Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

fajna ta nasza tabelka:) fajnie ze się powieksza a zdjątka Waszych bąbelków też bym chętnie pooglądała:) My dziś z małym cały dzień domu bo lekarz kazał z nim nie wychodzić:( teraz sobie słodko spi ale sapie cały czas:( a co do antykoncepcji to my stosowalismy i stosujemy prezerwatywę chciałabym tabletki ale nie wiem jeszcze czy się na nie zdecyduje. nadal nie mam okresu u gina jeszcze nie byłam bo moja jest na jakimś dłuzszym urlopie i bedzie przyjmować od pażdziernika a do innego nie chce iśc i też tak zaufania nie mam. Elunda no to rzeczywiście straszny ten lekarz masakra a przecież wiadomo ze w czasie laktacji można przyjmować tabletki jednofazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa - zgadza się :) ja się martwiłam bo jej tak nagle się odmieniła. Z 20 minut zaczela jeść po 3 do 5. A na dodatek przestała robić kupę i całymi dniami spała. teraz wiem że się w te 5 minut musi najadać bo przybiera na wadze a kup nie ma bo po prostu tak duże ilości pokarmu wchłania :) a co do spacerku to ja ze swoją chodzę koło 11-12 a potem kolo 16-17. Ten dzisiejszy drugi nie wyszedl bo leje a ja nie cierpię deszczu. Zielona a Ty co w tej kancelarii załatwiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 4900/61 - Radomsko/łódzkie zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5,5/60 - GW/lubuskie beti beti541 - blanka - dd.mm - 2440/51 - SN - 5800/60 - olsztyn Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4260/ ?? - Sosnowiec/śląskie QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4270/57 - wlkp uzupełniam dane Qalut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój vigantol oczywiście na tej liście jest... wrrrrr! muszę kupić nowy - teraz pójde do apteki z tą listą i będę pytać "a z innej serii państwo nie macie?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może kolejność w naszej tabelce moglibyśmy ułożyć datą urodzenia dzieciaczków. Wiedziałybyśmy, które są starsze które młodsze, które np. były szczepione już i bezpośrednio do tych mogłybyśmy kierować zapytania? JEŚLI SIĘ NIE ZGODZICIE , NIE MA SPRAWY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa dobry pomysł, będzie wiadomo kto ile rośnie itd. co do galerii wiem że są jakies specjalne strony do tego, a może niech się wypowiedzą inne dziewczyny, może miały doczynienia,bo ja to laik jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u księdza byłam w kancelarii dowiedzieć się o szczegóły chrztu co i jak i kiedy i w ogóle :) lokal zarezerwowałam dopiero na 7 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu może być datami urodzenia:) Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - olsztyn zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5,5/60 - GW/lubuskie tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4270/57 - wlkp QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 4900/61 - Radomsko/łódzkie Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4260/ ?? - Sosnowiec/śląskie teraz mamy chronologicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! my już po kąpieli - mała usnęła i teraz z babcią jakis serial "ogląda" :) ustaliłam dziś menu na chrzciny w lokalu. W sumie na 14 osób bez ciasta wyszło ok 900 zł. Jak myślicie to drogo? tak sobie patrzałam na tabelkę i te nasze maluszki to raczej się takie mniejsze rodziły co? Elunda widziałam że zaprosiłaś dziewczyny do topiku na tym poprzednim forum. moze podaj linka do nas bo są ludzie niekumaci tak jak i ja i nie mogą sie na kafe odnalezc :) strasznie Ci wspolczuje lekarza - do kogo Ty chodzisz? Moze to jakis nawiedzony od metod naturalnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki, fajna ta nasza tabelka , teraz wszystko wyraźnie widać. Doris, Twój Michałek nieźle śmiga do góry - już urósł 8 cm ! i waga też piękna . ooo, mój zięć też niczego sobie... :) dobrze :) Widze, że moja