Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Mi się też nie chce wierzyć że rok temu byłam w ciążyi laluni jeszcze nie było na świecie...tzn.była ale w brzuszku. teraz szwagierka jest w ciąży i ma termin wyznaczony podobnie jak ja miałąmi tak śmiesznie mi się patrzy bo jest na tym etapie ciąży co ja rok temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też się dołączam do niewyspanych, Emilka przez ząbkowanie budzi się ok 3 razy, z czego raz muszę ją długo usypiać,kołyszę w ramionach, chodzę z nią po pokoju. W nocy zrobiła 3 kupki, przewijanie też ją rozbudziło i znów noszenie i lulanie w ramionach mamusi:-). Tęczowa buziaki dla Mani:-) Moja Emi chyba jest największą spóźnialską, bo urodziła się 8 dni po terminie, poród indukowany oxytocyną. Mała śpi więc ja się biorę za pakowanie, jedziemy do rodziców, cieszę się jak głupia na ten wyjazd. Juuuuuuuuupi!! ;-);-);-) A ja rok temu poczułam pierwsze ruchy małej było to w drugi dzień świąt, zaskoczyło mnie to zupełnie, bo to był 16 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ,balbinka dziewczynki urocze:) ja byłam pierwszy raz u lekarza gdy był 7 tudzien i michałek mierzył wtedy 16mm:D a ruchy takie juz dobitne ze juz byłam pewna ze to ruchy dziecka a nie jelit poczułam w moje urodziny w marcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam spódniczkę dzisiaj przyszła jest świetna,będzie pasować do strojów na luzie jak i eleganckich, kosztowała groszehttp://allegro.pl/show_item.php?item=1347631212 a Emi kupiłam taką o to sukienkęhttp://allegro.pl/show_item.php?item=1357059741 i do tego bluzka w groszkihttp://allegro.pl/show_item.php?item=1357059741 w sklepie widziałam identyczną sukienkę za 30zł masakra jaka przebitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my dopiero wrocilysmy z miasta:) przyszla nam choinka zanim maz poszedl do pracy i jest swietna:) odprowadzilysmy go i po drodze stwierdzil ze chcialby choinke zloto-czerwona, wiec ja szybko polatalam po sklepach i mam co potrzeba:D dzisiaj bede ubierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa ja tez miałam miec złoto-czerwona i takie tez bombki zamówiłam a przysłali ma czerwone srebrne i granatowe myslalam ze szlag mnie trafi bo pierwszy raz sie zdarzyło zebt przyszło mi co innego niz zamawiałam juz ja im odpowiedni komentarz wystawie... noi coz bedzie kolorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris przynajmniej Michalek oko nacieszy;) ja te mialam miec kolorowa bo dostalam kolorowe bombki, ale jednak mezus woli dwa kolorki, i mi to sie tez bardzo podoba tylko chyba przesadzilam z bombkami bo nakupowalam ich tyle ze i na 2 choinki by starczylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie moge z tą moją kochaną marudą, nic jej dzisiaj nie pasuje, narazie zasnęła ciekawe na jak długo Leneczkowa moja Natalka to je raczej mało tzn jednego dnia zje więcej a drugiego mniej, dzisiaj np strasznie marudzi i od rana zjadła 150 ml i pół słoiczka :( średnio zjada ok 600-650 ml. zważyłam i zmierzyłam moją gwiazde i wychodzi coś ok 64 cm i 6300 g tak mniej więcej bo wszystko domowymi sposobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dziewczyny jak moja Pati sie darla przez 30 minut. nie wiem co jej jest, tak wrzeszczala jakby ja ze skory obdzierali:( teraz poki co spi w wozku, ciekawe jak dlugo... cos ja na pewno bolalo ale co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa moze to zabki, no bo ciezko cos innego wymyslic, na kolki za duza na szczescie ja mialam termin z tylko z usg na 16 maja ale Emilka ubzdurala sobie ze 15 to lepsza data, o 4 rano poczulam skurcze a o 8.19 sie urodzila :) moja je okolo 1000 mleka dziennie plus 2 sloiczki, moze w koncu przytyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa moja Emi płakała od godziny 16 z niewielkimi przerwami, meczą ją te zęby nawet dziąseł nie pozwoli sobie posmarować, krzyczy przy tym strasznie. A może ząbek się Twojej małej przebijał?? Kurcze mam problem, wiem że mała cierpi przez te zęby i wogule po tym szpitalu jeszcze osłabiona, ale nie mogę jej zostawić nawet na sekundę. Nie przesadzam, tylko straci mnie z oczu zaczyna przeraźliwie płakać. Nawet do wc nie mam jak wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu ciąż ja bylam juz w 3 tyg na badaniu i juz w 3 tyg było widac 2 zarodki:) a w 13 tyg byłam na bardzo dokładnych badaniach, bo wtedy wykluczali mi wady genetyczne a u blizniaków wiadomo ze niestety wystepują czesciej i mam nagranie z tego badania jak maluchy mają po 5 cm:) super pamiątka:) i wtedy Pan dr mi powiedział ze jemu sie wydaje ze parka bedzie. Jak moja lekarka to usłyszała to sie smiała jak on to wypatrzył- mowil ze w miejscu narzadów płciowych są inne wypustki u