Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

do anna19810 nic mi lepiej nie mow .Ja to jestem przerazona.On jest taki duzy ze szok .Tyle ze nie chodzi .A kawłą chlopa z niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu na chwilkę. Oczywiście podniosłyście mnie na duchy. Tylko, że u Leny jak wyprostuje nóżki to jedna jest dłuższa od drugiej. A tak asymetrycznych nóżek to chyba nie powinno być.No ale przynajmniej wybiłam sobie z głowy , ze któraś kość jest dłuższa. Tęczowa aż się uśmiechnęłam \;) chyba faktycznie ocipiałam, ale na punkcie swojego dziecka :) Niby mądra ze mnie kobita ;) a jeśli o nią chodzi to głupieje. Uciekam. Jutro z domu napisze jak było. Pisze pokryjomu, zeby nikt nie wiedział, że ja coś na forum skrobię :) \\Dzięki Wam. Kochane jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaq mój Adi też tak szybko rósł i teraz jest wyższy od swoich rówieśników ale Lenka jest już drobniejsza niż Adi w jej wieku Ja też sobie jednym okiem zerkam na Mam talent, to jest plus laptopów że nie trzeba gdzies być z komp uwiązanym :-) Nie wiem czy wam pisałam ale od dwóch dni Lenka już na spacerki jeżdzi spacerówką, oczywiście obniżone ma na półleżąco oparcie le i tak już więcej widzi niż w gondoli W gondoli już się nie mieściła ;-) ;-) dotykała już główką i nóżkami gondoli i jak ją kocykiem owinęłam to już się nic ruszyć nie mogła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie impreza ale że sami chłopacy to do was zaglądam :p przegłosowali że żadnego mam talent nie będzie..... hmmmmm chyba im piwa zabiore.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też laptopik na kolankach mam ;P Leneczkowa odpoczywaj dziewczyno. Nie wiem jak reszta ale ja Ci okropnie zazdroszcze tego wyjazdu ;D Ania ja właśnie też się zastanawiałam czy moge juz Hani troche podniesc oparcie w wózku. Ona już sama praktycznie siedzi a pewnie byłaby wniebowzięta gdyby siedziała na spacerku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się Zielona, coś za coś nie ma mam talent to nie ma browara :-) Katkaziom jak masz podnoszone oparcie w gondoli to na chwilę podczas spacerku podnieś i zobacz czy się bedzie podobało...ale dzieci z reguły są ciekawskie więc podejrzewam że może już nie chcieć leżeć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania pewni masz racje :D Hania jak podczas kąpieli usiadła to tak się cieszyła, że ślina to jej litrami leciała ;P Z resztą na zdjęciu widać jej wyciek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne zdjęcia Katkaziom a Hania przeurocza :-) I nie to że rozglądałam ci się po łazience ale masz fajny stojak na wanienkę :-) napewno wygoda bo nie trzeba się schylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa nie wkrecaj sobie nic;) na pewno Lenka jest zdrowa jak ryba i nic nie jest nie tak:) katkaziom ja juz od paru tygodni tak woze Patrycje ze ma podwyzszone oparcie i jest na pollezaco ale tylko na czas kiedy nie spi, czyli niezbyt dlugo;) a jak tylko zasypia to od razu obnizam zeby lezala. anna dalas Lenke do zwyklej spacerowki? bo ja mam tako 2 funkcyjny i poki co woze ja w tym wlasnie juz w wersji spacerowej tyle ze jest ona jeszcze zabudowana. i tak sie zastanawiam kiedy moge przejsc na zwykla spacerowke na pollezaco. bo kurde duzo mniej miejsca by nam zajela i nie swinila by tak piaskiem z kol:O ale z drugiej strony zastanawiam sie czy male kolka daja rade w zimie na sniegu?:O aaa no i mam spiworek do tej spacerowki wiec nie bylaby calkowicie odkryta. ale znowu jak wozic takie malenstwo tylem do siebie? przeciez wtedy bym nie widziala co robi:O ehhh tyle dylematow mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wózek dwufunkcyjny....zaraz znajdę na allegro bo kiedyś był taki to pokażę zamiast opisywać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet bardzo wygodne. Jak kupowałam łóżeczko i całą reszte na allegro to sprzedawca miał właśnie taki stojaczek sprytny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ten stojaczek i jest super. nie musze sie schylac i kombinowac na czym polozyc wanienke;) anna o tak by bylo najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki :D http://allegro.pl/tako-drifter-fotelik-samochodowy-wys-0-gratisy-i1308604097.html