Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

mamanatalki - Natalka - 5.05 - 2620/49 - SN - 9000/72 - Munchen - B meisje8 - Emilka - 15.05 - 3250/50 - SN - 6900/63 - Preston - B Anna19810 - Lena - 25.05 - 3570/55 - SN - 7600/65 -Dolnośląskie -B aaaaaq - Kamil - 02.06 - 3960/62 - CC - 10600/80 - ????????? - B KatkaZiom - Hania - 21.06 - 3700/57 - SN -8500/74 - Złocieniec - P Balbinnkaa - Emilia - 29.06 - 2950/54 - SN - 7500/69 - Lubuskie - B izka wlkp - Igor - 29.06 - 2600/49 - CC - 8000/ ?? - WLKP - B izka wlkp - Klaudia -29.06 - 2660/52 - CC - 8100/ ?? - WLKP - B niebowa mamuśka - Miłosz - 01.07 - 4390/57 - CC - 7200/71 - Włocławek - B Porzeczkowa0107 - Kacper 01.07 - 3650/56 - SN - 6470/67 Dolny Śląsk - B Patusiowa- Patrycja 1.07 -3050/54 - SN - 6680/60- Opolskie - B zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 6700/69 - GW/lubuskie - B Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 7550/60 - Poznań - B tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 6940/71 - wlkp - M doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 7500/69 - Radomsko/Łódzkie - B Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 7240/70 - Śląskie - B Natali27 - Natalia - 28.07 - 3100/52 - SN - 4900/57 - B Dobry wieczór! Ja cały weekend w rozjazdach więc nie miałam czasu żeby do Was zajrzec :( Postaram sie nadrobic jutro. Ide sie podoić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;D My po chrzcinach. Ogólnie wszystko super. Ale ksiądz to chyba pierwszy raz mial chrzest bo gubil sie w kartkach swoich zaczynal "módlmy się..." szukał coś w kartkach i dalej coś całkiem z innej beczki. Także uśmialiśmy się, że aż głpio wszystkim było. No i na pamiątce z chrztu źle małej nazwisko napisali. Uczta domowa też udana. Udekorowałam małej jej krzesełko białym prześciedarełkiem, poprzyczepiałam kokardki i na oparciu taką dużą wstążkę zawiązałam a na stół zrobiłam taką ładną ozdobę z organzy i sztucznych kwiatków i świczników. Oczywiście zdjęć brak hehe Co do terminu ciąży to ja miałam z misiączki, usg i badań prenatalnych termin na 22 czerwca a Hania urodziła się 21 czerwca. A obrone miałam 23 i myślałam, że jak z brzuchem jesszcze pójde to jakoś przymkną na mnie oko ;p Balbinka moja Hania też ma ten skok teraz. Ciągle musi być przy mnie. NAwet w kojcu za długo sama nie posiedzi jak ja dalej od niej siedze. W nocy też ciągle się budziła dopóki nie wzieliśmy jej do siebie i teraz budzi sie o 2 i o 7. MAm nadzieje, że po skoku jak wróci do łóżeczka to nie będzie problemów. Patusiowa podobno przy ząbkowaniu to "wszystko" może się dziać niestety. I odradzam Ci stanowczo pralkę ładowaną od góry. JA miałam taką w domu. Wszystko było ok ładnie prała i mało miejsca zajmuje. Więc moja ciocia, babcia i siostra też kupiły sobie takie. Whirlpoola chyba. Najpierw coś tam się z jakimś czymś popsuło, że wody nei wypłukiwała. Później przestała pobierac proszek i płyn z tych odzowników a później z nich już wszystko wylatywało. I to tak u każdego.Mamy ją może z 8 lat i jej dni są policzone ;P a kuchenkę mam elektryczną mastercooka. Łatwiejsza w utrzyamniu czystości mi się wydaję, niż z palnikami no a że dużo piekę to piekarnik z termoobiegiem. Ale to już też ma swoje lata i wszystko działa ok tfu tfu tfu. No i to ciasto doris to można normlanie w prodiżu zrobić. BO takiego murzynka z dżemem właśnie zawszę piekę ale nigdy nie wpadłam na pomysł, żeby wsadzić do środka krem. Tylko, ze w prodiżu będzie mega wysoki jak tort z tym kreme prawie;P Mamonatalki my mamy pampersy 4, bo Hania waży koło 9 kg a te do 11 są. a 4+ od ilu do ilu? Leneczkowa HAnia ma taką samą cipunie. Też nierówne te wargi są. Jedna mniejsza druga większa. Aaaaaq kurczaki współczuje z tą stancją. ALe na pewno wszystko się dobrze skończy. Na pewno znajdziecie coś chociaż na chwile. Nie martw się. I zaraz wstawię zdjęcia z chrzcin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka to fajnie,że chrzciny się udały.a mam