Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Pytałam o tą biogaię bo ja ją podaje jakoś od 2 t.ż. jest to naturalny probiotyk, który m.in. pomaga przy kolkach i ja rzeczywiście problemu z kolkami nie miałam poza tym pediatrzy z którymi miałam kontakt bardzo ją polecają (a wierzcie mi już kilku pediatrów poznałam w związku z tą bakterią którą załapał mój synek) jedyny minus to bardzo wysoka cena jak na 5 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez swio byle bylo bezpiecznie. Dzisiejsze szczepienia byly na pneumokoki i menigokoki obie w ramach funduszu zdrowia bezplatne. Podczytuje teraz inf. o tych szczepionkach i pisza ze powinien byc zachowany przynajmniej 2 miesieczny odstep a ja mam wizyte zapisana za miesiac az sie boje.. Tam podane jest ze szczepi sie w przednia boczna czesc uda... juz mam metlik.. Uciekam zaglade wieczorkiem, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) widzę, że są tu mamy dzieciaczków w wieku mojej malutkiej. Zuzia ma dwa miesiące i 9 dni :) mam takie pytanie , kiedy wasze maluchy zaczęły się przewracać z brzuszka na plecki ?? i czy leżac na brzuszku też się tak prężyły (prawie kołyska )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po pierwszym spacerku, Spoczko nie pomogę moja Lenka ma dopiero 7 tyg. Porzeczkowa to nie są to duże pieniądze, gdzieś słyszałam , ze te mleka które podaje się w czasie skazy sa bardzo drogie. A ja za NUN który podaje płące 11zł- 13zł, zależy gdzie kupie. A cene nutramigenu możesz jeszcze podać? Niebowa to może spróbuj z tym smoczkiem, obetnij jakiś, wtedy kapturek będzie krótszy. Może już nasze dzieciaczki będą tak zasypiać , a my będziemy mieć więcej czasu dla siebie- oby :) Zielona gratuluje tych 7 godz. Az sie zamarzyłam , gdyby moja sama zasypiała i jeszcze spała 7 godz............... ;) Ja jak cos napisze to od razu kopiuje na wszelki wypadek, bo mi często cos znikało i musiałam drugi raz pisać. Teraz się wycwaniłam :) Elunda u mnie mała dostała w oba udka.Super, że macie szczepienia za darmo. Doris to może wymyśl jakies hasło. Podaje maila m-salamandra@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie chce leżeć na brzuszku, ale już się przekręca z plecków na boki i czasami na brzuszek, jak da radę na brzuszek to od razu jest mega ryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa... za nutramigen na receptę płacę jakoś 13 zł za puszkę 425 g, nie jest źle cenowo bo zwykłe mleko ma mniejsze opakowanie a średnia cena to ok 11 zł. Niebowa... no to ładnie twój malutki fika, mój urodził się tego samego dnia a jeszcze wcale się nie przekręca nawet na boczek, tylko główkę potrafi unosić wysoko i na długo - jak mu się zachce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunda na opakowaniu z mojej szczepionki jest napisane, żeby podawać domięśniowo. Czyli tak naprawde mogą podawać w nóżkę, rączkę, pupkę. Pewnie u Ciebie tez tak było. Przy podaniu w nóżkę przynajmniej Lenki nie musiałam jakoś specjalnie trzymać, tylko leżała tak jak do karmienia a pielęgniarka uklęknęła przede mną. Myślę, że to dla dziecka mniejszy stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki leneczkowa za inf. troche mnie to uspokoilo. Tak bezplatnie, ale u mnie na wyspie nie w NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowa17
