Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

wszstkiego najlepszego dla Marysi :) leneczkowa widzisz, dzisiaj juz lepiej, ale nie martw sie kazdy z nas popelnia bledy, mi tez sie pare razy zdarzylo, nikt nie jest idealny, poza tym jestesmy pierwszy raz mamusiami ( z malymi wyjatkami) i mamy prawo nie miec doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natali Meisje u na też tak jest.Może dziewczynki tak mają?Moja zawodzi przez sen jakby ją stado słoni goniło.Turla się przez sen po całym łóżeczku,z boku na bok.A tak się wcześniej ciszyłam,że przesypia ładnie noc.Chyba za wcześnie.na karmienie wstaje różnie między 2.00-4.00 w nocy .Nie wiem od czego to zależy? Pózniej już śpi do 8.00-9.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) teczowwa sto lat dla Mani:) leneczkowa widisz ju dzis jest lepiej:) a u nas nocka w miare, maz mala karmil o 24 bo byla glodna i spalysmy do 6.30;) a pozniej poszlam na zakupy, obskoczylam lumpki, i kupilam malej cudne ciuszki za grosze:) i wcale nie zniszczone, ale jestem zadowolona:) znalazlam tez kiecke na swieta, oczywiscie dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa, to fajnie ze udaly ci sie zakupy, ja tez czesto kupuje uzywane na ebayu, bo jak bym miala to wszystko w sklepie kupic to bym z torbami poszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Rany jak dobrze jak mąż jest w domu...dzis zgrzeszyłam i spałam do 10,30 a Lenka się bawiła w łóżeczku,M. zajął się Adim.Wczoraj mała znowu zasnęła nam koło24tej, zanimpozmywałam,wykąpałamsię to była 1,30więc dziś musiałam trochę odleżeć bo nie dałabym rady Widzisz Leneczkowa, ja tak miałąm przy tej mojej stłuczce z tym wyjątkiemże nie miałam tyle szczęścia żeby nic nie jechało przede mną.Ciśnienie to miałąm chyba 200/200 ale zaraz do tyłu czy z dziećmi wszystko ok...włąsnie mąż ze szwagrem pojechali po części do jego samochodu a samochód już u mechanika ehhh Sto lat sto lat dla Mani:-) Wiecie co, ja mam drugie dziecko ale czasami sama nad wieloma rzeczami się zastanawiam, część nie pamiętam jak się robiło...np. długo się zastanawiałąmjak ja zupki robiłam Adiemu :-( a wydawałomi się że przy drugim to jest się już alfą i omegą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka wlasnie zjadla ziemniaczki ze szpinakiem, ale jej smakowalo :) bedziemy niedlugo zbierac sie na jakis spacer, bo jeszcze pare rzeczy musze kupic, moi rodzice dzis wieczorem przylatuja do nas na swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak się Mania obudzi to jej powiem o zyczeniach i sie na pewno ucieszy!Oj jak fajnie miec tyle cioc i kolezanek i zwłaszcza kolegów :D Kurcze laski - ja sie z nią wykończe. Od dwoch dni moje dziecko cierpi na nocną bezsennosc. Usypia po 23 i budzi sie o 3 z ochota na zabawe - smieje sie, piszczy pada o 5 i wstaje 7:30. Wyglądamy z M jak zombie dwa... Ja mam dzis Wigile w organizacji charytatywnej, w ktorej sie udzielam a wygladam przez ta noscke jak pol d...za krzaka :( Nie przyjmiecie niemowlęcia na parę dni?