Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

czesc dziewczyny,jestem u mamy i siedze u brata na laptopie:) sorki ze teraz wam nie poodpisuje ale siostrzenica sie kreci i nie bardzo mi daje pisac;) u mnie ok, tylko straaasznie bez was nudno a poki co nie mam mozliwosci pozyczenia kompa:(dam znac jak oddadza mi mojego, jakos w natsepnym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.... mialam pproblem z netem :( małej usg ok- złogów na nerce juz nie ma kontrola za rok no i pic musi duzo zeby zastojów nie było... po marchewce rewolucje- po słoiczku gerbera- czerwone plamki na buzi, po hippie to samo i jeszcze marudzenie w nocy....co bedzie dalej az sie boje.... postaram sie wpasc wieczorem mam nadzieje ze bedzie zasięg :)))) ale naskrobałyście ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze sie pochwalic .Moj mąż był z synem na spacerze .JEstem przeszczesliwa .Bo topierwszy raz jak sam wyszedł ,a zmobilizować go to nie lada wyczyn .Ale udało sie . zaraz doczytam o cyzm pisałyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka hmm jak dzieci maja wysypke to jest uczulenie .Narazie wstrzymaj sie od słoiczków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moja Mańca dziś mega marudna! Dobrze ze mąż w domu bo bym nie dała chyba rady. i z jedzeniem troche sie popsuła ale po tylku tygodniach to się nie dziwie :) mam nietypowe pytanie - czy Wasze maluchy mają symetryczne fałdki na udkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój tez bardzo marudny cały czas tylko by na raczkach był nie wiem śmoze to taki dzien ;( teczowa a co do tych fałdek to nie wiem rany ale pytanie zapodałaś:)teraz spi ale jak bede go kapac to sprawdze:) mamonatalki,zielona mój tez ma czasem taki dzien ze mniej je ale to chyba normalne i jak zabki ida to dzieci tez moga mniej jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meisje my mamy zafire 2diesla i powiem Ci, że jak się coś zepsuje to już konkretnie. Żadne drobnostki. Poszedł nam już alternator, turbina i coś tam jeszcze. Ale jeździ się świetnie i jest bardzo pakowny. Tęczowa HAnia nie miała równych faldek bo miała luźne wiązadła. ALe teraz ma w miare równe i wiązadełka zdrowe. Tylko przy cipuni po jednej stronie ma mniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zone club leci jakis program wlasnie, nie wiem jaki to jezyk , wydaje mi sie ze wegierski, wy tez tak macie? co do faqldek to emilka ma niesymetryczne i probuje mi pomoc w pisaniu na klawiaturze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej My byliśmy troche na spacerku i u sasiadki. Mała taka dziwna, raz sie smieje w głos raz ani rusz i marudzi Ja słyszałam ze przykłada sie nóżki do siebie i sprawdza czy sa równo fałdki Do mamus chłopców: ;-) czy wam lekarze mówili zeby odciagać sikusia po kąpieli?? bo ja tego Adiemu nie robiłam a teraz znajomym synek sie urodził i lekarka kazała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) no sprawdzcie te faldki - ja to dziś odkryłam! Bo Mania zawsze miała równiutkie a dziś zonk - na jednej nóżce 2 a na drugiej 4. wlasnie usnela a ja czekam na meza bo do pracy musial na chwile pojechać...grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanaki
O rany! Moja niunia właśnie włożyła nogę do buzi!!! Ale fajnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamanatalki dobrze, że w końcu udało CI się z tym nickiem ;) A uwieczniłaś może wyczyny Natalki na zdjięciu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja przy kazdej kapieli sciagam delikatnie skorke na sisiorku chociazby dlatego zeby tam dokladnie umyc a swoja droga pediatra kazala zeby pozniej nie bylo problemow ze stulejka czy jak to sie tam nazywa:) teczowa a czy te faldki musza byc symetryczne?to ma jakies znaczenie bo nic o tych faldkach nie słyszałam od ciebie pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiesyś na tej podstawie bylo podejrzenie dysplazji stawu biodrowego ale teraz jka jest USG to i tak wiadomo co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa my dostaliśmy ze szpitala skierowanie do ortopedy bo Hania miała właśnie nierówne fałdki. Musiałam ją 3 miesiące pieluchować, czyli wkładać między nóżki pieluchę tetrową złożoną żeby nóżki miała zawsze jak żabka. Usg robili jak miała dwa miesiące a później po miesiącu. Na szczęście wszystko dobrze, się skończyło, ale właśnie mogło się skończyć dysplazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnatalki
