Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

ale część kulinarna to bardzo ważny temat dotyczący również naszych dzieciaczków. Bo jak nie będziemy jadły to nie będziemy miały siły ich na rączkach nosić i wozić na spacerki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris fajnie jest popisac tez o czyms innym niz tylko o dzieciach;) zawsze to jakas odskocznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa jakos mnie te owoce morza przerazaja i nigdy jeszcze nie jadlam;) chyba nie umialabym sie przelamac i jesc osmiorniczek:D choc dopoki nie sprobuje to sie nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi juz bysmy mialy na czym umoscic nasze szanowne tyleczki;) choc poduchy tez by sie przydaly bo naroznik by nas wsyztskich nie pomiescil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa racja ze to taka odskocznia jest a i też fajne z was kobietki ze można z wami o wszystkim pogadać :) superowo mi się z wami pisze ale musze uciekać już bo nie umyta jeszcze jestem a i muszę trochę odespać bo ostatnio pozno się kładę i od czwartej mało co spie takze dobrej i spokojnej nocki dla was i maluszków:) buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedys udałoby się nam wszystkim gdzieś spotkać , np jakiś weekend w środkowej Polsce. W końcu jak będziemy rok pisac , to jak dobre psia-psiułki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie to przed chwila wyobrazilam:D dobra kochane ja tez lece pod prysznic i do lozka, zaraz mezus wraca i pewnie bedzie chcial zebym mu udostepnila kompa;) spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wynajęłyśmy sale w jakimś przedszkolu, tam nikt by się na nas dziwnie nie patrzył ;P ja też dziewczyny uciekam. Codziennie mówie sobie, że pójde wcześniej spać i codziennie mi to nie wychodzi ;P spokojnej nocki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katkaziom chodzika nigdy w zyciu,a nosidełko dostałam i tez nie używałam,bo mała wtym wyglądała jakoś nienaturalnie.A co do niekapka to ja wsadziłam do tej butelki zwykły smoczek do butli,chodzoło mi tylko o sam kubek do trzymania.Moja mała ma niezłą frajdę,ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ja kupiłam z Nuka,mają mikkie końcówki,takie jak w butecce.Ja wsadziłam smoczek z butli,bo też pasuje,a ma fajny uchwyt do trzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris ja słyszałam ,że po chodziku pojawiają się problemy z biodrami,ale dopiero w dorosłym życiu.Nie wiem czy to prawda,ale wolę nie sprawdzac tego na mojej małej.Zacznie chodzić jak bedzie gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u nas nocka ok. mała spała do 7 :) tylko między 4 a 5 po jedzeniu nie chciała usnąć, ale w końcu padła. Dzisiaj idziemy na 10.45 do lekarza z tymi bioderkami :( Dziewczyny - stare forumowiczki - co z Wami opuszczacie się - Zielona, Niebowa, Qalut, Elunda . Tęczowa, Ty tez coś mało piszesz :( Ja rozumię , że weekend z rodziną , ale juz jest po weekendzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) pierwsza jestem dzisiaj:) nocka spokojna u nas mały nawet po karmieniu o4 spał dłuzej niż wczoraj ale mojemu mężusiowi tygodniowy urlopik się skończył i do pracy wrócił:( szykuje się do pracy ale mały łądnie siedzi w foteliku i baje oglada to ja sobie mogę kawkę spokojnie popić i da Was na chwilkę zaglądnąć:) ja jestem jak najbardziej za takim naszym spotkaniem i też myślałąm o centralnej polsce o jakims miescie które jest tak w samym centrum