Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Leneczkowa hi,hi no to taki nowoczesny pojazd i krzeseło w jednym.Mała juz sie nudzi w bujaczku,więc wsadzam ja do kosza na pranie i nie musze sie o nią bać.Krzeselko jest wpolsce,więc przywieziemy po Świetach.Chyba wybierzemy sie jutro do lekarza z tym uchem,bo mnie to niepokoi.Nie ma co czekac,żeby sie nie rozwinęło na gorsze.Na poczatku myslałam,że jest marudna od zeba,ale od paru dni zauważyłam,że sie chwyta za prawe uszko i bardzo straciła apetyt.Rozmawiałam z teściowa i mówiła ,że Mąż bardzo chorował na uszy w dziecińswie i mial takie same objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamonatalki idz lepiej do lekarza, bo podobno zapalenie ucha to najgorsza rzecz u dziecka. Podobno bardzo boli, także zapiszcie się koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam zdjecia, oczywiscie Emilka musiala mi asystowac, bez niej przeciez nie moglabym sie obejsc :D mamonatalki, sliczna ta twoja Natalka i jaki super pojazd, my zawsze wkladalismy mala do kartonu po pampersach, jak kiedys znajde zdjecia to wrzuce teczowa piekne fotki i ty pieknie wygladalas w ciazy :) patusiowa fajne krzeselko :) jagodka niezly przystojniak z tego Filipa :) aaaaaaq - Kamilek tez niezly przystojniak :) moglabym tak wymieniac kazdej z was :) wszystkie dzieciaczki sliczne, same udane bobaski, lece sie ogarnac poki moj maly wulkan energii spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czyja to zdjęcia od slaw23.85,bo jakoś nie moge skojarzyć? Meisje ale Emilka slodka,kurcze tez mam dylemat z tymi rajtopkami,ale chyba jednak różowe,wyglądają radośniej.Wiecie co troche tesknie za brzusiem,a szczegolnie za ruchami dzidzi .Niezapomniane przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) u nas nocka spokojna. Obudziłyśmy się po 6 bo M w delegację pojechał a później pospałyśmy od 8 do 10 :D popstrykałam zdjęcia wystroju to zaraz wrzuce, tylko jeszcze to nie wszystko poozdabiane bo te stare lampki dużo prądu ciągną kurczaki i trzeba kupić nowe ;P U nas dzisiaj -2 narazie i śnieżek pada takze może w końcu wyjdzie na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U Was tez takie piękne słońce? Mania śpi, jak się obudzi to jedzonko i mykamy na spacer :D Leneczkowa - jabłka i ziemniaki mam z uprawy ekologicznej :D tzn od takiej kobitki ze wsi - znajomej. Wiesz swoja jabłonka i poletko ziemniaków :) Ale myśle ze za jakies 2-3 miesiące spróbuje takich zwykłych bo nie zamierzam jej do 2 roku zycia trzymac na mleku modyfikowanym i słoiczkach! A sukienka ze sklepu z ciuchami ciążowymi - tez bardzo ją lubiłam :) Tak wogole to wczoraj dorwałam nowy schemat zywienia i znowu zmiany! Do niedawna bylo do 6 mca wylacznie karmienie cycem a teraz juz od 5 jest porcja papki warzywnej - no to intuicyjnie tak zrobiłam hehe :) Ciekawa jestem czemu tak zmienili - musze poszukac. A i kurcze musze w koncu dawac młodej manne a nie robie tego bo mi sie nie chce gotować tak malych ilosci.. no nic zmusze sie w imieniu walki z celiakią :D Ja mam choinke ale teraz jak w mieszkanu jest łożeczko, wozek, nosidelko itp to nie mam dosłownie gdzie jej ubrac wiec pewnie ubiore te u rodziców. Albo sprobuje przemeblowac mieszkanie... :) My mamy maxi cosi z baza isofix wiec drugi fotelik bedzie z koniecznosci z tej samej firmy ( co nie znaczy ze nie jestem zadowolona bo jestem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meisje - ale śliczny brzusio :):):) a sukienka i dodatki są naprawde super! I mamy taką samę czapkę z hello kitty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa ja też właśnie czytałam, że już od 5 miesiąca daje się warzywa i gluten. W ogóle to w tabeli tylko ja karmie cycem jeszcze;P ehss te moje cycuchy ;D hihihi Hania znowu śpi, więc przyszłam na inkę i pączusia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te zdjecia od slaw...cos tam to chyba od balbinki tak mi sie kojarzy ze to emilcia na zdjeciach:) do pracy dzis nie dotarłam nie ma szans... jeszcze jak wróciłam z nieudanej próby przedarcia sie przez zaspy to nie miałam gdzie stanąc pod blokiem brrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i foteczki są :D mamonatalki twoja córcia to te rzęski ma bajeranckie ;D meisje ja bym wybrała ciemne rajstopki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meisje, teczowa fajne brzusie:) a natalcia kapitalnie wygląda w tym koszu chyba sprawie sobie taki sam jak mały zacznie siedzieć:) wszystkie dzieciaczki cudne:D a pati to nam niedługo juZ gdzieś poleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczyny, ja tylko na chwile bo łukasz śpi a obiad trzeba przyszykować firane juz uszyłam tylko teraz musze ją jakoś na święta udrapować co do choinki to mi sie w ogóle nie chce ubierać, zagonie do tego mojego faceta co prawda łukasz walnął w jednym dniu 3 kupy ale od tego czasu dalej nic, wczoraj mu troche pomogłam termometrem i poszło, ale to nie jest rozwiązanie, a tak mi juzsie prezył i płakał że masakra ja jakoś nie kupuje mojemu żadnych świątecznych ubranek bo wg mnie nie ma sensu ubierać, będzie