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj Tęczowa...mi już bez różnicy czy mam dwójkę czy trójkę ;-) Krzywda jej się napewno nie stanie u mnie ;-) ;-) Pocieszę Cię że moi znajomi mają taką dwulatkę że koło 3 ej wstaje i chce się bawić w chowanego....i oni się z nią bawią....Także jeszcze wszystko przed nami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny internet mi się coś sypie kurde mam nadzieję ze się nie posypie na dobre:( leneczkowa mój michałek jak się obudzi np 2czy 3 to go bierzemy do nas do łózka i dajemy smoka i śpi dalej może spróbuj tak zrobić moze ja też gdzieś czytałam zeby w nocy dziecku dawać zamiast mleka soczek albo herbatkę to się szybciej od jedzenia w nocy odzwyczai.Mój misiek najpierw jadł o 24 a potem o 4 i jak zauważyłam ze na jedzenie o 24 muszę go budzić to ominełam ten posiłek jak się trochę wiercił przez sen to dawała smoka i tak samo było z tym karmieniem o 4 kiedyś kilka nocy pod rzad wstawałam z przyzwyczjenia robiłam mleko i go budziłam na jedzenie ale pewnego razu postanowiłam ze go nie obudze i spał do 6 i tak już zostało:) leneczkowa a ile lenka zjada mleczka w ciągu dnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęczowa współczuje.Nasz tez tak ma ,ale raz na 2-3tyg.i pózniej spi do 10.00.a moze spróbujcie taki systemjak my.Jedna noc spisz Ty zmałą a druga mąż .Chociaz jedno bedzie wyspane.a do mnie Manie musiałabys wpaczke wsadzić,bo trochę daleko.ale by był prezent pod choinkę!HI,Hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris nasza sie nie wybudza kompletnie di karmienia,zaczyna stekać i turlac sie włóżeczku i niestety smok nie pomaga.To przez to taki pączus jest.Czasem wytrzymuje do 4-5,ale dzisiaj pila juz o 2.30. A u nas normalnie sniezyca dzisiaj.Miałam iść na zakupy,ale jak?dobrze,że sklep mam pod blokiem to wezmę małą na ręce i jakos sie doczołgam.Obiecałam dzisiaj M ,że będzie rybka na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a nie rozmawiałyśmy jeszcze chyba o tym czy nasze maluszki urodziły sie terminowo i wbiły sie mniej wiecej w ten termin który wyliczył lekarz czy usg???bardzo ciekawa jestem jak to było u was:D mój wg lekarza pośpieszył sie 10dni a wg usg to ciezko wyczuc bo co wizyta to usg podawało inny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonatalki to współczuje pogody u nas piekne słońce ale w cieniu -12:(a u mnie tez dziś rybka i ryz z warzywami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja miałam termin na 28.05 a mała przyszla na swiat 5.05,3,5 tyg.wczesniej.zmała waga,to chyba moja lekarka dobrze obliczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris ja robię zapiekankę łososoiwa,z przepisu z torebkihi,hi.Ide na łatwizne,tylko nie wiem czy zrobić do tego kartofelki czy makaron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wrewanżu własnie kroję warzywa na sałatkę warzywna.Juz dawno miałam ochote,tylko najgorsze to krojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rybki to raczej kartofelki:)ja tez bym ziemniaczki zamiast ryzu zrobiłam ale brakło mi a do sklepu wtaki mróz wychodzic nie bede:) mój sie urodził tylko 10 dni przed a nie 5 tyg jak natalcia a tez mały był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna no bylam;) o 9 wyszlam i expresem oblecialam sklepy:) doris moja mala miala sie pojawic 2 lub 9 lipiec. jedna data byla wg miesiaczki druga wg usg. jak bylam na wizycie 23 czerwca to gin powiedzial ze jeszcze 7 lipca mam sie zjawic i zobaczymy wtedy co dalej, bo sadzi ze do tego czasu nie urodze. a tu prosze tydzien pozniej mnie zlapalo:) takze byla maluszkiem"terminowym":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) moje maluchy pojawiły sie 21 dni za wczesnie termin usg i termin ostatniej miesiaczki pokrywał sie idealnie od poczatku-podobno to nie czesta sprawa. Ja wiem kiedy dokładnie zaszłam w ciaze test zrobiłam po 8 dniach