Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

ja tez porod mialam lekki wiec jak drugi jest jeszcze lzejszy to chyba nie zauwaze kiedy urodzilam :) namiarów na galerie jeszcze nie mam ale ja pisze z wami krotko i w sumie niezbyt duzo wiec jeszcze jest na to czas :) co do pracy to mi tez sie chce juz wrocic bo zaleglosci sie robia, a poza tym szykuja sie duze zmiany organizacyjne i jak wroce to ciezko bedzie mi sie pewnie odnalezc. Z tym lipcem to taki ostateczny termin bo jak znajde jakas dobra opiekunke to wroce wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po spacerku, pada snieg ale jest fajnie bo nie wieje:) my o 2 dziecku na razie nie myslimy, mamy czas;) poza tym musze najpierw troche popracowac, ala na razie o tym nie mysle bo mama nie mialaby za ardzo jak zostac z mala a z niania bym jej nie zostawila, zreszta by mi sie to nie oplacilo. ale za jakis czas trzeba sie zaczac rozgladac za jakims zajeciem... jutro zamawiamy w koncu choinke, dzisiaj chcielismy ale cos allegro szwankowalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa ja nie dawałam jeszcze kaszki. narazie jestem uwięziona w domu;p a manne mam w domu jakąs z 2009roku ;p Ale dzisiaj M. wraca to jutro na zakupy w końcu pojedziemy to kupie manne i dam małej ;) hmmm ale kupa poszła właśnie chyba mega rzadka, ciekawe czy plecy też posłane. Mi mała też spała 2 godziny na dworzu ;D ja co chwile do niej zaglądałam czy tam oddycha w ogóle i nie zamarzła. No i widać lubi spać na chłodnku. Później jak już cała folia była zasypana śniegiem to przewiozłam ją do garażu i tam sobie pospała. już dawno tyle nie spała a teraz siedzi na krzesełku i śmieje się ciągle ;P nawet kupa jej nie przeszkadza hehe. a dziewczyny może zmienimy już hasło na galeryje? bo już długo jest to co jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie choinka patusiowa przypomnialas mi, musze meza pogonic o ta choinke, żeby tylko za duzej nie kupil bo nie mam miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka ja jestem za, mozna juz zmienic. a przy okazji wrzucilam pare fotek na galerie;) na zdjeciach widac ze czolko mala ma juz czysciutkie;) nie mam chyba nigdzie zdjecia sprzed "leczenia" dla porownania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa- ja tez robiłam morfologie z rozmazem, to chyba jedyny w miare wiarygodny pomiar który mowi cokolwiek o alergii, testy odpadają w tym wieku. Ja tez jestem ciekawa co powie nam pediatra jutro bo to tez pani alergolog. Patusiowa napisz tez ile twoja mała bedzie miala hemoglobiny....ja spotykam sie z bardzo roznymi opiniami -jedni twierdza ze ponizej normy w tym wieku to normalne i zwiazane z rozwojem i wyczerpywaniem zelaza zgromadzonego w zyciu plodowym, inni kaza dawac mi zelazo. Bede sie trzymac tego co powie jutro Pani dr bo to madra babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamnatalki - oczywiscie chodziło mi o ząbki nie żabki - alt mi się chwile wcześneij wcisnął hehe :) ale macie fajnie z tymi choinkami! Katka - ja tez jestem za zmiana hasla - Leneczkowa podziałaj :) Patusiowa - a ja po spacerku wrocilam jak bałwan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka spi juz 2,5 h ,ale wdomciu,a ja czytam druga częć ''Bridget Jones''.Nie wiem czy mi sie uda zrobic to zdjęcie,bo ząbki na razie małe.ale spróbuję.super,że juz są,ale jakim kosztem.Mysle,że dzisiaj bedzie spała wmiare spokojnie ,bo śpi ze mną.Kurcze dobry pomysł zta wymianą,dzisiaj M musi odespać,a ja będę walczyć.Kukam na galerię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa fajne fotki, katka ale u ciebie swiatecznie.....super . u mnie niewiadomo jeszcze czy wielkanoc czy boże narodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do porodu,to drugi nie zawsze jest lzejszy,ale na pewno krótszy,nie wiem od czego to zależy.wypytałam juz wszystki znajome i było różnie.Ja poród miałam ciężki,mam wąską midnicę ,nie mogłam wypchac Natalki,pomimo,że była taka malutka.Aż mie ciarki biorą na myśl o następnym.Och chyba Księżniczka sie budzi.Zajrzę do Was pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ale u nas sypie prawie bez przerwy. Jestem już po 4 kawach i jednym Red bullu