Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

My mamy 18.12. Ja właśnie małej kupiłam jeszcze spodenki białe welurowe no i w kombinezonie bedzie takze mysle ze nie bedzie jej zimno. no i my mamy bez mszy tak podobno to z 30 min i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzeczkowa ja tez sie wahalam, ale dzis ten kaszel byl juz taki niezbyt fajny wiec stwierdzilam ze ide, na szczescie w przychodni nie bylo nikogo wiec nie balam sie ze mala cos zlapie:) no i przy okazji podpytalam o pare rzeczy lekarki i jestem spokojniejsza. katka tu dziewczyny pisaly ze do -5 mozna wychodzic, na pewno co lekarz to troszke inna opinia, ale wiadomo ze nawet jak jest -10 a nie ma wiatru i nie sypie snieg to tej temperatury sie tak nie odczuwa:) takze mysle ze tu jest potrzebne nasze wyczucie. ja poki co zdaje sie na opinie mojej pediatry, to jest madra i fajna babka, jeszcze malej nigdy nie zaszkodzilo to co mowila. zawsze kazala nawet przy przeziebieniu wychodzic na dwor, i malej to wychodzilo na dobre wiec slucham co mowi i stosuje sie do jej rad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh super zdjecie:) a zapomnialam powiedziec ze mala na dziAselka rozpulchnione wiec zabki ida, i to pewnie przez to taka niespokojna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa mi z trzy tyg. temu lekarz na wizycie mówił że właśnie po dziąsełkach na dole widać że niedługo będą zęby, a na wizycie przed wczoraj ten sam lekarz że faktycznie dziąsełka są rozpulchnione i że niedługo wyjdzie ząbek ja się pytam ile to jest niedługo a on do mnie ze za ok miesiąc ;) fajne niedługo - a ja już nie wyrabiam bo on taki marudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam coś w domu porobić bo tylko na kafe i na allegro siedzę od rana i czekam na krzesełko, mam nadzieję że dziś mi kurier przywiezie. Patusiowa a jak ta zabawką którą kupiłaś małej przez allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, małą spi u rodziców w łóżeczku turystycznym , to ja trochę poskrobię Wami. Patusiowa dobrze,że to tylko preziębienie, ale uważaj,zeby nic się nie rozwinęło. Porzeczkowa ja mam do rodziców ok 4 km (samochodem). Spacerkiem to ok. 30 min.Wcześniej chodziłam na piechotę, ale teraz tu jest sniegiem zasypane, więc jeżdze samochodem, to ok. 10 min jazdy i 10 pakowania małej z wózkiem do samochodu. Ja ją wkłądam w kombinezonie do fotelika i przykrywam kołderką z wózka. Temp. na początku jest pewnie trochę wyższa niź na dworze, więc się nie boję, że się przeziębi. Wózek zawsze zabieram,bo moja mama wychodzi z nią na dwór.Jak jeździmy gdzieś dalej to najpierw jest ubrana a potem zatrzymujemy się i ją rozbieram. A jak na średnie :) odległości to włączam ogrzewanie tak na 15-16 st. , żeby się nie spociła. Ania dokładnie te rajtuzki mam. Bardo mi się Lenka w nich podoba, ale efekt to będie jak zacznie raczkować albo chodzić:) Te z grechotkami też super. Mamonatalki tak to niestety jest na tym wygnaniu, że rodziny brakuje. Także wracaj do nas szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , co do allegro mnie już jeden gość napisał, że przesyłki są opóźnione z powodu opadów śniegu :( Nie wiem czy mi wszytsko dojdzie na mikołaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie poszłam... Leneczkowa dzięki za objaśnienie ;) A co zamawiałaś? Wyślij jakieś linki ;) Z jednego Twojego już skorzystałam bo zamówiłam to krzesełko które przesłałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzeczkowa nie kupilam nic:) poki co sie nie szarpie na zakupy za bardzo, mala sie uspokoila troszke. czekam teraz na krzeselko, tzn na tesciowa:D bo powiedziala ze mamy wybrac jakie chcemy a ona je malej sprezentuje;) leneczkowa mysle ze jej to po syropkach minie, przewaznie mijalo, wiec teraz tez mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczkowa super zdjęcie.Patusiowa fajnie,ze to nic graoznego -duzo zdrówka dla Pati.Moja śpi juz 1,5 ,jak wstanie to idziemy na zakupy.U nas dzisiaj -2st,wiec można wyyjść na spacerek,chyba mnie jest bardziej potrzebne,bo normalnie wpadam w depresje.wyskoczyly niespodziewane wydatki i na świeta bedzie bardzo krucho,już zapowiedzieliśmy rodzince,że z prazentów nici.Dziewczyny cieszcie sie ,ze nie musicie tak daleko jezdzić na Świeta,my na samo paliwo wydamy 1000 zł,masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa Ty to masz fajnie.Nasza Natalka do tej pory dostała od teściowej grzechotkę za 5 zł.Cały czas sie tłumaczą brakiem pieniędzy,mnie tylko jest przykro,że moja dziecko jest jakieś gorsze.Jak szwagierka urodzila,to teściowa kupowała zabawki po 500 zl.No cóż takie życie.Dobrze,że moge zawsze liczyc na moją rodzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas, fajnie bo -4 i wcale wiaterku nie ma wiec pojdziemy meza odprowadzic do pracy i po drodze wstapie do jednego sklepu bo chce sobie jakies buty do chodzenia na spacerki kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonatalki zastanawialam sie na d nimi;) ale