Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

katkaziom Hania cudowna, a to zdjecie na srodku lozka po prostu boskie!:D jestem tylko ciekawa czym sie ci ludzie zbulwersowali, mam nadzieje ze tym co ten debil zrobil:O ;) wiem ze kazdy by tak zareagowal, no moze nie doslownie tak:D ale na pewno podobnie bo w koncu tu chodzilo o moja kruszyne. ale wiecie, co w pierwszej chwili nie pomyslalam o tym ze facet mogl potracic mi meza tylko myslalam o Pati:O niewiele brakowalo a maz wyladowalby na masce:O dopiero pozniej sobie uswiadomilam co sie moglo stac. do tej pory cisnienie mi skacze jak o tym mysle.. a to juz 2 taka sytuacja bo ostatnio jak doszlam do pasow i juz mialam przechodzic to jakis wariat skrecil takim impetem ze az mnie odsunelo, ale wtedy akurat tylko pokazalam mu gestem ze jest idiota bo odjechal w sina dal:O:P no tak dorwalam sie do was to nie umiem sie odderwac;) ale juz lece bo jestem padnieta. spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero skończyłam oglądać Wasze zdjęcia ;D Każde bobo do schrupania ;D A co do męża to niestety, chyba jest tak, że teraz to dzieci są na peirwszym miejscu, my niestety z ich strony pewnie mamy tak samo. Bo taka miłość do dziecka jest chyba całkiem inna niż do męża. Też mykam spać bo nie wiadomo jak Hania dzisiaj będzie spała ;( dobrej nocki Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane my dzisiaj piewsi:-) maly wstał juz dawno pewnie przez tąodparzoną pupke ;-( dzisiaj zrobie nadmanganian-pewnie pomoze jesli są tam jakies bakterie bo to głównie odkażające jest z tego co pamietam... patusiowa- dobrze ze nic sie nie stało to najwazniejsze . mi tak ostatnio nerwy pusciły w aptece...ale była akcja...stała na koncu kolejki dziewczyna w ciązy z duzym brzuchem, kolejka 7 osób widze ze biedna ledwo sie na nogach trzyma wiec mowie zeby podeszło do farmaceutki bo ją wpuszcze na co jakis koles za mną że nie tylko ja stoje w tej kolejce...no masakra...powiedziałam mu kilka słów i przyłączyły się do mnie inne kobietki które tam stały ( huraaa damska solidarność :-) ) dzisiaj przychodzą nasi znajomi, maluchów nie widzieli i sami mają 7 miesiecznego szkraba...ale bedzie zamieszanko ;)) ale takie pozytywne, lubie jak jest duzo dzieciaszków... zaraz uciekam, dom trzeba ogarnąć i cos ugotowac na kolacje....hm...jak zwykle to najwiekszy dylemat ;) namiar na przepisy jest to cos wybiorę meisje- lepiej idz do lekarza jesli puchnie...zeby sie czyms nie nadkaziło...myslałąm ze tylko jakies chrostki wyskoczyły. Ja zawsze drobne wypryski, liszajki smaruje tym emolium trójaktywnym- on ma inny skład niz zwykły, dlatego stosuje sie go jak cos sie pojawia nie ma codzien tęczowa- super że mała ma apetyt, zazdroszcze ze karmicie cycem...moje maluchy nie maiały odruchu ssania, nawet z butlą był problem na początku...ale tak miało być...w szpitalu miałam takiego doła ze szok bo nastawiałam sie na karmienie naturalne...teraz wiem ze bym nie dała rady przez te kolki bo wiadomo ze na początku z karmieniem ciezko....a ja nawet nie miałam czasu bo toalety isc w pierwszych 2 miesiącach... no uciekam małemu robic mleczko a właściwie kleik-daje 3 razy ziennie bo mleczko przestało starczac a nie chce teraz wprowadzac nowosci jak z kupkami mamy przeboje.... całuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie nocka w miare, mala zaczela kaszlec i to dosc mocno ok 1.30 ale dalam jej od razu pic, a pozniej jesc i ladnie przeszlo. spalsymy do 6, a do teraz tak troche dosypialam z butelka w rece;) widze ze ten katar jakby dzis rano