Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Mamonatalki, różne są też dzieci. Mam koleżanką która urodziła tydzień przede mną synka . Moja Lenka od 2 tyg. już prawie w dzień nie spała tylko krótki drzemki a on cały dzień i noc spał i budzili go tylko na jedzenie. Wogóle nie wiedziała, że ma dziecko w domu. Ale jej zazdrościłam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie. JEstem w trakcie suzkania stancji :( Jakos nie mam na nic ochoty i woóle płąkać mi sie chce;( Jak nie to musze szukac 3 kartonów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq trzymaj się Kochana jesteśmy z Toba napewno coś znajdziesz ,wygadaj się jak mozesz a napewno bedzie ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa:Dzapomniałam jak było z prezentem dla Pati Na mikołaja :)ale myślałam ze z waszym agd pojdzie szybciej:)no bo kiedy kochana tego mojego murzynka upieczesz???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris M. dzisiaj przyszedl o 14.30 od rodzicow wiec nie bylo nawet kiedy;)teraz poczytalismy opinie na temat whirpoola ktory chcielismy kupic i sa bardzo zle. a to elektrolux ma swietnie tylko ciekawe czy beda mieli mozliwosc sprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Natalka jeszcze walczy,a ja padam na twarz.Dzisiaj szybciutko do łóżka ,bo nie wiadomo jaka noc bedzie.Aaaq -jej to okropne,że musiasz sie przeprowadzac przed świętami.ale nie pamiętam,czy wspominałaś z jakiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my już po natłoku gości. była kuzynka z 4latkiem i znajomi z 2miesiecznym chłopcem. To sobie wyobraźcie ten dzieciniec:-) Patusiowa dobrze że się nie spieszycie i na spokojnie coś wybierzecie. Ja mam pralkę whirlpoola i jak narazie jest ok a mamy ją ponad 4 lata. ja dzis robiłam babkę majonezowa, jak chcecie to wkleje przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaq a dziś myślałam o tobie bo wspomniałąm wczesniej że dziewczyn nie ma, tzn. Katki, Mamynatalki i Zielonej i ktoś mi jeszcze siedział na myśli dopiero później olśnienie....Aaaaq :-) no włąsnie nic nie wspominałaś że masz jakieś problemy z mieszkaniem....nie mówi że jeszcze przed świętami musisz się przenieść?? Ja 4 lata mieszkałam na stancjach i okropne jest uczucie jak się jest na czyimś, nie na swoim a jeszcze ta niepewność z miesiąca na miesiąc. Ale napewno coś znajdziesz, nie martw się. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna pewnie to zalezy od modelu:) ten ktory my chcielismy ma wlasnie duzo zlych opinii i sie wahamy. chyba wezmiemy cos innego. jednak to musi byc lepszy sprzet ktory wlasnie posluzy nam pare lat a nie zepsuje sie po paru miesiacach. tyle ze badz czlowieku madry i wybierz cos jak tego jest duzo, a opinie czesto sa podzielone, i wlasciwie trzeba samemu sie przekonac. a Pati dzis znowu plakala przez paredziesiat minnut, nie wiem czemu:O wczoraj myslalam ze to po kroliku bo dalam jej sloiczek ale dzis juz nie dawalam i znowu to samo. moze to zabek? wiecie ze nie umiem dostrzec tego ktory byl? schowal sie czy co?:D bo to musial byc zabek bo co by innego. dokladnie zagladalam jej w buzke i oczy mnie nie mylily bo pare osob to widzialo:) a teraz gdzie sie podzial?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie a to jest wybór na pare lat więc wiadomo że chce się jak najlepiej wybrać ale czasami ile osób tyle opinii Patusiowa może to ząbek widmo ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna moze:D no ale byl tam, na 100%:) widziala go siostra meza i moi rodzice i siostra i maz i zniknal?:P bede go poszukiwac, moze sie nas wstydzi:D lece spac, dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko melduję, czytałam książeczkę , miałam do końca 100 stron więc już nie mogąłm się doczekać końca :) Książka skończona i teraz wieczory będą dla Was, bo M ma nową grę na konsoli :) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas nocka srednia, mala sie obudzila o 4.30 i plakala, ale zasnela znowu, i teraz obudzila sie znow z placzem:( mamonatalki chyba masz racje bo jak bylysmy u lekarki jak mala byla przeziebiona to mowila ze mala ma rozpulchnione dziaselka wiec to raczej zabki i rzeczywiscie moze tamtego przez to nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas noc masakra. mała od 24 popłakiwała przez sen i popierdywała. latałam do drugiej i podawałam smoczek bo myslalam ze przez to sie denerwuje. o 2ej wyczłam kupke, ja ją do przebrania a tam wielka kupa i jeszcze wieksze odparzenie....2 dni temu jej zeszło tamte....:-( przebrałam ja, M. nasszykował butle i nakarmiłam. potem po wielkim