Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Październikowa mama!

33 tydzien ciąży

Polecane posty

Gość Październikowa mama!

Hej dziewczyny jestem ciekawa na jakim etapie jesteście z przygotowaniami na powitanie nowego członka rodziny,będąc w tym tygodniu ciąży ?Co już macie po kupione i przyszykowane a co zostawiacie na październik?Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej
Ja już jestem zwarta i gotowa:) Brakuje mi pampersów i kilku rzeczy dla mnie...A no i wózek, ale ten temat zamkniemy w sobotę. Na koniec września zostawiam pranie wszystkiego i prasowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Październikowa mama!
Dziewczyny to już nawet łóżeczko macie gotowe?I wózek już czeka?Bo mi wszyscy mówią ,że jeszcze za wcześnie na takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja urodziłam w 33 tyg.
Mały miał 50 cm i ważył 2,350,dzisiaj ma 1,5 roku i jest urwis jakich mało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja urodziłam w 33 tyg.
Ja od początku ciązy kup[owałam po trochę i dzięki temu nie zostałam z ręką w nocniku. Pomimo,że urodziłam wcześniej,wszystko miałam przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bliżej
wszystko tak jak pisałam - stoi i czeka. Nigdy nic nie wiadomo...po co potem szaleć lub zwalać na głowę męża - oni by się w tym nie odnaleźli bez naszej pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam..........
a na kiedy dokładnie macie termin i który bierzecie pod uwagę???? Ja mam 3 terminy, według miesiączki, według usg i ostatnio lekarka oszacowała według wielkości dziecka. Nie wiem który brać pod uwagę...:((( A mam rozbieżność praktycznie miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezupełnie. Wózek stoi ciągle poskładany u teściów na górze, łóżeczko poskładane, ale póki co materac w folii, żeby się nie zakurzył, a pościel wyprana i poskładana w szufladzie, z tego samego powodu. Jak pójdę do szpitala to tatuś poubiera pościel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam - ja mam termin na 1.10. Ale tak naprawdę to nie biorę go wcale pod uwagę. Jak kończysz 36 tydzień ciąży, to już musisz brać pod uwagę, że może się zacząć w każdej chwili. Dlatego ja już jestem przygotowana, że w każdym momencie może się zacząć, zwłaszcza, że lekarz powiedział mi dziś, że się szyjka skraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam..........
ja według miesiaczki mam termin na 8 listopada!!!!!!!!!!!!! Ale były nieregularne wiec chyba nie ma co na to patrzec. Według wielkości dziecka na 15 pazdziernika. Ale szyjkę mam już skróconą od 2 tyg i rozwarcie na dwa palce także leże,leże i leże. Mam nadzieję ze urodze poczatkiem pażdziernika ani za wczesnie ani za pózno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już wszystko kupiłam za wczasu, nic mi nie brakuje torba spakowana od dwóch tygodni tylko wczoraj jeszcze dopakowałam. jak zasuwałam zamki to się śmiałam do męża że jakby co to torba w lewą rękę a mnie pod prawą pachę i biegnij do auta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dzidzi pieluchy, chusteczki i sudocrem, rękawiczki niedrapki i 2 pieluchy tetrowe ( u nas ubierają w ubranka szpitalne, dopiero na wyjście mąż przywiezie mi z domu). Dla siebie: 1 koszulę do porodu i 2 do karmienia, majtki poporodowe, podpaski poporodowe, maść na popękane brodawki, szlafrok, kapcie, klapki pod prysznic, stanik do karmienia, wkładki laktacyjne, kosmetyki, ręczniki i wodę mineralną. Dokumenty i kartę ciąży trzymam w pobliżu. Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopakuję, ale chyba mam wszystko co niezbędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zaczełam 36tydzń, wczoraj wstępnie spakowałam torbe do szpitala, musze dopakować kosmetyki , szlafrok i klapki pod prysznic. A wszytsko inne w 34tyg miałam juz gotowe, ubranka poprane, poprasowane, łóżeczko stoi rozłożone i przykryte żeby sie nie kurzyło. Także już tylko czekanie mi pozostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
ja jestem 31 tc i mam już większość - brakuje wózka, pieluch i troche kosmetyków - czekam na pogode lepsza żeby poprać i poprasować - łóżeczko już stoi - podobno lepiej kupić wczesniej żeby się wywietrzyło i odśmierdziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Październikowa mama!
no to dziewczyny muszę się zabrać do roboty,bo ja jeszcze większości nie mam np.łóżeczka,wózka,butelki, popranych ciuszków!Ale ja mam termin na 16 października więc chyba jeszcze czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×