mniej uciazliwy dla niej, ale nie chce zapeszac.. a co do takich sytuacji jak u izy to kiedys jak mala byla chora bylam w przychodni i bylo ok 5 osob, i przyszla kobika w zaawansowanej ciazy. nie wygladala zbyt dobrze i mimo to nikt jej nie przepuscil. ja sie caly czas bilam sama ze soba czy ja puscic bo zle wyglada ale z drugiej strony chcialam jak najmniej czasu tam spedzic bo wiadomo zeby mala czegos nie lapnela, no i marudzila mi strasznie. w koncu nie puscilam jej, bylo mi glupio, ale mialam na uwadze przede wsyztskim dobro wlasnego dziecka. nie wiem czasem jak sie w takich sytuacjach zachowywac? milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Patusiowa no to miałaś akcję, nie dziwi mnie reakcja pewnie zachowałabym się tak samo. Co do kataru to Kacperkowi cały czas charczy w nosku, czasem nawet pokasłuje lekarz osłuchiwał i ok więc nie wiem o co może chodzić. Tęczowa to super że wygrałaś z kryzysem i Mania śliczne je :) No i jeszcze miałam pytać... kurcze przeglądałam ostatnio nasze fotki i nie znalazłam fotek Mani??? Czyżby ich nie było? :) Iza ja dopóki nie zaszłam w ciąże chyba nie byłam aż tak wrażliwa na przepuszczanie w kolejce kobiet w ciąży i z malutkimi dziećmi - już miałam kilka takich okazji i zawsze przepuszczam, a ludzie są różni. Co do odparzeń to niestety nie pomogę używam nivea baby sos i jest ok. Leneczkowa, zdjęcia z basenu super i faktycznie na problemy z napięciem basen jest super sprawą - gorzej tylko jak oprócz problemów z napięciem są problemy nefrologiczne tak jak u nas wtedy basen raczej odpada :( Fajne macie plany na listopadowy weekend, oby tylko pogoda była ładna :) Ania jeśli chodzi o kupno samochodu to my już z pół roku szukamy i narazie nic odpowiedniego nie znaleźliśmy ;) Katkaziom Hania jest słodka :) meisje dzięki za przepisy - napewo sie przydadzą bo pomysłów na obiady coraz mniej ;) Dziewczyny Kacperek dziękuje za życzenia :) no i jeszcze jedno co z NIEBOWĄ??? no kurcze ona była przecież bardzo aktywna na forum nie możliwe że nas tak olała. My nadal walczymy z mlekiem i wierzcie mi nie mam już siły :( mały wcale nie chce jeść, doszło do tego że karmimy go przez sen ale innej możliwości nie ma, na widok butli pręży się płacze i wypycha smoczek :( już nie wiem co robić. Za zgodą lekarza zmieniliśmy mleko z okropnego nutramigenu na nan i dalej z tym jedzeniem koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zka wlkp jakja Tobie zazdroszcze ze masz bliżniaki . Wszystko hurtem robisz.Na początku na pewno jest ciężko ale odchowasz 2 i z głowy .I bym chciała jeszcze jedno dziecko . Ale znowu 9 msc trzeba sie męczyć :) do tęczowa1718 ja daje picie dla synka.Wypija jeden soczek jabłowy , 2 soczek ((słoiczek) marchewki jak za małoto jesczezhippa mu robie . Dziś tez tak twarda kupa jak niewiadomo co .Alemyśleze macie racjedziewczyny pewnie od mleka . do patusiowa musiałaś niezle sie wystraszyć :| Szok .Dobrze ze sie nic nie stało , to jest najważniejsze do Lenczekowa mama ja mam po siostrze bardzo podobne nosidełko tylko brazowe ale jakoś z niego nie korzystam . do patusiowa to gratulacje ze wróciłaś do swojej figurki .Ja praktycznie po ciązy wróciłam ,chyba po msc .W trakcie przytyłam 18 kg i tak szybko mi spadło .Nawet mniej teraz waze niżprzed ciąża Laseczki jakie macie sposoby na czkawke ???? JA podajepicie to przechodzi ale mimo wszytsko moj Kamilek ma dość czesto czkawke .Na pewno to nie jest od zimna .Potrafi mu po godzinie soczek sie odbić i czkawka gotowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, my też