dziewczynki i u chłopca i on widzi roznice. Niesamowita jest teraz ta technika, pamietam ze sprawdzała budowe serca, czy paluszki są wszystkie....wtedy pierwszy raz naprawde poczułam ze mamą bede:) leneczkowa-dzieki za hasło, teraz jest ok Emilka w sukieneczce prawdziwa kobietka:) balbinka fajna tunika moze tez małej wezme :) dzisiaj przyszedł spiworek do spania dla małego- ciagle sie odkrywa mimo ze wstaje wiele razy to i tak go nie moge dopinowac i jest troche mały a na 9 miesiecy :( leneczkowa- moja mała pije dokładnie tyle samo co pisałas a jaki jest pulpetio:) Igorek dzisiaj przez cały dzien 350 ml wypił i zjadł 5-6 łyzeczek zupki jarzynowej. Dobrze ze ma z czego schudnąc... Leneczkowa- pisałas o tych kurakach, rzeczywiscie masakra jest z miesem, znajomi mają przetworstwo miesne i mowią ze to norma ze wieprzowine sie ostrzykuje zeby była ciezsza. Pozniej z kg są 2 kotlety :( Ja drob bede miec od babci która ma tylko kurki, to jedyne pewne zrodło. Nie mam wyjscia bo ze sloików miesa nie chca jesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem, ale prukala od czasu do czasu wiec moze brzuszek.. na razie spi. w ogole zauwazylam ze bez kapieli ciezko jej zasnac moze wroce do codziennych kapieli ? kurcze nie wiem co zrobic. wrzucilam pare swiezych,, dzisiejszych zdjec:) a choinke juz mam ubrana:D balbinka nic dziwnego, mala troche przezyla, wiec moze potrzebuje troche czasu zeby dojsc do siebie i bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mi dzisiaj moja mama opowiadala... w tv widziala jakis program, nie wiem czy to byly informacje czy co, w kazdym razie babka zostawila w aucie na tym mrozie dziecko chyba 1,5 roczne i gdzies poszla.. jakas kobitka to zauwazyla, dziecko plakalo 5, 10, 15 minut matki nie bylo wiec tamta zadzwonila na policje. matka przyszla po...godzinie odkad przyjechala policja!!!!! i jeszcze miala pretensje do tamtej kobiety ze policje na nia nasyla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa wiem, że Emilka miała straszne przeżycia, staram się jej zapewnić dużo bliskości, noszę ją i przytulam kiedy tylko mała się domaga, mam nadzieję, że z czasem się jej trochę odmieni, bo wieczorami nie mam na nic siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały śpi ale zjadł tylko 150 i ciekawa jestem czy pośpi dziisaj tak jak zwykle czy bedzie jedzonko/ balbinka twoja emi ma pewnie skok ten który jest związany z lękiem separacyjnym gdzie dzieci reagują płaczem jak im rodzice z oczu zniknął poczytaj sobie o tym ten skok jest od 22 tyg życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to niech Emi szybciej skacze:-);-) bo nie jestem w stanie nic zrobić. Patusiowa przy ząbkowaniu też się pojawiają problemy z brzuszkiem, biegunka bóle brzucha, brak apetytu.Emilka cały dzień puszcza głośne bąki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja bym Leny do tego nie włożyła, bo myślę że musi być straszny nacisk na stawy jak dziecko nóżkami uderza o ziemię i się zapiera. Ale dla dzieci chodzących napewno fajna zabawka. Poza tym, już widzę jak Lence się ulewa :( Patusiowa, to faktycznie chyba brzuszek skoro pruka. A da się Pati na brzuszku położyć? Co dawałaś dzisiaj do jedzonka. Zresztą powietrza też mogła się nałykać, skoro ma zgazowane jelitka. Balbinka mamy taki sam leżaczek-bujaczek i łóżeczko - to jest chyba safari Klupsia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Leneczkowa też ta zabawka budzi moje wątpliwości, chociaż wygląda fajnie. No faktycznie leżaczki są te same a łóżeczko to miś też Klupś,ale mąż się upierał przy Safari;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i jeszcze miałam się zapytać, co to jest ta babka ziemniaczana? Bo pojęcia nie mam :) A my z M. zaraz grzane piwko popijać będziemy, bo mnie od 2 dni coś wszytsko boli a M. też się dziś źle czuje. U niego w pracy wszyscy chorzy :( Z nami to pikuś , ale boję się o Lenkę, chociaż zimą nigdy nie chorujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka ja sadze tak jak leneczkowa, tez kiedys sie nad tym zastanawialam ale zrezygnowalam bo to mi przypomina chodzik. leneczkowa ona lezy prawie caly czas na brzuszku, dzisiaj chyba non stop 30 minnut lezala:) jak nie jest na rekach u nas tylko na kocu to wiecznie sie przewraca na brzuszek i lezy na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa pati to chyba ma te żęsy doklejone?Kurcze ale ma sliczne oczeta.Natalka juz śpi od paru dni pada wcześniej,bo ok.20.00wypiła 230ml mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamy! Mam o sprzedania jedno op. tabletek antykoncepcyjnych AZALIA (dla kobiet karmiących piersią). Jesli byłaby któraś zainteresowana to prosze o maila she83.b@go2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×