Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Wysłałąm pare zdjęć na galerię. Choinki zrobie później bo w telefonie brzydko wychodzą jakieś rozmazane a w aparacie baterie się wyczerpały :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wiem wiem że przystojniacha :-) Także wiesz....możemy się dogadać i zeswatać w przyszłości swoje dzieci ;-) ;-) ;-) Jery dziewczyny jak ja sie dzis źle czuje.pierwszy dzień okresu a ja padam na pysk. Brzuch mnie boli, ogólnie słaba jestem. też tak macie. Wydaje mi się ze po porodzie tak źle znosze kazdy okres. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilę u nas sajgon mała całą noc miała biegunkę, i wymiotowała. Byliśmy u pediatry, górne ząbki się przebijają i stąd te sensacje żołądkowe, do tego dochodzi osłabienie po szpitalu. Dziś prawie nic nie zjadła, podaję jej mnóstwo picia żeby się nie odwodniła. Wieczorkiem postaram się zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka wspolczuje, ty sie biedna nameczysz jak nie szpital to jakies sensacje:( zycze Emilce zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja po porodzie mialam narazie jeden okres i nie był ani mocny ani bolesny. balbinka trzymaj sie kochana, kurcze jak te zabki potrafia dokuczyc dzieciaczkom, trzeba miec nadzieje ze niedlugo sie to skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
anna tez tak mam po porodzie;/ niby okres powinien byc łatwiejszy a ja mam jakos odwrotnie bo teraz podczas okresu pobolewa mnie brzuch a przed ciązą tak nie miałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
balbinkaa jestesmy z tobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus-z-milo
bardzo tam ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka trzymaj się kochana:) a mój mały mi się strasznie ostatnio przygląda jak jem tak patrzy ze mi to jedzenie mało w gardle nie stanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaq - a jak Kamil wypada w siatkach centylowych ze wzrostem i wagą? moze po prostu jest duzy jak na swoj wiek i tyle! Poza tym to ja z Marysią chętnie weźmiemy troche deko hehe :) Leneczkowa - hop hop Patusiowa - super czapa. Ale fajnie sie udalo wyszperac no nie mogE. Ja nie ma Pepco nigdzie blisko. Mamanatlki - Ale Twoja lala ma śliczne włoski!! Juz niedlugo spineczki tp. A moja to kurcze teraz łysieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka trzymaj sie !!!Już nie będę narzekać moją Natalkę,że ciężko ząbkuje.BiednaEmilka!!Będzie lepiej,jak się przebiją ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do okresu to u mnie jest o niebo lepiej.Przed miałam okropne bóle brzucha i kilka godzin rewolucje rzołądkowe,teraz nie musze brać wogóle tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati juz zasypia:) dzisiaj zamowilismy choinke, ale byly male problemy przy platnosciach, kasa poszla, u nich jeszcze nie ma, mam nadzieje ze do swiat sie wyrobia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu a ile Twoj andi ma lat????? tęczowa moj sie nie miesci w siatkach centylowych .Nie wiem dokąłdnie ile ma długości bo go niemierzyłam ale cos koło 86 cm tak mysle .Moze dziś go zmierzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek śpi:)ja miałam sobie na jutro obiad podszykowac bo mały ostatnio oczekuje ode mnie maksimum uwagi ale tak mi się nie chce ze szok... patusiowa a moja choinka już przyszła jest ładna tylko jednak trochę ma rzadszy układ gałązek niż na zdjęciach ale i tak mi się podoba:) aniu ja odporodu miałam 3 okresy a każdy coraz bolesniejszy niestety