Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Ohh i to jest temat który przyprawia mnie o zawroty.Cięzko mi z tym bo idą święta, a między nami a teściami atmosfera napięta jak struna. No dobra opowiem Wam o co chodzi. Jak wczesniej pisałam Emi miała tylko kaszel, w dodatku już prawie jej przeszło, to było w ten weekend gdy ja byłam na szkoleniu. W poniedziałek strasznie się jej pogorszyło a co było dalej już wiecie. Długo się zastanwiałam co mogło być tego przyczyną.Niewiem czy akurat to zdarzenie, ale w dużej mierze pewnie tak.W sobotę po szkoleniu spóźniłam się na pks i mąż musiał po mnie przyjechać, a Emilka została z teściową, a ta urządziła sobie w tym czasie mycie okien i wietrzenie mieszkania, zrobiła w domu przecią jak cholera, drzwi i okna otwarte na szero a w tym wszystkim moja nie doleczona Emilka. Niewiem jak można być tak nieopowiedzialnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka pytam tak z ciekawości bo ja np zostawię małego z tesciową ale nie dam zeby go karmiła bo zawsze tak butelkę trzyma za cały smoczek nie jest wypełniony mlekiem i pozniej dziecko ma gazy i jak raz zobaczyłam jak daje mu herbatkę to od tej pory już go nie karmi ale zostaje z nim miedzy posiłkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest zeostanio nie mam czasu tu zajrzec ??:( Dla mojego góra nie idzie , niby łapki trzyma i masuje dziasełka ale nicnie widac .Oóki ca sa 2 zabki U nas po szczpieniu jak narazie ok , jutro mamy rehabilitacje , myslicie ze todobry pomysł ???wczorajbylo szczpienie ??Lekarka mowiła ze nie ma przeciwskazań . Balbinka twoja Emilka teżłądnieważy.Niczego sobie.. porzeczkowa u nas cw metoda Shantala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzeczkowa gratulujemy ząbka.Dobrze,że znalazłaś fajną lekarkę,która może wszystko dokładnie wyjaśnić.Doris wiem co czujesz,my zawsze szalejemy,jak jesteśmy w polsce.Chwila oddechu od dzidzi jest bardzo ważna,a która kobieta nie lubi zakupów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka cieszę się,że z Emilką już lepiej,wróci do normy szybciej niż się spodziewasz.Dzieciaczki mają niesamowite organizmy,szybko się regenerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka nareszcie dobre wiadomosci:) oby tak dalej:) iza super ze sa postepy:) wlasnie ja dzisiaj bylam na spacerku bylo -10 ale wcale nie wialo i az tak tej temp sie nie odczuwalo,, wychodze z mala regularnie wiec mysle ze jest przyzwyczajona do nizszych temp:) picie nutramigenu super, az sie dziwie bo ja jak powachalam to swinstwo to mialam odruch wymiotny od razu, a mala wcale nie protestuje tylko od poczatku pije:D porzeczkowa ja u siebie nie wyobrazam sobie zywej choinki, bo jest malo miejsca, ale pewnie wtedy to dopiero jest magia swiat:) doris moja miala spac ale pospala... 5 minut:D wiec odpuscilam, posadzilam ja w lozeczku i sie bawi. niedlugo moze dziadek do niej przyjdzie;) balbinka koszmar jakis:O jak ja jestem u rodzicow to moj tato zreszta mama tez bardzo uwazaja zeby nie bylo jakiegokolwiek przeciagu. a jak jest moj tato u nas i pomaga mi w kapieli to zawsze po kapieli kaze zakladac malej cieniutka czapeczke, bo mamy dosc duza roznice temp miedzy malym pokojem tam gdzie ja kapiemy a duzym, gdzie idziemy zawsze po kapili na jedzonko;) twierdzi ze mala moze przewiac albo sie przeziebi;) nie wiem czy cos w tym jest ale dla swietego spokoju zakladam bo wiem ze tato chce jak najlepeij dla malej a mnie nie zbawi jak mala potrzyma czapeczke przez 5 minut na glowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam straszny żal do teściowej, nawet już nie tylko o tą opisywaną sytuację, ale o to że nas po prostu olała, że się tak brzydko wyrażę.Jak byłyśmy w szpitalu zadzwoniła raz rozmowa odbyła się w takim lodowatym tonie, że ryczeć mi się chciało. Nie odwiedziła