wrazenie ze dziczeje kompletnie, mam wsyztskiego dosc choc poki co nie moge narzekac na moja malutka bo to dziecko aniol(tfu tfu). ale czesciej mam takie dni jak dzisiaj, ze tancze przed nia wymachuje rekami, spiewam(choc moj glos jest okropny), robie rozne idiotyczne rzeczy bo wiem ze jej sie to podoba i sie cieszy na calego:) a wzoraj mialam taki dziwny dzien ze nic mi sie nie chcialo, tylko ryczec i wylam bez powodu:O wlasnie myslalm ostatnio o QQQ czemu sie nie odzywa. doris ja mam polsat cyfrowy, ale chyba epoke lodowcowa 3 ogladalismy. wsyztskie mi sie zreszta podobaly:) dziewczyny mam do was pytanko, kiedy przenosicie dzieci do swoich pokoikow? bo ja bym w sumie chciala niedlugo, ale watpie ze mi sie to uda bo sie strasznie boje jej zostawic samej w pokoju:O boje sie ze sie zadlawi(choc w nocy nie ulewa) albo ze nie bede slyszec jak bedzie plakac mimo ze drzwi bylyby otwarte a jej pokoj jest zaraz obok naszego. ale z drugiej strony obawiam sie ze nigdy jej nie przeniesiemy bo zawsze cos bedzie stalo na przeszkodzie. poki co wydaje mi sie za malenka na spanie samej w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa twoje zdjątka też super Patusia to już duża panna:)śliczną będę mieć synową jak mi jej ten Twoj sąsiad co ją tak podrywa nie ukradnie:):):) a co do przenoszenia dzieciaczków do ich pokoju to powiem ze ja chyba szybciej niż jak bedzie miał 7-8 miesiecy tego nie zrobie lubię miec go na oku i w dzien i w nocy ,w nocy czesto się budzę a z mojego łózka widać jego łózeczko także tak jest wygodniej:)moze potem bedzie cięzko to zrobić no ale trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mała zasypia to mogę troche z Wami postukać :) Nas dzisiaj prawie cały dzień nie było, jeździłyśmy po sklepach w poszukiwaniu komody. Byłam w BRW - najtańsza, duża komoda w kolorze wenge - 699 zł :( ale w Agacie znalazłam tańszą za 460 a prawie taką samą. Nareszcie porządnie umebluje sobie duży pokój. Mieszkamy tu juz razem 5 lat i mieliśmy same stare meble. Komoda miała chyba 25 lat :( Pamiętam ją od małego. A teraz nowy stół będzie, sofa z fotelikiem , okna i komoda. Nawet nie wiecie jak się cieszę. Nareszcie jak ktoś do mnie przyjdzie to będzie ładnie :) hhuurraa To tyle o mnie , a jeszcze Wam napisze , ze byłam w carrefourze i kupiłam 7 bodziaków z długim rękawem - każde za 3,89 !! I nawet całkiem niezłe gatunkowo, oczywiście z bawełny. Jak któraś lubi bodziaki w zwierzątka bądz różowe - to polecam. I jeszcze kupiłam rajtuzki za 5,90 , całe gładkie. Ceny naprawdę atrakcyjne. Ania, mnie się najbardziej podoba Patrycja ale Magda też super. Tylko ta dziewczynka jest taka smutna ,za poważna na jej wiek, taka" stara malutka" . Mam nadzieję, że na codzień jest bardziej dziecięca. Moja Lenka tez sie próbuje dzwigać na rękach, ale jest jeszcze za mała na siedzenie. Strasznie się buja przy tym. Meisje a jak tam odszkodowanie, udało się ? z językiem sobie poradziłaś? Napisz czy mała dalej nie płacze, czy może płacz jej wrócił? Beti widzę, ze już lepszy humorek- to dobrze. Beti dobre z tym sexem :) Patusiowa moja też tak miała. Teraz się staram ją czymś zajmować, grzechotki wsadzać do rączki- to mniej sobie ssie paluszki. Tak chyba musi być, kiedyś im to przejdzie. Ja dzisiaj kupiłam ten smoczek-gryzaczek z TT, ale mała coś nie bardzo chce go w buzi trzymać. Jak jej trzymam to trochę pogryzie. Ale może muszę jeszcze trochę poczekać, bo one są od 3 m-ca a Lena jeszcze 3 nie ma. Patusiowa kochana, główka do góry. Każda z nas ma taki dzień, jutro będzie lapiej. Może idz szybciej spać to szybciej się skończy. Tęczowa , to Ty chyba pisałaś , ze jesteś stworzona do rodzenia i macierzyństwa, a dzisiaj takie rzeczy wypisujesz ;) Ale masz rację tak jest. Ja przed ciążą byłam bardzo aktywan: rower, rolki, wyjazdy, wczasy, namiot, znajomi, imprezki a teraz .... nie muszę pisać :( ale zamieniłąbym 5 minut z Lenką na to wszytsko co miałam wcześniej. Wy pewnie też nie :) A my mamy tydzień pełny wrażeń. We wtorek USG bioderek, środa szczepienie i kontrola paluszka, w niedzielę basen Lenki a i jeszcze wymiana okien. Ciekawe jak to wszystko będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sasiad do nas przylazl i siedzi z mezem w drugim pokoju i graja na x boxie:O maz cos mu tu sciaga potrzebne do komputera... jezuu a ja sie chce polozyc, isc spac, albo pomiziac z mezem:D ostatnio jak przylazl tak poszedl o 22.30:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×