Lenka i Marysia Teczowej to takie średniaczki. Ciekawe czy w przyszłości tez będą drobniutkie i smukłe jak sarenki ;) Beti do Twojej Blaneczki ciężko będzie porównywać, ponieważ jest o 1 miesiąc starsza, a to narazie duzo. Może za parę miesięcy jak topik przetrwa. Bardzo ładne imię wybrałaś dla córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa myślę, że to normalna cena. Moja babcie robiła w lokalu 60 - lecie pożycia małżeńskiego i płacili ok. 90 zł., z ciastem ale bez napoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi naszych dzieciaczków myślę , że to wynika z tego , że teraz już nie je się, jak dawniej za dwoje. Moja mama całą ciążę jak przychodziłam do nich na obiad, nakładała mi na talerz - za dwie osoby. Ja jej tłumaczyłam , że jem tyle co zawsze a ona mi na to , że głodze to dziecko. Teraz też Lenka jest drobna, ma mało fałdek i mojej mamie to za bardzo nie odpowiada , bo twierdzi , że zdrowy niemowlak to taki który jest grubiutki i ma dużo fałdek :( Teraz wiem dlaczego byłam takim niemowlaczkiem- spaślaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta nasza tabelka, teraz to jakos uporzadkowane mamy inf.o nas. Co do lekarza to brak slow, nie sadze zeby byl zwolennikiem metod naturalnych,przypomnialam sobie jak poszlam do niego zaraz po zrobionym tescie to zapytal tylko I CO TERAZ BEDZIE..a ja mu na to -jak to co, jestem mezatka mam jedno dziecko bedzie drugie..Chodzilam do niego po recepty wylacznie, juz nie zamierzam tego idioty wiecej widziec. Mam super lekarza w szpitalu ale tu jest taki system, chcac zwrot pieniedzy za recepte( lek) musi byc ona wypisana przez lekarza z przychodni i tak biega sie od lekarzy ze szpitala do lekarzy w przychodni - chore ale nic nie poradze sama tego nie wymyslilam.. Naszego synia planujemy chrzcic na wielkanoc, tort zamawia sie osobno, napoje tez, a za osobe wychodzi w przeliczeniu ok 70zl. Ale za muzyke tez, nawet nie wiem jaki jest cennik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) u nas dziś pochmurno i szaro ale mój Michas się obudził w bardzo dobrym humorze:)cały czas się smieje nawet jak kichnie to się pózniej usmiecha:) a te nasze dzieciaczki ładnie rosną oby tak dalej:) co do chrzcin to nam ostatecznie wyszło 18 os my płacimy 40zł od osoby ale robimy sam obiad deser i później ciasta a w tej cenie 40 zł jest pierwsze danie, drugie danie (po 2 mięska na osobę, ziemniaczki i zestaw surówek), lody na deser, soki w dzbankach i kawa i herbata bez ograniczeń.Sami musimy kupić jakieś inne napoje wedle uznania,ciasta,tort i jakieś trunki :) Robilismy w tej restauracji wesele 2 lata temu więc dostalismy mały rabat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogule Kochane to mi się marzy żeby wyjechać sobie gdzieś chociaz na weekend na wakacjach nigdzie nie byliśmy w tym roku z wiadomych przyczyn:) a w październiku mamy rocznicę ślubu ale Michaś jest za mały na podróże takie dłuższe a nie zostawię go też na tak długo bo bym chyba umarła z tęsknoty i nici z wyjazdu ale juz planuje wielkie wakacje w przyszłym roku z synkiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!chcialabym do was dolaczyc...moj synek ma na imie filip urodzil sie 9.07 wazyl 2640 g miezyl 50 cm teraz to juz duzy chlopak 5200g i 60 cm ma przepukline pachwinowa i jakies dziwne szmery na serduszku za tydzien mamy wizyte u kardiologa...ale jest taki slodziutki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Jakodka:) przykro mi że Twój synek ma problemy ze zdrówkiem ja i inne Mamusie napewno bedziemy Wam kibicowały żeby wszystko było ok i maluszek wyzdrowiał:) jagodka dopisz się do tabelki bo musisz podac więcej danych tzn rodzaj porodu i miejscowośc i województwo wpisujemy swoje dzieciaczki chronologicznie datami urodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u nas pogoda też beznadziejna. Elunda lekarz - prawdziwy idiota. A to jego pytanie- co teraz