nas ani razu, jak mąż wracał od nas nawet się nie zainteresowała co z małą, a teraz udaję że nie ma sprawy. Dobra ja zmykam bo Emi się budzi, zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka wspólczuje dodatkowych przezyc .Szczerze mowiac dziwna masz tesciowa.Moja to chucha i dmucha na Kamilka , chodzi przy nimjak przy jajku , mimo ze jej cięzko. budzi sie kamil lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem na chwileczke:) po 18 dzieciaczki tak marudzą ze o 19 kapie bo dluzj ni dam rady przeciagnąc. Spia wiec mam troche czasu :) patusiowa- dobrz ze mała tak ładnie przeszła na nutramigen, ja zaczełam mieszac 1i2 wszystko ok narazie:) sprawdzałam kalorycznosc mleka poczatkowego no i tego który wprowadzam i kalorycznosc jest ta sama inne pproporcje białka i tłuszczów. Kombinuje kurczaka ekologicznego bo moje maluchy słoików z miesem nie chcą jesc:( ja jem bardzo mało miesa, ale w ciazy zmuszałam sie i jadłam i chyba maluchy po mnie bedą prawie wegetarianami:) a babeczka mowiła ze 5 razy w tyg miesko powinno byc. leneczkowa- apluje o hasło:) nie wiem co jest grane ze nie moge wejsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale ze mnie kretynka ! Moi rodzice przed przyjazdem do mnie byli na mieście obok sklepu z ekologiczną żywnością, więc kazałam im kupić warzywka dla Lenki. Chciałam zrobić przede wszystkim soczek z marchewki, bo Lena po piciu herbatek bardzo ulewa. Pomyślałam, że po soczku przecierowym będzie lepiej. Zrobiłam więc sok sokowirówką i zupkę jarzynową, a ponieważ została ta marchewka z której wyciśnięty został sok, to wrzuciłam trochę do blendera dodałam soczku i daliśmy Lence :( kurde , zebyście wiedziały jak ona po ok. 2 godz, płakała :( Jakby miała mega kolkę. Ja juz odwykłam od jej płaczu , bo od ostatniej kolki czyli od półtora miesiąca Lenka wogóle nie płakała. Wyjątkiem było szczepienie.Ja juz zapomnialam jak ona płacze. Jak miała kolki to wiedziałam, ze to nie przeze mnie a teraz ja sie do tego przyczyniłam :( Aż się popłakałam jak zasnęła. Mówie wiem masakra!Co mnie podkusiło? Pełno słoicczków w domu a mi się zachciało gotować i surową marchewkę jej dawać. Głupia jestem i tyle ! Porzeczkowa niby dobrze, ale jak mam nie posprzątane to czasami potem usłysze, że u nas to bajzel jest. Albo jak stoi butelka z piwa, to że znowu piliśmy... Także coś za coś :) Porzeczkowa no nareszcie szczepienie przeżyłaś :) Balbinka super , ze się wszystko unormowało. A teściową olej i sie nia nie przejmuj! Izka bardzo się cieszę , ze z Igorkiem lepiej. Pewnie jeszcze będzie bardziej flexybilny niż Klaudia ;) bedzie wyginał śmiało ciało :) Hasło wysłaąłm jeszcze raz, jak się pomyliłam to przepraszam. Doris ja tez muszę walczyć z rodzicami, zeby cały smoczek był wypełniony mlekiem. Oni nie widzą w tym nic złego, ze nie jest. Nie wiem , jak dawniej nas karmili! Trochę Wam odpisałam i juz mi troche lepiej. Ile ja bym dała, zeby mała jutro się obudziła z uśmiechem na twarzy. Balbinka jak Ty kobieto wytrzymałaś w tym szpitalu ? Ja chyba taka silna nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka co do kurczaków ekologicznych , to to jest jeszcze większa masakra niż warzywa ekologiczne. Wiem cos o tym z racji pracy. Brojlery i nioski trzymane w klatkach czy na wybiegach mają podawaną gatową paszę i przynajmniej wiadomo co w niej jest.No i są pod nadzoorem weterynaryjnym. Gorzej jest z podawaniem antybiotyków. Natomiast te, które są hodowane w gospodarstwach w niewielkich ilościach i potem sprzedawane jako ekologiczne, jedzą przeważnie co popadnie. Baraszkują po całym gospodarstwie, wyjadaja paszę np świnią a gospodarze rzucaja im co popadnie, także kości drobiowe żeby miały więcej wapnia do składania np jaj. Także uważaj od kogo kury kupujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jedna