Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

ja tylko na chwilę laseczki moje! Doris - fajnie ze mimo pracy znajdujesz czas dla nas :) na spacerku bylo przemiło - tak za tym tęskniłam! zaczęłam się zastanawiać czy ten nosek małej to przypadkiem nie jest sapka alergiczna - bo ja od dwóch tygodni porzuciłam ostatni bastion diety i zaczęłam jeść czekoladę i orzechy. No nic - już przestaję i zobaczymy co bedzie. Jak teraz ubieracie maluchy na spacery? Bo u nas 4-5 stopni. Ubieracie juz zimowe kombinezony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , poniżej wkleje linka do strony bratanka mojej koleżanki , który jest ciężko chory na serce, bez operacji w Monachium albo bez przeszczepu serca ........... może być różnie :( Wiem , ze świeże mamusie nie maja za duzo kasy , ale każda dyszka się liczy. Bardzo proszę, jeśli możecie puście jakiś mały przelewik. http://www.corinfantis.com/index.php?text=338 Wiem, ze duzo osób nas podczytuje :) Jak możecie to też coś puście. Niestety, to mogło sie przytrafić każdej z nas :( I przekażcie tego linka swoim znajomym. dziękuję Wam bardzo w imieniu tego małego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa u nas dzisiaj było 14 stopni. Ja ubieram cały czas tak samo : body, kaftanik, polarek a na dół rajtuzki, spodenki a buciki. Do tego przykrywam małą kołderką, raz grubszą raz cieńszą. No i czpeczka obowiązkowo. Mam 2 polarki jak czpeczka cieńsza to wkładam polar z kopturakiem , jak grubsza to bez. Ale nie są to jeszcze czapeczki zimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa ja też myślę, że nic się nie stanie jak przestaniesz mała karmić w nocy. Ja karmie ją czasem tylko po 19 a później np o 7 rano. Rano jak mała zacznie ssać to jak wypuscic pierś to mleko leci na wszystkie strony światy ale nie mam jakiś problemów z latoacją. Spróbuj raz małej nie karmić. U nas dzisiaj były 3 stopnie i mała miała bodki na dł rękaw, bluzeczke na dł rękawe, rajstopki te cienkie zwykle i kominezonik zimowy i przykrywam ją kocykiem i oczywiscie czapa. Mała smacznie śpi jak spacerujemy także myśle, że jej to odpowiada. Leneczkowa mama ja dzisiaj sobie tyle roboty zaplanowałam, a sumie tylko jabłecznik z tego wszystkie upiekłam. Mała ciągle wymagała mojej obecności więc musiałyśmy się bawić ciągle.;P A my chyba zaplanujemy ślub cywilny razem z chrzcinami...ciekawe czy takie coś by wypaliło Aha i Mąż kazał Wam się pochwalić, że kupił mi dzisiaj bez okazji generalnie piękne kolczyki ;D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też piorę często ale gorzej już z prasowaniem ;P Na to musze mieć natchnienie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Katkaziom a czemu tak pozno chrzcicie??? Teraz jest tak zimno i sie nic nie chce .Aw sierpniu bylo cieplutko i słonecznie :).Ja to pamietam zeby jak najszybciej ochrzcic i mieć z głowy . do Leneczkowa mama a ja taka zimowke czapke zakladam:] i jednoczesciowy zimowy kombinezon . Ale mały sie nie przegrzewa bo pod niego dośćl ekko ubieram :) O matko jakie ludzie maja problemy zyciowe .:( A my sie przejmujemy jakimis glupstawi , a ludzie naprawde wiaza koniec z koncem zeby tylko dziecko ratować .Wspolczóje rodzicom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Katkaziom A wiesz ze 2 razy bylam na takim slubie ( nie jako gość) poprostu wchodizlam do kosciola jak byl slub i od razu chrzciny ??? Brawo dla męża za piękny gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaq tak późno chrzcimy bo mała miała bardzo mocne kolki, więc raczej by w Kościele nie wytrzymała. A ja od miesiąca chodziłam w poniedziałki, środy i piątki, żeby ustalić jakiś termin ale dzisiaj dopiero mi powiedziano, że Ksiądz Proboszcz przyjmuje akurat tylko we wtorki i czwartki ;P Ale to będzie w sobote także bez mszy i chyba szybko pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaq tylko, że my narazie chcemy ślub cywilny tylko. NArazie i tak są inne wydatki niż wesele, bo autko nam się psuje no i planujemy wypad na 5dniownik miodowy do szklarskiej w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa powiedziałąm mu;P Ale urusł od razu hehe ;P Aaaaq a nie wiem jak to bez mszy. Może to taka wersja dla niecierpliwych dzieci, które długo w Kościele nie wytrzymaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KatkaZiom u nas w sobote jest msza normalnie jak w niedziele tylko bez kazania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katkaziom powiedz mężowi że na oczy go nie widziałam ale jest nieziemski i bede go tak chwalić ale za każdym razem ma Ci coś kupić....tak raz dziennie pochwała i cukierki z Kafe dla męża katkaziom. A co?? ;-) To co dziewczyny nie możemy być gorsze od Katkaziom nie?? Ofensywa na mężów??? :-) Mi mój by musiał płacić albo dawać prezenty za każdy dzień poza domem w pracy. Kuźwa ale bym była bogaaaaattaaaaa ;-D ;-D ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa a 100 strona??? no nie może cię nie