Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

nie zdążyłam obejrzeć wszystkich zdjęć na galeri, dotarłam tylko do bliźniaków, ale fajowe!!!!!! izka one sa jednojajowe? szacun za opieke nad nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj tak narzekałam ze będę mieć dużo pracy a tu niespodzianka mam już dziś wolne i do pracy dopiero w poniedziałek:) powiem Wasm szczerze ze póki możecie dziewczyny to siedzcie w domu cięzko jest godzić pracę z opieka nad małym dzieckiem i prowadzeniem domu powiem Wam ze byłam wczoraj tak zmęczona ze nawet mi się umyć nie chciało:( Leneczkowa, Ania najlepsze życzenia dla Waszych LENULEK:) Jagodka dla Ciebie też najlepsze życzonka:) aniu co do sposobu świętowania naszej setki to ja będę swiętować w domowych pieleszach będę nadrabiać zaległości na naszym forum i Wasm odpisywać zaraz zacznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa dzien bez kafe to dzień stracony:)nawet jak jestem juz tak padnięta ze nie mam na nic ochoty to muszę wejsc chociaż na moment do Was przeczytać szybciutko co naskrobałyście:)a co do karmienia nocnego to ci nie poradze bo długo nie karmiłam ale ja np nie zawsze w nocy sciagałam a mleko było także zgadzam się z dziewczynami:) katkaziom super prezent mąz ci sprawił:)taka mała rzecz i ile radości morze sprawić jeszcze nie tak te kolczyki co jego gest nie???mamy nadzieję ze na slub nas zaprosisz no bo jak juz o nim wspomniałaś to już nie masz wyjścia.:):):) aaaaq my też mielismy chrzest jakby nie na mszy tylko po wszyscy goscie byli na mszy a my przyjechaliśmy z małym pod koniec bo by nam nie wytrzymał,a chrzest był z liturgią słowa i komunią dla rodziców czyli dla nas bo nie byliśmy u komuni podczas mszy. momonatalki jak jeszcze nas czytasz to nie gniewaj się na nas o tą galerie i tu nie chodzi też o jakąś szczególną wylewność nie musisz pisać o sobie jak jesteś skryta wystarczy ze będziesz pisała o Natalce jak się rozwija,co je, czy masz z nią jakieś problemy itp bo po to glównie tu piszemy zeby wymieniać się doświadczniami związanymi z wychowaniem naszych dzieci ktore są w podobnym wieku a ze piszemy też o sobie to tak przy okazji.Także czekamy na Ciebie i na Twoje posty Kochana:) natali ja daje smoczka od początku do usypiania jest super a mały w nocy go wypluwa i spi a poza tym teraz są smoczki ortodontyczne czyli nie mają wpływu na zgryz dziecka a czytałam gdzieś też że wazne aby dawać smoczek odpowiedni do wieku i ze ssanie smoczka jest też oprucz uspokajania dobrym sposobem na regulacje karmienia bo dziecko nie zawsze jest głodne ale ma potrzebe ssania i po to własnie daje się smoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iłas juz do pracy doris? ja z jednej strony też bym juz chciała a z drugiej łukasz sie do mnie smieje i jakoś nie wyobrażam sobie tego mam nadzieje ze łukasz dostanie sie do żłobka na wrzesien, w sumie to jako "samotna matka" mam pewne pierwszenstwo :p zasnął biedaczek a ja nie wiem w co ręce włożyć żeby chociaż troche chalupa przyzwoicie wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris mój ostatnio wypluwa wszystkie smoki i te ortodoncyjne, ewentualnie toleruje tylko te proste z aventa kusi mnie zeby sie wybrać na jakies szalone zakupy dla niego - czytaj : wypad do lumpa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona wrócilam od października już pisałam na czym polega moja praca ale żebyś Kochana nie musiałą wertować stron to ci napisze:) ze pracyje ok3-4 godzin dziennie w środy wyjątek mały bo 5 godz mam taka pracę ze raz mogę pracować wiecej raz mniej takze z opieką nad dzieckiem można pogodzić:) mój ssa tylko aventa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona czemu "samotna"matka???jak można wiedziec oczywiście:) a gdzie pracowałaś przed urlopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna matka bo żyje bez ślubu i mój facet nie jest u mnie zameldowany tak w ogóle to mówie o sobie stara panna z dzieckiem :classic_cool: (chyba sobie nowy nick wyrobie .... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed urlopem (jeżeli to pytanie do mnie) pracowałam na budowie jako majster, w delegacji teraz po wychowawczym nie bedą mogi mnie wysyłać w delegacje a czy bedzie robota w tym samym mieście - niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zielona pytałam sie Ciebie gdzie pracowałaś:) ale mówisz serio z tym majstrem???bo wiesz to cięzka praca jak dla kobiety mój mąz jest budowlancem także wiem jak musi się natyrać:( mój mały nadaj do telewizora: abuuuu auuuu eoooo gooo abuuu aguuu :)a teraz własnie czkawki dostał i zwrócił całą herbatkę którą mu wmusiłam łyżeczką bo za cholerę nie chce wogule pić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że twój juz dużo gaworzy mój to kwili lub aaa, uuu eeeeaaaa yhyyyyy żadko guga ale co tam co do mojej pracy to na budowie nie jest lekko ale mi odpowiada. czasami wydzieram sie na chłopaków aż uszy więdną.... :p no bo niekturzy to inaczej nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris no pewnie, że taka mała rzecz a jak cieszy :D Może Łukaszek tak