Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

To ja mówiłam o babaku. u nas tez na początku nic się nie działo,po jakimś tygodniu zaczęła robić kupke co 3 dni. więc odstawiłam i teraz robi codziennie.Aha,znajome mi mówiły,żeby nie przesadzać z marchewka,bo też powodóje zapaecia.Tzn,jak dzidzia pije soczek marchewkowy,to w tym dniu starac się nie dawac obiadku z marchewka.sraram sie do tego stosowac i jak na razie nie mamy problemow z kupkami.A to prawda po sloiczkach sa duzo gęstsze,juz nie wyciekają z pampersa jak kiedyś. Kurczę ,aż się boję myśleć o dzisiejszej nocy.Ostatnia była koszmarna.Mała płakała z zatkanym noskiem a ja razem z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My dzis bylismy na wyjeździe z dziećmi. Nie robiłam obiadu, tylko pojechaliśmy do Efezu trochę się odhamic :-) Potem niestety odwieźliśmy męza na pociąg do Szczecina....i znowu jestem ,,słomiana wdowa" :-( Byłam też na zakupkach z dzieciakami i ze szwagierka. kupiłam sobie kozaczki i korale i kolczyki achhhh babskie zakupy;-) Patusiowa wiedziałam ze długo bez nas nie wytrzymasz ;-) ;-) Adi już bez zadnej biegunki i wymiotów ufffff Lena też ok. Mam nadzieje ze z waga sie unormuje Iza jak masz możliwość to siedź w domu z dziećmi. Czasami można dostać kota ale tego czasu nie bedziesz żałowała Betbeti już sie miałam pytać co sie z Toba dzieje:-) Niebowa znowu cisza :-( Słyszałam też o tej marchewce, ze wszystkim zreszta tak jest, ze co za duzo to nie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie .Musiałam nagle wyjechac i kilka dni mnie nie było zaraz doczytam o czym pisałyście:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania super, że z Adim już wszystko ok i mała też niczego nie złapała. Ja też mam ochotę na jakieś zakupiki;D Ja to mam ochotę na nową torebkę ;P Mamanatalki dzisaj na pewno będzie już lepsza nocka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tyle się napisałam i mi wcięło wszytsko :( jeszcze raz- w skrócie my po basenie i wizycie u znajomych.Lenka dziś nie kąpana , bo była z tatą pod prysznicem po pływaniu i teraz nie chce spać. Ale te dzieci sie przyzwyczajają do codziennych rytuałów . Mamonatalki zyczę lepszej nocki. Beti może to ząbki. Czy tu będziesz siedziała, czy tam to bez różnicy, jak nic sie nie będzie działo. A lot przecież długi nie jest. Patusiowa jestem z Ciebie dumna !!! :)Pati jak zwykle urocza, bliźniaki Izy też. Iza zadroszczę Ci wychowawczego. Ja raczej muszę wracać do pracy, bo z 1 pensją będzie cieńko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katkaziom powiem Ci że na punkcie torebek mam hopla jakiegoś. Nigdy mi dość. :-) Teraz się trochę hamuje bo wiadomo są inne wydatki ale jak widzę jakąś fajną to aż mnie skręca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna super ze z Adim juz lepiej:) leneczkowa a moze ja tak tylko ochlapcie woda zeby poszla spac? dziewczyny macie jakis domowy sposob na ostry bol gardla?:( boli mnie od tygodnia a od wczoraj tak cholernie mocno, a jak bylam u lekarza to stwierdzila ze lekko czerwone i dala mi jakies ziolowe badziewie i tab do ssania i gowno mi pomoglo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa, położyliśmy do łóżeczka i zasnęła :) Co do gardła to podobno działa woda z solą. Ja tak nigdy nie robiłam , ale podobno naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja , Was kobietki doczytać to trzeba niezle sie sprężac .Ufffff udało sie . Dziewczyny mam pytanie czy wasze maleństwa maja swoja ulubiona strone do leżenia???Moj synek tak ma i po prawej stronie z tylu ma troche spłaszczona główke ehh . W nocy podstawiam mu zeby nie mógł przekrecićale wiadomo jak to z tym jest , próbuje