Katakaziom!Nie ,nie zdążyłam.Dzisiaj była trochę marudna.Spróbuję jutro.Natalka mniej spi w dzień ,więc jestem wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu błąd.Bolą mnie już oczy.UF mała już śpi,a ja zaraz do wanny trochę pomoczyć stare kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj my pierwsze ;) U nas nocka spokojna. Ale pogoda taka, ze tylko spac sie chce ciagle :( i wieje okrutnie takze dzisiaj nici ze spacerku chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!! Piątek dzisiaj!!!!!!!!! a ja czuje sie jakby to poniedzialek byl,tz.to dobra wiadomość bo jeszcze niedziela przed nami!!!! My juz po rocznicy....zostawilismy dzieciaki u babci i wyszlismy.....ale jakos tak nam to niesprawnie szło ze z domu wyszlismy po 21 i juz obydwoje specjalnie nie mielismy ochoty na nic...troche juz za poźno było ale jakos dalismy rade.....jednak z dwójka dzieci jest ow wiele trudniej niz z jednym...... tym bardziej ze piotrus jak bykl maly to od poczatku przesypial cale noce a filip niestety nie jak ma gorsza noc tak jak dzisiaj to obudzil sie 4 razy masakra i nie chcialo mu sie zbytnio spac w oprzeciwieństwie do rodziców!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę,że reszta dziewczyn jeszcze śpi.U nas noc koszmarna! Mała obudziła się przed 4 zjadła butlę i stierdziła ,że jest czas zabawy.Padła chyba przed 6.Strasznie w nocy wiało,zbierałam pranie na balkonie.Dobrze ,że majtki męża nie fruwały po osiedlu,ale byłby widok. Na dworze leje ,pogoda okropna,więc nici ze spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja dopiero melduje się bo dziś i Lenka i Adi dali mi pospać..wstaliśmy o 9.30 huuurrra Nie pamiętam już kiedy o tej godzinie wstałam, a jeszcze Adi tylko raz się obudził...rewelacja kobitki ;-) Doris mi mówili różnie o tym ściaganiu sikola :-) że tak go nazwę :-) Jedni mówili że się powinno drudzy że nie a ja głupia byłam. Nic się tam Adiemu nie dzieje. Przez jakiś czas posłuchałam kogoś i ściągałam. Jery dziewczyny jak on płakał, wyginał się, mi się słabo z nerwów robiło a mąż wychodził bo nie mógł tego słuchać. Myślałam że coś mu zrobiłam, krzywde przez przypadek ale lekarka powiedziałą mi że jest ok i żeby nie ściągać.....czeski film przysięgam Jagodka to faktycznie rocznica bez famfaró ale najważniejsze że wyszliście i trochę odsapneliście. trzeba czasem tak się wyluzować i chociaż przez jakiś czas nie myśłeć o problemach i dzieciach tylko zająć się sobą nawzajem, spędzić razem czas Mamanatalki odważna jesteś z tym praniem na noc zostawianym na balkonie haha. Kiedyś się nie zdziw jak wyjdziesz zebrać pranie a tam sztywne gatki męża będa bo zamarzną :-) :-) A już widzę taką bielizne latającą po osiedlu i oczy ludzi którzy to widzą idać zaspani do pracy ;-) ;-) Musze Wam się przyznać że jakiś czas temu jeszcze w ciąży pisałam czasami z innymi dziewczynami na innym forum...później po porodzie nie miałam głowy- wiadomo- do forum i kompa wogóle, a dziewczyny też coś zamilkły na długi długi czas. Dziś z ciekawości weszłam na to forum czy jeszcze wogóle istnieje i piszą dalej. Ale wybrałam Was kochane, bo raz że nie mam czasu na dwa, zresztą to bez sensu a poza tym zżyłam się już z Wami i napewno Was nie zdradzę ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?aniu,nie mam wyjscia z tym praniem,bo lazzienka bardzo malutka,stojak sie nie zmiesci,a w mieszkaniu nie chce suszyc,bo to podobno niezdrowe dla dziecka.Proszek i plyn wydzielaja inensywny zapach,mnie samej to przeszkadza. U nas przymrozkow jeszcze nie ma,a jak sie zaczna to malzonek wskoczy w sztywne i nie bede musiala prasowac hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×