Ci próbuje jakoś zakomunikować, żebyś mu kanał zmieniła hehe ;P Zielona gęś świetną masz tą prace;d Nie ma to jak porządnie powydzierać się na facetów :D My smażymy naleśniczki na krokieciki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jak tak powydzieram sie w robocie to potem w domu cichuuutka byłam (no bo sie wgadałam ) a teraz uciekam na spacer i pozałatwiam pare spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam wszystko w pracy złatwiłam ale mało wolnego mi jeszcze zostalo tylko do lutego a tak sie w domku dobrze siedzi chociaz czasami brakuje mi pracy tego wychodzenia i wracania do domu!!! wysle wam na poczte jak wygladal mój synus rzebrany za króla Bolesława Chrobrego ;-) i chyba zmykam bo rocznica wiecie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! gratuluje wam 100 stronki oby tak dalej :) jagodka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu, nam w czerwcu mineły dwa lata no i serdeczne zyczenia dla Lenek 🌻 u nas dzisiaj tez mgla ale troche cieplej niz wczoraj kurcze woda mi gdzies leci spod pralki, musialam wyczyścic filtr i przy okazji posprzatac bo jak ja odsunelam to masakra jak tam brudno. Ciasno mam w łazience i ciezko mi za ta pralka posprzatac. Zreszta jak bylam w ciazy to sie wogole za takie prace nie bralam i teraz nadrabiam zaleglosci. Jeszcze mi okna zostaly do umycia :( aha i w szafkach w kuchni przydaloby sie przetrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka a do kiedy masz macierzynski? bo ja tez musze wybrac sie do pracy i napisac o te dwa dodatkowe tygodnie i zastanawiam sie na ile wczesniej trzeba napisac taki wniosek. Nie chcialabym tego przegapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Natali27 tak iwniosek nalezy napisać na 2 tygodnie przed koncem urlopu macierzynskiego A co dziś tak pusto??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przygotowują się do wolnego dla nas wolne??? taki sam dzień jak inne :/ zmęcZona juz jestem i zaraz padne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilkę zameldować się. Byłam na tych zakupach z okazji naszej setnej strony ;) i kupiłam sobie 2 koszulki, które się mężowi nie podobały. Stwierdził, że to dla nastolatek a nie dla mnie :( kurde to ,że w grudniu kończe 31 nie znaczy , że mam się jak stara babcia ubierać, prawda? ;) Porzeczkowa,dzięki za przelew. Cieszę sie , że na usg jest ok :) Może jeszcze dziś uda mi się do Was zajrzeć , ale nie obiecują. Gdybym się nie wyrobiła to miłego długiego weekendu, trzymajcie kciuki , zeby Lenka była grzeczna w podróży i żeby pogoda w Zakopcu była fajna. Buziaki. Kurcze wiecie ile mamy rzeczy do zabrania dla dziecka: wózek, łóżeczko turystyczne, materac piankowy, akcesoria do wózka, śpiworki.... ciuszki, butelki, termos, czajnik, mleka.... masakra a to tylko 4 dni :( ciekawe czego zapomnę. Byleby nie Lenki ;) Jak ja bez Was wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisze z telefonu bo maż okupuje komputer leneczkowa trzymam kciuki zeby wyjazd sie udal:)odpocznij sobie kochana bo ci sie to nalezy a tymi koszulkami sie nie przejmuj jak tylko dobrze sie w nich czujesz to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa ja jechałam do rodziców na 3 dni i też mieliśmy auto po dach zapakowany a mamy opla zafire także sporawy ;P Życzę Wam udanego wypoczynku :D I czekamy na piękne zdjęcia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa uważajcie na siebie i miłej podróży :) udało mi sie uśpić dwóch facetów i mam dla was czas powyciskam sobie prychole i poczekam na którąś :p czy wam tez jeszcze wypadają włosy???? niedługo bede łysa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cierpliwa.... zdjęcia sie wysyłają łukasz cały dzien jakdł po 60 ml, dopiero przed snem udało mi sie mu wcisnąć 150 - pierwszy raz tyle zmieścił! spróbowałam go zważyć i wyszło że 7 kilo, tyle że trzebaby odjąć pieluche i ubranka, bede 17 na szczepieniu to bedą dokładne pomiary dzis w kąpieli obrócił mi głowe w wanience i zanurkował "oczami nosem i buźią" ale nie płakał no i juz prawie obrócił sie z pleców na brzuch, usilnie sie dzis wyginał i jak sie czegoś chwycił to mu sie udało, tyle że jak poczuł że jest na brzuchu to był ryk :p to jak dziewczyny? pogada któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto czemu nie krzycząłaś że jesteś budowlańcem jak my potrzebowaliśmy do stawiania dobudówki??? Chyba byś nie zdarła od koleżanki z Kafe?? ;-) A co dokładnie robisz bo potrzebujemy jeszcze do dachu i murarza ;-) ;-) Kurcze fajna praca...wydzierać się na facetów i ustawiać ich po kątach achhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa uważajcie na siebie...kurcze teraz długi weekend to ruch napewno będzie. Jak będzie kamera telewizyjna na zakopiance to pomachaj w tym korku do koleżanek ;-) Nie żartuje oczywiście, obyście omineli korki i inne świństwa na drodze a po powrocie meldunek na Kafe Udanej wycieczki P.S. Ile Lenka dostała prezentów na imieninki? Bo o mojej Lence wszyscy zapomnieli :-( :-( :-( oczywiście oprócz Was kochane :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×