bedzie- jakby on był ojcem... :) palant Doris bardzo dobra cena jak na obiad, deser, soki, kawa i herbata ! Mnie też marzą się wakacje. Też nigdzie nie byliśmy, teraz w sumie żałuje , bo ciąże zniosąłm dobrze , nie było komplikacji, więc mogliśmy gdzieś jechać :( Myślałam, zeby lecieć gdzieś, jak mała skończy 3 miesiące. Do Hiszpanii np. po sezonie taniej, pogoda jak u nas na wiosnę i lot trwa ok 3 godz., ale teraz się troche boję, co będzie jak się np. rozchoruje.. itp Druga opcja to wyjazd nad polskie morze, mam tam teściową. Moglibyśmy spędzić u niej 2 dni :) a potem gdzieś wynająć sobie pokoik. Ale pogoda jaka jest wiadomo. No i ta droga. Moglibysmy zrobic w polowie drogi przystanek u rodziny na noc, ale to i tak zostaje ok. 260 km na dzien do zrobienia. To chyba troche za duzo? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa wydaje mi się ze nasze maluchy są jeszcze trochę za małe na takie podróże:( mu chcieliśmy się wybrać do Kazimierza Dolnego albo w góry świętokrzyskie ale od nas to jakieś 220 km i ponad 3 h drogi to chyba trochę za dużo jak dla takiego malucha .Leneczkowa trzeba byłoby się zapytać np pediatry czy połoznej czy mozna zabierać maluchy w taka podróż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - Olsztyn zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5,5/60 - GW/Lubuskie Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 5200/60 - Poznań tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4270/57 - wlkp QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 4900/61 - Radomsko/Łódzkie Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4260/?? - Sosnowiec/Śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, no właśnie zdaje sobie z tego sprawę, że one są za malutkie, ale tak bym chciała gdzieś się wyrwać.... Witaj Jagódka z syneczkiem napewno będzie wszytsko ok, trzymam za Was kciuki. Napisze Wam jeszcze co narobiłam: dzisiaj Lenka ma mieć szczepienia , wybrałam 5 w 1 i rotawirusy. 5 w 1 kupuje się w przychodni a na drugą szczepionkę dostałam receptę. Wczoraj na popołudniowym spacerze obeszłam wszystkie apteki w pobliżu, które były jeszcze otwarte i okazało się , że to szczepionka tylko na zamówienie:( Dzisiaj u lekarki spalę się ze wstydu :( Dobrze , że na rotawirusy mozna później zaszczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa dzieki:-) dziewczyny mam pytanko-macie jakies maty edukacyjne dla dzieciaczkow,bo ja juz nie wiem czym mam filipa zainteresowac an najchetniej na rekach a jak go odkladam to ryk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunda - Michał - 11.06 - 3060/51 - CC - 6500/61 - Kraków beti beti541 - Blanka - 13.06 - 2440/51 - SN - 5800/60 - Olsztyn zielona - Łukasz - 05.07 - 2980/53 - SN - 5,5/60 - GW/Lubuskie Jagodka85 - Filip - 09.07 - 2640/50 - SN - 5200/60 - Poznań tęczowa1718 - Marysia - 17.07 - 3370/55 - SN - 4270/57 - wlkp QalutQqaQ - Oliwier - 18.07 - 3640/58 - SN - 5200/62 - Kalisz\wlkp doris19 - Michał - 20.07 - 2780/53 - SN - 4900/61 - Radomsko/Łódzkie Leneczkowa - Lena - 28.07 - 3300/56 - SN - 4260/60 -Sosnowiec/Śląskie Dopisałam jeszcze wzrost, ale mierzony centymetrem przeze mnie wieć nie wiem czy dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka, co do maty to nie pomogę. Moja Lenka jest narazie za mała na matę, dzisiaj pierwszy raz zainteresowała się karuzelą :) Matę mam , ale pożyczyła mi koleżanka, więc nie musiałam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa jak idziesz na szczepienie to Ci dzisiaj ja dokładnie zmierza wzrost,główka, klatka piersiowa i zważą to bedziesz miała aktualne dane bo samemu wiadomo że może wyjść róznie. Ja szczepiłam 6w1 na rota i pneumo i zapłacilismy za wszystko 720zł ale wiem ze ceny tych szczepionek w różnych miastach są różne jak jest u Was??? My nastepne szczepienie będziemy mieli 13.10 i wtedy bede miała dokładne wymiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×