reka karmie mała adruga pisze;-) padam juz. dzieci troche pospały w południe a ja szalałam ze sprzataniem Iza fajnie ze maluchy przybieraja ładnie. ja jutro tez musze zważyć małą bo dawno tego nie robiłam Porzeczkowa super ze znalazłas czas i kuknełas do nas:-) Balbinka to faktycznie teściowa przegieła...:-( moja jest az nadopiekuńcza ale dziecmi dobrze sie zajmuje. ale jak coś źle zrobi to nie umie sie przyznać,,,a raczej mi przyznać racje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza az 5 razy w tygodniu miesko? myslalam ze mniej.. leneczkowa chcialas dobrze, nie obwiniaj sie, mala na pewno obudzi sie z usmiechem:) Pati spi od 2 godzin a ja sie wzielam za sprzatanie, zaraz troche odkurze i przetre mopem podlogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa nie jestesmy alfa i omega i kazdej mamie zdarza sie jakas wpadka. jutro bedzie Lenka promienna i radosna. sen jest dobry na wszystko :-) Patusiowa nie szalej za bardzo ze sprzataniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa nie przejmuj się chciałaś dobrze, jutro nie będzie śladu po bólu brzuszka.Też jesteś taka silna, każda z nas jest, ta siła się ujawnia właśnie w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff skonczylam, dobrze ze to malo do mycia;) od razu mi lepiej jak jest czysciutko:D leneczkowa super to krzeselko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa nie przejmuj się chciałaś dobrze, jutro nie będzie śladu po bólu brzuszka.Też jesteś taka silna, każda z nas jest tylko ta siła się ujawnia właśnie w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala juz spi. Leneczkow anie przejmuj sie ,u nas tez czasami sa problemy żywieniowe.Mała chyba nie może jeść indyka w słoiczku,bo miała po nim kwasną kupkę.Izka moja Natalka też chętniej je warzywa niż mięsko,może niektóre dzieci tak maja? dzisiaj jadłysmy 1 raz rybkę,mała az mlaskała tak jej smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie Lence juz nic nie kupuje, ostatnio za bardzo szalałam, tylko jakieś ciuszki na wiosnę/lato na wyprzedażach :) Szkoda, ze nie wiem ile będzie miała centymetrów na jesień i zimę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa chciałaś dobrze nie zadręczaj się Kochana głowa do góry:) katka jak ciasto??? ja też zdjecia wrzuciłam:) leneczkowa lenka i krzesełko super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ale Ci przystojniacha rośnie;-) ja też się napaliłam na murzynek wg Twojego przepisu ale nie dałam rady dzisiaj, jutro się tym zajmę, aż mi ślinka cieknie na samą myśl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja też zauważyłąm że małą po indyku ma kwaśny zapach kupki....coś w tym jest chyba Leneczkowa zakupoholiczko ;-) ja tak szalałamz zakupami jak mała się urodziła bo w końcu miałam odmianę po niebieskich szarych i zielinych ciuszkach dla chłopców i mogłam kupić coś czerwonego różowego dziewczęcego :-) później małą miałą az za dużo ciuchów i ostatnio trochę przystopowałam. ale rośnie małą więc zaraz znowu trzeba bedzie zacząć szał zakupów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też plany miałąm co do tego murzynka ale nie dałąm rady dziś i jutro trzeba będzie coś na weekend upichcić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania , gdyby te ciuszki nie były takie piękne...ale sobie tez muszę coś kupić, bo w lutym do pracy a ja nie mam w czym. Wszystkie ciuchy albo rozciągnięte , albo poplamione :( nie wiem czemu ale w ciąży wszytsko mi na brzuch leciało. Poza tym piersi mi nie zmalały , chociaż juz 3 tyg, nie karmię i nie mieszcze sie w koszulki i koszule :( Jak myślicie zmaleją jeszcze? Jak było u Was? Poza tym mam aż 1 stanik, i nie wiem czy kupować z miseczką C czy czekać aż wrócą do B. O tym jeszcze chyba nie pisałysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×