więc mogę wypisywać głupoty:-):-). Miałyśmy ciężką noc, mała o 1 obudziła się na jedzonko, podczas jedzenia się mocno zakrztusiła, zaczęłam ją oklepywać to zwymiotowała na mnie i na łożko, zanim się umyłam i przebrałam pościel i ją ukołysałam do snu była już 3 a potem budziła się co chwilę. Kupka nadal jest dziwna, ale już nie ma w niej tych dziwnych białych grudek, jutro idę do pediatry na kontrolę po tym szpitalu, więc na pewno wszystko mi wyjaśni oby to nic poważnego! MamaNatalki super że z uszkami Natalki wszystko w porządku, gratuluję drugiego ząbka. Emilka też już ma dwa:-) Patusiowa miejmy nadzieję, że będzie ciąg dalszy dobrych wiadomości. Tęczowa powodzenia z nianią, ja jestem ostatnio przewrażliwiona na punkcie opieki nad małą,i jeszcze raz Ci napisze bądź ostrożna, bo pozory bardzo mylą. Też jestem za zmianą hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam zazdroszczę tych spacerków, my nadal kisimy się w domu:-( ale jak tylko pediatra pozwoli i pogoda dopisze lecimy na dwór:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka- mała majuz 2 zabki? kurcze u nas jeszcze nic:( a wypatruje.... 2 ostatnie dni troche lepsze tzn juz tak nie marudzą jak wczesniej wiec nie wiem ile to jeszcze potrwa. Patusiowa- ja otwarty nutramigen mam zwykle otwarty 2 dni bo w tyle wypijają puche. Kiedys zostawilam otwartą u mamy i po tygodniu mleko juz pachniało inaczej niz swieze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasło zostało zmienione i rozesłane. Jak do kogos nie doszlo to dajcie znać, bo chyba nie wszystkie mamusie umieściłam w książce adresowej. Miłego wpisywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa dostałam:D dzięki;) Pati już śpi a ja mam już wolne, jeszcze tylko troszkę poodkurzam i może podłogi umyje:) została wybawiona przez babcie dziadka, i moja ciocie i była tak padnięta ze na szybkiego była kąpiel i jedzonko. muszę jej dzisiaj obciąć pazurki u stopek bo jeszcze nie obcinałam a parę ma takich dłuższych. w ogóle to te pazurki ma takie maluśkie strasznie szczególnie w małym paluszku, chyba to po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
witajcie dziewczyny;) ja urodziłąm córeczke w lipcu także chyba pasuje do tego forum hmm?hihihih buziaki pozdrawiam was wszystkie mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa Twoja Marysia trochę młodzsza,a moja Natalka dostała zabki prawie ostatnia z forum.Zobaczysz ,że ani sie obejrzysz i będą.Ale mam dzisiaj dzień obrzarstwa,chyba ok.mi sie zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Smerfetko. Jeśli masz ochotę przyłącz się do nas i napisz coś o sobie. Ja też już bym chciała ząbki. Ale moja prawie najmłodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris kupiłam to krzesełko do kąpieli, ciekawe jak Lenka będzie w nim siedziała. Cos za bardzo szaleję z tym allegro. A fotelik wybrałam zielony. Głosy sie jakoś po równo rozkładały , więc wzięłam taki jaki mi od razu wpadł w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
leneczkowa mama dziekuje za miłe przyjecie mnie do waszego forum;)chciałąbym w nim uczestniczyc gdyz jestesmy an tym samym etapie wychowawczym;)jak wczesniej pisałam urodziłąm w lipcu w klinice w bielsku-białej;)wspomnienia niezbyt dobre ale wazne ze dzidzia zdrowa;)ja do dzisiaj lecze ,,pozostałosci" porodowe ehhh ale cóz zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
czesc patisowa jak wczesniej pisałam urodziłąm w lipcu córeczke, sliczna ale tak mówi kazda mamusia ihihihi straszyli nas ze bedzie malutka i ze moze miec hipotrofie a tu prosze 3650 i 56 cm chyb a niezle ihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
patusiowa przepraszam zle przeczytałam;) mam nadzieje ze sie nie obrazisz na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
jest sliczna ma na imie milenka i jest całym moim swiatem;) kocham ją kazdego dnia bardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa widze ze ty tak szalejesz z tym allegro jak ja. U mnie to ostatnio ciagle przychodza paczki :) smerfetka i milenka witajcie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
natali 27 dziekujemy bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×