pytanie ,robicie roczek w kościele? Aaaq kurcze ta baba nie ma serca,czy co? trzymam kciuki,żebyś znalazła mieszkanie. Jeszcze jedno u nas ostatnio coraz częściej 1 dziennie wkaśna kupka,ale malutka i jedna normalna.Dziwne to trochę,nic nowego nie wprowadziłam.Idziemy jutro na szczepienie to zapytam sie lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na chwile bo kładę się spać. Mała w dzień ciągle chce na ręce i dlatego nie pisalam. Poza tym bardzo mało śpi ostatnio. Katka fajnie ze chrzciny się udały. Masa przygotowań ale czego się nie robi dla naszych dzieciaczków :) patusiowa ja mam pralke ładowaną od góry electroluxa i jestem z niej zadowolona. Mam ją coprawda dopiero 3 lata ale jak narazie niec sie nie dzieje złego. A kuchenke mam gazowo-elektryczną mastercooka i tez jest super. mamanatalki my jesteśmy dopiero na pampersach 3 :) a kiedy wyjezdzacie na święta? Bo my ruszamy w czwartek. Juz nie mogę się doczekać :) Aaaaq współczuje sytuacji. Trzymam kciuki zebyście szybko coś znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was Kochane;)u nas nocka spokojna mały spał do 6.30 tylko mało je ostatnio rano zjadł tylko 150 jak naormalnie wciągał 220-230ml nie wiem czemu. aniu no gdzie ten przepis:)? aaaq współczuję ci kochana ludzie sa bez serca to jest nie do pomyślenia zeby być dla kogoś takim człowiekiem jeszcze przed świętami i dla rodzinu z malutkim dzieckiem:( mamonatalki mój nosi pampki rozmiar 4 albo 4+ oba pasują bo ostatnio się pomyliłam i kupiłam zamiast 4 to 4+ale wydaje mi się ze jakieś dużej róznicy miedzy nimi nie ma katka fajnie ze chrzciny się udały:)macie już hanulke ochrzczoną i z głowy:)a grzeczna była nie płakała??? lece dziewczyny bo szykuje sie do pracy a po pracy mamy wigilie firmowa takze troszke mnie w domku nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my spalysmy do 6, takze jestem w miare wyspana, a mala spi znowu od ponad godzinki:) czekam az sie obudzi i wyruszamy na miasto. katka super ze chrzciny udane, zdjecia super:) zaraz wrzuce pare nowych fotek. doris wszystkiego najlepszego dla Michalka!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek ;) u nas noc tragiczna. od 1 do 7 Hania budziła się co godzine także padnięta jestem. M. pojechał wczoraj w delegacje także cały dzień z mała będe sama. A w dniu chrztu Hania nie chciała spać o 13 bo już goście byli. Chrzest był na 15, więc w czasie ubirania jej był taki ryk, że wszyscy tylko panikowali. Aż w końcu nawet kombinezonu jej nie ubrałam, tylko kocem ją owinęliśmy. W samochodzie od razu przysnęła w Kościele na chwile się obudziła ale ją pobujałam i przespała prawie cały chrzest. Dopiero na namaszczeniu się obudziła. Nawet lanie główki jej nie ruszyło hehe. No i później już grzeczna była bo wyspana. Na następny dzień to już ze wszystkimi się bawiła i nic nie marudziła. A w ramach prezentów powiedziałam, wszystkim żeby kupili Hani Aniołka stróża. No i dodatkowo była kasiorka, misiu sztućce srebrne i takie srebrne obrazki i od nas dodatkowo taką matę w kształcie żyrafy do leżenia d duużą głową. W biedronce wcześniej były za 89zł a teraz przecenili chyba specjalnie dla nas na 49 zł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nawstępiei bez ceregieli..przepis dla Doris ;-) Babka Majonezowa 4 jajka 1/2 szklanki mąki tortowej 1/2 szklanki mąki ziemniaczanej 1 szklanka cukru 1 mały majonez dekoracyjny 250 g 2 łyżeczki proszku do pieczenia 1/2 olejku śmietankowego lub 1 budyń śmietankowy (suchy) Białaka ubićna sztywno,dodać cukier,żółtka,majonez i mąki.ZMieszać z proszkiem do pieczenia,na końcu dodać olejek lub budyń ( nie rozrabiać go, wsypać suchy).Piec 40-50min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, wczoraj nic nie piałam, ale padłam zaraz po Lence o 20.i dobrze bo od 3 do 4 Lenka nie chciała spać,nie wiem czy to ten skok,chociaz u nas powinien byc za 2 tyg. , ale lence wszystko sie pomieszało. Na jedzenie budzi się o 12 w nocy a juz potrafiła spać do 