pllaczu zasneła w końcu ale takl pierdziała jak nigdy...rany julek do rana nie spałam, bo stękała przez sen, popłakiwała pierdziała. wczoraj mnie diabeł chyba podkusił i kupiłam w małym mięsnym sklepie pierś z indyka i ugotowałam jej zupke i wydaje mi sie ze od tego. pewnie na jakiejs paszy...cholera wie co podaja tym zwierzakom. Teściowa tak zachwalała to mieso tam, bo na biezaco im schodzi wiec napewno świeże i tym mnie podkusiło. Rany jaka ja naiwna jestem a niunia przez to cierpiała. do tej pory mieso dostawała ze słoiczków i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Myjuz zaliczyliśmy kościółek ,tera zm pichci obiadek,mnie do kuchni nie pozwoli nawet zajrzeć.U na snoc wyjątkowo spokojna.Mała dostała butlę o 4.30,spała spokojnie bez stekania.Aniu może to purkanie to nie od tego kurczaka,moja bardzo często tak ma,a nie jadła kurczaka.Często popłakuje przes sen,a ze smoczkiem to biegam czase pół nocy.Raz dostała zypke na piersi,ale nic jej nie było,a mięsko było ze zwykłego lidla.Może nasze dzieciaczki przechodza jakis skok,albo to na zAbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zrobiliśmy profesjonalne zdjęcia jak mała się urodziła ,wprowadezę pareę na galerię.do tego dostalismy albu ,kalendarz.okropnie to było drogie,ale nie rzałujemy,bo pamiątka na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki:)u nas nocka spokojna mały spał do 6.30 .my juz po kosciółku i po obiadki teraz czekamy na odwiedziny dziadków. aniu mój tez sobie pruka a zwłaszacza nad ranem przez sen podnosi nózki do góry ,steka i pruka a zadnego mieska jeszcze mu nie dawałam. aniu słyszałam o tej babce majonezowej ale jeszcze nie miałam okazji jej zrobić takze przepis jak najbardziej przyjmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze w skrócie bo i tak jestem wkurzona , nie chce mis ie dwa razy tego samego pisać Kupiliśmy mieszkanie w stanie developerskim które było w trakcie budowy .Termin oddania był na sierpień-wrzesien .Takze sprzedalismyw miedzy czasi to w kórym obecnie mieszkamy . Aże zazwyczaj sa opóznienia to pomyslalam ze msc wystarczy , no i 2 na remont .Ale co sie okazałao poslizg jest prawie pół roczny :{ nawet nie wobrazacie sobie jaka jestem wsciekła .Bo nie mam sie gdzi epodziac z małym dzieckiem . A kobieta kóa kupila mieszkanie zaproponowała ze mozemy jescz epomieszkac gora 2 msc ( ale zażyczyłą sobie za ywnajem kolosalna sume , bo jak to okresliął , młode małzenstwoz dzieckiem i tak nie znajdzie tak szybko stanci i nikt nie bedzie chciał nam wypożyczyć wiecpomysłaam ze z nas zedrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oby sie nie przeliczyął!!! Obecnie jestem w trakcie pakowania , dzien po swietach mamys ie wyprowadzac ale nie mamy dokad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinkaaa
hej dziewczyny ja tylko na chwilę, jestem u rodzinki, nie mam tu dostępu do neta, pisze od kuzynki. Pewnie nie będe miała okazaji zajrzeć więc już dziś życzę Wam Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt. Aaaq trzymaj się kochana, wspólczuję, ta kobieta jest bez serca, mama nadzieję, że coś znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny rzeczywiście żadko sie odzywam bo zaczełam małe przygotowania do świąt no i mamie pomagam u niej, dużo jeżdze i załątwiam mase spraw łukasz łądnie sie chowa, juz prawie sie przewraca, rwie sie do siedzenia, wszystko co mu daje to zjada, z kupami tez jest juz coraz lepiej a dzisiaj rano to mi sie śmiał przez sen, ale fajnie to wyglądało co do smoczka to myśle że niedługo całkiem odstawie bo używam tylko wieczorem do usypiania, ale bez niego też zaśnie aaaaq z jakiego jesteś miasta? ja z gorzowa Wlkp., jak jesteś gdzieś z niedaleka to sie popytam o wynajem jakiegoś mieszkania, może dziewczynom też sie coś przypomni, że ktoś ma coś do wynajęcia pomóżmy jej!!!!!! znikam bo mam ochote zakopać się w ciemnym kącie w pokoiku z jakąś książką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no takiej ciszy to już dawno nie było...;-) niedziela pełną gębą ;-) Aaaaq współczuje Ci przeżyć z mieszkaniem i to przed samymi Świętami. Masakra jakaś. Babka franca jakaś się wam trafiła,żeby się czasem nie udławiła tymi pieniędzmi... Balbinka pisz do nas w czasie Świąt choć podejrzewam że tu bedzie wieksza cisza w Święta niż dzisiaj ;-) Katka ty chyba miałaś chrzciny wczoraj, nie? tzn nie ty tylko Hania ;-) ;-) ;-) U nas dziś znowu najazd gości. PO sensacjach żołądkowych z nocy w dzień nie było u małej śladu. mam nadzieje ze dzisiaj bedzie spokojniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×