szalał w codziennych, a co tam, na prezenty też sie nie nastawiam bo jeszcze jest za mały żeby coś skumać, kupi sie jak bedzie starszy musze tylko pojechać do babci bo mi sie przypomniało że gdzieś na strychu jest mój strary koń na biegunach po obiedzie ruszamy spacerówką na pierwszy spacer tylko to słońce chorelne, takswieci że może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meisje ja też bym ciemne założyła:)a swoją drogą fajnie macie ze macie swoje łózko tak blisko łózeczka małej też tak chciał:(am postawić ale u nas w żaden sposób tak się nie da bo mamy kanapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za komplementy dla Natalki.Ja chyba musze sie leczyć,bo trzeba byc nienormalnym ,żeby zamiast korzystac jak dziecko spi w nocy i spać,łazic po nocy.Ja juz nie wiem ,czy u mnie to stres tak działa czy co?Muszę kupic jakieś tabletki ziołowe na spanie,bo padnę na pysk.ciekawe,czy to jest dziedziczne,bo moja mama tez ma problemy ze snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie obleciałam galerie, dzieciaczki cód-miód-orzeszki po prostu wyjątkowe i mają takie wyraziste buźki katkaziom ty to masz dopiero udekorowaną chałupe na świeta :) u mnie to tylko mikołaj koło telewizora siedzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten koszyk wymyslilam,żeby mala sie nie nudziła.Kurcze ,mała jeszcze spi ,już 3h,a musimy iść po mleko,bo sie skończyło.Juz mi sie zaczyna nudzić,ale grzech mówić takie słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka zazdorszczę ci takiego widoku z okna ja z jedej strony mam sąsiedni blok a z drugiej tyły supermarketu:(a dekoracje super nawet w łazience świąteczne akcenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku, ale było cholernie nieprzyjemnie. Jak wychodziłam było - 2 a teraz chyba -5 jak nie więcej. Lenka dosypia przy balkonie . Dzisiaj próbowałam dać jej szpinak z zniemniakami, widok jej twarzy jak wzięła to do buzi- bezcenne !!!!!!!!!!!!!!!! Wykrzywione miała wszytsko łącznie z oczami :) A jak Wasze maluchy , jadły szpinak? Swoja drogą, też bym tego nie zjadła. Meisje rajtuzki zdecydowanie ciemne :) Katka a może wpadniesz do mnie posprzątać, bo bardziej od tych ozdób rzucał mi isę w oczy błysk w Twoim domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a my kolejny dzien w domu. Mala ma jeszcze katar no i pogoda okropna bo u nas od paru dni strasznie wieje. Ale tak to juz jest nad morzem :) my mamy fotelik maxi cosi a jaki kupimy nastepny to nie wiem jeszcze. Tez nie bede na nim oszczedzac. Ale u nas to nie nastąpi tak szybko bo ja dopiero miesiąc temu wyjełam wkładkę dla najmniejszych dzieci z fotelika wiec zanim Natalka z niego wyrosnie to jeszcze troche potrwa. Choinke to ubierzemy w weekend jesli maz wkońcu kupi bo mamy żywą co roku. Świeta spędzamy u rodziców więc nic nie musze robic :) chociaz planowalam jakies generalne porzadki ale nie moge sie zabrac. Może przynajmniej w szafkach w kuchni powycieram. Leneczkowa Natalka jeszcze szpinaku nie jadla ale wyobrazam sobie ta mine bo jak dostaje cos nowego to tez na poczatku ma mine jakbym jej trucizne podawała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki te tajemnicze foty to od nas wczoraj szybko wysyłałam i z rozbiegu zapomniałam podpisać. U nas sypie śnieg wieje jak cholera i już są zaspy, a rano było tak fajnie słoneczko i lekki mróz. Zdecydowaliśmy się na cyfre plus, bo nam się skończyła umowa i co ??? wszystko pięknie ustawione, ale nam wrypali jakiś trefny dekoder dzwoniłam się dowiedzieć, jaki cudem nie mogę znaleźć żadnych kanałów skoro mam wszystko ustawione tak jak trzeba, stwierdzili że to wina dekodera i jest do wymiany wrrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka my tez mamy cyfre i po nowym roku kończy sie nam umowa,jak tam z tymi ich promocjami? dekoder kupujesz za złotówkę,czy wypożyczasz na okres umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciątko dzisiaj bez humoru,widać,że coś jej dolega.Wizyte mamy umówiona na jutro rano.Zobaczymy co powie lekarka,ale czuje,że dostaniemy skierowanie do laryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa no trudno, niech przerasta na zdrowie byle tylko go nie biła jak wyrośnie ... łukasz tyle zje ile wie i ani grama wiecej nie da se wepchnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też na spacerku byłyśmy. znaczy się wyszłyśmy na podwórko, poszłam dać jedzonko pieskowi patrze do wózka a HAnia śpi ;p więc poszłam odśnieżyć balkon bo miałam wrażenie, że zaraz się zawali;P nei ma to jak facet w delegacji a baba z łopatą do osnieżania pyka. Leneczkowa porządek jest prowizoryczny. NA zdjęciu w dużym pokoju nie ujęłam wulkanu prania i deski do prasowania hehe. A po szpinaku mina opanowania:P bardziej ją wykecało po złocistym jabłuszku wczoraj, z tego to ubaw mieliśmy. Doris ja mam w oknie widok na ściane domu sąsiadów także nie wszędzie jest tak pięknie hehe;P MAmonatalki kurczaki faktycznie nie ciekawie jak to uszko. Ale jak dostaniecie jakieś kropelki to zaraz na pewno przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×