4. Dzisiaj o 3 obudziała się, szalała i przy okazji kupa była-też nigdy w nocy nie robiła.Tylko rano po przebudzeniu była pierwsza. Wieczorem nie chce usypiać. Wczesniej jadła butlę i padała a teraz szaleje w łóżeczku, chyba , że jej smoczek damy, ale ja nie chcę tego robić , bo na noc nigdy nie dawaliśmy. Także coś jest nie tak :( A, no i krzyczy i płacze, jak jej się coś nie podoba a przez ostatnie 2 miesiące prawie nie płakała. Doris Lenka też jakby mniej jadłą a częściej chce. O 4 zjadła 90 ml mleka a o 8 ledwo 150 wciągnęła. A wczoraj Lenka dostała marchewkową z ryżem i chyba jej nie smakowała :( sama marchewkę tez je niechętnie. Moja Mała to chyba będzie kwaśne rzeczy jadła, bo lubi bardzo jabłka . Katka ja muszę z Tobą poważnie porozmawiać ;) o tych wargach Hani. Zwracałaś może uwagę czy jej się fałdki schodza i czy nóżki jak są wyprastowane to są równe, no i czy kolanka są na tej sammej wysokości. A może mówiłaś o tym pediatrze, jeśli tak to co Ci powiedział? Świetnie , że chrzciny sie udały i Hania była grzeczna. Aniu co do odparzeń , to moja pediatra jak byłam na szczepieniu , to pokazałam jej , ze Lenka ma zaczerwienioną pupkę i pipcię od tej ilości kup które robi. Dzisiaj np właśnie zrobiła 3 ! a jest 9 rano. I pediatra dała mi receptę na maść robioną było tam coś takiego jak laudini, vaselina i bepanten chyba- chociaż tego ostatniego nie jestem pewna. Smaruje tym dupcie Leny i jeszcze odparzeń nie miała. Maść kosztowała całe 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa dzisiaj będe oglądać małą jak to wszystko jej się układa i dam CI znać ;) z pediatra nie reozmawialamm jeszcze o tym. idziemy na drzemkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nocka taka sobie,mała budziła się ale bez wiekszegopłaczu jak przedwczoraj na szczęście. Ale za to wczoraj zanęła po 24tej więc teraz jeszcze śpi:-) Mamonatalki zdjęcia naprawdę piękne...i wierzyć się nie chce że ta kruszynka to Natalka :-) Ale nam te dzieci rosną :-) Katka Hania wyglądała jak mała księżniczka, cudnie:-) A siostra faktycznie niepodobna :-) Patusiowa a mała jak zwykle czaruje rzęsami:-) Kochane co robicie dobrego do jedzenia na Święta? tzn ja Wigilii nie przygotowuje bo idziemy do teściów a później do mojej mamy ale obiecałam teściowej jakieś 2 sałątki zrobić i nie mam wogóle pomysłu. A i jeszcze ..co kupiłyście swoim M.? Wstyd ale ja jeszcze nie mam dla niego prezentu :-( i gorzej że nawet pomysłu nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa włąsnie te maści są najlepsze w aptece robione bo tamnie dają żądnych ulepszaczy i chemii ale to potrzebuje recepte. Dziś patrzyłami ma troszkę mniej, także ten Linomag też nie jest zły.Szczepienie mamy 29 grudnia, jak jej nie przejdzie to jeszcze przed Świętami pójdziemy a jak polepszy się to zaczekam do szczepienia. Leneczkowa jakbyś do tej pory nie była u lekarza to przypomnij się i ja zapytam się mojej o tą pipcię Twojej Lenki. katka tylko za długo nie śpij i chodź tu na pogaduchy:-) U was też tak wieje??? u mnie strasznie, wszędzie nam swista wiatr, strasznie jest na dworze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nie wiem czy my bedziemy sobie cos kupowac,mamy tez rocznice w 1 dzien swiat, pralka i kuchenka mialy byc prezentem;) dzis znowu idziemy ogladac do 2 innych sklepow:D dziewczyny strasznie trudno cokolwiek wybrac, ale musimy sie streszczac bo w koncu nic nie kupimy:) leneczkowa z moja tez sie cos dzieje. tzn teraz np bawi sie od 30 minut pszczolka w lozeczku, jak ma pszczolke to dziecka nie ma:D a ja robie obiad. ale wieczorem przebudza sie z rykiem, wczoraj znowu wyla. az jej dalam czopka nurofen bo to prawie na pewno te zeby ale niewiele pomogl, zasnela z placzem i spala do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania , no właśnie te robione są świetne, teraz tak myślą, ze może tak właśnie linomag był. Napewno to laudani i wazylina, może spytaj sie tez pediatry o taką maść , bo naprawdę pomaga skoro