Także moge podniesc jej oparcie i nawet na nią patrzeć, ale całe widoki bede jej zasłaniaać;P Patusiowa to może lepiej jeszcze poczekaj. Z tymi małymi kołkami to na pewno będzie Ci ciężko małą wozić. A i dziewczęta ;D Ogłaszam wszem i wobec iż waga ma spadła do 72kg. Czyli jeszcze 7 do zgubienia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania śliczny wózeczek ;D na pewno Twoja spacerówka będzie dużo lżejsza to pchania niż moja. Ale ja mam domek przy lesie na obrzeżach miasta, także musiałam mieć mocne bo inaczej wywróciłabym się na pierwszej dziurze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Katkaziom to gratulacje!!! tak trzymaj i zdawaj nam relacje jak ci idzie z tym spadaniem....z wagą oczywiście Ja mam na odwrót...chciałabym przytyć, ważę 50kg, w porywach 51 :-( Kurcze widzieliście tego chłopaca co nie dostał sie do finału ,,mam talent"....jery jak mi go szkoda, jaką miał minkę, taki rozczarowany, jakby świat mu się zawalił:-) Bidulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu cie zdziwie...bo ja mieszkam na wsi i drogi tu są.....hm jak ser szwajcarski a część wioski ma zamiast asfaltu kamienie i wózek sprawuje się naprawde dobrze :-) Ale jest przede wszystkim lekki i szybko się składa a ja często jeżdżę z dziećmi samochodem i to dla mnie było bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona fajnie,ze twój mały tak pałaszuje.Ja slyszałam,że dziecku nie wolno jeść jeszce rosołku,bo jak się go tuje mięsko to nie podaje się tego wywaru. Acha i trzeba uważać solą ,bo do 10-mca może uszkadzac nerki.Może jestem panikara,ale dzidzi i tak obojętne,bo przecież nie zna jeszcze co to słone i słodkie.Wczoraj w telewizje jeden lekarz mówił,że dzieckonie powinno jeść czekolady do 2 roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny nie umiem Was doczytać,nie bylo mnie cały dzień.Byliśmy na zakupach i ściągneliśmy do domu ok.18.Pózniej dzwoniła moja koleżanka ze stanów i znowu godziny nie ma .Kurcze jak to dobrzeże mamy bezpłatny telefon,ciekawe kiedy w polsce będzie to wprowadzone.Placimy tylko abonament i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katkaziom gratulacje:) mi zostalo 8-10 kg do zrzucenia, wazylam 58 a teraz waze 65-68 zalezy od dnia;) ale nie wygladam zle wiec nie narzekam:) mam taki wozek jak ty tzn troche starszy model iw lasnie w tej spacerowce ja woze tyle ze straaaasznie syfi mi w mieszkaniu piaskiem jak wracamy ze spaceru:O ale chyba masz racje ze jeszcze troche za wczesnie na spacerki typowa spacerowka. anna wozek swietny;) zawsze chcialam miec wlasnie podobny ale dostalismy 2 wozki 2 funkcyjne w super stanie i jedna spacerowke wiec nie kupowalam bo po co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diękuje dziękuje ;D zazdroszcze Ci takiej wagi hihihi. Mi jedynie brakuje w wózku tego, że kółka nie są obrotowe. Ale ogólnie jest świetny tylko właśnie ciężki. I ja też z małą dużo jeszcze, bo to ją usypia. Tylko jak ja mam go włożyć do bagażnika to już wyższa szkoła jazdy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatalki spokojnie, wywar z rosołu czy innej zupy dostaje przed przyprawieniem, juz nie przesadzajmy że po jednej małej łyżeczce wysiądą mu nerki co do czekolady to też bym chciała jak najpóxniej dać ale nie sądze że sie uda, tym bardziej że ja sama jestem wielką ich zwolenniczką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wózek 3-kołowy, nie jestem z niego za bardzo zadowolona ale że go dostałam po bracie wiec nie marudze, u mnie gondola jest dość duża i jeszcze jest miejsce, może za miesiąc zmienie na spacerówe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa.Widzisz ,ze sięda !!Ja mojego biore na głód.W piątek cały wieczór zajmował się mała bo ja robiłam sałatkę jarzynowa,ale mieliśmy smaka.Powiedziałam,że jak mi nie pomoże to nici z dobrego jedzenia.Nawet nie pisnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa dziękuje ;D ja właśnie wracam pomału do 65 kg ;P I znam ten problem z piachem w domu. Wcześniej zostawialam, przed domem do koła wysychały a teraz ciągle pada albo jest bardzo wilgotno, więc błotko wnosimy do domu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×