być!!! Szampany w pogotowiu, cholipcia będzie jakiś mały jubileusz, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dzięki dzieki ;D ale nie wiem czy mu to też przekazać, bo się jeszcze w sobie zakocha albo coś hehe ;P Ania coś trzeba realistycznego wymyslić na te nieobecnosci mezow w domu....bo moj tez w delegacje sobie jeździ kurczaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide spac moje drogie .Przywitajcie o północy 100-tna storne również w moim imieniu:] z wielka feta heheheheh Dobranoc wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mów mów mężowi kolczyki zawsze się przydadzą a do nich naszyjnik itd. hehe :-) Ja zawsze mojemu dokuczam że nie wiem jak udało się nam dwójkę dzieci zrobić przy jego ciągłych rozjazdach ;-D Co do ubierania to u nas ciepło w miarę dziś było i mała była w rajstopkach spodenkach, body bluzeczka kurteczka polarowa i dwa cienkie kocyki ( bo jeden grubszy wyprałam :-) ) i czapeczka z cienkiej włoczki, ani za cienka ani za gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero ogarnełam te moje dzieci strój uszyłam na balik a wy już wszystkie spac idziecie?????!!!!smutno mi............ Ja na spacer zakładam body koszulkę rajstopki spodenki i na to mam taki kombinezon taki typowo jesienny......i chyba jest akurat bo nie narzeka......ale zastanawiam sie jakto bedzie zima ze spacerami bo słyszałam że zima tysiąclecia nas czeka;-) no nic to ja tez mykam na tomoje nowe wyrko......;-) kolorowych snów życze moje miłe Panie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Emilka tez byla chrzczona w sobote przed msza, tak wiec na mszy nie bylismy, zreszta ja nie lubie chodzic do kosciola wiec mi to odpowiadalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Jestem pierwsza :-) O Wy śpiochy ;-) Adi zrobił pobudkę o 7ej wszystkim, nawet Lenka się obudziła, nakarmiłam ją i leży w łóżeczku, może zaśnie. Jery jaka u nas jest mgła dziewczyny...ja swojej bramy nie widzę...szok Jagodka nie strasz taką zimą...ale fakt ja też o tym słyszałam. Kurcze już tamta była niezła...ciągle snieg snieg i snieg i mróz a teraz jeszcze gorzej??? Ja już Adiego brałam bez wózka ale pamiętam jkak mamusie się meczyły z wózkami na tym śniegu, najgorzej jak był taki nieubity albo już się ciapa robiła. Fajnie jak jest śnieg ale te odśnieżanie...Jak leżałąm z Leną na podtrzyamniu w szpitalu to koło mnie leżała taka fajna babeczka i jej mąż raz nie dotarł na odwiedziny bo najpierw żeby wyjechać z domu musiał cały podjazd odśnieżyć bo nie było szans samochodem wyjechać a potem ujechał kawałek i zamkneli drogę jakąś główna bo był wypadek i kierowali jakąś boczną a na tej bocznej masakra nie do przejechania....Miał 12 km do przejechania do spzitala i nie dojechał... Najgorzej z ubieraniem maleństw, tyle tych warstw i jeszcze kocyki kołderki brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już na kafe :) Musiałam sprawdzić , która strona. Ja juz od 5 nie śpie. Lenka tak się obudziła na jedzenie a potem jeszcze godz. spała ale bardzo się rzucała, więc po moim spaniu. Kiedy ja się wyśpie ? Ja z okazji naszej seteczki, ruszam dziś na zakupy. Pewnie nic nie kupie- chyba , że dla Lenki, ale chociaż po sklepach połażę :) Moja córeczka Lenka ur. 28.07.2010, 56 , 3300, 10 Apg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa moja mama mi kiedyś powiedziała że odkąd się zostaje mamusią nie ma co liczyć nawet na przespane noce bo ona ma już dorosłe dzieci i dalej nie śpi po nocach martwiąc się o nas... :-)Ale wiesz moja mama to urodzona pesymistka :-) O jeju ja też bym chciała na zakupy, chociaż nie mogę narzekać bo kupiłam w tym misiacu sobie płaszczyk i kozaki aha i jeszcze kurtkę na spacerki w lumpexie haha poszalałam w tym miesiącu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dla siebie jeszcze nic :( Ja zawsze czekam na wyprzedaże i potem szaleje :) A to juz niedługo :) Co do tych nocek, to wyśpie się chyba po śmierci :( A Lena dziś coś markotna, chyba ją brzuch boli , bo się krzywi przy prukach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też nie śpimy. Najpierw była pobudka po 24 a później po 4 i o 7:30, ale mam nadzieje, że gdzieś za godzinke znowu troche pośpimy. U mnie też taka mgła, że nic nie widać. Niby 1,5 stopnia tylko :( Dzisiaj wymyśliłam sobie postanowienie, że jak Hania zaśnie to ja do kąpieli i też ide spać. mój suwaczek Hanna Marta ur. 21.06.2010, godz. 12:40, 3700g, 57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi tu się kurczaki tnie...i wypowiedzi nie chca sie wstawić My też nie śpimy. Najpierw była pobudka po 24 a później po 4 i o 7:30, ale mam nadzieje, że gdzieś za godzinke znowu troche pośpimy. U mnie też taka mgła, że nic nie widać. Niby 1,5 stopnia tylko :( Dzisiaj wymyśliłam sobie postanowienie, że jak Hania zaśnie to ja do kąpieli i też ide spać. mój suwaczek Hanna Marta ur. 21.06.2010, godz. 12:40, 3700g, 57cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×