ale i tak jest lepiej jak przed ciążą ciekaww jaki bedzie po usunięciu tej nadzerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mała już śpi, mam nadzieję, że dzisiaj będzie spokojnie spała. Na szczęscie jest już dużo lepiej leki zatrzymały biegunkę i wymioty, a co najważniejsze na kolację Emi zjadła 130ml to tyle co wczoraj przez cały dzień.Zastanawiam się, czy to nie przypadkiem jakiś paskudny wirus, jak byłam z małą w szpitalu złapałam coś takiego, przez dwa dni wymiotowałam,i bolał mnie brzuch. Nie minęło kilka godzin i dopadło paskudztwo męża, może teraz na moją żabkę przeszło. Podobno pierwsze ząbki najgorzej się wyrzynają,a ona ma już dwa więc te górne powinny łagodniej się wybijać, myślałam, że teraz będzie z górki a tu nadal taka masakra. Meisje buziaki dla Emilki od Emilki i Balbinki:-) dziewczyny jesteście naprawdę kochane, dzięki za słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa moja tez miała taki okres,że włoski jej się wycierały.To jest przejsciowe,terz ładnie gęstnieją.My za chwilkę kąpiemy małą ,bo dzisiaj spała w ciagu dnia tylko 2h,jak na nia to mało.Mam nadzieje,że padnie przy butli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Tęczowa jestem, jestem, wiesz wyprzedaże się zaczęły :) a ja zakupoholiczka jestem. Kupiłam dziś Lence w H&M sztruksy na wiosnę za całe 10 zł, sukieneczkę z legginsami za 20 zł i kokardkę na główkę do tej jej Wigilijnej kreacji :) Uwielbiam ciuszki ciecięce w H&M, więc teraz częściej będe znikała :) Aaaaq , Ty się nie martw tym wzrostem, Lena też się nie mieści w siatki centylowe i to dużo i ja się nie przejmuje.A Kamilem przecież grubiutki nie jest, bardziej pyzate są bliźniaki Izki. Także spokojnie, bez nerw. Ania ja narazie jeden okres miałam i mnie nic nie bolało a przed ciążą pierwszy dzień to była masakra. Zo0baczymy co będzie dalej. Balbinka jak nie urok , to sraczka. Bardzo Ci współczuje, ale w końcu wszystko wróci do ładu :) Doris ja dziś obiad jadłam u rodziców. Lenka siedziała przy nas, w wózku i jak zaczęliśmy jeść to się tak patrzyła, że mnie sie odechciewało :) Meisje buziaczki dla Emilki :) Dziewczyny a ile Wasze dzieci jedza na noc, bo Lena od kilku dni je 210 ml mleka z szścioma łyżkami płaskimi kleiku ryżowego i po tym jest dalej głodna i nie chce spać. Dawniej jadła samo mleczko i padała :( Pediatra mówiła, zebym jej więcej już nie dawała. Już sama nie wiem co robić. Może powinnam jej z godzinkę wcześniej deserek dać? Kaszkę mleczno-ryżową wczoraj próbowałam i to samo :( Na dodatek cały czas się ulewa. Dzisiaj o 4.30 musiałam sie przebierać , bo mnie całą zmoczyła mlekiem. Wiem , ze powinnam się cieszyć, że tak łądnie je , ale przykro mi jak wieczorem chce jeszcze a ja jej nie daje :( Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa moja je tak 150-200 zalezy jak mocno jest zmeczona bo zasypia przy butli. zawsze jak chciala wiecej to jej dawalam:) dziewczyny ja sie powoli chyba sklaniam ku opini mojej pediatry ze to nie AZS. bo wsyztskie zeszlo blyskawicznie, w dzien nie ma sladu po zmianach na skorze, tylko pa kapieli te miejsca gdzie bylo uczulenie sa odrobinke zaczerwienione... a tak alergolog mnie straszyl ze to okropnie ciezkie do wyleczenia:O na badanie pojde jak bedzie odrobie cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Patusiowa, będzie dobrze! To jest tak jak u Leny z paluszkiem, miałam iść do chirurga , zeby cos przy pazurku majstrował a pediatra mi ją antybiotykiem i rivanolem wyleczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×