na siłe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anna19810 ja mam tak samo jak Ty obsesje na punkcie torebek .:) TOstatnio kupiłam taka piekna torebke , ale sporo mnie kosztowała :( bo az 85zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nagrałam dzisiaj dla Was film na basenie. Tylko sama zmeniałam rozdzielczość na mniejszą czego nigdy nie robiłąm. Mam nadzieję , że sie uda. Właśnie próbuje wysłąć na galerię. Dzisiaj było pływanie na brzuszku i lanie wody na buźkę :) ani razu nie zapłakała, ale byłam dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też właśnie mam bzika na punkcie torebek. Ostatnio sobie kupiłam taką w rozmiarze XXL, żeby mieć gdzie pakować najpotrzebniejsze rzeczy dla Hani. Ale teraz to w sumie jakas nowa mniejsza też by się przydała ;P Aaaaq Hania nie ma ulubionej strony do spania. Śpi raz na tej i raz na tej. Często obraca główkę jak śpi. A dzisiaj ta mała cfaniara sama się obróciła z plecków na brzuszek:D Wczoraj podniesiona filiżanka, dzisiaj to, jutro pewnie będzie już raczkować hehe. Ja dziewuszki ide się showerować i poczytam troche "Język niemowląt" a nóż się czegoś nowego dowiem. :) Miłej i spokojnej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamantalki
Patusiowa!Polecam Gargarin-do rozpuszcenia i plukac gardlo.Bardzo tani,ale na mnie działa.Ostatnio dokryłam też Septolux -sapray.Trzymaj się będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamantalki
aaaaq -moja Natalka też tak ma .Długi czas z tym walczyłam podkładałam poduszki,a główka sama się wyrównała ,jak zaczęła więcej siedzieć w lezaczku.nie ma co się martwić nazapas. Ja też mialam ostatnio zmartwienie,u niuni w oczku pojawiła się mocno czerwona plamka.Podejrzewam,że uderzyła się jakąś zabawką.Już myślałam,żeby iść do lekarza,ale dzisiaj wyraznie zbladło ,a mała nie pocierała tego oczka.Chyba ją to nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq moja Pati lezy roznie, zalezy jak je wygodnie,obraca glowke i na prawo, na lewo i na wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamantalki
Katkaziom dzieki za słowa otuchy! a co do torebek,to nie znam kobiety która by ich nie uwielbiała,jateż się di nich zaliczam.Kocham tez buty.Ale ostatnio szleje w sklepach dla dzieciaczkow. Ciagle mam plonną nadzieję,że wkońcu wejdę w moje liczne rzeczy zprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamantalki
Patusiowa,kurcze może idz do innego lekarza,mozesz miec zapalenie krtani a na to to tylko antybiotyk.Nie zawdzi sprobowac,bo po co się męczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa Twoja Lenka to urodzony pływak :-) ale się uśmiałam...jaka ona zadowolona :-) Super sprawa z tym basenem...muszę sie w końcu z dziećmi wybrać Patusiowa Mała łakomczuszek jeden haha słodkie te nasze dzieci, nawet jak umorusają się jedzonkiem. Iza jak patrzę na Twoje maluchy to kojarzą mi się z takimi fajowymi MM'sami hihi. Moja koleżanka ma też bliźniaki, Maxa i Michalinę i dlatego MMsy ;-) ja dostałam od przyjaciółki torebkę taką włąsnie XXL i najwygodniej mi z nią bo dużo się mieści ale znaleźć coś małego w niej to czasem graniczy z cudem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie z tymi zdjęciami!!!Dziewczyny, akidy ja będę mogła przystąpić do waszej paczki,bo juz nie mogę sie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jestem pierwsza. Noc była spokojna , synuś spał do 6 wiec ja równiez sie wyspałam . Dziewczyny to macie dobrzez tym ze wasze pociechy spia na różnych stronach .Mj jakby mógłto spałby tylko na prawej , stad tez ma nie równa główke .Niedługo idziemyz tym na rehabilitacje wiec zobaczymy co z tym robic dalej . W dzień pilnuje tej główki a w nocy