Polski żeby było dla każdej sprawiedliwie:)spotkałybyśmy się w jakims hoteliku który jest przystosowany dla niemowlaczków:)nie wiem tylko czy po naszej wizycie własciciele tego hotelu nadal chcieliby przyjmować rodziców z dziecmi hehehehe:)fajnie by było was wszystkie poznać osobiście i wasze maluszki:) lece szykować się do pracy bo zaraz moja mamuska przyjedzie zeby zostać z wnusiem:) miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz uciekam ale dodam jeszcze ze elunda i qualut to dawno nas swoją obecnoscią nie zaszczyciły a i beti też dawno nie pisała ostatnio bidulka doła miała:(ciekawe co u niej dziewczyny odzywajcie się czasem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) u nas w nocu tez fajnie, mala spala bez pobudki do 6, tzn ja spalam ona sobie wczesniej cos spiewala dosc glosno, ale nie plakala wiec ja sobie dosypialam:) zaraz musze isc zrobic to kolo w wozku, i chcialabym dzisiaj isc na szczepienie, jak nie da rady dzisiaj to pojde najwyzej jutro. tylko ze moze padac a wtedy musialabym jechac autem a ja z nia sama nie jezdze nigdy. wiec chyba poczekam do jutra bo chyba mozna sie zglaszac na szczepienia wczesniej niz dzisiaj to maz by z nami poszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!!! ja tez juz aktywna jestem........wczoraj u lekarza byłam z tymi zatokami zapisal mi antybiotyk i powiedzial ze za ok. 2 tygodnie powinno byc lepeij......bardzo mnie pocieszyl z tymi 2 tygodniami ;-( piotrus znowu w domu siedzi bo cos z przdszkola przyniosl....wiecznie katar kaszel i goraczka....... Czasami mam ochote wrocic do pracy zeby sobie odpoczac...... pogoda u mnie tez sie popsula.....a filipek dzisiaj od rana normalnie jakies ADHD mial taki wariat ze az sie zdziwilam.....ale pozytywnie.......zawsze taki spokojny a dzisiaj jakby w niego taki diabelek wstapil......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej;) My tez już jesteśmy. Nocka w miare spokojna była. Tylko pobudka już o 6:30 :( Jedziemy zaraz na szczepienie, tylko kurcze nie wiem jak ją ubrać, żeby to wszystko sprawnie poszło :( u nas 7 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katkaziom u nas tez 7 stopni i zimny wiatr. ja bym ubrala mala w rajtuzki, body z krotkim rekawem i bluzeczka z dlugim, albo samo body z dlugim. i na to bym dala jej jesienny kombinezon:) malo rozbierania, szybko i sprawnie mozna ubrac i zdjac wsyztsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Emilka spi moze uda mi sie cos napisac :) doris jak emi miala 4 miesiace to zaczelam jej dawac 4 dni marchewke i potem 3 dni jablko ale tak strasznie sie wydzierala po nich ze przestalam, lekarz kazal mi czekac do 6 miesiaca i zaczac znowu, wiec kilka dni temu znowu zaczelam jej dawac jakblo, jest pozniej cale popoludnie marudna ale przynajmniej nie placze przez 3 godziny jak wczesniej, mam nadzieje ze wszystko niedlugo sie juz unormuje i bedzie mogla wszystko jesc bez zadnych dolegliwosci. Aha i musze jej dawac wlasnorecznie robione (miksuje jablko z jej mleczkiem, tak lekarz kazal robic) bo po sloiczkowych plakala dziewczyny dzieki za glosy na emilke :) co so spacerowki to ja musialam jej zrobic jak miala 4 miesiace bo inaczej to moglam zapomniec o wyjsciu na spacer, poza tym wydaje mi sie ze dziecko samo wie kiedy i na co jest gotowe a w podrecznikach to przeciez sa tylko srednie wartosci bo kazde dziecko jest inne i rozwija sie w swoim tempie. No i tak samo w tym czasie pozwolilismy jej usiasc w wanience