Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

witamy znowu Teczowa:-) a L4 oczywiście wskazane:-) mam nadzieje ze zwracałaś sie do kibelka akurat tą stroną na którą miałąś ciśnienie w danej chwili ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka mi też się tak robi mimo tego ze cały kopiuje:( leneczkowa mnie się ogólnie fototapety bardzo podobają nie tylko do dziecięcego ale narazie mamy nie swoje mieszkanko wiec muszą mi się tylko podobać realizacja bedzie pozniej aniu pokój małej super okien nie bedziesz musiałą myć i sprzatać też hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny myslicie ze moge malej podlozyc jak bedzie spala z nami taka wieksza poduszke pod glowke na ta jedna noc? no kurcze chce zeby miala wyzej glowke a inaczej tego nie da rady zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa kochanie no bylo o co! Toć ciocia tęczowa zamieszkała z Wielką Biała Muszlą. A to nigdy nie świadczy dobrze o człowieku. Tak sobie przypomniałam studenckie imprezy :P no nieeeeeeeeeeeeeee! Wlazałam na galerię a tam co? Lenka usmarowana marchewką! Leneczkowa Ty piczko jedna :P Jak Ty dałaś Lenci marchewkę to ja już ostatecznie kapituluję i lecę jutro po słoiczek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa u nas ostatnio temat słoiczków, jadłospisów, testowania chrupek a teraz pokojów dziecięcych. Pati i Kamilek przeziębieni. A no i temat prezentów dla dzieci. Non stop. Patusiowa to juz od tygodnia chyba codziennie zdanie zmienia co pati kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam wcale nie codziennie:P moze tak co drugi dzien;) ja mysle ze jeszcze dzien przed wigilia bede niezdecydowana i bede latac po sklepach z wywieszonym jezorem po kostki, i szukac czegos co mi bedzie odpowiadalo:D i w ostatecznosci zamowie cos na allegro, a to przyjdzie po nowym roku a ja bede miala nastroj w swieta do bani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaki ja tu się wykąpac poszłam a tu mi się strona kolejna zrobiła i nie wiem o co kaman ;P a ten link to jakiś dziwny i mega dlugi ;p Tęczowa kope lat ;D ;P mam nadzieje, że siedziałaś chociaż na dywaniku przy pani klozoetowej bo jak nie to wilk gotowy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa myślę ze od jednego razu nic jej sie nie stanie ale może nie za wysoko i żeby bródki do piersi nie miała przystawionej Tęczowa Matka Polka kapituluje no ja pierdziu ;-) Doris same plusy takiego pokoju ale my jesteśmy bardzo tradycyjna rodziną i w końcu wstawimy te okna a cholerny pan od dachów zasłoni nam w końcu te gwiazdy,wole fototapete w gwiazdy na sufit pierdyknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajer pokoik. Właśnie takie mi się podobają a nie różowe księżniczni, Barbie...itd. Nie obrażając nikogo, bo to kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej teczowa:)zrobiłąm za ciebie aktualizację:)mam nadziję ze nie masz mi za złe:) a L4 prosimy zeskanować i na galerię wrzucić;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ze tęskniłyście? :) leneczkowa - ale masz bajerancki ten salonik! Mega fajne krzesła! i ta kanapa. W sumie to my ten salonik prawie znałyśmy :) To ja się czuje zaproszona na kawę. I piwo - a co! Doczytuje od początku - widze ze Pati jest chora. Ucalować od cioci proszę Teraz! :) Ja myśle ze mozesz z tą podusią. Na pewno będzie jej się lepiej oddychać. Przez parę nocy to na kręgosłup jej nie zaszkodzi na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris te tapety sa mega rewelacyjne.Natchnełaś mnie .Ja dla synka zrobie pokoik w 3 D :):):) Juz dla męza pokazałam i jemu tez sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa ale ja mysle ze doprowadzilas juz lazienke do stanu uzywalnosci po tych przebojach??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa nie caluje bo mnie gardlo pobolewa:P a jeszcze nie daj Boze po kablach jakos by to twoje chorobsko 4 dniowe przeszlo na nia to bym miala sajgon wtedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może któraś znajdzie fototapetę 4D, żeby się jeszcze zwierzęta ruszały, jak obrazki u Harrego Pottera ;) Tęczowa przyjeżdżaj. Ja juz nie karmię , więc kolorowe drinki serwuje :) Zresztą wszystkie Was zapraszam!!! Chyba sobie drinka z okazji Twego come backu zrobie- każda okazja dobra do świętowania :) Dzisiaj będzie wódeczka czysta, likier miętowy, sok pomarańczowy i grenadina :) pycha.... ;) Patusiowa ja bym cos wymyśliła,żeby nie podnosić samej główki tylko od łopatek zacząć. Właśnie, żeby główka za bardzo do klatki piersiowej nie dociskała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja znowu bede jutro chodzic jak zombie przez was bo sie nie wyspie;) nie moge sie oderwac od kompa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz Patusiowa??Ja sadze ze ona dopiero kolorów nabiera po takich akcjach a gdzie mowa o sprzataniu??? Sanepid pewnie zamknął cały blok;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa :) właśnie sobie wyobraziłam Ciebie przed kompem jak masz otwatrą przeglądarkę z 30 zakładakmi z allegro i co się zdecydujesz to wracasz od początku bo juz dawno zapomniałaś co tam było :) a juz sie na coś zdecydowałaś ?:) Aniu ja Matka Polka? no coś Ty :)Ja już nogami przebieram zeby do pracy wrócić! I poniewaz głośno o tym mówię narażam się na potępienie wszystkich dookoła. Leneczkowa - no mówię Ci ze teraz to juz na pewno dam ty spręzyno wydarzeń normalnie :) Doris - a Tobie jak w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa no ja na tej poduszce ja poloze wlasnie tak od polowy tulowia jakby. zeby wlasnie nie miala tej brody tak przy klacie;) cosik wymysle, jeszcze musze ja przeniesc do naszego loza:D mam nadzieje ze sie nie obudzi jak bede ja przenosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha teczowa skad wiesz ze wlasnie tak bylo?:D:D rzeczywiscie tysiac kart otwartych tysiac zakladek pozapisywanych i jak cokolwiek chce znalezc to nie umiem:D no coz... na nic sie nie zdecydowalam;) moze hustawka... ale do swiat daleko, zmieni mi sie jeszcze jakies 50 razy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wy wredne - matkę dzieciom (no narazie jednego ale w przyszlosci wiecej) do sprzatania zaganiacie? :) Ofkorsik - spryskałam wszystko lizolem i poprawiłam domestosem. Ale ja przynajmniej znam fakturę i wzór płytek w łzience w takim stopniu w jakim wy nigdy nie poznacie! Leneczkowa - pośliniłam klawiature na opis Twojego drinka. A wierz mi mam dosc ogladania swoich plynow ustrojowych :P a propos srutututu niebowa sie odzywa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×