nie zawsze sie obudze zeby glowke przekrecic. Do leneczkowa jakiś czas temu pisałas o pieluchach w tesco . Tam one wychodza jeszcze drożej niz w realu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) po 9 a nikogo nie było??? heh śpiochy. My wstalismy o 5 po ciężżżkiej nocy ;( zrezygnowałam z kaszki wieczornej i wrocilan do kleiku kukurydzianego...ale wcale nie bylo lepiej w nocy...mala 2 pobudki Igor 14 razy sie budził, masakra jakaś.....dziewczyny ja juz momentami wysiadam....zwłaszcza teraz jak jestem sama a mąż w pracy nocami...:( z nim zawsze raxniej jest... dzisiaj bediemy próbpwac drugi raz jabłuszka :) no i pogoda do bani....:( patusiowa- po tej marchewce z ryzem u ciebie było ok? bo chciałam to jutro dac ale nie wiem czy 3 dzien na takie danie to nie za wczesnie... mamanatalki-ja wlasnie nie wiem co z tym bananem w tym poradniku o żywieniu pisze ze owoce krajowe powinno sie dawac w pierwszych 6 miesiacach...a tez mam słoiczek na dobranoc z bananem.... u nas ostatnio kupek nadmiar po4-5 dziennie,nie wiem co sie dzieje, czy to po tym antybiotyku jeszcze.... anna19810- ja z torebkami to samo inne rzeczy mnie tak nie krecą, kazdy ma jakiegos bzika....:) patusiowa- na bol gardła ja zawsze orofar , ale wodą z solą płukałam w ciąży :) mój mały klęka w wanience jak go myje po pleckach to chyba przygotowanie do raczkowania-albo raczej po pełzania..... aqqq- Igor upatrzył sobie prawą strone, ale on ma problemy z asymetrią ciała. Podkładanie poduszek nic nie dawało walczył z nimi tak długo az je odsunął albo nie chciał spać. I od tego główke miał płaską z jednej strony. Policzek zresztą tez. Pomaga lezenie na brzuchu, wtedy główka nie odkształca się i mozg sam kształtuje czaszke ( tak mi neurolog powiedział) teraz mały rzuca głową na prawo i lewo az za bardzo czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqqq- byłas pierwsza :) u nas w tesco 3 paki za 99 zł ja zakładam 4 rozmiar wiec tam są 162 sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas nocka ladna, mala wstala na jedzonko ok 2 i spalysamy do 7 wiec jestem zadowolona i wyspana;) iza, bidulko wiadomo ze we 2 razniej domyslam sie jak ci moze byc ciezko, ale to na pewno minie i bedziesz miala dwojke slodkich urwiskow;) po marchewce z ryzem bylo ok, po bananku zreszta nadal tez nie zauwazylam zadnych problemow z kupka, byla wczoraj wieczorem i dzis rano. poki co mala toleruje wsyztsko co jej daje:) nie widze wyspek, boli brzuszka i innych niepokojacych objawow. iza masz sloiczek na dobranoc z bananem ale to jest chyba jakas mleczna kaszka albo mleczno ryzowa? bo ryzowych takich nie widzialam. ja mam zwykla kaszke chyba z bobovity, jablkowa i daje malej na noc, zamiennie z kleikiem kukurydzianym. chcialam kupic te kaszki na dobry sen czy jakos tak ale tylko mleczne albo mleczno ryzowe:( dzieki dziewczyny za rady dotyczace bolu gardla, dzisiaj jakby juz troche lepiej jest, zobaczymy czy nie wroci, nadal bede plukac sola z woda a i czytalam ze takze rumianek i kora debu pomaga. wsyztsko to mam wiec bede kombinowac;) i nawet syrop z cebuli zrobilam sobie fffuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iazka o rany!Biena jesteś.U nas noc spokojna,małej w nosku nie charczało,ale wczoraj cały dzień biegałam ze sprayem do nasa,widocznie pomogło.Gdzieś wyczytała,że banana można podawać od 7m-ca.Ja zaczynałam od słoiczków jednoskładnikowych ,stosowalam tak przez 1 miesiąc,żeby malej żołądeczek powoli się przyzwyczajal.Nie było wiekszych rewolucji.Może jestem przewrażliwiona,ale lepiej huhac na zimne.Nigdy nie miała wysypki. Teraz zaczęłam podawac dania z mieskiem,na razie jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×