bo wczesniej byla na pol lezaco i odkad siedzi w wanience to lubi kapiel a wczesniej nienawidzila, miala zawsze taka mimne jakby sie bala ze bedziemy probowali ja utopic albo co... ja mam fotelik do 13 kg, ale jak ubiore mala w kurtke lub kombinezon to jej strasznie ciasno i mysle ze chyba niedlugo bede musiala kupic inny tylko nie wiem kiedy ona bedzie miala te 9 kg, bo nie oplaca mi sie kupowac drugiego dla niemowlaka przeciez aaaaaq z jakiej firmy masz tren kleik kukurydziany, bo jade w poniedzialek do polski to bym kupila bo tu nie ma a po ryzowym ma bole brzuszka, a i jak byscie mogly mi napisac co np. bedzie mi przydatne dla dzieka tak na wszelki wypadek, np. czytalam ze uzywacie jakiejs masci majerankowej jak dzidzia jest przeziebiona ba tu nie ma czegos takiego, wiec bym kupila, tu tez na pewno sa rozne specyfiki ale czesto nawet nie wiem ze cos takiego jest, wiec wole miec sprawdzone i polecone rzeczy z polski. patusiowa ja cie calkowicie rozumiem, ze puscily ci nerwy, tym bardziej ze mama tego dziecka po 1 razie nie zareagowala, ja tez mialam podobna sytuacje, corka kolezanki (prawie 2 latka) podeszla kiesys do mnie jak mala spala mi na rekach, i walnela ja w glowke durszlakiem, mala wiadomo natychmiast sie rozplakala, ale kolezanka od razu zabrala dziecku durszlak i nakrzyczala na nia. Tez bylam troche zla no ale na szczescie kolezanka sama zalatwila ta sprawe mamanatalki ja tez nie moge schudnac, z 79 w ciazy schudlam do 68 ale moja waga sprted ciazy to 60 kg, i odkad zalozylam implanta 2 miesiace temu to caly czas tyje juz mi 3 kg przybylo, boje sie ze bede go mnusiala wyciagnac, bo wygladam okropnie , jakbym w 5 miesiacu byla taki mam brzuch :( wiecie co ja pierwsze slysze o czapce do kapieli, naprawde , szkoda ze wczesciej nie wiedzialam ze cos takiego istnieje, a szamponu uzywam od 2 miesiaca kiedy mala dostala ciemieniuchy, to jest szampon na ciemieniuche ale nie bardzo schodzi, zreszta emilka prawdopodobnie ma ciemieniuche z powodu nietolerancji pokarmowej ja tez kapie emilke co 2 dzien a pierwsza kapiel miala jak miala tydzien, tutaj sa takie zalecenia wiec podobnie mamy z mamanatalki :) iza moja emi ma taki smoczek ale zazwyczaj gryzie tylko jeden koniec a drugi z buzi jej wystaje :) co do niekapkow to ma z TT od 4 miesiaca ale mala sie krztusi za duza dziurka tam jest dla niej idziemy dzisiaj na wazenie, w koncu sie dowiem czy ten moj chuderlaczek cos przytyl , bo ostatnio to bardzo roznie jadla, jakis czas to nawet polowy butelki mi nie zjadala a teraz ostatnie pare dni nadrabia chyba bo na kazde karmienie wciaga 180 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko kobiety.... u nas jest strasznie....nastawilam sie na spacer a tu nici....pada, pada....i turnał mi tu gra wiec prawie zasypaim... załatwilam warzywka ekologiczne i jutro albo pojutrze probuje sama cos malym ugotowac bo nadal nie bardzo na słoikach....:( co do spotkania jestem za:) kto sie utrzyma do majówki to bedzie zaproszony na kinder party :) heh chyba jest taka strona dzieckowhotelu albo cos podobnego-tam sa hotele ktore specjalnie sa przystosowane do rodzin z maluchami.:) wiec co z tą kolacją doris? podjełas decyzje? heh ja z mezem na diecie jestem wiec nie szaleje kulinarnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moja mala spi od 8.30 do teraz!!! nie wiem czemu, zawsze miala ok godzinne drzemki a tu juz 3 godziny spi i spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×