już na nogach . Przez tą zmianę czasu mała budzi się godzinę wcześniej a ja chodzę spać godzinę później :( Mam nadzieję, że dzisiaj też będzie piękna pogoda. Idę na śniadanko i kawkę ( Inkę), napijecie się ze mną ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq, no jeszcze nie wrocilam bo mam 8 kg na plusie ale nie jest najgorzej;) mniej wiecej ta waga ktora mam utrzymuje sie juz jakis czas i chyba z kg nie zejde wiecej. juz 5 par ktore byly przed ciaza sa dobre;) jak Pati ma czkawke to daje jej wode do picia przewaznie przechodzi. leneczkowa z checia ale ja od poczatku ciazy kawki nie pije i jakos mi tak zostalo;) choc czasem mam ochote ale niepotrzebnie bede kupowac jak napije sie raz, a pozniej bedzie stala i stala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza faktycznie przy kłopotach z drogami moczowymi, basen odpada. Ale jak wrócą do zdrówka, to może warto chociaż z synkiem chodzić. aaaq , na czkawkę podobno jeszcze dziaął zmiana pozycji i kładzenie na brzuchu. Niestety moja Lenka tylko na picie reaguje. Najgorzej jak dostanie czkawki po jedzeniu, wtedy nie chce piś i czkawka kończy się płaczem, bo ma ja bardzo długo. Tęczowa widzę, że nie tylko ja zauważyłam, że nie ma zdjęć Mani. Napisz dlaczego a nie będziemy Cię męczyły albo wyślij jakieś na odczep się ;) Iza napisz namiary na maila albo nr gg, przeslę Ci namiary na galerię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moj synuś konczy dziś 5 msc:] Ja kawy inki za bardzo nie lubie wiec grzecznie podziekuje:] U mnie synuś włsnie grzecznie zasnął:) A teraz chyba poszukam jakiś ciekawych pomysłów na kuchnie :/:/ Na dniach ma przyjsc stolarz a ja jescze nic nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa a ja na Ineczke bardzo chętnie :D oczywiście z kozim mlekiem;P U nas dzisiaj mgła okropna ledwo coś przez okna widać, a że przecież myłam niedawno to na pewno nie przez brudne szyby. Aaaa poszukaj jakiś projektów na necie. Na pewno mają jakieś ciekawe pomysły. A jak dużą macie kuchnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq daj namiary na swojego maila to Ci wyślę co ja zrobiłam z kuchnią. Tylko każdemu się coś innego podoba, więc może Tobie akurat nie przypadnie do gustu. Nie obiecuje, że wyślę zdjęcia teraz ale napewno dzisiaj. Poszukaj na necie różnych kuchni, ja tak robiłam a potem poszłam do sklepu, gdzie dziewczyna mi zrobiła projekt na komputerze jak to będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq ja mam malutka kuchnie i wsyztsko robilismy sami, tzn nie bylo zadnych projektow itp tylko ekipa remontowa ewentulanie doradzala jaki kolor by pasowal itp. a necie pewnie bedziesz miec mnostwo pomyslow, poszukaj:) my zaraz zmykamy na miasto, dzisiaj mezus ma 2 zmiane, musimy pare rzeczy pozalatwiac. a po poludniu moze wpadnie kolezanka jeszcze z podstawowki, nnie widzialysmy sie pare lat, a w piatek wpadlysmy na siebie na miescie. ma coreczke rok starsza od Pati, wiec bede miec co robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Katkaziom na poczatku mielismy aneks kuchenny razem z dużym pokojem 26 m2 ale kazałam dostawić scianke i wyszła kiszka bo 4m dł na 1,8 m wiec jest długa i kiszka nie wiem gdzie teraz stól wstawić .Planuje pod oknek zrobić taki narożnik . do patusiowa gdyby bylo nas stac to wzielabym projektantke ale kasy szkoda . do Leneczkowa mama a moze akurat coś u Ciebie podpatrze .Mail elemencik7@wp.pl dziewczyny teraz modne sa takie szawki do pol sciany mi sie podobaja do samego sufitu , a jakie wymacie????? I jescze zapytam o kuchenke .Co preferujecie plyte indukcyjna czy normalnie na gaz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq wymiary mojej kuchni są właśnie takie jak piszesz, szkoda ,że zastawiłaś całą ścianę. Ja kiedyś miałam stolik w kuchni to nie szło się obok przecisnąć, dlatego 1/3 ściany została wyburzona i zrobiliśmy barek. Co do szafek , mam prawie pod sufit. A kuchenkę mam gazową , bo u nas jest ryczałt na gaz. Poza tym mój mąż chciał mieć rożno w piekarniku, więc musiała być gazowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Leneczkowa mama .Na moje oko to Wasza kuchnia wydaje sie być wieksza:>:> tzn szersza.Ja jak do swojej weszłam to taka kiszka .Moze dlatego zeto jest w stanie developerski sama nie wiem.Narazie suchy tynk . My tez bedziemy na jasno robic zeby optycznie ja powiekszyć .. Podoba mi sie ten blat(jaki to jest kolor ???? albo jaka nazwa ) do jasnych szafet świtnie to wyglada.My zrobimy chyba coś podobnego ,tylko inny okap dam bardziej taki kwadratowy zeby jescze nad nim szafka byla , bo te spiczaste za bardzo mi sie nie podobaja. . Ale widze ze u Ciebie przy kuchence nie jest wylożone glazura , nie chlapia Ci sie sciany przy gotowaniu ??? Jak możeszto napisz mi co to jest za farba taki jasny fiolecik , ja taka upatrzyl m sobie do naszej sypailni:) Z jakiej to firmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq odpisze Ci później na maila, bo teraz zmykam do małej, a dziewczyny nie wiedzą o czym piszemy, więc chyba bez sensu żeby czytały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa jak zaczne znowu jej wprowadzac nowe rzeczy to dostanie to co juz dostawala czyli na poczatek marchewke a potem jablko, tylko jak mi znowu bedzie po tym plakac 3 godziny to nie wiem co zrobie, boje sie zeby tak nie bylo patusiowa wydaje mi sie ze ja tak samo bym zareagowala na twoim miejscu, poza tym to my matki chyba mamy taki instynkt zeby za wszelka cene chronic nasze malenstwa... leneczkowa to mnie nie pocieszylas ale i tak mam wizyte umowiona na jutro wiec dowiem sie co to na pewno, ostatnio jak byla chora to miala tez infekcje wirusowa oczu bo ropa jej wychodzila oczkami i dostala antybiotyk w kropelkach, ktory trzeba bylo trzymac caly czas w lodowce, wiec wyobrazcie sobie co sie dzialo jak probowalam jej zakropic oczy, jeden wielki horror nie bylam w stanie jej przytrzymac glowy tak sie wyrywala i darla... leneczkowa mysle ze to dobry pomysl z ta zmiana hasla co jakis czas patusiowa to moje gratulacje ze sie zmiescilas w spodnie ,ja to nadal sie w zadne nie mieszcze , mam jeszcze 10 kg do zrzucenia, i brzuch taki ze niektorzy znajopmi pytaja czy nie jestem znowu w ciazy...:( poza tym brzuchem to wygladam w miare tylko jeszcze mi takie pucki na buzi zostaly... dziewczyny zdjecia super i Hani i Lenki super to zdjecie w kolku :) a i Hania nastepna modeleczka w naszym gronie :) izka nadmanganian super sprawa , ja sobie w tym dupke moczylam po porodzie bo mnie porozrywalo ( tutaj nie nacinaja) i przynosilo mi ulge aaaq czytalam gdzies ze dzieci moga miec czkawke poniewaz uklad nerwowy jeszcze sie rozwija i ze to normalne, moja tez ma dosc czesto ze 3 razy w tygodniu Gratulacje i buziaki dla malego solenizanta :) ja bym tam wybrala plyte na gaz 9 I tak zrobie jak wezmiemy cos na kredyt), kiedys mieszkalismy w mieszkaniu gdzie byla kuchenka elektryczna, nic nie umialam na niej ugotowac, nie wiedzialm na ile przekrecic kurek zeby byla odpowiednia temp. ja musze widziec plomien wtedy wiem czy skrecic czy podkrecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq my mamy dosc mala kuchnie na dl 2m z groszem a na szerokos nawet nie wiem. poki co mamy kuchenke gazoa ale bedziemy sie za jakis czas przymierzac do gazowo elektrycznej. no i z jednej strony kuchni na cala dlugosc bedzie blat szeroki na ok 40cm. bylismy z mala na miescie, pogoda piekna wiec mala byla lekko ubrana i zadowolona;) pozniej jescze odprowadzimy tate do pracy i troche pospacerujemy. wiecie ze cwaniara nie chce juz lezec calkiem na plasko jak nie spi;) musze ja dawac na pollezaco. bo juz nie wozimy sie w gondoli tlko mamy TAKO 3-funkcyjny, a niedlugo mam zamiar przejsc calkiem na zwykla spacerowke ktora mozna rozlozyc na plasko, bo duzo mniej miejsca zajmie w mieszkaniu a niestety nigdzie indziej nie mamy mozliwosci trzymac wozek:O dziewzyny Patrycji oczko troche ropieje od paru dni, kiedys mialam taka masc z antybiotykiem na to jak miala moze ze 2 tyg, myslicie ze moge troche jej tej masci dac? w koncu to antybiotyk no ale przepisany przez lekarza jakis czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ze spacerku wróciłysmy, później ma u nas padać także szybciej dzisiaj poszłyśmy:) Leneczkowa kozie mleko jest bardzo dobre. Nie wiem czy wiele się różni od krowiego ale na pewno tak nie uczula. Tylko, ze jest dużo droższe bo gdzies niecałe 4zł za 0,5litra także oszczędnie pije hehe aaaaq taki blad łączący kuchnie z pokojem to fajna sprawa. Jest na pewnej wysokości także nie wszystko widać co gotujesz a zawsze wszystkich z pokoju widzisz. No i blad zawsze może służyć jak stół jeśli będzie szerszy i dostawi się takie fajne barowe krzesełka. Może ściane na przeciwko wejścia dok uchni dobrze jest oznobić jakimiś paskami poziomymi żeby wydała się szersza. A kuchenke ja mam elektyrczną, jednak w domu cześniej miałam gazową bo prądu często w bloku nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do meisje8 mzoe za wczesnie skoro dzidzia placze?? chocia z powiem tobie ze ze ja chrupki wprowdzilam jak kamilek miał 2,5 msc prawie 3i do dziś wcina az uszy mu sie trzęsa:) a teraz je juz marchewke jabluszko , obiadek, ziemniaki ibrokól bede wprowadzac ale narazie czekam bo mleko zmieniam wiec nie bardzo do lenczekowa oki na maila:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaq zaczelam dawac marchewke emilce jak skonczyla 4 miesiace ale przestalam bo plakala. Teraz ma 5 i pol i czekam do 6 i znowu zaczne od poczatku od marchewki. Tak mi lekarz zalecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane!!!!!nareszcie do wa moge wrocic nie mialam nietety przez ostatnie 2 tygodnie internetu(komputer mi sie popsół) tak teskniłam za wami.....narazie nie doczytalam co tam u was ale sie poprawie....obejzalam tylko zdjecia ale te maluszki rosna.....ja nowe zdjecia dorzuce jak znajde kabel do telefonu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam , że Wam dupcie zawracam z moim pokojem, ale potrzebuje jeszcze jednej, ostatniej rady :) Komode już kupiłam :) Nie moge zdecydować sie na karnisz. Wszystko z pokoju jest wenge, tylko sofa i fotel będą czerwone, taka troche ciemniejsze czerwień. W związku z tym mam dylemat czy karmisz czerwony czy wenge i który mam kupić? Jutro koniec aukcji więc muszę dziś zdecydować. Karnisze oba są podwójne a różnią sie ilościa szyn oto pierwszy: http://allegro.pl/karnisz-cuadro-ii-480-podwojny-karnisze-kwadrat-i1289899996.html i drugi http://allegro.pl/karnisz-quadrato-ii-480-podwojny-karnisze-mardom-i1289899896.html oba można kupić wenge i czerwień. doradzcie proszę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×