przy 6 kupach nie ma odparzeń. Katka to obejrzyj mała :) Ja na święta mam zrobić sałatkę gyrosową, karkówkę, szynkę z nadzieniem chrzanowym zalewaną galaretą i mama mi robi pasztet i kapuchę z grochem. To jest mój wkład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Patusiowa troche mało czasu do Świąt Wam zostało na zakupy takie duże. Ale jak będziecie wychodzić ze sklepu to przewiążcie kokardami pralkę i kuchenkę imacie prezenty gotowe i to jakie ;-) Wysłałam parę zdjęć moich rozrabiaków :-) Patusiowa muszę sobie sprawić taką pszczółkę a raczej Lenie bo mam wrażenie że te jej zabawki już się jej znudziły.Mam nadzieje że na Święta rodzinka i znajomi uzupełnią;-) Wczoraj kuzynka męża przyjechałą i przywiozła małej takie fajne bamboszki :-)później jak mała wstanie to zrobie zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prezentów to ja mam sobie sama kupić :( jak zwykle. A M. kupi sobie maszt do deski windsurfingowej, więc szału z prezentami nie będzie:( i nie będzie niespodzianek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko mój jest wygodny taki.Mi też powiedziałże mam mu powiedzieć co chce albo sama sobie kupić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Dziewczyny wpadłam na chwile ale chciałam WAM POWIEDZIEĆ ŻE JESTEŚĆE KOCHANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*:*:*:*: Dziekuje za słowa wsparcia i otuchy .Mam jescze 2 tygodnie ....... a teraz lece z małym na rehabilitacje . Ja jestem z podlaskiego..... także ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moj jest taki sam, on nigdy nie wie co ja chce, woli zebym sama sobie wybrala... coz chcialabym czasem fajna niespodzianke ale tak to przynajmniej wybiore to co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkie zdjęcie super. Mamonatalki robiliście sesję 3 dni po porodzie? Ja jakbyś mnie zapytała wtedy jak sie nazywam , to pewnie bym się zastanawiała :( Poza tym byłam opuchnieta z brązowymi plamami na całej buzi- istne zombi :) Jak patrze na zdjęcia z tego okresu, to masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siebie niezbyt dobrze wspominam w tamtym czasie:-( Tak samo po porodzie z Adim. Ale widać Mamanatalki jest wyjątkiem :-) bo wyglądała kwitnąco:-) patusiowa to ma swoje zalety bo nie boje się że dostane oś czego nie chcę ;-) ale czasem przydała by się jakaś niespodzianka :-) szczególnie że wydaje mi się że kobiecie jest łątwiej coś kupić niż facetowi. Przecież kobieta tyle rzeczy potrzebuje...;-) 101 para biżuterii też się przyda ...tak samo 163 torebka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaq twarda z ciebie babka, dasz radę :-) A tamtej niech kij w poprzek stanie w gardle..wrrrr jak ja niecierpię takich ludzi, jak im się złotówki w oczach pojawią to już nic innego nie widzą. I co?? Usiadzie do Wigiliii z czystym sumieniem??? wrrrrrrrrrrrr Aaaaq jesteśmy z Tobą a jak trzeba komus nakopać to mów....nawet w Podlaskim....czy Podlaskiem cholera nie wiem jak się poprawnie pisze ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania , tak mnie to męczyło, ze znalazłam skłąd tej maści może komuś się przyda: Landini Vaselini flavi aa 35,00 linomag sol. 10,0 czyli jednak to był linomag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to my uciekamy na pocztę a potem sprzedać Lenkę tacie i na zakupy, niestety narazie spożywcze ale może do H&M wjadę zobaczyć cos dla Lenki na wyprzedażasz :) Dostałam kaskę na urodziny i pewnie na Lenke ją wydam. W sumie większą mi to przyjemność sprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tylko na chwilke powiedziec wam ze znalazlam chyba prawie idealna pralke;) ma wszystkie funkcje jakie chce i jest tania:D dzisiaj idziemy kupowac na 90%:) pozniej was doczytam bo musze malej dac obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa hania nozki ma rowne i kolanka tez. nakarmie ja i jedziemy do dermatologa z tymi naszymi plamami na cialach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×