Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Dziewczyny potem jak znajdę to Wam napiszę nr pod który można przekazać temu chłopcu 1% z podatku. My z mężem napewno przekażemy ten jeden procent właśnuie jemu, jeszcze w rodzinie rozdam ten nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa ciesze sie ze tak jest, ale jeszcze nic nie przesadzam bo musimy ja zbadac:) balbinka ja dzisiaj widzialam na pewnym profilu na nk dziewczynke ktora ma 14 miesiecy i ma polowe buzki poparzonej:( nie wiem jak to sie stalo ale wyglada to okropnie, widac po tej malej ze cierpi, miala taki smutek w oczach...tez zbieraja na leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... moze to zabrzmi okrutnie ale bardziej mi szkoda malych dzieci ktore w jakis sposob cierpia.. nie, moze zle to ujelam, szkoda mi i doroslych i starsze dzieci i malenstwa, ale jak patrze na maluchy ktore sa poparzone, czy cokolwiek podobnego to jakos mnie za serce to bardziej lapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka, nie moge otworzyc linku nawet jak usunę spacje :( Jak sie czujecie z maleńką? Pati - idż na to IgE ( bo o to chodzi prawda?) i bedziesz miała jaśniejszy obraz sytuacji! Trzymam kciuki kochana! Leneczkowa - ja nie wiem bo młoda na noc cyca dostaje ale za dużo to nie ciągnie moze z 3-4 minuty? A sprobuj podac coś z serii na dobry sen chyba z Hippa - moze to bardziej sycące? Ważyłam dziś Manię - no kurde fakktycznie musi pić tyle samo co do tej pory mimo słoiczków bo waży prawie 7 kg. Przytyła 600 g w 1, 5 tygodnia. No i sie zrobił taki słodki Pulpecio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowa, ale to trzeba łyżeczką podawać ? Ja bym wolała butlą na noc, bo wygodniej :( Kurcze a Mania juz Lenkę prawie dogoniła z wagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow alez Mania ci przybrala:D jestem w szoku normalnie!!:) nie wiem czy to ige ale jakas morfologia z rozmazem, nie wiem czy to to samo;) poki co czekam na bardzioej sprzyjajaca pogode;) mala ma piekna buzke wiec sie nie stresuje:) leneczkowa ty ostatnio mnie pytalas o ten balsam dla malej, i powiem ci ze to mleczko ktore u mnie kosztowalo 120zl 400zl jest na allegro za 70 z przesylka:) jak to mi sie skonczy to zamowie tam bo sie duuuzo bardziej oplaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa mój je na noc tak 200-240ml z trzema czubatymi łyżkami kleiku ryżowoego zo bobovity i na tym jest całą noc jak skończy 5 miesięcy czyli w poniedziałek pediatra kazała podać już mleko nastepne ale w tym nowym schemacie żywienia jest żeby mleko następne podać dopiero po6 miesiącu i nie wiem co robic??? patusiowa widzisz wszystko napewno bedzie ok mnie się wydaje ze u takiego maluszka cięzko tak na 100%stwierdzić jednoznacznie jakąś przypadłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo Balbinka mi sie tez nie otwiera ta strona:-( Ja sie dzis najlepiej załatwiłam..... przez przypadek weszła w Youtubie na filmiki o dzieciach i.....nawet nie wiedziałam ze tak niektórzy robia ale były filmiki ze zdjeciami dzieci.....które zmarły...szok. ogladnełam pare ale na ostatnim nie dałam rady bo było o dziecku z wada serduszka i zmarło po kilku dniach po urodzeniu....ryczałam jak głupia...ddo tej pory nie moge sie jakos ogarnąć po tym... BoZe jak ja sie ciesze ze mam zdrowe dzieci... Aaaaq mój Adi w sierpniu skończył 3 latka :-) Patusiowa nie dalismy rady dojechac dzis do Pepco a tak sie napaliłam na ta czapkę :-) Lenka ma dalej to odparzenie, byłam w aptece i kupiłam Linomag może ten w końcu cos pomoże:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa mówisz masz:) domowy świąteczny pasztet:) -1kg łopatki wieprzowej -25dkg wątróbki (obojetnie jakiej) -2marchewki -pietruszka -seler -cebula -2 jajka -bułka tarta -sól,pieprz,zioła prowansalskie łopatkę i warzywa oprócz cebuli ugotować, pokroić,przepuścić przez maszynkę albo zblenderować,wątróbkę i cebulę pokroić podsmażyć i tez przekręcić albo zblenderować do masy dodać jaja,i bułkę tartą aby nadać pasztetowi porządaną konsystencję i doprawić solą i poeprzem i odrobiną (nie dużo)ziół prowansalskich.jak ktoś lubi może takze dodać jałowiec,Piec 40-45 w 180-200st w keksówce.Pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teczowa to super,że Marysia tak ladnie przybiera.Moja pije ok.180ml-210.Różnie,ale budzi się wnocy raz na karmienie.Miałam takie mleko na noc,ale nie służyło Natalce,miała po nim bardzo gazy,bo jest tłuściejsze i ciężej strawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris my też przechodzimy na mleko nr2 ale Emi 29 skończy pół roku. Wydaję mi się,że jeśli dziecko dobrze przybiera to nie ma co się spieszyć z mlekiem następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa no mnie też tak mówiła ale wtym nowym schemacie żywienia jest ze po6 można dawać mleko następne a ty kiedy bedziesz dawać lenulce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam na razie kaza dawac 1, nie wiem kiedy na 2 przejdziemy. chyba jak skonczy 6 miesiecy tak jak to bylo planowane jak byla na bebilonie pepti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka noi teraz nie wiem co robić bo misiek ładnie przybiera i kogo ja mam słuchać pediatry czy nowego schematu:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja wprowadzaam mleko następne ,jak mała zaczęła sie kilka razy wybudzać wnocy na karmienie.Mało jej brakowało do 6m-cy.U nas to wogóle jest inaczej ,bo mała urodzona 3,5 tyg.przed terminem i zawsze mieliśmy problem,czy dodawać te 3 tyg.,czy podawac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jak mala byla malutka to sie zastanawialam jak to bedzie jak jej bede dawac sloiczki itd, skad bede wiedziec co dac, jak dac ile dac itp:D a teraz to sie z tego smieje bo to wszystko przychodzi mi instynktownie a jak czegos nie wiem to czytam, albo pytam was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa to co innego niz morfologia z rozmazem, Pewnie lekarz chce potwierdzic lub wykluczyc ewentualna eozynofile. Ale sie nie martw - będzie git :) no dziewczynki pisac pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo teczowa wlasnie to o to chodzi!:D ciezka ta nazwa dla mnie;) jak bedzie powyzej 4 to AZS a jak nie to nie to:) leneczkowa juz na to zagladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa miałam dokładnie to samo, też się bałam jak to będzie z tym karmieniem, czy mała się nie zakrztusi itp, tak samo bałam się ząbkowania a jednak nie taki diabeł straszny wszystko samo jakoś tak się robi;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa ja mam tak samo, instynkt najpierw. przeciez kto zna lepiej nasze dzieci jak nie my :-) Leneczkowa Bebiko 2 ma tez wersje z kleikiem i ja to daje na noc małej i rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobie tak zeby wilk był syty i owca cała:Di dam mu mleko następne jak bedzie miał5,5 miesiąca i chyba tak bedzie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×