widzialam duzo dziewczyn ktore maja takie buty i kazdej noga/pieta tak jakby "ucieka" do srodka a mi sie to nie podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kaktusowata :) Mamonatalki no to masz wydatek na święta skoro sama podróż kosztuje was 1000 zł. Teściowej też nie zazdroszczę. Moja czasami tez ma odpały ale raczej jest ok :) Czasami zajmuje się Kacperkiem, jeśli chodzi o prezenty to też chytra nie jest :) Patusiowa tak, tak ja pamiętam że Pati dostanie krzesełko na prezent od dziadków ;) Myślałam o tej zabawce którą wygrałaś na aukcjii :) Jejku dziewczyny właśnie zdałam sobie sprawę że już za miesiąc wracam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa ja wiem o które Ci chodzi.Nie miałam na myśli tych miękkich,z weluru.Najlepsze są pokryte nieprzemakalnym materiałem z gruba podeszwa.Jak znajde linka to przeslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Porzeczkowa no tak;) myslalam ze pytasz o ten bujaczek co chialam kupic;) jak mala ma dobry humor i lezy grzecznie to podoba jej sie tak zabawka, i cieszy sie do niej:) ale jak ma zly... to bez kija lepiej nie podchodzic:D:D i nic jej nie zainteresuje tylko siedzenie na kolanach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u nas dzisiaj -4 i nawet nie jest tak zimno ale ja sie przeziebilam i chyba nie wyjde dizisaj z mala. Nie chce sie doprawic i tak sie boje zeby malej nie zarazic bo mam straszny katar. Ja sie wybieram jutro na zakupy i juz sie zastanawiam jak ja dam rade samochodem bo ja jestem taki kierowca niedzielny i w zime jeszcze sama nie jezdzilam. Mam nadzieje ze jakos dam rade wolniutko. Tak piszecie o tych chrupkach ze ja chyba tez kupie Natce niech sobie pociumka :) a u nas troche sie poprawilo z tym marudzeniem, od wczoraj mala jest wyjatkowo spokojna wiec moze i u was bedzie lepiej. Moze wasze dzieciaczki "zaraza" sie spokojnoscia od mojej :P patusiowa zycze duzo zdrowka dla malej oby jak najszybciej wyzdowiala aaaq jak tam Kamilek? musze sie wkoncu rozejrzec za jakimis prezentami na swieta dla rodzinki, trudno znalezc cos fajnego i niedrogiego, nie mam pomyslow a najgorzej to kupic cos dla meza i taty bo dla mamy i siostry zawsze cos wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie mamusie U mnie była koleżanka , i przed chwila posżła .Przyzniosła dla KAmilka śliczny komplecik ( spodenki z bluzka) Mowila ze kupowałana 12 msc nie chciałm nic mowic ale on bedzie za mały .A szkoda bo jest naprawde piekny i spioszki na 80 cm tez zaloze je raz albo i nie :(:( A szkoda do Natali27 Kamilek hmmm odparzena prawie nie widac jestem w szoku bo miał wielkie rany ( az skóra schodizła) i w przeciagu 2 dni sie zagoiło , gorzej z bużka ( te afty sie rozprzestrzeniaja) i doczego dosżłam ze tego tez sie nabawił od leku bo wczoraj jakby sie cofało a po inhalacji znowu mocniej wyskoczyło( do inchalacji miał specjalny płyn do wdychania który wywolał te grzyby - w ulotce jest napisane ze skutkiem ubocznym może być ogrzybienie jamy ustnej.SZOK !! .Czyli te leki które dostał od krtani zadziałały na niego bardzo nie dobrze. Czyli nie na rehabilitacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kaktusowata aaaaq może mogłaś powiedzieć, że za mały to by koleżanka wymieniłą na większy? I my właśnie się na takiej samej huśtawce teraz huśtamy ;D Kurcze u nas -7 ciągle i wieje ;( chyba postoimy sobie tylko przy otwartym oknie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Katkaziom ja własnie pomyslalamze Kamil bedzie juz siedział i nam sie przyda .Mam nadzieje ze ja wykorzystamy na maxa a Kamilkowi sprawi przyjemnosc Ubranka by nie wymieniła bo wczesniej kupila a mi głupio bylo powiedziec ze za małe:( ale chyba sama zobaczyła ze KAmil długi i sie zastanaiwla .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaq Kamilkowi na pewno się spodoba. Hania jak usiadła to chciała płakać ale jak ją pobujaliśmy to śmiała się w głos :) My miałyśmy iść na spacerek ale jak tylko wyszłyśmy na dwór to mała się rozpłakała i wróciłyśmy. w domku się uspokoiła. Może za zimno jej było. Później dam jej chrupka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mysmy byly na spacerku, wrocilysmy przed 15 a mala nadal spi. w sumie spi od 14. nie mam pojecia co tak dlugo, zawsze jak wchodzilysmy do domku to sie budzila a tu niespodzianka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wiec moj brzdąc ma na imie adrian i urodził sie 12 czerwca 2010 :) tak wygląda teraz: http://img130.imageshack.us/i/im000471.jpg/ rodziłam naturalnie ale wole nie przypominac sobie tego wszystkiego ;) ciezko bedzie mi sie wgryzvc do was ale postaram sie bo z tego co juz zdązyłam przeczytac to widze ze fajne z was kobitki ;) i nie obrazacie jedna druga tylko radzicie sobie wzajemnie :) a to sie chwali jak chcecie cos jeszcze wiecej wiedziec o mnie to pytajcie co to sa te chrupaczki o których piszecie? ja mieszkam w łodzi moze jest któras z was tez z tego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×