i juz byl pozytywny:) ale na 1 usg czekałam do 3 tyg ciazy bo wczesniej i tak by nic nie było widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie termin z miesiączki i z usg się nie pokrywał wcale raz z usg było na 7.08 potem na 27.07 a potem znów na 2.08 a z miesiączki był na 30.07 a urodził się 20.07 więc już sama nie wiedziałam kiedy:)ale przeczucie miałam ze napewno się wczensiej urodzi niż ten wyliczony termin nie wiem czemu ale takie przeczucie miałam i to już mówiłam wszytkim dwa miesiące przed porodem a mąz wierzyć nie chciał a tu się moje przeczucie sprawdziło:) a co do przeczuc jeszcze to dzien przed porodem mimo tego ze w ktg nic nie wyszło i skurcze tylko przepowioadające były to zrobiłam męzowi zapasy jedzenia i pogotowała trochę zeby biedaczek nie był głodny jak ja w szpitalu będe i na drugi dzien po tym juz michałek był z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, Lenka je 4 razy po ok. 150 ml i wieczorek 210 ml, czyli 810 ml. to wszytsko zależy od tego jak się obudzi, ale przeważnie 810 ml. plus jarzynowa i deserek, czasem po jarzynowej zamiast 150 to 90 ml dostaje. No i rana daje kleik kukurydziany 2 łyżki płaskie a wieczorem kleik ryżowy 5 łyżek płaskich do mleka. Z oszukiwaniem herbatką już M. próbował ale dalej mu płąkałą albo nie chciała pić. Już chyba taka jej uroda. Co do porodu to mnie termin z miesiączki zgadzał się mniej więcej z terminem z pierwszego badania prenatalnego , a ciążę przenosiłam 5 dni. Potem już terminy z USG były różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa no to lenulka dużo je w ciągu dnia i nie powinna się już budzić w nocy bo w dzien je sporo mój w dzien je tak róznie od700do 900 i rano i wieczorem dostaje kleik 3 łyżki do mleka i o 13.30m dostaje cały słoiczek a i jeszcze o 9.30 i 17.30 dostaje 100herbatki i zazwyczaj wypija całą albo zostawia 20ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie termin z miesiączki i z usg prawie się pokrywały. Miał być 12.08 a Natalka urodziła się 28.07 czyli 2 tygod wcześniej. A dzień wcześniej byłam u lekarza i powiedział że nic się nie dzieje i żebym przyszła za tydzień a następnego dnia już urodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dziś robiłambabkę ziemniaczaną,tzn.dalej się robi bo w piekarniku się piecze.Póxniej bede robić jakieś ciacho:-) Ja miałąm termin na 24,05 a z usg lekarka mi nie podawała bo twierdziłą że o bardziej dla niej jest infor. bo to na podstawie wielkości dziecka usg podaje. A Lenka spóźniłą się ledwo 7,5 godziny bo urodziła się 25,05 o 7,35 :-) Lekarka była w szoku że dałąm radę tak długo utrzymać ciążę bo przecież od 3 mca byłam na lekach podtrzymujących a od 6 tego non stop szpital kroplówki dom szpital. Ale obie jesteśmy twarde i wywalczyłyśmy życie dla Lenulki :-) :-) :-) Moja wypija z 780ml mleka i do tego obiadek, jakiś deserek, chrupeczki, herbatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołęm własnie czekam aż mi podłogi wyschną od pastowania i mały sie obudzi dziś mi zasnął podczas jedzenia obiadu, hehehe a tak go prosiłam: łukaszek, poczekaj troche, nie śpij! co do porodu to pierwsze prenatalne usg pokazało 5 lipca i tak sie urodził po miesiączce to bym w rzyciu nie doszła bo ostatnią miałam w lipcu br. a zaszłam jakoś pod koniec września kurcze rok temu byłam juz w ciąży a jeszcze o tym nie wiedziałam to tylko mi łukasz wstrzelił się w termin??? hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×