o rany, ale mi net muli! szału dostanę :) cześć!:) witam meisje i porzeczkowa - fajnie ze nas przybywa :) napiszcie dużo o sobie - jak dzieciaczki jak poród, jak karmicie, kiedy chrzciny itp :) leneczkowa - A zobacz czy Lenka nie ma chropowatych kolanek i łokci. I czy nie ma zaczerwienień w zgięciach. Bo z tego co wiem to to tez jest w alergii. A nawet jakby się tak okazało to się nie martw - na jakiś czas zmienisz mleczko i niedługo Lenka wyrośnie :) Glowa do góry i zanim sie zaczniesz zamrtwiać to idz do swojego pediatry. Moja córcia też czasem sama usypia ale arczej nie w łożeczku tylko u nas w łozku wiec nie wiem czy to sukces czy nie :) Doris - Misiek fantastyczny :) jaki duży chłopak!! Niebowa - moje dziecię też jest w nocy o jednym pampersie. Z tym ze my na razie uzywamy tych białych bo takir dostalismy w prezencie. Jestem z nich zadowolona tylko strasznie śmierdzą - nawet nieużyte :) porzeczkowa - co to biogaia? odliczam godziny do piątku wieczorem - tak sie juz stesknilam za mezem! dziewczyny czy Wasze maluchy tez sie najchetniej usmiechają rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa - bebilon pepti kosztuje koło 25 zł za puszkę. takze az takiej tragedii nie ma ale jest drozej w porowananiu ze zwyczajnym mleczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój się jeszcze nie przewraca ani w tą ani w tamtą :p jedynie kulnie się na plecy lub na brzuch jak leży na boku podam swoje gg bo meila mam z nazwiska gg: 4288063

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobiłam nam galerie dawajcie gg to mi sprawniej pójdzie wysyłanie wam hasła i innych danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prubuje tam wejsc, ale nie udaje mi sie, cos nie kumata jestem sory. Wchodze na str wp.pl potem zaloguj sie? potem mam podac logi i haslo i mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że w każdym regionie cena bebilonu pepti inna - u mnie najtaniej :) Co do porodu to ból masakryczny ale to pewnie może powiedzieć każda z nas więc nic nowego ;) Na opiekę narzekać nie mogę ale miałam znajomą położną która pomogła mi szybko urodzić a rodziłam tylko 3 godziny ale i tak jedyne na co miałam siłę to powtarzanie tylko "UMIERAM" :) naprawdę współczuje dziewczynom które rodziły np. cały dzień nawet nie chce o tym mysleć bo wtedy rzeczywiście chyba bym umarła ;) dodam jeszcze tylko że miałam poród rodzinny więc powiedzmy że wspierał mnie jeszcze mąż ;) mój mail porzeczkowa0107@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gg 10202968 Doris dzięki za info z tą promocją u nas w jednym już nic nie było, a w drugim ostatnia paka hehe, ale pieluchy to teraz gorący towar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluch jak ma dobry humor to uśmiech się cały dzień, ale najpiękniejszy uśmiech to ten jak rano podchodzę do łóżeczka :) aż się serduszko raduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunda tymi danymi trzeba się zalogowac na stronie którą podałam wczesniej na forum na poczatku tej albo poprzedniej strony:)ten email który tam jest to mój prywatny a musiałam go podac zeby dokanać rejestracji a na wp nie trzeba wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! moja córcia ululana śpi na kanapie u dziadków. od paru dni dostaje szału tuż po kąpieli jak ją kładę na przewijak. Normalnie się buraczkowa robi. Myślałam myślałam i wykombinowałam... tuż po wytarciu ubraniu itp od kilku dni uruchamiam fridę. a jeśli jest coś czego moje dziecko nie cierpi to z pewnością jest to frida :) bede musiała zmienić porę fridzenia :) Poza tym to jutro kończy dwa miesiące więc będzie zważona - już się tak nie denerwuję ale mimo wszytsko jakiś tam stres mam - tym bardziej po okresie kiedy musiałam ją co 3-4 dni ważyć. Trzymajcie proszę kciuki a ja po ważeniu dam znać jak najszybciej. Jutro mąż przyjezdza!!! Jestem taka szcześliwa :):):) namiary na gakerię poproszę Doris na maila bo gadu to juz nie uzywam od stu lat i nie apmietam nawet hasła :P teczowa1718@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris a ja nie moge się zalogować, wpisuje na tej stronie co wyskakuje (osemka.pl) podaje email i hasło i nic, wyskakuje ze login lub hasło błędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×